Strabagcz velkakunraticka 2022 bannermobilni v2

Výsledky — Žáci mladší Velká Kunratická

Počasí: Oblačno až zataženo. Denní teploty 9 až 13°C.

850x150 velka kunraticka 2022 zari 01
Pořadí v kategoriiStartovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubKategorieMezičasČas
1.3070HONSA František2000SKI KLUB ŠUMAVAŽáci mladší-2:53.3
2.3095BĚHOUNEK Matěj1999ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-2:55.0
3.3107SOBOTKA Jakub1999TJ SOKOL ATLETIKA JAROMŽáci mladší-2:57.1
4.3142PRUNAR Jakub1999USK PRAHAŽáci mladší-2:57.6
5.3068ČERNÝ Ondřej1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-2:58.2
6.3101JIROUŠ Samuel2000SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERKŽáci mladší-2:59.4
7.3177ŠTROS David2000USK PRAHAŽáci mladší-3:00.6
8.3096RUDA David1999ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:05.8
9.3115JANEČEK Pavel1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:08.0
10.3039ŠKVOR Ota1999SK KAMENICEŽáci mladší-3:08.1
11.3047NĚMEC Jaroslav1999TJ SOKOL JAROMĚŘŽáci mladší-3:09.6
12.3161JANKO Kristián1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:10.9
13.3182PEŠEK Vojtěch1999FLORBAL VOSY PRAHAŽáci mladší-3:11.6
14.3094ZOULÍK Jonáš2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:12.2
15.3006HOUŠKA Filip2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:12.8
16.3129VÍCH Matyáš1999AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:13.2
17.3153ŠTEMBERK Jáchym2000TJ TATRAN SEDLČANYŽáci mladší-3:14.9
18.3121KOS Otto1999ZŠ GUTOVAŽáci mladší-3:15.3
19.3052KAISLER Martin2000ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:16.2
20.3060BÍLEK Ladislav1999ČVK PRAHAŽáci mladší-3:17.0
21.3057PETIŠKA Vojtěch2000TJ SOKOL ATLETIKA JAROMŽáci mladší-3:17.5
22.3138SKOUPÝ Martin1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:18.0
23.3078ŠUFLIARSKÝ Adam1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:18.1
23.3054KULHÁNEK Martin2000ATLETIKA CHUCHLEŽáci mladší-3:18.1
25.3134ŠTYLER Ondřej2000PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:18.3
26.3034POLÁK David2000SC RADOTÍNŽáci mladší-3:18.5
27.3098SCHUMSINGER Lukáš2000DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:19.7
28.3173SOBÍŠEK Tomáš2001AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:20.6
29.3166KRAUS Bruno1999ČVK PRAHAŽáci mladší-3:21.2
30.3077VÁGNER Tomáš1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:21.7
31.3071MERTA Vilém2000TJ STODŮLKYŽáci mladší-3:21.8
32.3093ŠATOPLET Jakub2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:22.4
32.3022VYBÍRAL Mikuláš2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:22.4
34.3040GRÜNER Jan1999PORTHOSŽáci mladší-3:24.0
35.3148ČEČETKA Quido1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:24.4
36.3013NEVOLE Tomáš2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:24.6
37.3120SLÁDEK Dalibor1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:24.8
38.3172BRABEC Jakub2001AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:25.5
39.3171ŠTĚPÁNEK Filip2001USK PRAHAŽáci mladší-3:26.0
40.3103VEVERA Matěj1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:26.5
41.3036HERMAN Tomáš1999FK DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:26.6
42.3131JANSKÝ Martin2000PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:26.7
43.3150KNÍŽEK Roman1999DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:27.7
44.3133KUBAN Ondřej2001PSK OLYMP PRAHAŽáci mladší-3:27.8
45.3029OLŠANSKÝ Martin1999SC RADOTÍNŽáci mladší-3:29.1
46.3190MACH Marek1999USK PRAHAŽáci mladší-3:29.2
47.3079PAVINGER Matěj2000SK JESENIOVAŽáci mladší-3:29.7
48.3073ŠIMŮNEK Jakub2000FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:30.1
49.3032PROVAZNÍK Adam2001SC RADOTÍNŽáci mladší-3:30.9
50.3065LUKA Ondřej2000OPEN GATE BABICEŽáci mladší-3:32.0
51.3044TURZA Jonáš2001DEUTSCHE SCHULE PRAGŽáci mladší-3:32.2
52.3005HORKÝ František2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:32.4
53.3111KNAPP Jakub2001SOKOL KOLOVRATYŽáci mladší-3:32.5
54.3146OSMANČÍK Pavel2000BOHEMIANS 1905Žáci mladší-3:32.6
54.3074VÁLEK Tomáš2001FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:32.6
56.3114LANGER Vítězslav1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:32.9
57.3046PORUBEK Ondřej2000TJ SOKOL JAROMĚŘŽáci mladší-3:33.0
58.3105ŠVIHEL Jakub2001AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:33.7
59.3041SLOBODA Jonas2000DEUTSCHE SCHULE PRAGŽáci mladší-3:33.8
60.3137KOVÁČ Dan1999JISKRA HAVLÍČKŮV BRODŽáci mladší-3:34.1
61.3149ČEČETKA Albert2001DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:34.3
62.3012BROM Filip1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:34.5
63.3118ZÍKA Jakub1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:35.4
64.3179ASCHERMANN Martin2000USK PRAHAŽáci mladší-3:35.8
65.3104BENEŠ Štěpán1999AŠK MAZURSKÁŽáci mladší-3:35.9
66.3076PETRÁK Robin2001FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:36.4
67.3124CAKL Filip2000TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODŽáci mladší-3:36.7
68.3186SVOBODA Ondřej1999ZŠ NA LÍŠEŽáci mladší-3:37.4
69.3193KUNOVJÁNEK David1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:37.5
70.3128JANEČEK Patrikl2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:37.8
71.3185PETROVIČ Matěj1999ZŠ NA LÍŠEŽáci mladší-3:38.0
72.3119TYLE Vojtěch1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-3:40.7
73.3007KOTÍK Jakub2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:40.9
74.3075GIOGAS Panajotis2000FK ŘÍČANYŽáci mladší-3:41.0
75.3004GRECKÝ Jan2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:41.2
76.3160MALEČEK Jakub2001DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:41.3
77.3158MALÝ Ondřej2001BA SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:41.8
77.3180PRŮŠA Kryštof2001USK PRAHAŽáci mladší-3:41.8
79.3126VOJTĚCHOVSKÝ Matouš2001DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:42.3
80.3139LANĚK Lukáš2000DUKLA PRAHAŽáci mladší-3:43.3
81.3155ŽÁK Jakub2001TACHLOVICEŽáci mladší-3:43.6
81.3027KOŠAŘ Vojtěch1999SC RADOTÍNŽáci mladší-3:43.6
83.3015PAVLICA Filip2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:44.0
84.3099EGYHÁZI Adam1999SOKOL NUSLEŽáci mladší-3:45.3
85.3136PROCHÁZKA Marek2000PRO-BULLŽáci mladší-3:45.8
86.3164MELMUKA Martin1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:46.0
87.3018PROZR Aldo1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:46.1
87.3035TANCER Vratislav1999SC RADOTÍNŽáci mladší-3:46.1
89.3156DUDA Ondřej2000KULANI PRAHAŽáci mladší-3:46.7
90.3042KÖNEKE Moritz2000DEUTSCHE SCHULE PRAGŽáci mladší-3:47.0
91.3159BURGET Matouš2001INLINE TALENT PRAHAŽáci mladší-3:48.0
92.3127FIŠER František2001TJ STODŮLKYŽáci mladší-3:48.1
93.3125CAKL David2001TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODŽáci mladší-3:48.3
93.3061BARTOŠ Václav2001MLOK MARIÁNSKÉ LÁZNĚŽáci mladší-3:48.3
95.3026ČUDA Štěpán1999TJ US PRAHAŽáci mladší-3:48.4
96.3143JABŮREK Štěpán2000SK DVOJKAŽáci mladší-3:48.5
97.3151ČIVRNÝ David2001ČSKV VYSOKÉ NAD JIZEROUŽáci mladší-3:48.6
98.3162SOCHOR Filip1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:48.9
99.3016PEŠTA Bořek1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:49.4
100.3195BACÍLEK Jakub2001SK VELO PRAHAŽáci mladší-3:49.8
101.3106MERVART Vojtěch2000TJ SOKOL ATLETIKA JAROMŽáci mladší-3:50.0
102.3021VYBÍRAL Matyáš2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:50.2
103.3011MAREŠ Jan2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:50.6
103.3130ZETER Petr2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:50.6
105.3178ČÁSLAVKA Vítek2001TUXIDOUŽáci mladší-3:50.8
105.3008KREJČÍ Kryštof2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:50.8
107.3163KOVÁŘ Martin2000TJ SLAVOJ BANES PACOVŽáci mladší-3:51.0
108.3014NOVOTNÝ Emil2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:51.1
108.3043TURZA Niklas2001DEUTSCHE SCHULE PRAGŽáci mladší-3:51.1
110.3174LORENC Samuel2000AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-3:51.3
111.3066MÜLLER Vojtěch1999ASK SLAVIA PRAHAŽáci mladší-3:51.5
111.3102ZAVŘEL Radek2001FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-3:51.5
113.3028KAFKA Kryštof2001SC RADOTÍNŽáci mladší-3:52.6
114.3003DĚDEK Vlastimil2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:53.1
114.3097VONDRÁČEK Jaroslav2000SKI KLUB VIMPERKŽáci mladší-3:53.1
116.3020VANĚK Martin1999SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:54.3
117.3183LIŠKA Lukáš1999---Žáci mladší-3:54.7
118.3053ZÁSTĚRA Michal1999---Žáci mladší-3:54.8
119.3154ŠACHTA Benedikt2001CITYBEEŽáci mladší-3:55.8
120.3110LUŇÁK Václav2001---Žáci mladší-3:56.0
121.3144ONDRÍK Matyáš2001ZŠ KUNRATICEŽáci mladší-3:56.1
122.3187ŠURÁŇ František2001VELKÉ POPOVICEŽáci mladší-3:56.3
123.3001BLAŽEK Daniel2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-3:56.4
124.3181TOUŠ Olin2001SK SLAVIA JESENICEŽáci mladší-3:56.5
125.3100TAJOVSKÝ Pavel2001SOKOL NUSLEŽáci mladší-3:56.9
126.3184FUKSA Lukáš2000ŠSK ÚJEZD NAD LESYŽáci mladší-3:57.0
127.3064JANDA Ondřej2001OK DOBŘÍŠŽáci mladší-3:57.6
128.3033PLACHÝ Miroslav1999SC RADOTÍNŽáci mladší-3:57.9
129.3038VAŠEK Matyáš2000PRAHA 4Žáci mladší-3:58.5
130.3135ROSNER Šimon1999PRO-BULLŽáci mladší-3:58.8
131.3191KARLÍK Jan2001SK ROVERŽáci mladší-3:59.2
132.3058BOKOČ Matyáš2001KVS SK PRAHA 4Žáci mladší-3:59.5
133.3141PŘEUČIL David2001DUKLA PRAHAŽáci mladší-4:00.0
133.3117BAREŠ Marek2000SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:00.0
135.3019SKALÍK Jan2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:00.4
136.3051CHYŠKA Adam2000VK VAJGAR JINDŘICHŮV HRADECŽáci mladší-4:01.2
137.3145FIŠAR Jiří2000DUKLA PRAHAŽáci mladší-4:03.2
138.3031GUBIEN Jakub2001TJ SOKOL PODOLÍŽáci mladší-4:04.4
139.3023ŽÁČEK Prokop2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:04.7
140.3108KUBALA Mikuláš2001AC TESTA DI F.Žáci mladší-4:05.8
141.3189JEŘÁBEK Vojta2001OCELOVÍ LETCIŽáci mladší-4:07.3
141.3082VACEK Jan2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:07.3
143.3123KOTYK Jan2001KOLÍNŽáci mladší-4:07.8
144.3116BAREŠ Ondřej1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:08.9
145.3169LÖVENHÖFER Kryštof1999---Žáci mladší-4:09.6
146.3140TOMKA Matyáš2001DUKLA PRAHAŽáci mladší-4:10.1
147.3170HERAN Michael2000ČVK PRAHAŽáci mladší-4:10.9
148.3009LOUDA Martin2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:11.2
149.3113HERZA Tomáš1999SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:11.8
150.3092PŮTA Pavel2000FZŠ CHODOVICKÁŽáci mladší-4:12.1
151.3089FÁRA Martin2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:13.2
152.3122JANOTA Matouš2000TJ KAVÁRNAŽáci mladší-4:13.9
153.3056SVĚCENÝ Filip1999FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:15.9
154.3112TUČEK Lukáš2001SK ARITMA PRAHAŽáci mladší-4:16.5
155.3002BŘÍZA Marek2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:16.8
156.3085BABKA Matyáš2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:19.4
157.3188JANOTA Filip2001TJ KAVÁRNAŽáci mladší-4:19.5
158.3175LIBIŠ Jan2000AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-4:19.6
159.3010MACHÁČEK Filip2001SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:19.9
160.3017PICEK Lubomír2000SPARTAK PRAHA 4Žáci mladší-4:20.2
161.3063MEZERA Ondřej2001OK DOBŘÍŠŽáci mladší-4:20.3
162.3192HOFŠTETR Jan1999ČVK PRAHAŽáci mladší-4:23.1
163.3069HOFMAN Lukáš2001---Žáci mladší-4:23.2
164.3025ZEDEK Miroslav2000SK UHŘÍNĚVESŽáci mladší-4:23.3
165.3091GAŽI Oliver2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:26.5
166.3062JINDRA Josef2001---Žáci mladší-4:26.8
167.3055BERTELMAN Ondřej2000FOX KLUB PRAHAŽáci mladší-4:27.5
168.3152SMETANA Josef2001AC TŘEŠŤŽáci mladší-4:30.1
169.3050ŇACHAJ Pavol2000---Žáci mladší-4:35.7
170.3084ŠEDINA David2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:42.7
171.3072BALOV Daniel2001---Žáci mladší-4:48.0
172.3059PROCHÁZKA Martin1999ČVK PRAHAŽáci mladší-4:48.5
173.3080DAMBRICH Lukáš2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:48.6
174.3087BERKA Jan2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:49.1
175.3109LOŽEK Samuel2001AC TESTA DI F.Žáci mladší-4:58.6
176.3147FÁCA Kryštof2001OK DOBŘÍŠŽáci mladší-4:59.1
176.3037VAŠEK Viktor2000LTC PRAHA 7Žáci mladší-4:59.1
178.3081DAMBRICH Tomáš2000VK SMÍCHOVŽáci mladší-4:59.7
179.3194ADENSAM Matěj20014MAŽáci mladší-4:59.8
180.3176TOLIMAN Tomáš2000AC SPARTA PRAHAŽáci mladší-5:00.8
181.3083POSPÍŠIL Adam2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:04.3
182.3088VOSTATEK Matyáš2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:05.8
182.3049STAHLICH František Jan2001SK FOLIMANKAŽáci mladší-5:05.8
184.3086SVOBODA Petr2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:15.4
185.3167MAČEK Václav1999HASIČATA SVOJŠOVICEŽáci mladší-5:29.2
186.3045DOMAŽLICKÝ Kristián2001---Žáci mladší-5:49.8
187.3090BRŮHA Filip2001VK SMÍCHOVŽáci mladší-5:56.7
188.3168HRUBEŠ Miroslav1999HASIČATA SVOJŠOVICEŽáci mladší-6:09.0