Microsoftteams image ii

88. Velká kunratická (2021) Velká Kunratická

Počet startujících3434
Počet tratí10
Počet kategorií23
Datum konání14. 11. 2021
PočasíZataženo, nejvyšší denní teploty 5 °C až 6 °C, vlhkost: 73%
Teplota (°C)5,0
Result%20bushman850x150 vk

Muži

Celkem MezičasČas
1.Šmahel Michal8:09.911:43.2
2.Bednarský Vojtěch8:26.212:11.6
3.Brlica Pavel8:30.112:16.2
4.Hudec Tomáš8:35.712:28.6
5.Ekl Šimon8:45.112:34.7
6.Pavlišen Petr8:53.612:45.2
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 1724

Ženy

Celkem MezičasČas
1.Šimková Anna3:32.77:35.2
2.Stránská Adéla3:42.17:46.2
3.Kotlíková Petra3:38.27:49.2
4.Stránská Michaela3:44.47:53.7
5.Stýblová Bára3:39.97:54.9
6.Treglerová Michaela3:51.18:16.6
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 282

Veteráni

Celkem MezičasČas
1.Randák Karel10:15.614:25.1
2.Danda Michal10:31.714:48.5
3.Král Vítězslav10:27.814:53.8
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 301

Veteránky

Celkem MezičasČas
1.Jakubcová Kristina4:40.39:37.2
2.Dobiášová Jaroslava4:50.310:21.7
3.Borovičková Lenka5:05.310:31.9
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 20

Mužské kategorie

Ženské kategorie

Muži 70 a více (70 — 99 let) MezičasČas
1.Bartál Lubomír13:42.619:00.0
2.Eliáš Pavel14:45.320:26.3
3.Hejtmánek Jan15:13.821:03.6
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 81
Ženy 60 a více (60 — 99 let) MezičasČas
1.Zahálková Jindra4:57.010:36.7
2.Dvorská Hana5:33.212:00.8
3.Pštrossová Marie5:34.812:12.1
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 16
Muži do 69 (60 — 69 let) MezičasČas
1.Stránský Aleš10:33.615:00.3
2.Smrčka Miloš11:15.415:54.8
3.Minchev Ivan11:30.016:16.1
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 151
Ženy do 59 (50 — 59 let) MezičasČas
1.Grabmüllerová Šárka4:37.19:49.9
2.Slabáková Lenka4:59.510:23.0
3.Pavingerová Miluše4:57.411:05.9
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 34
Muži do 59 (50 — 59 let) MezičasČas
1.Frelich Martin10:02.914:18.0
2.Rada Jan10:03.814:19.8
3.Randák Karel10:15.614:25.1
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 242
Ženy do 49 (40 — 49 let) MezičasČas
1.Mikulová Zuzana3:52.98:18.8
2.Severová Denisa4:10.89:27.6
3.Jakubcová Kristina4:40.39:37.2
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 101
Muži do 49 (40 — 49 let) MezičasČas
1.Mrázek Jan8:50.812:47.3
2.Vítek Jaroslav9:14.513:12.7
3.Uhlík Michal9:20.413:34.0
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 589
Ženy do 39 (30 — 39 let) MezičasČas
1.Stránská Adéla3:42.17:46.2
2.Kotlíková Petra3:38.27:49.2
3.Kubíčková Tereza4:13.99:16.4
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 66
Muži do 39 (20 — 39 let) MezičasČas
1.Šmahel Michal8:09.911:43.2
2.Bednarský Vojtěch8:26.212:11.6
3.Brlica Pavel8:30.112:16.2
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 623
Ženy do 29 (20 — 29 let) MezičasČas
1.Šimková Anna3:32.77:35.2
2.Stránská Michaela3:44.47:53.7
3.Stýblová Bára3:39.97:54.9
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 43
Junioři (18 — 19 let) MezičasČas
1.Honsa Antonín9:04.013:17.7
2.Bolehovský Michal9:46.313:54.9
3.Holubec Jakub9:25.214:00.9
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 38
Ženy Hrádek (18 — 99 let) MezičasČas
1.Stýblová Bára10:18.614:37.6
2.Kynclová Zuzana11:17.515:52.4
3.Baldrianová Barbora11:10.115:55.7
Trať Muži, junioři, ženy Hrádek3100m
Startujících 274
Dorostenci (16 — 17 let) MezičasČas
1.Titz Adam3:32.37:18.0
2.Bolehovský Daniel3:33.97:18.2
3.Kopecký Jonáš3:30.67:22.5
Trať Dorostenci, žáci starší1900m
Startujících 35
Juniorky (18 — 19 let) MezičasČas
1.Švarcová Magdaléna3:50.88:25.5
2.Vaculíková Edita4:02.88:33.8
3.Koděrová Hana4:08.49:01.6
Trať Ženy, juniorky1900m
Startujících 22
Žáci starší (14 — 15 let) MezičasČas
1.Novotný Ondřej3:46.97:59.1
2.Štrait Vílém3:45.57:59.3
3.Bouša Martin3:52.58:18.3
Trať Dorostenci, žáci starší1900m
Startujících 68
Dorostenky (16 — 17 let) MezičasČas
1.Kodejšová Markéta3:57.45:22.0
2.Jonáková Lucie4:00.75:26.9
3.Velenská Barbora4:07.35:41.6
Trať Dorostenky, žákyně starší1330m
Startujících 40
Žáci mladší (11 — 13 let) MezičasČas
1.Staněk Tomáš-2:57.5
2.Skripnik Matouš-3:00.7
3.Dobiáš Jan-3:02.3
Trať Žáci mladší840m
Startujících 160
Žákyně starší (14 — 15 let) MezičasČas
1.Vítková Hana3:58.55:25.6
2.Mandíková Daniela4:03.65:41.3
3.Marková Anna4:10.25:47.2
Trať Dorostenky, žákyně starší1330m
Startujících 77
Kluci starší (8 — 10 let) MezičasČas
1.Bergl Jonáš-1:59.4
2.Kostrbel Filip-2:01.0
3.Kostrbel Lukáš-2:01.2
Trať Kluci starší630m
Startujících 167
Žákyně mladší (11 — 13 let) MezičasČas
1.Křenková Natálie-3:11.3
2.Jarošová Eliška-3:17.1
3.Šperlová Iva-3:22.8
Trať Žákyně mladší840m
Startujících 173
Kluci mladší (4 — 7 let) MezičasČas
1.Votava Petr-1:19.0
2.Hoffman Lukáš-1:24.2
3.Ehler Edvard-1:25.8
Trať Kluci mladší370m
Startujících 120
Děvčata starší (8 — 10 let) MezičasČas
1.Dandová Kateřina-2:00.8
2.Skokanová Štěpánka-2:03.5
3.Ďuďová Viktorie-2:05.4
Trať Děvčata starší630m
Startujících 181
Děvčata mladší (4 — 7 let) MezičasČas
1.Mikulová Laura-1:25.1
2.Míčková Karolína-1:28.5
3.Hykšová Amálie-1:29.3
Trať Děvčata mladší370m
Startujících 133