Startovní listina - Děvčata mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
6501Jedličková Anna2013Skiklub Šumava Vimperk11:40:00
6502Cibulová Nikol2012Zahradní Město11:40:00
6503Králová Alžběta2010Spartak Praha 411:40:10
6504Fillová Eliška2010Spartak Praha 411:40:10
6505Vejlupkova Dita2010Spartak Praha 411:40:20
6506Wolfgramm Sophia2010Spartak Praha 411:40:20
6507Klapačová Stella2010Spartak Praha 411:40:30
6508Muchova Monika2010Spartak Praha 411:40:30
6509Nováková Karolína 2012ski club11:40:40
6510Nováková Adéla2013ski club11:40:40
6511Dandová Kateřina2011Spartak Praha 411:40:50
6512Holá Markéta201111:40:50
6513Klímová Anna2010Error40411:41:00
6514Rabiňák Nela2011Borová Lada11:41:00
6515Blažková Jolana2010Nasavrky bikers11:41:10
6516Kučerová Laura2013Ičy & Skrečy11:41:10
6517Franclová Jana2010Petrovice11:41:20
6518Franclová Klára2010Horní Měcholupy11:41:20
6519Kadlecová Michaela2011Atletika Radotín11:41:30
6520Cline Isabella2013Tar Heels11:41:30
6521Uriča Nina2011Uri Team11:41:40
6522Nemethová Magdaléna2012Mufloni Kunratice11:41:40
6523Fohlová Natálie201011:41:50
6524Šulcová Klára 2010Atletika Hostivař11:41:50
6525Kalušová Marie201311:42:00
6526Houžvíková Julie2010Fit labutě11:42:00
6527Redlová Julie 201011:42:10
6528Toušková Josefina201011:42:10
6529Sallerová Viktorie2010T.J. Sokol Říčany a Radošovice11:42:20
6530Sallerová Silvie2013Báječné ženy v běhu11:42:20
6531Kortankova Klaudie2011Rumoplast11:42:30
6532Málková Emma2010SK Mosazný muž11:42:30
6533Srubarova Anna201211:42:40
6534Matásková Anna2012SK Plzeň Bolevec11:42:40
6535Košařová Veronika2012Runsasan11:42:50
6536Velenska Valentyna2013Solo11:42:50
6537Sitařová Edita2012Rokoska11:43:00
6538Kocourková Nela2011Atletika Neratovice11:43:00
6539Hrubá Beáta2011Modřany11:43:10
6540Jiroutková Dorota2010individualisté11:43:10
6541Plavcová Lenka 2013Slapy 11:43:20
6542Kalistová Kristýna2010SPORTGARAGE Praha11:43:20
6543Pechová Adéla2012A+T11:43:30
6544Březinová Anna2010ZŠ Bílá 11:43:30
6545Měchurová Dorota2012PUNK Tým11:43:40
6546Rákosníková Kristýna201111:43:40
6547Martinkova Sara2013Rumoplast11:43:50
6548Michalčíková Eliška201011:43:50
6549Klementová Johana201011:44:00
6550Chmelíková Anežka2010OK Dobříš11:44:00
6551Matoušková Tereza2011SC Radotín11:44:10
6552Hlaváčová Mariana2010SC Radotín11:44:10
6553Hlaváčová Johana2010SC Radotín11:44:20
6554Doubková Eliška2011SC Radotín11:44:20
6555Novotná Johana201011:44:30
6556Šoulová Mia201311:44:30
6557Geffertová Marta201011:44:40
6558Burdová Karla201011:44:40
6559Novotná Klára201111:44:50
6560Novotná Kristýna201311:44:50
6561Burdová Magdalena201311:45:00
6562Burdová Josefina201311:45:00
6563Doležalová Anna2011Galerie Karlov11:45:10
6564Ondryášová Barbora2010BMV11:45:10
6565Tylová Barborka201311:45:20
6566Tylová Magdaléna201111:45:20
6567Fialová Kristýna2012OK Dobříš11:45:30
6568Neuerová Eliška2010OK Dobříš11:45:30
6569Matysová Inna2010OK Dobříš11:45:40
6570Freudlová Andrea2011SC Radotín11:45:40
6571Šterzlová Rozalie201111:45:50
6572Moody Thea201011:45:50
6573Málková Agáta201311:46:00
6574Falge Konstantina201311:46:00
6575Novotná Josefína201311:46:10
6576Kadlecová Michaela2011SC Radotín11:46:10
6577Radová Eliška2013Bikeclinic junior team11:46:20
6578Janotova Sofie201011:46:20
6579Krbcová Dominika2011Triatlet Karlovy Vary11:46:30
6580Mužíková Laura2011SC Radotín11:46:30
6581Kadeřábková Lada2011LongRun11:46:40
6582Zajíčková Kateřina2010Raul!11:46:40
6583Valentová Emílie201011:46:50
6584Hacklová Karolína201011:46:50
6585Schrötterová Ella2010SC Radotín11:47:00
6586Mullen Viktorie2010SC Radotín11:47:00
6587Kubíčková Johana2010SC Radotín11:47:10
6588Suchá Agáta2011SC Radotín11:47:10
6589Ćeňková Anna201311:47:20
6590Ježková Viktorie2010Fenri - klub sportů v přírodě11:47:20
6591Hubáčková Lea2013x11:47:30
6592Šebková Josefína2010SC Radotín11:47:30
6593Jírů Kateřina2011SC Radotín11:47:40
6594Poppelová Johana Marie2012Cherry team11:47:40
6595Pohlová Sandra2011KOB Tretra Praha11:47:50
6596Marková Eliška2013Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene11:47:50
6597Zmátlová Alžběta201211:48:00
6598Šetelová Lucie2010ZŠ V Rybníčkách11:48:00
6599Nováková Julie201011:48:10
6600Smetanová Petra2010AC Třešť11:48:10
6601Pondělíčková Ema201211:48:20
6602Ras Anna Delmari201211:48:20
6603Petrasek Ella Martina 2011TK Sparta Praha 11:48:30
6604Svobodová Tereza201311:48:30
6605Mikušová Michaela2010ski-team.cz11:48:40
6606Cejnarová Veronika2013ski-team.cz11:48:40
6607Pavliščová Anna 2012Atipic 11:48:50
6608Petrová Anna2013Stepp Praha11:48:50
6609Holá Aneta2010TRI-SKI Horní Počernice11:49:00
6610Holá Markéta2013TRI-SKI Horní Počernice11:49:00
6611Šperlová Anna2010LK Slovan Karlovy Vary11:49:10
6612Šperlová Anežka201311:49:10
6613Sabová Klára2011Sabovi11:49:20
6614Pavlíková Apolenka2010Atletika Říčany11:49:20
6615Jünglingová Barbora2010ski-team.cz11:49:30
6616Švarcová Adina2013ski-team.cz11:49:30
6617Skokanová Štěpánka 2012Sokol Roudnice n/L Atletika11:49:40
6618Mikšová Anna Marie2010FOX-klub Praha11:49:40
6619Kervitcerova Ella 2011Kerteam11:49:50
6620Jelenekova Anna201311:49:50
6621Kůtová Alžběta2013Ryba Team11:50:00
6622Vatěrová Amálie201011:50:00
6623Šafářová Klára2011HKF Litoměřice11:50:10
6624Gaubmannová Anna201211:50:10
6625Vachová Jolana201011:50:20
6626Schneeweisová Barbora201211:50:20
6627Řeháková Ela2010T.J. SOKOL ŘÍČANY A RADOŠOVICE11:50:30
6628Řeháková Berta2013Mnichovice11:50:30
6629Procházková Helena 2010Atipic11:50:40
6630Procházková Zdeňka2013Atipic11:50:40
6631Linhartová Karolína201111:50:50
6632Linhartová Magdalena201311:50:50
6633Králová Tereza2010ski-team.cz11:51:00
6634Strangmullerová Laura2012Harfasport team11:51:00
6635Mullen Ella Marie2013Cernosice11:51:10
6636Berglová Amálie2013OB Sokol Troja11:51:10
6637Peringrová Viola2013Kasche Team jr.11:51:20
6638Plšková Nela2012Kasche Team jr.11:51:20
6639Hříbalová Nela201111:51:30
6640Klaková Alžběta201311:51:30
6641Gebauerová Kristýna201011:51:40
6642Kováčová Kristína201011:51:40
6643Šarlota Böhmová 201011:51:50
6644Suchánková Anna201011:51:50
6645Suchánková Eliška201311:52:00
6646Vinařová Anna2010Slavia11:52:00
6647Olšovská Meda 201111:52:10
6648Olšovská Alice 201311:52:10
6649Horáčková Sofe201111:52:20
6650Soudná Viktorie201111:52:20
6651Ševelová Sofie201111:52:30
6652Šáchová Tereza2012MŠ u Železničního mostu11:52:30
6653Fenclová Šárka201111:52:40
6654Soudná Justýna 201311:52:40
6655Svobodová Kristýna2010Atletika Líbeznice11:52:50
6656Kolářová Tereza201011:52:50
6657Baťková Tereza 2011Sokol Říčany 11:53:00
6658Thielova Agata 201011:53:00
6659Zátková Jitka2010Atletika Jižní Město11:53:10
6660Pospíšilová Eliška2013SK Praga11:53:10
6661Haklová Julie2012SK Los Lobos11:53:20
6662Šebelová Markéta2012SK Střelka11:53:20
6663Brzková Nela2011ELEVEN MERCEDES MITAS11:53:30
6664Klimperová Adéla 2010Atletika Český Brod11:53:30
6665Polívková Nela 201311:53:40
6667Vodová Julie2010SP4 family11:53:50
6668Mikulová Stella2012SP4 family11:53:50