Výsledky — Žáci starší Velká Kunratická

Počasí: jasno, ráno inverze, na louce jinovatka a mlha, na Hrádku slunce, postupně slunce i v údolí, teplota 2-6°C

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.70Odvárka Jaromír1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-6:56.8
2.3Kalista Jan1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-7:34.5
3.125Tománek Jan1983TJ NOVÁ VČELNICEŽáci starší-7:35.2
4.97Kulka Michal1982AC ČÁSLAVŽáci starší-7:42.2
5.78Janíček Martin1983SK PŠ PRAHAŽáci starší-7:45.6
6.79Kubričan Pavel1983SK VS BENÁTKYŽáci starší-7:51.7
7.91Hladina Tomáš1982FOX KLUBŽáci starší-7:53.7
8.122Jirka David1982VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci starší-7:58.5
9.80Soukup Štěpán1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-8:03.8
10.53Běhan Ondřej1982SK VINOHRADYŽáci starší-8:06.2
11.98Kobrle Jiří1983AC ČÁSLAVŽáci starší-8:07.3
12.72Sedláček Ondřej1982ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-8:10.6
13.124Stejskal Matěj1983MONTOLITŽáci starší-8:14.5
14.109Šedivý Ondřej1983EKONOM PRAHAŽáci starší-8:14.6
15.50Wastl Martin1983SK VINOHRADYŽáci starší-8:16.7
16.26Brtník Tomáš1982BOHEMIANS PRAHAŽáci starší-8:18.2
17.6Vodka Štěpán1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-8:26.3
18.10Kořízek Tomáš1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-8:28.6
19.54Šarapatka Jan1982Žáci starší-8:32.0
20.22Dittrich Josef1982ZŠ PLAMÍNKOVAŽáci starší-8:33.2
21.120Laciga Ondra1982SOKOL ČERVENÁŽáci starší-8:33.7
22.59Sysel Ondřej1983SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-8:38.5
23.66Šaman Michal1982TRISKI HPŽáci starší-8:40.1
23.28Havránek Pavel1983BOHEMIANS PRAHAŽáci starší-8:40.1
25.102Mládek Jakub1983ZŠ POŠEPNÉHOŽáci starší-8:40.3
26.8Doležal Jan1983SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-8:43.8
27.94Trnka Jiří1983SK SPORTPRESTIŽŽáci starší-8:47.8
28.101Rapsa Jan1983ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-8:50.1
29.112Vaněk Tomáš1983LTC PODOLÍŽáci starší-8:54.9
30.41Pekárek Ondřej1982SOKOL STODŮLKYŽáci starší-8:55.4
31.21Maryška Miroslav1982M TEAMŽáci starší-8:56.1
32.71Hrdoun Matěj1982GYM. JAR. HEYRŽáci starší-9:00.5
33.1Zavřel Lukáš1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-9:01.4
34.103Laciga Radek1982PGP PRAGAŽáci starší-9:02.6
35.34Hausenblas Karel1982SK VINOHRADYŽáci starší-9:05.8
36.68Pavlas Martin1982SG ATLISŽáci starší-9:06.1
37.9Mülbach David1983SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-9:06.2
38.27Havel Vít1982BOHEMIANS PRAHAŽáci starší-9:08.5
39.117Fajtl Jan1983SLAVIA VŠ PLZEŇŽáci starší-9:09.9
40.126Plecháč Ondřej1982ZŠ LOBKOVICOVO NÁMĚSTÍŽáci starší-9:12.1
41.38Bečička Jaromír1982Žáci starší-9:16.2
42.63Havránek Karel1982PRAHA 4Žáci starší-9:17.5
43.7Janiuk Petr1983SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-9:18.6
44.116Achac Libor1982SLAVIA VŠ PLZEŇŽáci starší-9:19.2
45.48Popel Martin1983GYMNASIUM PETŘINYŽáci starší-9:30.9
46.121Sluka Jiří1982VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci starší-9:34.3
47.12Matějovský Jan1983SK PRAHA 4 ČVKŽáci starší-9:35.6
48.61Michálek Petr1982Žáci starší-9:36.7
49.55Sviták David1983SK VINOHRADYŽáci starší-9:38.3
50.100Hanton Oldřich1983SOKOL STARÉ MĚSTOŽáci starší-9:44.9
51.111Okleštek Petr1983RC PETROVICEŽáci starší-9:46.3
52.99Haas Otto1982ČESKÝ SVAZ KARATE PRAHA 1Žáci starší-9:48.0
53.107Mikeš Michal1983SK VINOHRADYŽáci starší-9:52.0
54.42Podroužek Lukáš1982SOKOL STODŮLKYŽáci starší-9:53.7
55.87Selix Aleš1982ŘÍČANYŽáci starší-10:02.5
56.123Špingl Jan1982VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci starší-10:07.3
57.56Novák Ondřej1982Žáci starší-10:07.9
58.114Krátký Jakub1982GYM PÍSNICKÁŽáci starší-10:10.3
59.33Macháček Miroslav1983VRŠOVICE 1870Žáci starší-10:13.7
60.20Matzner Karel1982M TEAMŽáci starší-10:14.5
61.118Sivák Martin1983DDU PRAHA KRČŽáci starší-10:22.5
62.93Jileček Ondřej1983TJ LIBÍN 1096Žáci starší-10:24.0
63.86Stokláska Jan1983ASK SLAVIA PRAHAŽáci starší-10:24.6
64.5Parma Martin1982SPARTAK PRAHA 4Žáci starší-10:25.5
65.113Rožeň Jakub1982ZŠ UHELNÝ TRHŽáci starší-10:31.6
66.96Klindera Lukáš1983SAMOUKŽáci starší-10:36.3
67.36Malý Ondřej1983ŽIŽKOVŽáci starší-10:44.8
68.90Bouda Jan1983FOX KLUBŽáci starší-10:45.4
69.81Bidrman Vojtěch1983SK VINOHRADYŽáci starší-10:57.0
70.119Čech Martin1982DDU PRAHA KRČŽáci starší-10:59.0
71.110Kotík Petr1982TJ LOKO PRAHAŽáci starší-11:01.9
72.40Hejbal Pavel1983SOKOL STODŮLKYŽáci starší-11:20.4
73.69Gold Tomáš1982SG ATLISŽáci starší-11:30.5
74.57Martínek Tomáš1983SOKOL STODŮLKYŽáci starší-11:35.6
75.127Kosour Robin1982SOKOL KRČŽáci starší-13:24.9
76.11Kalina Zdeněk1983SK PRAHA 4 ČVKŽáci starší-14:47.6