Výsledky — Žáci mladší Velká Kunratická

Počasí: Zataženo, nejvyšší denní teploty 4°C až 7°C

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.3144Hodboď Lukáš1996SKP NYMBURKŽáci mladší-2:50.9
2.3060Mohorko Lukáš1996SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-2:53.2
3.3028Mrkous Jan1997GYM. NOVÝ PORGŽáci mladší-3:02.8
4.3099Machač Ivan1996VK BLESKŽáci mladší-3:03.9
5.3070Kuriš Štěpán1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:10.8
6.3018Končický Tomáš1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:11.0
7.3049Dědek Matěj1996Žáci mladší-3:11.6
8.3019Kostohryz Martin1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:11.7
8.3025Novotný Ondřej1996AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:11.7
10.3123Švarc Matěj1996USKŽáci mladší-3:11.8
11.3148Kubálek Jan1998DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:12.6
12.3100Foltman Petr1996ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:14.3
13.3042Effanga Cyriac Ernest1996ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:14.7
14.3075Nicolas Victor1998PSK OLYMPŽáci mladší-3:15.2
15.3074Ševčík Štěpán1996SKI VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:16.5
16.3081Jarolím Tomáš1996ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:17.5
17.3035Hellebrand Jaroslav1996VK PLAVČÍCIŽáci mladší-3:17.9
18.3073Tomíček Václav1996SKI VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:18.8
19.3036Kučera Jiří1996VK PLAVČÍCIŽáci mladší-3:19.5
20.3040Erben Jakub1998ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:20.2
21.3072Mixa Jan1996ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:20.3
22.3078Sekyra Daniel1996ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:20.4
23.3149Pasler Dominik1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:20.6
24.3128Větrovský Jan1998PRAHA 4 TJ CHODOVŽáci mladší-3:20.8
25.3122Jurečka Jaroslav1996SENCO PLZEŇŽáci mladší-3:21.4
26.3012Svěchota Lukáš1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:21.8
27.3146Salomon Jan1998DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:23.0
28.3066Mojžíš Dominik1997ATLETIKA JAROMĚŘŽáci mladší-3:23.1
29.3090Selucký Matěj1996VK BLESKŽáci mladší-3:23.9
30.3045Milec Oldřich1996Žáci mladší-3:25.4
31.3050Šantora Ondřej1996SK ROVER PRAHA BIATLONŽáci mladší-3:25.7
32.3024Fujáček Jakub1996AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:26.2
33.3071Hlaváč Vojtěch1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:27.0
34.3133Kučera Martin1997SPAŽáci mladší-3:27.3
35.3143Černohorský Mikuláš1998TK SOKOL ŘÍČANYŽáci mladší-3:27.4
36.3105Beneš Marek1997TJ JM CHODOV FLORBALŽáci mladší-3:27.8
37.3115Kocourek Viktor1997ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:28.2
38.3065Petiška Ondřej1997ATLETIKA JAROMĚŘŽáci mladší-3:28.3
39.3125Plaček Jan1996Žáci mladší-3:28.5
39.3011Plíhal Ondřej1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:28.5
41.3020Šmergl Filip1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:29.3
42.3088Macák Petr1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:29.4
42.3063Trčka Šimon1997BOHEMIANS 1905Žáci mladší-3:29.4
44.3116Kubš Jan1997ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:29.9
45.3151Siegl Pavel1998ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:30.5
46.3067Kisiala Jan1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:30.7
47.3051Smetana Jakub1996EUROFOAM SPORT TEAMŽáci mladší-3:31.2
48.3119Kopecký Jan1996ČAC ROUDNICE NAD LABEMŽáci mladší-3:32.2
49.3131Knapp Milan1996SOKOL KOLOVRATYŽáci mladší-3:32.6
50.3008Fantyš Jiří1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:32.7
51.3064Sedlák Jan1997ŠEMÍK RADOTÍNŽáci mladší-3:32.8
52.3140Konejl David1997FK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:33.2
53.3103Šimek Vojtěch1997ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:33.3
53.3061Voldřich Jakub1998SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:33.3
53.3006Kocánek David1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:33.3
56.3087Jirásek David1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:33.6
57.3068Havel David1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:33.9
58.3138Wágner Jakub1998ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:34.3
59.3156Rybář Jakub1996TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:35.2
59.3046Mach Matěj1997ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:35.2
61.3069Urbánek Petr1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:35.4
62.3037Stewart Gerron1998ATLETIKA CHUCHLEŽáci mladší-3:35.6
63.3076Vaníček Antonín1998Žáci mladší-3:35.7
64.3034Hájek Kryštof1997KVS PRAHAŽáci mladší-3:36.2
65.3114Uher Jakub1996TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:36.3
66.3111Horyna Jan1996TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:37.5
67.3017Kolář Adam1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:38.6
68.3152Dařílek Jan1996SK JESENIOVAŽáci mladší-3:39.2
69.3137Fabian Samuel1997ZŠ JESENIOVAŽáci mladší-3:40.8
70.3016Kropáč Jan1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:42.1
71.3043Löfler Jan1998Žáci mladší-3:42.6
72.3112Malec Jaromír1996TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:42.8
73.3007Borůvka Tomáš1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:43.5
74.3054Šolc Jaromír1998Žáci mladší-3:43.9
75.3038Šimáček Marek1996Žáci mladší-3:44.3
76.3142Kohout Maytáš1998TK SOKOL ŘÍČANYŽáci mladší-3:45.4
76.3136Zima František1997SOKOL STARÉ MĚSTOŽáci mladší-3:45.4
78.3132Soukup Jiří1998SK VINOHRADYŽáci mladší-3:45.8
78.3079Landovský Jakub1996SK PRAGAŽáci mladší-3:45.8
80.3080Habiger Vojtěch1998SK LÍŠEŇŽáci mladší-3:46.3
81.3030Hurinský Petr1997GYM. NOVÝ PORGŽáci mladší-3:46.8
82.3093Rybář Jan1998SKI MRZKYŽáci mladší-3:47.1
83.3083Mandys Michal1998ČVK PRAHAŽáci mladší-3:48.4
84.3057Škarban Jan1998Žáci mladší-3:48.5
85.3001Cipra Jindřich1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:48.9
86.3031Ashby Patrik1998GYM. NOVÝ PORGŽáci mladší-3:49.3
87.3147Mainzek Kryštof1997DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:50.1
88.3013Kraváček Tomáš1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:50.2
89.3118Průcha Tomáš1998LTC MODŘANY 2005Žáci mladší-3:50.4
90.3059Krátký Ondřej1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:50.7
91.3022Vacek Jiří1998Žáci mladší-3:51.4
92.3023Zoulík Matouš1998ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:51.8
93.3095Měkota Filip1996VK BLESKŽáci mladší-3:53.7
94.3117Solecký Jáchym1998SPARTAK PRAHAŽáci mladší-3:54.5
95.3005Volek Otakar1996SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:55.4
95.3029Kaše Adam1996GYM. NOVÝ PORGŽáci mladší-3:55.4
97.3009Knor Tomáš1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:55.8
98.3096Šimek Jan1997VK BLESKŽáci mladší-3:57.1
99.3058Randl Samuel1998Žáci mladší-3:57.2
100.3130Davídek Milan1998Žáci mladší-3:57.9
101.3010Knor Ondřej1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:58.4
102.3014Kopecký Tomáš1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:58.7
103.3041Buk Michal1996SKOB ROUDNICE NAD LABEMŽáci mladší-3:59.2
103.3102Čermák Daniel1997ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:59.2
105.3109Stejskal Marek1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:59.3
106.3003Chládek Jakub1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:59.6
107.3052Vrzák Dan1997Žáci mladší-3:59.8
108.3101Prášek Otakar1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:00.5
109.3004Kindl Jan1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:00.6
110.3097Gorbin Alexandr1997VK BLESKŽáci mladší-4:01.6
111.3121Kunovjánek David1998PRAHA 10Žáci mladší-4:03.3
112.3155Krumphanzl Matyáš1997SP KOLOŽáci mladší-4:04.9
113.3139Ondrejček Jiří1998TJ AEKOŽáci mladší-4:05.1
114.3048Kryl David1996Žáci mladší-4:05.2
115.3126Jíra Tomáš1998OK ROZTOKYŽáci mladší-4:05.6
116.3002Hykl Daniel1997SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:06.4
117.3135Janota Šimon1998SPAŽáci mladší-4:07.8
117.3092Cikhart Tomáš1996PSK OLYMPŽáci mladší-4:07.8
119.3106Zadražil Petr1997SPAŽáci mladší-4:08.1
120.3047Bobůrka Viktor1996Žáci mladší-4:09.1
121.3094Tikal Matěj1997VK BLESKŽáci mladší-4:10.3
122.3120Hybášek Martin1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:11.7
123.3053Myška Vojtěch1997VK BLESKŽáci mladší-4:12.4
124.3062Pazourek Martin1998SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:13.9
125.3110Tesař Jan1997TESYLOVKAŽáci mladší-4:14.5
126.3150Xu Zai Alex1998KVS PRAHAŽáci mladší-4:14.8
127.3084Sobíšek Martin1998AC SPARTAŽáci mladší-4:16.4
128.3113Žák Eduard1996TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:16.9
129.3077Davis Samuel1998ZŠ KUNRATICEŽáci mladší-4:17.4
130.3091Jirava Ondřej1997TJ TALENTŽáci mladší-4:18.0
131.3145Kodiš Dominik1998DUKLA PRAHAŽáci mladší-4:20.5
132.3127Povolný Jakub1998Žáci mladší-4:22.9
133.3129Vasicuk Ondřej1997CHODOVŽáci mladší-4:23.8
134.3032Krejcar Matěj1998TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAVŽáci mladší-4:25.2
135.3104Sehnal Vojtěch1998EKOTOMIK PODĚBRADYŽáci mladší-4:25.7
136.3141Koláček Jan1996JM CHODOVŽáci mladší-4:29.7
136.3089Sagl Dominik1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:29.7
138.3027Parobeček Dominik1998LIBEŇŽáci mladší-4:29.8
139.3154Raffl Dan1998Žáci mladší-4:31.0
140.3021Vojtíšek Jakub1998Žáci mladší-4:32.2
141.3026Kormout Štěpán1997AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-4:33.6
142.3107Šindelář Jakub1998SPAŽáci mladší-4:34.0
143.3086Hadrava Jakub1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:35.9
144.3085Hošna Radek1997TJ JM CHODOVŽáci mladší-4:37.2
145.3098Polyančuk Roland1997VK BLESKŽáci mladší-4:41.2
146.3033Lutrýn Jiří1996SK PRAHA 4Žáci mladší-4:49.5
147.3153Lenert Denis1998Žáci mladší-4:52.4
148.3124Švarc Štěpán1998TJ SOKOL KRČŽáci mladší-5:08.2
149.3134Běhůnek Jakub1997Žáci mladší-5:32.3
150.3082Halaha Tomáš1998ČVK PRAHAŽáci mladší-5:32.7
151.3044Valent Petr1996HECÍŘIŽáci mladší-6:27.0