640x140 supercross brandingmobile

86. Velká kunratická (2019) Velká Kunratická

Počet startujících4430
Počet tratí10
Počet kategorií23
Datum konání10. 11. 2019
PočasíPřevážně oblačno až zataženo a mlha. Nejvyšší denní teploty 4 °C
Teplota (°C)3,0
Hshsport01

Muži

Celkem MezičasČas
1.Chrascina Marek7:54.311:21.1
2.Nykodým Miloš8:12.911:52.5
3.Procházka Jan8:32.112:11.4
4.Schulhof Jan8:33.312:14.6
5.Hübl Radek8:47.212:19.3
6.Šmahel Michal8:43.312:25.0
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 2156

Ženy

Celkem MezičasČas
1.Kotlíková Petra3:42.37:41.5
2.Šimková Anna-7:42.1
3.Stránská Adéla3:48.87:43.0
4.Stýblová Bára3:41.77:45.2
5.Novotná Veronika3:44.27:45.3
6.Stránská Michaela3:49.97:50.7
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 340

Veteráni

Celkem MezičasČas
1.Randák Karel10:10.114:20.8
2.Smrčka Miloš10:37.714:54.3
3.Pospíšil Vít10:32.714:57.3
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 330

Veteránky

Celkem MezičasČas
1.Dobiášová Jaroslava4:46.19:45.1
2.Jakubcová Kristina4:45.79:46.2
3.Borovičková Lenka5:02.110:05.5
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 20

Mužské kategorie

Ženské kategorie

Muži 70 a více (70 — 99 let) MezičasČas
1.Křoustek Karel14:33.420:26.0
2.Šejbl Václav14:40.820:28.2
3.Polák Pavel15:13.321:06.0
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 89
Ženy 60 a více (60 — 99 let) MezičasČas
1.Pštrossová Marie5:21.111:35.6
2.Valentova Kvetoslava5:41.611:47.4
3.Koubková Ilona5:53.712:13.1
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 16
Muži do 69 (60 — 69 let) MezičasČas
1.Smrčka Miloš10:37.714:54.3
2.Přibyl Ivan11:59.116:46.8
3.Knápek Lubomír12:03.016:50.3
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 179
Ženy do 59 (50 — 59 let) MezičasČas
1.Grabmüllerová Šárka4:38.59:35.4
2.Slabáková Lenka4:59.610:09.3
3.Zahálková Jindra5:05.710:36.3
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 30
Muži do 59 (50 — 59 let) MezičasČas
1.Rada Jan10:22.614:38.6
2.Pospíšil Vít10:32.714:57.3
3.Janovský Tomáš10:54.314:58.2
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 230
Ženy do 49 (40 — 49 let) MezičasČas
1.Mikulová Zuzana4:03.78:24.4
2.Randáková Helena4:31.09:23.1
3.Severová Denisa4:14.19:32.5
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 119
Muži do 49 (40 — 49 let) MezičasČas
1.Petr Jiří8:56.912:46.4
2.Vítek Jaroslav9:01.412:54.5
3.Pasler Petr9:57.714:10.2
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 698
Ženy do 39 (30 — 39 let) MezičasČas
1.Kotlíková Petra3:42.37:41.5
2.Vávrová Kateřina4:10.48:21.4
3.Gregorová Kamila4:10.48:28.3
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 93
Muži do 39 (20 — 39 let) MezičasČas
1.Chrascina Marek7:54.311:21.1
2.Nykodým Miloš8:12.911:52.5
3.Procházka Jan8:32.112:11.4
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 906
Ženy do 29 (20 — 29 let) MezičasČas
1.Šimková Anna-7:42.1
2.Stránská Adéla3:48.87:43.0
3.Stýblová Bára3:41.77:45.2
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 58
Junioři (18 — 19 let) MezičasČas
1.Skalička Jan9:18.913:09.4
2.Janovský Tomáš9:18.613:22.2
3.Přibyl Lukáš9:40.913:51.8
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 54
Ženy Hrádek (18 — 99 let) MezičasČas
1.Stýblová Bára10:07.914:20.8
2.Hrstková Vladěna10:34.415:05.2
3.Gregorová Kamila11:04.415:21.2
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 385
Dorostenci (16 — 17 let) MezičasČas
1.Šimša Martin3:31.77:11.6
2.Bolehovský Michal3:33.87:14.1
3.Konvalina Samuel3:27.07:14.1
Trať Dorostenci, žáci starší1900m
Startujících 36
Juniorky (18 — 19 let) MezičasČas
1.Novotná Veronika3:44.27:45.3
2.Málková Anna3:51.88:04.8
3.Placatková Bára3:52.68:10.6
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 24
Žáci starší (14 — 15 let) MezičasČas
1.Češka Jiří Pavel3:30.07:29.4
2.Petrilák Matouš3:40.07:36.1
3.Bolehovský Daniel3:47.47:36.5
Trať Dorostenci, žáci starší1900m
Startujících 75
Dorostenky (16 — 17 let) MezičasČas
1.Honsová Anežka3:56.55:18.8
2.Půstová Šárka4:02.45:20.5
3.Navrátilová Barbora4:05.05:27.0
Trať Dorostenky, žákyně starší1330m
Startujících 34
Žáci mladší (11 — 13 let) MezičasČas
1.Machalický Jan-2:54.7
2.Vorálek Václav-2:58.9
3.Šulc Štěpán-2:59.5
Trať Žáci mladší840m
Startujících 237
Žákyně starší (14 — 15 let) MezičasČas
1.Placatková Tereza3:57.65:16.8
2.Kučerová Aneta4:08.15:31.8
3.Peřinová Anna4:17.25:42.2
Trať Dorostenky, žákyně starší1330m
Startujících 67
Kluci starší (8 — 10 let) MezičasČas
1.Polívka Ondřej-2:02.2
2.Malý Patrik-2:02.3
3.Dobiáš Jan-2:02.8
Trať Kluci starší630m
Startujících 225
Žákyně mladší (11 — 13 let) MezičasČas
1.Jarošová Karolína-3:00.3
2.Kučerová Karolína-3:04.6
3.Mandíková Daniela-3:09.1
Trať Žákyně mladší840m
Startujících 193
Kluci mladší (4 — 7 let) MezičasČas
1.Rendl Šimon-1:21.8
2.Tuček Kryštof-1:24.5
3.Lehovec Josef-1:24.7
Trať Kluci mladší370m
Startujících 206
Děvčata starší (8 — 10 let) MezičasČas
1.Carmine Nicol-2:05.1
2.Duchoňová Alice-2:06.3
3.Vokrojová Barbora-2:07.2
Trať Děvčata starší630m
Startujících 251
Děvčata mladší (4 — 7 let) MezičasČas
1.Mikulová Stella-1:23.3
2.Balcerová Lucie-1:24.5
3.Linková Alma-1:24.6
Trať Děvčata mladší370m
Startujících 225