Výsledky — Žákyně mladší Velká Kunratická

Počasí: Jasno až polojasno. Nejvyšší denní teploty -2 až +2 °C

Mazda6 kunraticka www banner 850x150 03 vystup
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.5807Poppelová Lucie2003ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:05.3
2.5833Vaculíková Edita2003TJ Dukla PrahaŽákyně mladší-3:08.2
3.5619Šimůnková Aneta2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:13.3
4.5658Florová Monika2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:14.9
5.5572Vaňková Barbora2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:15.3
6.5609Millerová Natálie2004SC RadotínŽákyně mladší-3:15.6
7.5832Šilhavá Anna2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:15.8
8.5816Novotná Karolína2004VK BleskŽákyně mladší-3:18.2
9.5574Durdová Michaela2003SK JeseniovaŽákyně mladší-3:19.5
10.5844Chaloupková Stella2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:20.1
11.5643Fliegelová Kristýna2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:21.2
12.5624Polívková Lea Anna2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:22.9
13.5638Štrosová Aneta2004USK PrahaŽákyně mladší-3:23.3
14.5852Martinková Monika2003ČSKV Vysoké nad JizerouŽákyně mladší-3:23.4
15.5851Kovářová Natálie2003TJ Jiskra Havlíčkův BrodŽákyně mladší-3:24.0
16.5633Machovcová Julie2005Mámintým JihlavaŽákyně mladší-3:25.2
17.5608Masnerová Eliška2003SC RadotínŽákyně mladší-3:25.8
18.5582Sobotová Alžběta2005Fox-klub PrahaŽákyně mladší-3:26.0
19.5630Solničková Kateřina2005ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:27.4
20.5848Špačková Petra2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:28.0
21.5519Machová Anna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:28.9
22.5595Kalátová Lucie2003AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:29.2
23.5657Benoni Anna Marie2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:30.3
23.5805Tomanová Tereza2005Atletika Jižní MěstoŽákyně mladší-3:30.3
25.5580Stodolová Johana2005KSBM PrahaŽákyně mladší-3:31.8
26.5632Košařová Karolína2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:32.1
27.5659Fišerová Ludmila2003TJ Stodůlky PrahaŽákyně mladší-3:32.3
28.5804Radová Daniela2005Atletika BenešovŽákyně mladší-3:32.9
29.5576Konířová Karolina Anna2004AC Sparta PrahaŽákyně mladší-3:33.1
30.5824Baliamisová Tereza2003SK SlaviaŽákyně mladší-3:33.6
31.5522Švarcová Magdaléna2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:33.7
32.5515Saidlová Rozálie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:33.9
33.5512Šmeralová Viktorie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:34.1
34.5647Rubešová Michaela2005Atletika Jižní MěstoŽákyně mladší-3:34.4
35.5634Teplá Magdaléna2005ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:35.3
36.5838Karbanová Barbora2003Beachclub StrahovŽákyně mladší-3:36.2
37.5829Dembowski Adéla2003Žákyně mladší-3:37.1
38.5613Aschermannová Klára2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:38.0
39.5808Červenková Barbora2005ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:38.2
40.5535Jelínková Anežka2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:38.4
41.5588Hrubá Barbora2004Žákyně mladší-3:38.6
41.5850Mrázková Štěpánka2004PORTHOSŽákyně mladší-3:38.6
43.5823Šraitová Jolana2004USK PrahaŽákyně mladší-3:38.7
44.5602Kotlíková Adéla2005CK Loko RakovníkŽákyně mladší-3:38.8
45.5831Seidlová Eliška2004ČSKV Vysoké nad JizerouŽákyně mladší-3:39.0
46.5521Gaigrová Sofie2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:39.4
47.5862Kohoutová Klára2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:39.9
48.5847Hřebíčková Anna2005PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:40.5
49.5817Starostová Ema2003VK BleskŽákyně mladší-3:40.6
50.5526Švíbková Andrea2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:41.4
51.5843Neruda Adriana2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:42.1
51.5606Hobzová Anna2003SC RadotínŽákyně mladší-3:42.1
53.5571Caldrová Eva2004Žákyně mladší-3:42.3
54.5610Šlápotová Nikola2005SC RadotínŽákyně mladší-3:42.5
54.5520Kučerová Sára2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:42.5
56.5859Ployharová Andrea2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:42.6
57.5509Skalíková Emilie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:43.0
57.5846Hřebíčková Eva2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:43.0
59.5501Dorňáková Nicole2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:43.1
60.5861Pecková Karolína2004SC RadotínŽákyně mladší-3:43.5
61.5566Baštová Julie2003OK Dobř횎ákyně mladší-3:44.3
62.5511Šimůnková Adéla2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:44.5
63.5578Šedová Viola2003Atletika ChuchleŽákyně mladší-3:44.9
64.5627Čepelová Adéla2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:45.2
65.5587Hornofová Adéla2004ŠAK NovoborskáŽákyně mladší-3:45.7
66.5645Novotná Adéla2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:46.8
67.5599Dorazínová Nela2005AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:47.8
67.5591Polívková Libuše2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:47.8
69.5507Panova Anastasija2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:48.1
70.5860Eichlerová Kateřina2004Žákyně mladší-3:48.2
71.5508Peštová Jasna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:48.5
72.5834Žídková Patricie2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:48.8
73.5593Koucká Veronika2005ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:49.2
74.5858Břízová Veronika2005SK HamrŽákyně mladší-3:51.0
75.5872Švejdová Eliška2004ZvoleŽákyně mladší-3:51.6
76.5502Moudrá Kateřina2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:52.0
77.5573Mužíková Pavlína2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:52.4
78.5857Kratochvílová Amélie2004SC RadotínŽákyně mladší-3:52.5
79.5642Donátová Anna2003ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-3:52.7
80.5665Peerová Nika2004Žákyně mladší-3:52.8
81.5648Gregorová Veronika2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:52.9
81.5871Malečková Hana2005Žákyně mladší-3:52.9
83.5589Patočková Eva2004TJ Sokol JaroměřŽákyně mladší-3:53.0
84.5586Bábíčková Klára2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:53.4
85.5826Nedvědová Kitty2005KunraticeŽákyně mladší-3:53.8
86.5636Pelantová Martina2005TK RadošoviceŽákyně mladší-3:54.4
87.5510Šimková Markéta2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:54.6
87.5809Mudrová Sabina2004ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:54.6
89.5855Szabó Rebecca2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-3:55.1
90.5537Baldová Lucie2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:55.5
91.5853Rajdlová Agáta2004Sokol Staré MěstoŽákyně mladší-3:55.7
92.5854Hulcová Sofie2004Sokol Staré MěstoŽákyně mladší-3:56.0
92.5811Nedvědová Tereza2003VK BleskŽákyně mladší-3:56.0
94.5548Matušková Anna2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:56.1
95.5550Hrušková Kristýna2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:56.5
96.5559Kupková Adéla2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-3:56.6
97.5557Jedličková Marika2003RunPORGŽákyně mladší-3:57.0
98.5667Jílková Eliška2003Kmen Bobrů ŘíčanyŽákyně mladší-3:57.4
99.5661Vodičková Johana2003OK Lokomotiva PardubiceŽákyně mladší-3:57.8
99.5856Krýdová Kristýna2005ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-3:57.8
101.5873Čechová Alžběta2003TJ Sokol Královské VinohradyŽákyně mladší-3:57.9
102.5827Bártová Eliška2005Atletika Jižní MěstoŽákyně mladší-3:58.2
102.5552Kolářová Kateřina2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:58.2
104.5532Stodolová Barbora2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:58.3
105.5516Ronová Zuzana2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-3:58.6
106.5603Tichá Tereza2005SK TichýŽákyně mladší-3:59.0
107.5802Issová Lucie2005SK HamrŽákyně mladší-3:59.1
108.5803Issová Barbora2005SK HamrŽákyně mladší-3:59.4
108.5814Hejdová Bára2004VK BleskŽákyně mladší-3:59.4
110.5570Neumannová Šárka2004Open GateŽákyně mladší-3:59.7
111.5598Petlachová Lucie2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-3:59.9
112.5644Malečková Hedvika2005SK SmíchovŽákyně mladší-4:00.0
113.5650Bartošová Marie2004MLOK Mariánské LázněŽákyně mladší-4:00.2
114.5840Motlová Tereza2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-4:00.8
114.5517Dosdá Andrea2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:00.8
116.5545Velenská Barbora2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:01.1
117.5585Švejdová Gabriela2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:01.6
117.5810Zálohová Adéla2005ŠSK FZŠ ChodovickáŽákyně mladší-4:01.6
119.5596Pejcharová Adéla2004AŠK MazurskáŽákyně mladší-4:01.7
120.5866Kernerová Julie2005Sokol Královské VinohradyŽákyně mladší-4:02.2
121.5536Ledvinková Soňa2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:02.4
122.5538Ulbrichová Lucie2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:02.6
123.5660Šloufová Nela2005Atletika HostivařŽákyně mladší-4:03.0
124.5546Třeštíková Vendula2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:03.8
125.5801Tišerová Natálie2005Žákyně mladší-4:05.0
126.5639Šejvlová Veronika2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:05.2
127.5617Nentvichová Julie2003OK Dobř횎ákyně mladší-4:05.6
128.5655Görglová Karolína2005SC RadotínŽákyně mladší-4:06.1
129.5668Jílková Marie2005Kmen Bobrů ŘíčanyŽákyně mladší-4:06.7
130.5646Sikorová Tereza2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-4:06.8
131.5641Nováková Markéta2004Žákyně mladší-4:07.3
132.5544Koppová Karolína2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:07.5
133.5666Jeřábková Amélie2004Žákyně mladší-4:07.9
134.5640Jandourková Veronika2005TC SpořilovŽákyně mladší-4:08.0
135.5518Těhníková Ema2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:08.2
136.5625Hliňáková Lucie2003Žákyně mladší-4:08.4
137.5558Sladká Anežka2005KNOŽákyně mladší-4:08.9
138.5612Zatloukalová Nela2005SC RadotínŽákyně mladší-4:09.0
139.5551Machová Marie2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:10.1
140.5514Endlicherová Nela2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:10.2
141.5592Foxova Julia Luisaia Luisa2004Žákyně mladší-4:11.7
142.5818Štáchová Simona2003VK BleskŽákyně mladší-4:11.8
143.5525Mrázová Anna2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:12.3
144.5849Brožová Karolína2005SK Sokol ZlatníkyŽákyně mladší-4:12.4
145.5652Sátrová Klára2005Žákyně mladší-4:12.9
146.5611Vosmiková Julie2004SC RadotínŽákyně mladší-4:13.0
147.5542Jančíková Viktorie2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:13.6
148.5597Schormová Julie2005AŠK MazurskáŽákyně mladší-4:15.1
149.5669Jünglingová Tereza2004Ski-team.czŽákyně mladší-4:15.2
150.5553Němečková Julie2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:15.3
151.5815Lejčková Agáta2004VK BleskŽákyně mladší-4:15.6
152.5541Křenová Lenka2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:15.8
152.5867Gucfová Sofie2004Žákyně mladší-4:15.8
154.5830Růžičková Lucie2004Žákyně mladší-4:16.5
155.5513Urbanová Sofie2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:16.6
156.5533Fejfarová Barbora2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:16.9
157.5626Paulová Kateřina2004ŠSK Újezd nad LesyŽákyně mladší-4:17.4
158.5562Cittová Pavlína2005Private GrafendorfŽákyně mladší-4:18.1
159.5841Ledvinová Martina2004VK SmíchovŽákyně mladší-4:18.4
160.5664Řehořová Aneta2003ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:18.5
161.5649Kopecká Valentýna2004USK PrahaŽákyně mladší-4:19.0
162.5820Šamalíková Agáta2004Atletika Velká ChuchleŽákyně mladší-4:19.3
163.5504Kodadová Kateřina2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:19.5
164.5870Nováková Magdaléna2005Žákyně mladší-4:20.3
165.5663Nekvasilová Adéla2004Žákyně mladší-4:20.8
166.5837Králová Natálie2004Ski-team.czŽákyně mladší-4:20.9
167.5618Vlašaná Michaela2004OK Dobř횎ákyně mladší-4:21.2
168.5825Dušátková Kristýna2004Žákyně mladší-4:21.3
169.5556Zachová Natálie2005FBC TexasŽákyně mladší-4:21.6
170.5534Mocová Vendula2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:21.8
171.5869Křížová Kateřina2004TAK PrahaŽákyně mladší-4:21.9
172.5622Lorencová Jana2004OK Dobř횎ákyně mladší-4:22.0
173.5524Masopustová Kateřina2003Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:22.4
173.5654Karbulková Adéla2005AK Šakal KbelyŽákyně mladší-4:22.4
175.5567Behenská Petra2005BMX BohniceŽákyně mladší-4:24.2
176.5868Hocková Johana2005SK ROVER PrahaŽákyně mladší-4:25.3
177.5575Vaňková Anežka2004TJ Sokol BesedniceŽákyně mladší-4:26.2
178.5813Jonášová Diana2004VK BleskŽákyně mladší-4:26.8
179.5543Noasová Sára2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:26.9
180.5828Šamalíková Kamila2003LCC HarpyjeŽákyně mladší-4:28.2
181.5842Piskáčková Valerie2004VK SmíchovŽákyně mladší-4:30.3
182.5812Bejdáková Bára2004VK BleskŽákyně mladší-4:30.6
183.5835Šmejkalová Kateřina2003PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-4:31.0
184.5600Štěpánková Rozálie2004ParopaŽákyně mladší-4:31.2
185.5616Kuželková Anna2003TJ Sokol JaroměřŽákyně mladší-4:31.6
186.5839Holubcová Eva2005KSBM PrahaŽákyně mladší-4:33.9
187.5662Pěkná Lenka2005Žákyně mladší-4:34.0
188.5615Issová Tereza2004Žákyně mladší-4:34.2
189.5670Šimonová Kateřina2005SK HamrŽákyně mladší-4:35.1
190.5560Peluňková Adéla2004ASK Slavia PrahaŽákyně mladší-4:35.6
191.5653Pekárková Eliška2005RC RadotínŽákyně mladší-4:35.9
192.5540Valešová Anna2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:36.0
193.5530Řeháková Anežka2004Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:36.4
194.5806Řeháková Ludmila2004Sokol SpořilovŽákyně mladší-4:38.0
195.5864Prokišová Markéta2005Dívčí akademie sedmičkového rugby BabiceŽákyně mladší-4:38.7
196.5635Perknerová Nela2005ZŠ CompassŽákyně mladší-4:38.9
197.5577Štěpánková Anna2005SK Dlouhé nohyŽákyně mladší-4:41.5
198.5531Sopková Anna2005Spartak Praha 4Žákyně mladší-4:43.0
199.5836Kymlová Anna2004PSK Olymp PrahaŽákyně mladší-4:44.4
200.5656Bláhová Adéla2005SC RadotínŽákyně mladší-4:45.1
201.5564Kavková Adéla2005ZŠ KlíčekŽákyně mladší-4:46.0
202.5821Volfová Tereza2004JNS CheerleadersŽákyně mladší-4:46.7
203.5819Budilová Nikola2004VK BleskŽákyně mladší-4:47.9
204.5845Dryáková Františka2005Letňany Praha 18Žákyně mladší-4:48.1
205.5604Dvořáková Eliška2005Sport ZbraslavŽákyně mladší-4:48.4
206.5865Hájková Magdalena2005Dívčí akademie sedmičkového rugby BabiceŽákyně mladší-4:55.0
207.5584Kuzmiaková Veronika2005Sokol PodolíŽákyně mladší-4:57.0
208.5614Březinová Klára2005OB Kotlářka PrahaŽákyně mladší-5:00.7
209.5863Kaprová Lada2005Dívčí akademie sedmičkového rugby BabiceŽákyně mladší-5:02.0
210.5594Kosičková Klára2005Žákyně mladší-5:07.6
211.5637Mecerová Maria Katarina2005Žákyně mladší-5:14.2