Výsledky — Žáci mladší Velká Kunratická

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.3036Havelka Vít1993SK SPORTING PŘÍBRAMŽáci mladší-2:54.7
2.3060MOTEJL Jiří1993KARATE-PRAHAŽáci mladší-2:57.6
2.3095Šplíchal Martin1993FC HÁJEŽáci mladší-2:57.6
4.3103Šmahel Michal1994ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:02.1
5.3094Vacík Matouš1993FC HÁJEŽáci mladší-3:04.7
5.3116Hlásek Daniel1993SK ZŠ JESENIOVAŽáci mladší-3:04.7
7.3014Svěchota Ondřej1993SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:06.3
8.3056Krčál Filip1993ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:09.2
9.3037Ján Jan1993SPARTAK VLAŠIMŽáci mladší-3:10.5
10.3097Solař Vladimír1993FC HÁJEŽáci mladší-3:11.8
11.3061Kučera Filip1993KVSŽáci mladší-3:12.1
12.3083Jurečka Antonín1993PLZEŇŽáci mladší-3:13.4
12.3022Munduch Pavel1993OPEN GATEŽáci mladší-3:13.4
14.3065Dostál Josef1993KVS PRAHAŽáci mladší-3:14.7
14.3104Cikhart Dominik1993ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:14.7
16.3048Souček Jiří1993USK PRAHAŽáci mladší-3:16.3
16.3100Vošický Jan1993SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYŽáci mladší-3:16.3
18.3001Budíček Matouš1994SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:17.3
19.3066Kopecký Jakub1993ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:17.6
20.3010Novotný Filip1993SP 4Žáci mladší-3:18.9
21.3045Šíp Jan1995ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:19.2
22.3019Schütz Michal1994SP 4Žáci mladší-3:20.5
22.3043Drešer Jakub1994PSK OLYMPŽáci mladší-3:20.5
22.3101Lauer David1994TC HAMRŽáci mladší-3:20.5
25.3058Trumpeš Jiří1993TAEBO TEAM ARENAŽáci mladší-3:22.1
26.3005Hanuš Ondřej1994SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:23.4
27.3127Rychecký Albert1994TJ VOSPŽáci mladší-3:24.7
28.3105Prášek Přemysl1993SK PRAGA PRAHAŽáci mladší-3:25.0
29.3046Semián Adam1995V.K.SMÍCHOVŽáci mladší-3:26.3
29.3035Gajdoš Ondřej1993FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:26.3
31.3032Kumšta Martin1993FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:28.9
31.3078Maizner Sebastian1995KVSŽáci mladší-3:28.9
31.3003Frinta Pavel1993SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:28.9
31.3062Indra Lukáš1993HC ZVVZ MILEVSKO-HOKEJŽáci mladší-3:28.9
35.3111Vykoukal Matěj1993SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:29.2
35.3033Žáčík Filip1993FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:29.2
37.3129Koutenský Lukáš1995Žáci mladší-3:30.5
37.3077Hála Michal1995AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:30.5
39.3096Lojda Martin1993FC HÁJEŽáci mladší-3:31.8
40.3076Hájek Lukáš1995KVSŽáci mladší-3:33.4
41.3025Beneš Dominik1993OPEN GATEŽáci mladší-3:35.0
41.3051Brabec Aleš1994FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:35.0
43.3018Švarc Michal1995SP 4Žáci mladší-3:36.3
43.3004Halada Martin1995SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:36.3
45.3064Macháček David1993USK PRAHAŽáci mladší-3:37.6
45.3067Černý Jakub1993ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:37.6
45.3132Kučera Patrik1993AC SPARTAŽáci mladší-3:37.6
45.3055Kučera Lukáš1994Žáci mladší-3:37.6
45.3044Mikula Michal1994PSK OLYMPŽáci mladší-3:37.6
45.3008Zelenda Čeněk1993SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:37.6
51.3108Janota Adam1994Žáci mladší-3:38.9
51.3099Jakubec David1994USK PRAHAŽáci mladší-3:38.9
51.3088Sluka Martin1995SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:38.9
51.3024Mysliveček Libor1993OPEN GATEŽáci mladší-3:38.9
55.3087Truhlář Jan1995SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:39.2
55.3120Hájek Jan1993AC SPARTAŽáci mladší-3:39.2
55.3052Zubíček Jiří1994FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:39.2
58.3015Šamša Matěj1993SP 4Žáci mladší-3:40.5
59.3107Drážek Milan1993AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:41.8
59.3118Lülei Ondřej1994SOKOL BUKOVANYŽáci mladší-3:41.8
61.3063Janát Jan1994FC HORNÍ MĚCHOLUPYŽáci mladší-3:42.1
61.3102Roudnický Adam1994KVSŽáci mladší-3:42.1
61.3092Bilina Šimon1995SEDLČANYŽáci mladší-3:42.1
64.3089Rathan Michal1995SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:43.4
65.3091Kott Kristian1995SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:44.7
65.3030Vitvera Karel1994FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:44.7
67.3057Bednářský Martin1993ZŠ CAMPANUSŽáci mladší-3:45.0
68.3006Holý Prokop1993SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:45.7
69.3131Husák Lukáš1993TJ SOKOL VIKING KOBYLISYŽáci mladší-3:46.3
70.3031Soukup Vítězslav1994FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:47.3
71.3028Kadeřábek David1993FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:47.6
71.3042Mertlík Arnošt1994Žáci mladší-3:47.6
71.3050Švehla Antonín1995FSC CEMO MOKRÁŽáci mladší-3:47.6
71.3069Šimeček Stanislav1993ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:47.6
75.3021Kolář Martin1995SK ROVER PRAHA-BIATLONŽáci mladší-3:48.9
75.3080Polák David1995ZŠ CHAPLINOVAŽáci mladší-3:48.9
75.3130Vavřínek Ladislav1994TJ SOKOL VIKING KOBYLISYŽáci mladší-3:48.9
78.3090Mochan Matěj1994SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:49.2
79.3085Vladyka Lukáš1995SLAVOJ VYŠEHRADŽáci mladší-3:50.5
79.3084Moulík Jiří1995MOOSŽáci mladší-3:50.5
79.3011Putich Jan1995SP 4Žáci mladší-3:50.5
82.3121Hájek Šimon1993AC SPARTAŽáci mladší-3:52.1
83.3072Sýkora Tomáš1993ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:53.4
84.3071Kuna Michal1994ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:54.7
84.3040Schlosser Martin1995FOX-KLUB PRAHAŽáci mladší-3:54.7
86.3054Wolf Lukáš1994VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci mladší-3:55.0
87.3012Růth Lukáš1993SP 4Žáci mladší-3:56.3
87.3013Sussman Štěpán1993SP 4Žáci mladší-3:56.3
89.3086Vladyka Matěj1995SLAVOJ VYŠEHRADŽáci mladší-3:57.6
89.3075Šuma Martin1994KVSŽáci mladší-3:57.6
89.3026Trčka Marek1994Žáci mladší-3:57.6
92.3098Stejskal Jan1995ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:58.9
92.3081Machovec Josef1995OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:58.9
94.3029Bursa Petr1995FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:59.2
94.3079Kroc Patrik1993FLORBAL PETROVICEŽáci mladší-3:59.2
96.3009Milec Filip1993SP 4Žáci mladší-4:00.2
97.3017Šebo Viktor1995SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:00.5
97.3112Nemec Matěj1993Žáci mladší-4:00.5
97.3073Krůta Michal1994TJ LIPENCEŽáci mladší-4:00.5
100.3068Bubík Jan1993ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-4:02.1
101.3074Pavlát Michal1993PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-4:03.1
102.3128Petržílka David1995Žáci mladší-4:03.4
103.3047Vrátník Kilián1993V.K.SMÍCHOVŽáci mladší-4:04.7
103.3110Machač Ivan1995VK BLESKŽáci mladší-4:04.7
105.3002Bursík Michal1995SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:06.3
106.3109Formaček Jan1995VK BLESKŽáci mladší-4:09.2
107.3027Kočí Václav1994ZŠ JEREMENKOVAŽáci mladší-4:10.5
108.3070Voldřich Jan1994SKI KLUB ŠUMAVAŽáci mladší-4:11.8
108.3059Růžička Martin1995SC RADOTÍNŽáci mladší-4:11.8
110.3117Novák Petr1995SK AKTIS PRAHAŽáci mladší-4:13.4
111.3135Tran Mank Kien Tomáš1995Žáci mladší-4:15.0
111.3093Šťastný Ondřej1995Žáci mladší-4:15.0
113.3136Havránek Jan1995SKI KLUB SKP4Žáci mladší-4:16.3
114.3119Baran Petr1993AC SPARTAŽáci mladší-4:17.6
114.3113Ocelík Vojtěch1994Žáci mladší-4:17.6
116.3082Honsa František1993Žáci mladší-4:20.5
117.3115Rýdl Tomáš1994SORIŽáci mladší-4:22.1
118.3034Moláček Jakub1994FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-4:25.0
119.3124Antoš Josef1995AC SPARTAŽáci mladší-4:27.6
120.3123Plašil Tomáš1995AC SPARTAŽáci mladší-4:28.9
121.3114Španěl Martin1993Žáci mladší-4:29.2
122.3122Bříza Karel1994AC SPARTAŽáci mladší-4:30.5
123.3049Vydra Jan1994KVS PRAHAŽáci mladší-4:32.1
124.3053Tuček Jakub1994VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci mladší-4:34.7
125.3125Kastner Dominik1995AC SPARTAŽáci mladší-4:37.6
126.3126Šafář Pavel1995FK START NUSLEŽáci mladší-4:45.0
127.3106Farkaš Vojtěch1995AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-4:46.3
128.3039Havlín Pavel1995FOX-KLUB PRAHAŽáci mladší-4:51.8
129.3041Schlosser Patrik1995FOX-KLUB PRAHAŽáci mladší-4:59.2
130.3023Bureš Zdeněk1994OPEN GATEŽáci mladší-5:09.2
131.3038Mück Vojtěch1995KUNRATICEŽáci mladší-5:24.7
132.3133Nguyen Thanh Tony1995Žáci mladší-6:21.8
133.3134Ngo Tiem Long Tomáš1995Žáci mladší-6:23.4