Výsledky — Žákyně mladší Velká Kunratická

Počasí: Jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo. Denní teploty 15 až 19°C.

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.5691Červinková Ester2002ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:03.1
2.5598Pourová Alžběta2002TJ Sokol JaroměřŽákyně mladší-3:04.6
3.5548Půstová Šárka2002VSK Univerzita BrnoŽákyně mladší-3:06.1
3.5677Šimůnková Aneta2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:06.1
5.5653Florová Monika2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:08.5
6.5706Hartmanová Barbora2002Dukla PrahaŽákyně mladší-3:08.6
7.5675Vaňková Barbora2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:10.5
8.5704Vaculíková Edita2004Dukla PrahaŽákyně mladší-3:11.2
9.5644Součková Veronika2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:11.6
10.5567Šplechtnová Barbora2002PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:11.9
11.5586Onderková Eliška2002SK Kotlářka PrahaŽákyně mladší-3:12.6
12.5607Polívková Kristýna2002PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:13.1
13.5572Durdová Michaela2003SK JeseniovaŽákyně mladší-3:13.5
13.5515Kaletová Ema2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:13.5
15.5655Polívková Lea Anna2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:14.0
16.5716Mňoučková Anna2002ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:14.8
17.5643Bartošová Veronika2002AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:15.0
18.5689Poppelová Lucie2003ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:15.1
18.5648Berounská Anna2002USK Praha OBŽákyně mladší-3:15.1
20.5610Cubínková Pavlína2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:15.6
21.5602Eibichová Eliška2002ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:15.7
22.5690Keprtová Vanessa2002ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:17.1
23.5681Podrábská Věra2003Atletika Velké MeziříčíŽákyně mladší-3:17.3
24.5520Kotková Daniela2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:18.5
25.5616Kalátová Lucie2003AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:19.5
26.5606Masnerová Eliška2003SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:19.8
27.5651Eliášová Klára2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:20.3
28.5632Kováčová Natálie2003Jiskra Havlíčkův BrodŽákyně mladší-3:20.4
29.5589Šilhavá Anna2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:20.5
30.5558Honsová Anežka2003Fischer Ski klub ŠumavaŽákyně mladší-3:20.8
31.5723Karbanová Barbora2003Aerobic Team ChuchleŽákyně mladší-3:21.8
32.5566Chaloupková Hana2002Exit TeamŽákyně mladší-3:22.1
33.5550Skalická Veronika2002SK JeseniovaŽákyně mladší-3:22.2
34.5627Smejkalová Natálie2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:22.5
35.5612Fliegelová Kristýna2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:24.8
36.5553Aschermannová Klára2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:25.4
37.5634Štraitová Jolana2004USK Praha OBŽákyně mladší-3:25.7
37.5549Rejholcová Johana2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:25.7
39.5615Procházková Lucie2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:25.9
39.5705Holková Eliška2002PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:25.9
41.5565Kotlíková Eliška2002CK Loko RakovníkŽákyně mladší-3:26.2
42.5611Štrosová Aneta2004USK PrahaŽákyně mladší-3:26.3
43.5686Hanáková Klára2002Activity LanškrounŽákyně mladší-3:27.4
44.5730Kheilová Andrea2002SK JeseniovaŽákyně mladší-3:27.6
45.5601Kročková Sára2002SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:27.7
45.5526Peštová Diana2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:27.7
47.5551Čepelová Adéla2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:28.0
48.5701Kollárová Marina2004Atletika Královské VinohradyŽákyně mladší-3:28.9
49.5640Hloušková Tereza2002PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:29.1
50.5721Martinková Monika2003ČSKV Vysoké nad JizerouŽákyně mladší-3:29.7
51.5619Hřebíčková Eva2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:30.0
52.5568Šplechtnová Laura2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:30.2
53.5731Beránková Valentýna2003KVSŽákyně mladší-3:30.8
54.5631Skálová Anna2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:31.2
54.5726Dembowski Adéla2003Žákyně mladší-3:31.2
56.5507Ashby Sára2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:31.5
57.5534Šmeralová Viktorie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:31.6
58.5587Archalousová Adéla2002Open GateŽákyně mladší-3:33.0
59.5676Pacáková Simona2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:33.2
60.5720Schmidtová Emma2003Sokol Staré MěstoŽákyně mladší-3:33.3
60.5674Metelková Michaela2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:33.3
62.5512Gaigrová Sofie2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:34.2
62.5579Melounová Nicol2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:34.2
64.5584Fišerová Ludmila2003TJ Stodůlky PrahaŽákyně mladší-3:34.6
65.5605Hobzová Anna2003SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:35.2
66.5535Švarcová Magdaléna2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:35.3
66.5678Fojtíková Sabina2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:35.3
68.5617Hrubá Barbora2004Žákyně mladší-3:35.9
69.5593Novotná Karolína2004VK BLESKŽákyně mladší-3:36.5
70.5502Pážiková Pavlína2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:37.1
71.5680Polanecká Barbora2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:37.2
72.5521Kučerová Sára2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:37.8
73.5637Košařová Karolína2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:37.9
74.5505Dorňáková Nicole2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:38.0
75.5670Ziková Kristýna2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:38.1
76.5657Nosková Barbora2004USK PrahaŽákyně mladší-3:38.2
77.5600Kándlová Ema2003SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:38.3
78.5629Szabó Rebecca2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:38.7
79.5618Pecková Karolína2004SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:39.1
80.5522Machová Anna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:40.0
80.5645Beranová Eva2002USK PrahaŽákyně mladší-3:40.0
82.5722Křečková Petra2003ŠSK Újezd nad Lesy, Aerobic team ChuchleŽákyně mladší-3:40.1
83.5594Prokopová Lucie2003FBC TexasŽákyně mladší-3:40.4
83.5529Saidlová Rozálie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:40.4
85.5609Augustová Zuzana2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:40.8
86.5636Rybková Sára2002PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:41.3
86.5672Molnárová Anna Maria2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:41.3
88.5725Burešová Ema2004S.P.CH.S. PrahaŽákyně mladší-3:41.5
89.5523Malcová Kateřina2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:41.8
90.5552Skalická Markéta2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:41.9
91.5659Hálová Adéla2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:42.0
92.5641Benoni Anna Marie2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:42.1
93.5711Karbanová Dominika2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:42.6
93.5608Dudková Barbora2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:42.6
95.5613Teplá Magdaléna2004Atletika Jižní MěstoŽákyně mladší-3:42.8
96.5702Vodičková Johana2003OK Lokomotiva PardubiceŽákyně mladší-3:42.9
97.5576Baštová Julie2003OK Dobř횎ákyně mladší-3:43.0
98.5626Pexová Anežka2002SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:43.2
99.5581Nentvichová Julie2003OK Dobř횎ákyně mladší-3:43.5
100.5569Hornofová Adéla2004ŠAK NovoborskáŽákyně mladší-3:43.6
101.5647Berounská Adéla2003USK Praha OBŽákyně mladší-3:43.8
102.5663Starostová Ema2003VK BLESKŽákyně mladší-3:44.0
103.5687Majerová Jana2003ZelenečŽákyně mladší-3:44.3
104.5633Titzová Adéla2002USK PrahaŽákyně mladší-3:44.4
105.5709Tmejová Eliška2003Sparta PrahaŽákyně mladší-3:44.5
106.5585Jedličková Marika2003RunPORGŽákyně mladší-3:45.1
107.5582Neubauerová Anna2004OK Dobř횎ákyně mladší-3:45.3
108.5649Pejcharová Adéla2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:45.5
108.5557Honsů Alžběta2002ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:45.5
110.5595Zikmundová Barbora2003PK AXIS JihlavaŽákyně mladší-3:45.7
111.5527Peštová Jasna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:46.5
112.5673Polívková Libuše2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:47.0
113.5685Obuškevičová Tereza2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:47.2
114.5724Teršl Anna2004OB KameniceŽákyně mladší-3:47.6
115.5658Nosková Klára2002USK PrahaŽákyně mladší-3:48.3
116.5625Vosmiková Julie2004SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:48.7
116.5671Vaccino Chiara2003USK PrahaŽákyně mladší-3:48.7
118.5622Neumannová Šárka2004Žákyně mladší-3:49.7
119.5728Dostálová Lucie2003LY:KO KLUB PrachaticeŽákyně mladší-3:49.8
120.5518Kobiánová Viktorie2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:50.2
121.5531Sněhotová Linda2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:50.6
122.5556Caldrová Eva2004Žákyně mladší-3:50.7
123.5525Panova Ivanova Anastasija2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:51.3
124.5708Endrštová Zuzana2003USK PrahaŽákyně mladší-3:51.6
125.5511Ferdinandová Julie2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:51.8
125.5682Nováková Markéta2004TE7Žákyně mladší-3:51.8
125.5732Dotzauerová Johana2003U JárinaŽákyně mladší-3:51.8
125.5532Šimková Markéta2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:51.8
129.5614Ondríková Eliška2004Atletika Jižní MěstoŽákyně mladší-3:52.2
130.5628Bezdíčková Barbora2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:53.5
130.5597Konířová Karolina Anna2004AC Sparta PrahaŽákyně mladší-3:53.5
130.5562Lorencová Natálie2002Žákyně mladší-3:53.5
133.5710Vodičková Klára2004Sparta PrahaŽákyně mladší-3:54.1
134.5692Dostálová Markéta2003ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:54.5
135.5560Draslarová Barbora2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:55.5
136.5654Pelikánová Klára2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:55.7
136.5596Zikmundová Kristýna2004PK AXIS JihlavaŽákyně mladší-3:55.7
138.5506Sztogrýnová Františka2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:56.1
139.5733Vojtová Klára2003U JárinaŽákyně mladší-3:56.2
140.5524Malcová Tereza2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:56.6
141.5715Absolonová Martina2004Florbal ChodovŽákyně mladší-3:56.8
142.5570Lachmannová Viktorie2003TJ Kometa PrahaŽákyně mladší-3:57.0
142.5667Kopecká Valentýna2004USK Praha OBŽákyně mladší-3:57.0
144.5623Barešová Eliška2002SC Radotín PrahaŽákyně mladší-3:57.2
145.5554Šimáčková Kateřina2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:57.7
146.5679Lexová Markéta2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:57.8
147.5646Beranová Hana2004USK PrahaŽákyně mladší-3:58.3
148.5555Švejdová Gabriela2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:58.7
149.5639Matoušková Eliška2002HloubětínŽákyně mladší-3:59.1
150.5635Haková Michaela2004PrahaŽákyně mladší-4:00.2
151.5630Ketmanová Julie2004Loko RakovníkŽákyně mladší-4:01.3
152.5712Nevečeřalová Klára2003Žákyně mladší-4:02.6
153.5508Cyprová Magdaléna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:03.8
154.5668Benešová Adéla2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:04.0
155.5713Absolonová Pavlína2004Florbal ChodovŽákyně mladší-4:04.2
156.5650Motlová Tereza2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-4:04.3
157.5583Vlašaná Michaela2004OK Dobř횎ákyně mladší-4:05.0
158.5573Blažková Veronika2002Žákyně mladší-4:05.6
159.5591Ficová Markéta2004STS Chvojkovice Brod "B"Žákyně mladší-4:06.4
160.5546Švíbková Andrea2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:06.6
161.5559Bartošová Marie2004MLOK Mariánské LázněŽákyně mladší-4:06.8
162.5514Hymplová Tereza2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:07.7
163.5707Hrdinová Patricie2004Žákyně mladší-4:08.7
164.5536Těhníková Ema2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:09.1
165.5719Hulcová Sofie2003Sokol Staré MěstoŽákyně mladší-4:09.3
166.5510Dosdá Andrea2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:09.8
167.5684Dušátková Kristýna2004Žákyně mladší-4:10.0
168.5620Cikrtová Hana2003SC Radotín PrahaŽákyně mladší-4:11.7
169.5669Březinová Terezie2002ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:12.2
169.5588Hanušková Anežka2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-4:12.2
171.5664Myslivcová Bára2002VK BLESKŽákyně mladší-4:12.4
172.5575Arnoštová Veronika2004OK Dobř횎ákyně mladší-4:12.8
173.5543Ticháčková Jana2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:13.3
174.5577Jirasová Anežka2003OK Dobř횎ákyně mladší-4:13.5
175.5661Nedvědová Tereza2003VK BLESKŽákyně mladší-4:14.4
175.5734Al-Kaysy Elizabeth2004Aerobic Team ChuchleŽákyně mladší-4:14.4
177.5517Kassahunová Anna2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:14.7
178.5541Urbanová Sofie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:15.4
179.5688Vokounová Veronika2003ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-4:16.8
180.5592Pavlíčková Adéla2004STS Chvojkovice Brod "B"Žákyně mladší-4:17.0
181.5571Vaňková Anežka2004TJ Sokol BesedniceŽákyně mladší-4:18.1
182.5638Řeháková Ludmila2004Sokol SpořilovŽákyně mladší-4:18.8
183.5578Lorencová Jana2004OK Dobř횎ákyně mladší-4:18.9
184.5542Endlicherová Nela2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:19.9
185.5693Kurylyak Silvie2002ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-4:20.3
185.5540Bakočová Anežka2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:20.3
187.5624Rolet Marlene2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:21.6
188.5698Tesařová Eliška2002SK KřížovŽákyně mladší-4:23.2
189.5538Winterová Matylda2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:27.5
190.5703Seböková Aneta2004SK HamrŽákyně mladší-4:27.7
190.5563Vandasová Ester Pepina2004AC FimfárumŽákyně mladší-4:27.7
192.5656Hacklová Barbora2004Žákyně mladší-4:28.1
193.5718Benešová Ema2003Žákyně mladší-4:28.5
194.5519Kodadová Kateřina2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:28.9
195.5666Nekvasilová Adéla2004ZŠ KunraticeŽákyně mladší-4:29.1
196.5699Šamalíková Agáta2004Atletika Velká ChuchleŽákyně mladší-4:29.2
197.5729Volfová Tereza2004JNSŽákyně mladší-4:29.9
198.5665Issová Tereza2004SK HamrŽákyně mladší-4:30.3
199.5683Horčíková Zuzana2002ZŠ MeteoŽákyně mladší-4:32.2
200.5697Lejčková Agáta2004VK BLESKŽákyně mladší-4:34.0
201.5717Křížová Kateřina2004Žákyně mladší-4:34.1
202.5544Mrázová Anna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:35.6
203.5547Krumlovská Magdalena2002Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:36.0
204.5590Ventová Viktorie2004Sokol RoztokyŽákyně mladší-4:36.8
205.5662Tůmová Ema2004VK BLESKŽákyně mladší-4:39.3
206.5545Masopustová Kateřina2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:40.2
207.5714Korbelová Barbora2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-4:46.3
208.5727Havlíková Veronika2003FDSŽákyně mladší-4:56.4
209.5696Sedláková Eva2004VK VAJGAR Jindřichův HradecŽákyně mladší-5:01.0
210.5695Mátlová Adéla2004VK VAJGAR Jindřichův HradecŽákyně mladší-5:03.3
211.5694Pavlíková Eva2004VK VAJGAR Jindřichův HradecŽákyně mladší-5:11.7
212.5564Jaegerová Anna2004Žákyně mladší-5:24.1