640x140 supercross brandingmobile

Výsledky — Kluci mladší Velká Kunratická

Počasí: Zataženo se sněžením, v nížinách srážky smíšené. Teplota 3°C

Hshsport01
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.4040Štyler Ondřej2000PSK OLYMPKluci mladší-1:28.0
2.4039Zoulík Jonáš2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYKluci mladší-1:34.8
3.4047Provazník Adam2001SC RADOTÍNKluci mladší-1:35.6
4.4069Pavinger Matěj2000ZŠ V ZAHRÁDKÁCHKluci mladší-1:36.7
5.4044Štrobl Vojtěch2000ASK SLAVIA PRAHAKluci mladší-1:38.4
6.4013Málek Lukáš2000SODA FRESHKluci mladší-1:38.6
6.4021Chytil Jan2000TJ ANČAKluci mladší-1:38.6
8.4029Nussbauer Michal20001.FC FOLPRECHTKluci mladší-1:38.8
9.4008Matoušek Dalibor2000FOX KLUB PRAHAKluci mladší-1:40.8
10.4014Hanzlík Matyáš2000SODA FRESHKluci mladší-1:43.4
11.4053Škoda Denis2000ZŠ BARRANDOVKluci mladší-1:44.5
12.4068Patka Jan2001Kluci mladší-1:45.6
13.4056Polák David2000SK RADOTÍNKluci mladší-1:47.3
13.4010Stodola Prokop2002DÁLKOVÉ BRUSLENÍKluci mladší-1:47.3
15.4028Bareš Marek2000SK ARITMA PRAHAKluci mladší-1:49.1
15.4054Vlk Matyáš2001SK SLAVIAKluci mladší-1:49.1
17.4011Brabec Jakub2001BIKE BRDYKluci mladší-1:49.6
18.4066Hasman Ondřej2000KMPS PLZEŇKluci mladší-1:51.2
19.4043Šachta Benedikt2001LOKAL BLOKKluci mladší-1:51.6
20.4061Macík Jakub2000Kluci mladší-1:51.7
21.4046Janovský Tomáš2001SK PRAGAKluci mladší-1:52.7
22.4031Friedlaender Samuel2001VINOHRADYKluci mladší-1:53.8
23.4035Přerost Vojtěch2000Kluci mladší-1:55.3
24.4026Gajda Jan2001Kluci mladší-1:55.8
25.4009Bertelman Ondřej2000Kluci mladší-1:56.6
25.4063Sobišek Tomáš2001SPARTAKluci mladší-1:56.6
27.4019Hamala Ondřej2000SPARTAK PRAHA 4Kluci mladší-1:57.3
28.4038Barac Richard2001SLAVIA PRAHAKluci mladší-1:57.4
29.4032Mayáš Jakub2001LISOLAJEKluci mladší-1:57.5
30.4060Mrkous Matyáš2002English Garden SchoolKluci mladší-1:59.5
31.4027Štěpánek Adam2001SK ARITMA PRAHAKluci mladší-2:00.3
32.4006Macháček Filip2001SKI KLUB SK PRAHA 4Kluci mladší-2:00.6
33.4033Matyáš Vojtěch2001LISOLAJEKluci mladší-2:01.3
34.4057Polák Alexandr2002SK RADOTÍNKluci mladší-2:02.2
35.4064Záhora Josef2001LOKO BRANÍKKluci mladší-2:03.1
36.4030Prášek Miloslav2001TJ SUŠICEKluci mladší-2:03.7
37.4025Vavřínek Petr2000TJ SLOVAN BOHNICEKluci mladší-2:05.4
38.4049Pirk Adam2001SOKOL ŽIŽKOV - JUDOKluci mladší-2:06.0
39.4018Stahlich František Jan2001Kluci mladší-2:08.5
40.4034Kolský Pavel2002HO TAK PRAHAKluci mladší-2:13.9
41.4005Křeha Simon2000AC TŘEŠŤKluci mladší-2:14.2
42.4001Svěchota Matyáš2003SPARTAK PRAHA 4Kluci mladší-2:14.4
43.4059Karlík Jan2001LOUKAŘIKluci mladší-2:15.6
44.4051Koška Michal2000Kluci mladší-2:17.5
45.4075Šelelyo Roman2000TAK 16TKAKluci mladší-2:20.7
46.4002Kraus Robin2002DR. KRAUSKluci mladší-2:21.6
47.4065Hasman Marek2002KMPS PLZEŇKluci mladší-2:29.8
48.4007Smetana Josef2001AC TŘEŠŤKluci mladší-2:30.3
49.4070Malý Ondřej2001Kluci mladší-2:32.1
50.4017Ocelík Ondřej2003Kluci mladší-2:36.3
51.4058Karlík Petr2003LOUKAŘIKluci mladší-2:40.9
52.4022Chaloupka Viktor2003HROBAŘOVKluci mladší-2:52.5
53.4023Dobiáš Jakub2003ŠESTAJOVICEKluci mladší-2:53.2
54.4045Daněk Jakub2002Kluci mladší-2:53.7
55.4016Fráňa Adam2002PRŮHONICEKluci mladší-2:53.8
56.4072Tajouský Pavel2001TJ SOKOL NUSLEKluci mladší-3:00.3
57.4036Dočkálek Adam2003Kluci mladší-3:00.9
58.4055Hamarčák Matyáš2004Kluci mladší-3:03.9
59.4020Seifert William2003WWW.SPINDLPOSVEM.CZKluci mladší-3:10.8
60.4067Moravec Jakub2003Kluci mladší-3:17.5
61.4048Novák Matěj2003SOKOL JINONICEKluci mladší-3:18.7
62.4050Varvařovský Jakub2003Kluci mladší-3:22.3
63.4062Horčík Jan2003LIBUŠKluci mladší-3:29.9
64.4003Kraus Samuel2003DR. KRAUSKluci mladší-3:30.9
65.4004Vosátka Matěj2003TENIS KUNRATICEKluci mladší-3:38.2
66.4073Janko Vojtěch2003Kluci mladší-5:42.0
67.4071Kubala Mikuláš2003Kluci mladší-5:43.9