Výsledky — Žáci mladší Velká Kunratická

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.835Palas Richard1988TJ CENTROPEN DAČICEŽáci mladší-2:54.0
2.819Konečný Pavel1988SK KOTLÁŘKAŽáci mladší-2:54.1
3.787Beran Jan1989TRIATLON PRAHAŽáci mladší-2:55.4
4.853Kočí Michal1988PSK OLYMPŽáci mladší-2:56.0
5.718Bujnovský David1989ČESKÉ BUDĚJOVICEŽáci mladší-2:58.1
6.895Javůrek Pavel1988AC ČÁSLAVŽáci mladší-2:58.9
7.826Tůma Jiří1988RC VLAŠIMŽáci mladší-3:00.8
8.831Trojan Vojtěch1988ZŠ SK JESENIOVAŽáci mladší-3:08.4
9.701Klenka Martin1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:08.6
10.769Hačecký Martin1988Žáci mladší-3:08.8
11.834Helebrant David1988SK KOTLÁŘKA PRAHAŽáci mladší-3:10.2
12.799Chalupa Ondřej1989AC SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:11.0
13.812Jirků Jiří1988SKI KLUB ŠUMAVAŽáci mladší-3:12.0
14.744Kubíček Martin1988FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:12.1
15.833Mládek Jiří1988SOKOL PRAŽSKÝŽáci mladší-3:12.4
16.827Činčera Matěj1988ABC BRANÍKŽáci mladší-3:12.9
17.731Mrva Jakub1988SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:13.6
18.890Mysliveček Marek1989ASP ROB PRAHA 4Žáci mladší-3:14.1
19.773Polan Lukáš1988SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:14.8
20.846Fencl Lukáš1988PSK OLYMPŽáci mladší-3:15.1
21.737Fliegl Tomáš1990SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:16.1
22.776Zelinka Ondřej1988SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:17.1
23.738Mrva Matěj1988SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:17.4
24.901Koška Jakub1988ASP, ZŠ JITŘNÍŽáci mladší-3:18.1
25.905Vlašánek Matěj1989ČESKÉ BUDĚJOVICEŽáci mladší-3:18.3
26.788Čokrt Václav1989TTC ČESKÝ BRODŽáci mladší-3:18.6
26.740Jaroš Jakub1988TRISKI HORNÍ POČERNICEŽáci mladší-3:18.6
26.722Zeman Martin1988TJ UHŘÍNĚVESŽáci mladší-3:18.6
29.728Krahulec Vlastimil1988SŠ JESESENIOVAŽáci mladší-3:19.3
30.797Havelka Jan19902. ZŠ PŘÍBRAMŽáci mladší-3:19.4
31.732Schneider Gabriel1988SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:19.9
32.758Vacek Tomáš1988Žáci mladší-3:20.3
33.900Zemánek Petr1989PRAHA 10Žáci mladší-3:20.4
34.832Trojan Matěj1990ZŠ SK JESENIOVAŽáci mladší-3:20.5
35.841Kaštánek Adam1990ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:20.6
36.775Zícha Jan1988SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:20.7
37.770Hadulák Petr1988SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:21.2
38.857Jindra Adam1990USK MOGUL NOCCŽáci mladší-3:21.5
39.802Saska Ondřej1989ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:21.7
39.704Vykoukal Jan1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:21.7
41.800Prokůpek Štěpán1989ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:21.8
42.771Dvořák Václav1988SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:21.9
43.752Bonaventura Jiří1988ZŠ TÁBORŽáci mladší-3:22.0
44.829Holub Michal1988ALPSKIŽáci mladší-3:22.1
45.736Štěpán Martin1990SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:22.4
46.765Ezechiáš Petr1989PRAHA 8Žáci mladší-3:23.2
46.892Mejtský Jonáš1990KABLO KLADNOŽáci mladší-3:23.2
48.725Votápek Jakub1988ÚTERNÍ HOSTÉŽáci mladší-3:23.4
49.717Bujnovský Nikola1990ČESKÉ BUDĚJOVICEŽáci mladší-3:23.9
50.789Šafránek Michal1989FTVSŽáci mladší-3:25.3
50.791Škop Jakub1989AC ŠKOPÍCIŽáci mladší-3:25.3
50.889Edlman Martin1990AC KOVOŠROTŽáci mladší-3:25.3
53.811Žižka Vladimír1990TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:25.8
54.808Kneifl Martin1988TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:27.2
55.868Kavka Tomáš1989ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:28.5
56.874Culka Tomáš1989ŠK HLUBOČEPYŽáci mladší-3:29.0
57.720Holub Michal1990TJ UHŘÍNĚVESŽáci mladší-3:29.1
58.876Vojtěch Tomáš1989RUGBY KLUB ŘÍČANYŽáci mladší-3:29.9
59.790Dvorský Martin1989FTVSŽáci mladší-3:30.0
60.803Tomíček Ondřej1990ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:30.9
61.872Procházka Adam1989ŠKODA PLZEŇŽáci mladší-3:32.1
62.865Vystrčil Václav1989AGIT TEAMŽáci mladší-3:32.8
63.706Vrba Tomáš1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:32.9
64.886Urbánek Václav1989SK RADOTÍMŽáci mladší-3:33.7
64.730Prochazka Jiří1988SA B20Žáci mladší-3:33.7
66.702Kuptík Jan1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:34.0
67.855Tomiška Petr1990DGPŽáci mladší-3:34.4
68.851Keřka Marek1988TJ SOKOL STODŮLKYŽáci mladší-3:34.5
68.813Holubec Boris1989PRAHA 5Žáci mladší-3:34.5
70.735Hámek Filip1990SOKOL HLUBOČEPYŽáci mladší-3:34.6
71.870Augustin Marek1988ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:34.7
72.741Svatoň Štěpán1988Žáci mladší-3:35.4
73.713Kolomazník Tomáš1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:35.7
74.798Pazdera Tomáš1989PRAHA 8Žáci mladší-3:36.0
75.869Sluka Jakub1988ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:36.4
76.809Kroh Adam1988TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:36.8
77.743Kříž Tomáš1988FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:37.5
78.850Jorníček Tomáš1989TJ SOKOL STODŮLKYŽáci mladší-3:37.9
79.724Tomek Jiří1989ÚTERNÍ HOSTÉŽáci mladší-3:38.0
79.843Spurný Jakub1988TJ LIGA 100 PRAHAŽáci mladší-3:38.0
81.807Šandera Zdeněk1990TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:38.5
82.729Stanislav Matěj1990TJ SPOFAŽáci mladší-3:38.6
83.883Lukáš Marek1988ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:38.9
84.727Dvořák Lukáš1990OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:39.5
85.814Štolc Michal1989PRAHA 5Žáci mladší-3:39.6
86.888Edlman Tomáš1990AC KOVOŠROTŽáci mladší-3:39.8
86.820Šťastný Jaroslav1988AC TŘEŠŤŽáci mladší-3:39.8
88.710Mrázek Martin1990PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:40.8
89.822Krejčí Oliver1990AC TŘEŠŤŽáci mladší-3:41.1
90.864Šinták František1990AGIT TEAMŽáci mladší-3:41.6
91.882Koubek Tomáš1990USK PRAHAŽáci mladší-3:42.1
92.739Andrš Martin1988TRISKI HORNÍ POČERNICEŽáci mladší-3:42.4
93.767Kožár Petr1989Žáci mladší-3:42.8
94.867Mašek Marek1990ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:42.9
95.847Smutek Matěj1989TJ SOKOL STODŮLKYŽáci mladší-3:43.0
96.887Punda Václav1990ZŠ JITŘNÍŽáci mladší-3:43.7
97.899Dvořák Martin1989PETŘINYŽáci mladší-3:44.7
98.733Jakovec Lukáš1988SK SKI KLUB PRAHA 4Žáci mladší-3:45.5
99.705Urban Michal1990SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:46.2
100.801Čech Jan1989ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:46.3
101.795Fišer Jan1989CHRTI ZE SEVERUŽáci mladší-3:46.6
102.805Peschl Jakub1990TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:47.3
103.806Wimberský Jakub1989TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:47.6
103.749Remeš Jiří1990FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:47.6
105.762Drobný Václav1990SK VINOHRADYŽáci mladší-3:48.4
106.709Týbl Pavel1989PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:49.4
107.881Oplt Jakub1988MODŘANYŽáci mladší-3:49.5
108.825Kozel Adam1989TJ VRŠOVICEŽáci mladší-3:49.6
109.838Valent Luboš1988HECÍŘIŽáci mladší-3:49.7
110.742Jůza Václav1989TJ SPOŘILOVŽáci mladší-3:49.9
111.707Krásný Filip1990PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:50.1
111.703Výleta Michal1990SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:50.1
113.764Zehringer Dominik1990Žáci mladší-3:50.6
113.723Votápek Jan1990ÚTERNÍ HOSTÉŽáci mladší-3:50.6
115.810Kordoš Dušan1990TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:51.0
116.891Koudelka Tomáš1989DĚKANKAŽáci mladší-3:51.5
117.804Skřivan Vojtěch1990TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci mladší-3:51.6
118.772Sojka Petr1990Žáci mladší-3:51.7
119.719Vítek Tomáš1990ČESKÉ BUDĚJOVICEŽáci mladší-3:52.0
120.896Němec Jan1990Žáci mladší-3:52.4
121.837Pilař Jakub1988HECÍŘIŽáci mladší-3:52.7
122.780Vršík Vít1989SK PRAHA 4, ČVKŽáci mladší-3:53.1
123.824Šťastný Miloš1988AC TŘEŠŤŽáci mladší-3:53.6
124.866Výborný Vojtěch1989ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:53.7
125.842Severa Adam1990TJ KLÍNOVECŽáci mladší-3:54.0
126.793Hubený Martin1989AC ŠKOPÍCIŽáci mladší-3:55.3
126.894Filip Lukáš1990SK RADOTÍNŽáci mladší-3:55.3
128.856Jiroušek Lukáš1988DGPŽáci mladší-3:55.8
129.778Kaplan Filip1988SK PRAHA 4, ČVKŽáci mladší-3:56.8
130.714Borovec Martin1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:57.8
131.871Fabris Jaroslav1989ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:58.9
132.753Bouša Tomáš1990AC MYDLINKYŽáci mladší-3:59.5
133.711Seifert Adam1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:59.7
134.848Prokopec David1988TJ SOKOL STODŮLKYŽáci mladší-4:00.3
134.816Rezek Matyáš1990PRAHA 2Žáci mladší-4:00.3
136.875Lhota Jiří1990ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-4:00.4
137.906Sehnal Ariel1988SPARTAKŽáci mladší-4:02.2
138.815Deyl Jiří1989PRAHA 5Žáci mladší-4:03.4
139.745Veverka Jiří1989FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:03.6
140.828Štípek Petr1988USK PRAHAŽáci mladší-4:04.8
141.712Molen David1989SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:05.0
142.878Hrubeš Marek1990SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:05.5
143.873Zimola Petr1990OPRISŽáci mladší-4:05.7
144.880Kubíček Ondra1990LIBICE NAD CIDLINOUŽáci mladší-4:05.9
145.821Nosek Martin1988AC TŘEŠŤŽáci mladší-4:08.8
146.885Táborský Václav1990Žáci mladší-4:09.0
147.768Kunštát Matyáš1990Žáci mladší-4:09.9
148.903Švehla Marek1990ZŠ BRIGÁDNÍKŮ PRAHA 10Žáci mladší-4:10.6
149.715Cima Vladimír1990SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:11.0
150.757Vlček Jakub1990AC MYDLINKYŽáci mladší-4:11.8
151.726Selinger Jan1988NIC MOC BOYSŽáci mladší-4:11.9
152.817Hirsch Maxim1989PRAHA 3Žáci mladší-4:12.1
153.839Gotvald Robert1990HECÍŘIŽáci mladší-4:12.4
154.747Bugner Tomáš1990FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:14.1
155.716Čihák Jan1990SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:14.5
156.845Nězgoda Jakub1990Žáci mladší-4:15.0
157.754Čadek Jan1989AC MYDLINKYŽáci mladší-4:15.6
158.761Vlach Štěpán1990SK VINOHRADYŽáci mladší-4:16.4
159.794Šereda Ondřej1990MARK DISTRIŽáci mladší-4:16.5
160.840Klaban Pavel1990FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:17.7
161.884Karlovský Ondřej1990Žáci mladší-4:17.8
162.708Konupka Jakub1990PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-4:18.5
163.879Matoušek Přemysl1989MODŘANYŽáci mladší-4:18.7
164.860Břenda Marek1990PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-4:21.1
165.755Menčík Lukáš1990AC MYDLINKYŽáci mladší-4:21.2
166.858Zahradník Jan1990LOKOMOTIVA PRAHAŽáci mladší-4:22.0
167.746Sedláček Marek1989FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:22.9
168.756Adamík Josef1990AC MYDLINKYŽáci mladší-4:23.9
169.859Zahradník Vít1990LOKOMOTIVA PRAHAŽáci mladší-4:26.0
170.748Škrdla Martin1990FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:26.3
171.830Rajtmajer Ondřej1990USK PRAHAŽáci mladší-4:28.3
172.836Pilař Ondřej1990HECÍŘIŽáci mladší-4:28.4
173.750Zehnal David1990FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-4:30.0
174.792Vrabec Jakub1990VK BLESKŽáci mladší-4:34.4
175.893Srb Martin1989SOKOL STARÉ MĚSTOŽáci mladší-4:36.4
176.823Pospíchal Martin1990AC TŘEŠŤŽáci mladší-4:37.3
177.897Pelikán Marek1988Žáci mladší-4:47.3
178.818Žigmond Milan1990ARM FORTŽáci mladší-4:51.4
179.861Dupal Radek1990Žáci mladší-4:51.5
180.766Hvězda Vojtěch1989ÚSTÍ N. LABEMŽáci mladší-4:53.1
181.902Hauf Jakub1990ZŠ BRIGÁDNÍKŮ PRAHA 10Žáci mladší-4:55.9
182.898Modesto Filip1988Žáci mladší-4:56.8
183.877Klocperk Adam1989TJ SOKOL DEJVICEŽáci mladší-7:47.4