Výsledky — Žáci mladší Velká Kunratická

Počasí: Jasno až skoro jasno

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.3138Pasler Dominik1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-2:53.2
2.3161Kuriš Štěpán1998ASK SLAVIA PRAHA - JITŘNÍŽáci mladší-2:59.4
3.3090Běhounek Matěj1999ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:03.6
3.3050Nicolas Victor1998PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:03.6
5.3158Černý Ondřej1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:05.3
6.3102Souček Jakub1998SK ZŠ JESENIOVAŽáci mladší-3:06.2
7.3160Prunar Jakub1999USK PRAHAŽáci mladší-3:07.3
8.3184Karlík Lukáš1998SK KOTLÁŘKAŽáci mladší-3:07.5
9.3108Honsa František2000SKI KLUB ŠUMAVAŽáci mladší-3:07.9
10.3077Wágner Jakub1998SSK NADUPANCIŽáci mladší-3:10.8
11.3153Kladka Jakub1998KVSŽáci mladší-3:11.2
12.3193Větrovský Jan1999TJ JM CHODOVŽáci mladší-3:12.5
13.3048Toupal Jakub1998FC GRAFFIN VLAŠIMŽáci mladší-3:15.9
14.3018Stewart Gerron1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:16.4
15.3105Ruda David1999ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:16.9
16.3074Šufliarský Adam1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:18.0
17.3163Štros David2000USK PRAHAŽáci mladší-3:18.2
18.3132Šmolík Jan1998ČVK PRAHAŽáci mladší-3:19.8
19.3068Mikula Martin1998DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:20.7
20.3106Zoulík Jonáš2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:21.0
21.3155Brejcha Tomáš1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:21.1
22.3095Němec Jaroslav1999TJ SOKOL ATLETIKA JAROMŽáci mladší-3:22.7
23.3031Petiška Vojtěch2000TJ SOKOL ATLETIKA JAROMŽáci mladší-3:24.4
24.3040Jaroš Jan1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:24.9
25.3035Pišl Radim1998SC RADOTÍNŽáci mladší-3:25.0
26.3039Herman Tomáš1999BOHEMIANS 1905Žáci mladší-3:25.4
27.3137Bartoš Vojtěch1998MLOK MARIÁNSKÉ LÁZNĚŽáci mladší-3:25.8
28.3131Smolík Dominik1998ČVK PRAHAŽáci mladší-3:26.6
29.3109Martinec Matěj1998KVSŽáci mladší-3:27.1
30.3110Jinák Jan1999KVSŽáci mladší-3:28.1
31.3065Kaisler Jan1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:29.3
32.3164Šatoplet Jakub2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:29.6
33.3093Melmuka Martin1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:29.8
34.3071Schwarzinger Lukáš2000DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:29.9
35.3174Sobíšek Martin1998SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:30.3
36.3159Kováč Benjamin1999JINONICEŽáci mladší-3:30.4
37.3123Vích Matyáš1999AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:31.5
38.3181Havel Jakub2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:32.5
39.3167Zavadil Jan1998VK LYSÁ NAD LABEMŽáci mladší-3:33.9
40.3064Vavřina Matěj1998Žáci mladší-3:34.2
41.3034Polák David2000SC RADOTÍNŽáci mladší-3:34.3
42.3186Ashby Patrik1998RC PETROVICEŽáci mladší-3:35.6
42.3190Aschermann Martin2000USK PRAHAŽáci mladší-3:35.6
42.3117Marcinčík Vít2000AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:35.6
45.3146Janeček Pavel1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:36.3
46.3046Kulhánek Martin2000ATLETIKA CHUCHLEŽáci mladší-3:36.4
47.3125Šimůnek Jakub2000FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:36.8
48.3140Voldřich Jakub1998SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:36.9
49.3033Dlouhý Dominik1998SC RADOTÍNŽáci mladší-3:37.4
50.3175Janota Šimon1998SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:37.9
51.3091Pařízek Lukáš1999SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYŽáci mladší-3:38.2
52.3075Habiger Vojtěch1998SK LÍŠEŇŽáci mladší-3:38.4
53.3089Linhart Ondřej2000FK DUKLAŽáci mladší-3:38.5
54.3078Egyházi Adam1999SOKOL NUSLEŽáci mladší-3:39.2
55.3016Solecký Jáchym1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:39.4
56.3156Bartoň Pavel1998SK KAMENICEŽáci mladší-3:40.1
57.3026Polter Jan1998FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-3:40.3
57.3085Basl Adam2000FK DUKLAŽáci mladší-3:40.3
59.3099Vágner Tomáš1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:40.7
60.3098Soukup Jiří1998SK VINOHRADYŽáci mladší-3:41.4
61.3150Radil Jakub2000FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:41.8
62.3070Čečetka Quido1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:42.1
63.3047Baliamis Tomáš1998RK PETROVICEŽáci mladší-3:42.4
64.3127Grüner Jan1999PORTOSŽáci mladší-3:42.5
65.3118Nepomucký Ladislav2000AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:42.6
66.3177Šindelář Jakub1998SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:43.3
66.3084Čečetka Albert2000FK DUKLAŽáci mladší-3:43.3
68.3188Bóday Šimon2000KVS PRAHAŽáci mladší-3:43.4
69.3178Kopanica Zdeněk1999SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:43.7
70.3111Kárník Jan1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:44.0
71.3042Sluka Matouš1998FBŠ BOHEMIANS PRAHAŽáci mladší-3:44.2
72.3119Smrkovský Vít1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:44.3
73.3100Randl Samuel1999TENIS MODLETICEŽáci mladší-3:44.4
74.3142Šesták Petr2000SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:44.7
75.3154Zelina Josef1998KVSŽáci mladší-3:44.8
75.3120Suchý Michael1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:44.8
77.3139Zíka Jakub1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:44.9
78.3115Beneš Štěpán1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:45.1
79.3182Jirsa Tomáš1999ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:45.2
80.3083Kočí Václav2000FK DUKLAŽáci mladší-3:45.8
81.3107Zoulík Matouš1998ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:45.9
81.3145Langer Vítězslav1999SK ARTIMA PRAHAŽáci mladší-3:45.9
81.3036Štolfa Karel1998SC RADOTÍNŽáci mladší-3:45.9
84.3082Bednář Daniel2000FK DUKLAŽáci mladší-3:46.4
85.3113Doubek David1998FC HÁJEŽáci mladší-3:46.9
86.3128Mandys Michal1998ČVK PRAHAŽáci mladší-3:47.2
87.3007Michal Vojtěch1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:47.3
88.3067Kodiš Dominik1998DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:47.5
89.3032Vacek Jiří1998Žáci mladší-3:47.7
90.3094Melíček Vít2000ZŠ KUNRATICEŽáci mladší-3:47.8
91.3076Kofnovec Michael1998Žáci mladší-3:48.3
92.3114Adamík Jakub1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:48.7
93.3126Giogas Panajotis2000FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:48.8
94.3149Volek Maxim1998Žáci mladší-3:49.1
95.3058Pachman Vilém1998VK SMÍCHOVŽáci mladší-3:49.4
96.3029Porubek Ondřej2000TJ SOKOL ATLETIKA JAROMĚŘŽáci mladší-3:49.5
97.3157Hoffmann Tomáš1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:49.6
98.3162Kroulík Martin1998ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:50.1
99.3069Tesař Jan2000SK RAKOVNÍKŽáci mladší-3:50.2
100.3081Mentberger Matouš2000FK DUKLAŽáci mladší-3:50.8
101.3165Kudrna Jan1999VK LYSÁ NAD LABEMŽáci mladší-3:50.9
102.3005Hrdina Tomáš1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:51.6
103.3072Kunovjánek David1999SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:51.9
104.3088Podzimek Lukáš2000FK DUKLAŽáci mladší-3:52.0
105.3176Kovář Martin2000HI SPORT TEAMŽáci mladší-3:52.9
106.3030Pavinger Matěj2000SK JESENIOVAŽáci mladší-3:53.0
106.3194Růžička Jan1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:53.0
108.3027Müller Vojtěch1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:54.0
109.3006Kotík Jakub2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:54.9
110.3180Bašus Jan1999FBŠ BOHEMIANSŽáci mladší-3:55.9
111.3121Valsa Pavel1998AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:56.0
112.3124Poříz Jakub2000FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:56.7
113.3009Nevole Tomáš2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:56.8
114.3133Tvrz Matěj1999ČVK PRAHAŽáci mladší-3:58.4
115.3191Černý Václav1999VOSY PRAHAŽáci mladší-3:58.6
116.3141Tyle Vojtěch1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:59.1
117.3173Shaw Toby2000PSK OLYMPŽáci mladší-4:00.5
118.3152Strnad Antonín2000FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-4:01.1
119.3062Zikmund Marek1998KOTLÁŘKAŽáci mladší-4:01.5
120.3038Málek Lukáš2000SK FILOSOFSKÁŽáci mladší-4:02.6
121.3144Pazourek Martin1998SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:02.7
121.3041Vydra Slavomil1998ZŠ KUNRATICEŽáci mladší-4:02.7
123.3063Kosina Jiří1999Žáci mladší-4:03.2
124.3028Vavřínek Petr2000TJ VIKING KOBYLISYŽáci mladší-4:03.7
124.3011Pavlica Filip2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:03.7
126.3151Klepsa Tomáš2000FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-4:04.1
127.3002Černý Tomáš2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:05.5
128.3171Sochor Filip1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-4:06.0
129.3136Heran Michael2000ČVK PRAHAŽáci mladší-4:07.3
130.3122Vevera Matěj1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-4:07.8
131.3196Vašek Matyáš2000Žáci mladší-4:07.9
132.3012Pěnička Šimon1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:08.1
133.3004Grecký Jan2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:08.9
134.3189Sehnal Vojtěch1998K.O. PODĚBRADYŽáci mladší-4:09.5
135.3079Absolín Vojtěch2000FK DUKLAŽáci mladší-4:10.8
136.3148Bareš Ondřej1999SK ARTIMA PRAHAŽáci mladší-4:12.7
137.3129Hančl Michal1998ČVK PRAHAŽáci mladší-4:13.3
138.3003Dědek Vlastimil2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:14.8
139.3179Mašek Tomáš2000TJ TEMPO PRAHAŽáci mladší-4:15.0
140.3192Davis Samuel1998Žáci mladší-4:16.3
141.3097Dědek Vojtěch1998VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:16.6
142.3135Půta Pavel2000FK KLÁNOVICEŽáci mladší-4:16.8
143.3044Štěpánek Martin2000GIZMANIAŽáci mladší-4:17.1
144.3183Jeřábek Petr2000Žáci mladší-4:17.3
145.3187Louda Martin2000SLAVOJ VYŠEHRADŽáci mladší-4:17.8
146.3172Dvořák Daniel2000ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-4:18.5
147.3049Vondráček Jaroslav2000VIMPERKŽáci mladší-4:19.0
148.3096Šimek Petr1999Žáci mladší-4:21.3
149.3056Krabs Antonín2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:22.0
150.3061Pazdera Jiří2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:25.6
151.3170Zmatlík Jakub2000ČVK PRAHAŽáci mladší-4:27.4
152.3054Fára Martin2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:27.7
153.3015Žáček Prokop2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:27.8
154.3045Šamberger Martin2000PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-4:28.2
155.3025Bertelman Ondřej2000FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:28.5
156.3023Liška Lukáš1999FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:29.3
157.3168Trunečka Adam1999SORI PRAHAŽáci mladší-4:31.0
158.3037Sezemský Matěj2000SQUASHARENA PRAHAŽáci mladší-4:31.2
159.3197Matoušek Miroslav1999HLOUBĚTÍNŽáci mladší-4:31.3
159.3013Picek Lubomír2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:31.3
161.3134Halama Tomáš1998ČVK PRAHAŽáci mladší-4:32.6
162.3024Svěcený Filip1999FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:33.6
163.3019Kopecký Tomáš1998SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:34.8
164.3092Ňachaj Pavol2000PRAHAŽáci mladší-4:34.9
165.3057Nepraš Jiří2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:36.1
166.3103Šelelyo Roman2000TAK PRAHAŽáci mladší-4:36.3
167.3112Ndiaye Philippe2000Žáci mladší-4:37.6
168.3104Vojta Ondřej2000Žáci mladší-4:37.8
169.3101Hackl Martin1999TC HAMRŽáci mladší-4:41.5
170.3051Berka Jan2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:43.3
171.3001Blažek Daniel2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:43.5
172.3169Mandys Matěj2000ČVK PRAHAŽáci mladší-4:43.6
173.3043Reinhard Vilém2000ČVK PRAHAŽáci mladší-4:44.4
174.3116Bulánek Matěj2000AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-4:44.7
175.3143Stuksa Martin1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:45.4
176.3022Kodad Michal2000FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:47.2
177.3195Vašek Viktor2000Žáci mladší-4:47.5
178.3060Svoboda Petr2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:49.3
179.3059Pazdera Pavel2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:51.2
180.3020Švarc Štěpán1998PRAHA 4Žáci mladší-5:04.3
181.3053Dymchenko Dmytro2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:04.9
182.3021Zedek Miroslav2000Žáci mladší-5:06.7
183.3055Hanžl Marek2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:08.6
184.3014Trojan Václav2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-5:10.6
185.3066Hédervári Maxmilian2000Žáci mladší-5:23.5
186.3166Timo Keseberg1999Žáci mladší-5:37.1
187.3185Hrubeš Miroslav1999SDH SVOJŠOVICEŽáci mladší-5:47.7
188.3052Brůna Filip2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-6:22.3