Výsledky — Žáci starší Velká Kunratická

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.43Varchola Ondřej1981CUPRUM POVRLYŽáci starší-6:51.0
2.122Horský Petr1982TJ HÁJE PRAHAŽáci starší-7:18.1
3.51Liška Václav1981ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-7:21.9
3.61Odvárka Jaromír1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-7:21.9
5.95Margold Martin1981ZDPRŽáci starší-7:24.3
6.33Vomastek Petr1981DUKLA PRAHAŽáci starší-7:28.6
7.80Kalenda Adam1981AC ČÁSLAVŽáci starší-7:29.1
8.60Tůma Martin1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-7:30.8
9.1Kalista Jan1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-7:47.9
10.125Váňa Petr1982ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci starší-7:48.4
11.101Kovář Miroslav1981SK KOTLÁŘKA PRAHAŽáci starší-7:50.7
12.34Kuchler Karel1981ZŠ RADLICKÁŽáci starší-7:51.5
13.103Parma Antonín1981SKI TEAM PRAHAŽáci starší-7:55.0
14.86Císař Adam1981ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-7:58.3
15.64Zajpt Pavel1981DUKLA PRAHAŽáci starší-8:03.2
16.78Tomeš Petr1981AC ČÁSLAVŽáci starší-8:04.4
17.121Mrázek Jan1981KOTLÁŘKAŽáci starší-8:04.6
18.108Soukup Štěpán1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-8:07.9
19.81Kulka Michal1982AC ČÁSLAVŽáci starší-8:09.8
20.13Jurák Jan1981VOLEJBALOVÁ ŠKOLAŽáci starší-8:11.1
21.19Hladina Tomáš1982FOX KLUB PRAHAŽáci starší-8:15.6
22.76Bakeš David1982ZŠ PRAHAŽáci starší-8:16.6
23.88Paraj Pavel1982TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci starší-8:18.8
24.26Stejskal Matěj1982EKONOM PRAHAŽáci starší-8:20.2
25.40Sedláček Ondřej1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-8:23.6
26.70Lacina Ondřej1982SOKOL ČERVENÁŽáci starší-8:28.1
27.114Boublík Bohumil1982LEMRO TEAMŽáci starší-8:28.6
28.93Rauch Stanislav1982SOKOL ČERVENÁŽáci starší-8:31.3
29.123Horský Tomáš1982TJ HÁJE PRAHAŽáci starší-8:34.5
30.113Šíp Robert1982LEMRO TEAMŽáci starší-8:40.8
31.100Křivánek Petr1981ZDŠ MRÁČKOVAŽáci starší-8:41.5
32.39Štýbr David1982EKONOM PRAHAŽáci starší-8:49.8
33.99Stříhavka Jakub1982Žáci starší-8:53.0
34.59Hamouz Petr1981FK DUKLA PRAHAŽáci starší-8:53.1
35.115Effmert Tomáš1982SK SPORTPRESTIŽŽáci starší-8:55.0
36.96Skopec Michal1981AC KOVOŠROT PRAHAŽáci starší-8:55.8
37.65Musil Jan1981PO SLUNÍČKAŽáci starší-8:58.7
38.24Kropp Vilém1981Žáci starší-9:00.1
39.2Zavřel Lukáš1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-9:02.6
40.89Chlebana Jiří1981TJ LIBÍN PRACHATICEŽáci starší-9:04.1
41.57Stepanovič Alexandr1981TJ SLAVIAŽáci starší-9:05.4
42.28Hausenblas Karel1982SK VINOHRADYŽáci starší-9:05.8
43.79Schovanec Martin1981AC ČÁSLAVŽáci starší-9:07.8
44.105Plecháč Ondřej1982SK VINOHRADYŽáci starší-9:09.3
45.44Běhan Ondřej1982SK VINOHRADYŽáci starší-9:10.6
46.97Bucek Josef1982ZŠ KVĚTNOVÉHO VÍTĚZSTVÍŽáci starší-9:17.0
47.67Winter Roman1981AC RUMBURKŽáci starší-9:17.1
48.22Hynek Michal1982SLAVIA PRAHAŽáci starší-9:17.4
49.35Laciga Radek1982PRAGA OBŽáci starší-9:17.8
50.116Vacek Mertin1982SK SPORTPRESTIŽŽáci starší-9:25.5
51.29Kolský Daniel *1981SLAVOJ BŘEVNOVŽáci starší-9:26.6
52.30Novotný Michal1981SOKOL NUSLEŽáci starší-9:27.0
53.10Maryška Miroslav1982M-TEAMŽáci starší-9:28.1
54.71Pekárek Ondřej1982ZŠ LUŽINYŽáci starší-9:33.8
55.126Mach Daniel1981SPARTA ČKDŽáci starší-9:35.8
56.73Čech Jan1982ZŠ LUŽINYŽáci starší-9:46.1
57.7Urban David1981SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-9:48.1
58.11Matzner Karel1982M-TEAMŽáci starší-9:55.8
59.6Šulc Rostislav1981SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-10:00.6
60.112Mařan Jiří1981LEMRO TEAMŽáci starší-10:03.4
61.5Fetter Lukáš1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-10:09.1
62.3Libovič Miloslav1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-10:11.3
63.111Sluka Jiří1982VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci starší-10:13.1
64.77Bakeš Daniel1981SLAVIAŽáci starší-10:13.5
65.109Štajnc Jaroslav1981KOBYSY ORATOŘŽáci starší-10:14.2
66.38Bránik Jiří1982SPARTA PRAHAŽáci starší-10:16.2
67.110Peckl Ondřej1982VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci starší-10:17.1
68.52Chytil Martin1981SPOŘILOVŽáci starší-10:20.5
69.47Navrátil Radek1982SK VINOHRADYŽáci starší-10:41.1
70.4Parma Martin1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-10:48.4
71.25Stejskal Václav1982EKONOM PRAHAŽáci starší-10:48.8
72.120Žďáský Pavel1982PÍSNICKÁŽáci starší-11:03.3
73.119Michálek Petr1982PÍSNICKÁŽáci starší-11:03.7
74.72Podroužek Lukáš1982ZŠ LUŽINYŽáci starší-11:14.9
75.12Balý Jan1981BARANDOVŽáci starší-11:15.8
76.118Lukáš Jan1982HOSTIVAŘŽáci starší-11:24.7
77.85Novák Jiří1982SOKOL BŘEŽANYŽáci starší-11:32.5
78.84Nemeth Marek1981TJ VRCHLABÍŽáci starší-12:01.7
79.127Čermák Pavel1982SK RADOTÍN LAŽáci starší-12:13.5
80.124Kosour Robin1982Žáci starší-12:23.7