Banner vk 2020 mobil

Informace k registraci 30. 11. ve 20:00Velká Kunratická

30. 11. 2020

Vážení příznivci VK,

dnes ve 20:00 spustíme registrace na 87. VK na webu www.velkakunraticka.cz.
Rádi bychom doplnili několik sdělení k registracím:

1) V neděli 13. 12. 2020 by podle současné situace neměl již platit nouzový stav (který je platný do 12. 12. 2020). Zároveň jsme podali žádost přes Národní sportovní agenturu o udělení výjimky pro pořádání VK, která by umožnila uskutečnění VK i v době nouzového stavu. Na vyjádření NSA čekáme.

2) Vzhledem ke zkušenostem se zaváděním různých vládních nařízení a epidemiologických opatření v dosavadním průběhu roku 2020 víme, že se situace může změnit. Pokud bychom byli nuceni závod neuskutečnit, připravíme pro registrované běžce adekvátní náhradu.

3) Stejně tak v tuto chvíli nevíme, jaká epidemiologická opatření budou platit v den závodu. Naším cílem je poskytnout všem bezpečný průběh závodu a vyhovět platným nařízením.

4) Prosíme důsledně se řiďte pokyny organizátorů zveřejněných na webu VK (www.velkakunraticka.cz) a pokyny organizátorů na místě v den závodu.

5) Během registrací můžete zakoupit tradiční triko VK. Kvůli různým přesunům termínů jsme museli výrobu trik řešit předem (a nikoliv na základě registrací), proto prosíme o pochopení, pokud by došlo k vyprodání některé z velikostí.

6) Pro platbu registrace doporučujeme využít online platbu. Registrace musí být spárovaná s platbou do 36 hodin od vytvoření, jinak bude stornována.

Děkujeme za pochopení

VK