Výsledky — Dorostenci Velká Kunratická

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.2101SVĚCHOTA Ondřej1993Spartak Praha 4Dorostenci3:27.77:03.9
2.2104ŘEŽÁBEK Michal1993USK PrahaDorostenci3:27.07:11.9
3.2159KOPECKÝ Jakub1993ASK SLAVIA PRAHADorostenci3:30.87:12.7
4.2105ŠPLÍCHAL Josef1993Spartak Praha 4Dorostenci3:33.07:20.6
5.2198JOSEF Jakub1994TRI-SKI Horní PočerniceDorostenci3:37.67:22.2
6.2220GNĚDIN Arťom1993KVS PrahaDorostenci3:39.97:27.5
7.2188MACHÁČEK David1993USK PrahaDorostenci3:45.67:31.1
8.2102DOUBEK Jaroslav1993Spartak Praha 4Dorostenci3:39.47:33.9
9.2106ŠPLÍCHAL Martin1993Spartak Praha 4Dorostenci3:32.77:34.9
10.2103TOMÁŠEK Marek1993Spartak Praha 4Dorostenci3:41.77:49.5
11.2168KAFKA Marek1993USK PrahaDorostenci3:55.07:58.8
12.2182MOTL Ondřej1994TJ RumburkDorostenci3:55.87:59.4
13.2125SVOBODA Daniel1993SK JeseniovaDorostenci4:00.68:04.5
14.2173KETTNER Lukáš1994SK Aritma PrahaDorostenci4:11.08:12.7
15.2172ŠPINDLER David1994AC Mariánské LázněDorostenci4:15.68:14.4
16.2124CHALUPA Radek1994Praha 4Dorostenci3:57.18:19.1
17.2165BUK Jindřich1993SKOB Roudnice nad LabemDorostenci4:15.08:21.2
18.2192DURYCH Martin1994TJ Dukla PrahaDorostenci4:06.38:22.5
19.2225DREŠER Jakub1994SK ZŠ JeseniovaDorostenci4:10.48:24.7
20.2137MUNDUCH Pavel1993OPEN GATEDorostenci4:19.38:25.4
21.2144GAJDOŠ Ondřej1993PrahaDorostenci4:06.08:28.1
22.2161ČERNÝ Michal1994ŠSK Újezd nad LesyDorostenci4:11.08:29.6
23.2196KUKAL Jiří1994ASK Slavia PrahaDorostenci4:04.18:30.3
24.2114MACH Ondřej1994ASK Slavia PrahaDorostenci4:17.28:33.0
25.2140MAREČEK Ondřej1993OPEN GATEDorostenci4:16.68:34.5
26.2209VOŠICKÝ Jan1993Sokol Královské VinohradyDorostenci4:02.98:38.9
27.2190JANÁT Jan1994KZ Bohemians PrahaDorostenci4:26.69:00.1
28.2116BARTOŇ Mikuláš1994Praha 11Dorostenci4:25.19:07.0
29.2223UHLÍŘ Jan1994Spartak Praha 4Dorostenci4:23.59:12.8
30.2202PAPOUŠEK Václav1994PSK Olymp PrahaDorostenci4:35.59:17.3
31.2191PALIČKA Aleš1994KZ Bohemians PrahaDorostenci4:27.19:18.3
32.2214ŠUM Hubert1994VK Slavia PrahaDorostenci4:31.29:19.4
33.2211GOTTLIEB Vojtěch1993SK JeseniovaDorostenci4:33.89:21.1
34.2156MILEC David1994Spartak Praha 4Dorostenci4:37.09:27.9
35.2149HOFMAN Michal1993Dolní BřežanyDorostenci4:49.19:41.5
36.2112KOČÍ Václav1994Tempo TitansDorostenci4:43.39:47.0
37.2195HOUDEK Kryštof1994PankrácDorostenci4:50.69:49.2
38.2154KOVACHEV Tony1994DSPDorostenci4:52.19:59.8
39.2218ROHÁČ Jan1994SDH Horní MěcholupyDorostenci4:40.310:04.9
40.2152LANG Jakub1993DspDorostenci4:58.610:06.9
41.2194VOLDŘICH Jan1994SKI Klub ŠumavaDorostenci4:56.510:07.5
42.2212KUNA Michal1994ASK Slavia PrahaDorostenci4:56.710:08.0
43.2178HORÁČEK Jan1994SK Aritma PrahaDorostenci4:23.310:14.7
44.2222NĚMEČEK Jan1993ASK Slavia PrahaDorostenci4:49.510:15.6
45.2153ŠŤÁHLAVSKÝ Jakub1993DSPDorostenci4:51.810:21.5
46.2151MAJER Lukáš1994DSPDorostenci4:59.510:23.2
46.2219VESELSKÝ Matouš1993---Dorostenci4:45.210:23.2
48.2115BUBÁK Tomáš1993YOYO DuncanDorostenci4:43.410:37.5
49.2187TLUSTÝ Michal1994ASK Slavia PrahaDorostenci5:03.110:38.0
50.2147GYÁRFÁS David1994DobříšDorostenci5:12.211:20.9
51.2177DOMIN Lukáš1994SK Aritma PrahaDorostenci5:35.311:50.5
52.2226STRNAD Václav1994ASK Slavia PrahaDorostenci5:36.712:02.3
53.2119MIKOLAJCZYK Maciej1993Mufloni KunraticeDorostenci5:33.912:15.6
54.2163NOVÁČEK Tomáš1994Gymnázium na Vítězné plániDorostenci5:36.312:26.3
55.2126BEDNÁŘSKÝ Martin1993Praha 4Dorostenci5:44.112:49.1
56.2164VYKOUKAL Matěj1993ASK Slavia PrahaDorostenci4:07.3-