640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Děvčata mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hshsportstartlist
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
6501Jedličková Anna2013Ski Klub Šumava Vimperk 11:40:00
6502Jedličková Barča2015Ski Klub Šumava Vimperk 11:40:00
6503Cibulová Nikol2012ZŠ Karmelitská11:40:10
6504Albínová Justýna2012SP411:40:10
6505Hromadová Emma2012SP411:40:20
6506Sabová Markéta2014Sabovi11:40:20
6507Urbánková Adéla2013SP411:40:30
6508Hasová Veronika2013SP411:40:30
6509Šebelová Markéta2012SP411:40:40
6510Havlíčková Barbora201411:40:40
6511Olšovská Alice2013SK Porthos11:40:50
6512Kučerová Laura2013Ičy & Skrečy11:40:50
6513Zabrodska Olivia201211:41:00
6514Brezulova Emma201311:41:00
6515Reschová Linda2015SDH Všestary11:41:10
6516Tynklová Eliška201211:41:10
6517Sitařová Edita2012Rokoska11:41:20
6518Petrová Anna2014Snatch Rank11:41:20
6519Frantlová Eliška201511:41:30
6520Frantlová Terezka201211:41:30
6521Filipová Šárka2014SK Koura Praha11:41:40
6522Geletičová Lucie201411:41:40
6523Mlčkovská Anna2013SK Slavia Jesenice11:41:50
6524PLavcová Lenka2013Slapy11:41:50
6525Kluganost Anna Lea2015Bivoj11:42:00
6526Měchurová Dorota2012PUNK Tým11:42:00
6527Janečková Ema2012Zlatniky11:42:10
6528Holcová Stella2014MŠ Kunratice11:42:10
6529Majerová Zuzanka201511:42:20
6530Ouhrabková Elena201411:42:20
6531Hrazdirová Julie201211:42:30
6532Tryznová Linda201411:42:30
6533Domažlická Klára201411:42:40
6534Gregarová Hana201511:42:40
6535Bezděk Eva201411:42:50
6536Nemethová Magdaléna2012Mufloni Kunratice11:42:50
6537Šofrová Josefína2012SKP Nymburk11:43:00
6538Šofrová Magdalena2015SKP Nymburk11:43:00
6539Řezníková Eliška201211:43:10
6540Zemanová Cecílie201211:43:10
6541Marková Eliška2014Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene11:43:20
6542Zajícová Ella2013Radim11:43:20
6543Holcová Ella2014AC GoMango-Hogner11:43:30
6544Štolová Leontýna201411:43:30
6545Čeňková Anna201411:43:40
6546Čeňková Klára201511:43:40
6547Skokanová Štěpánka2012T.J. Sokol Roudnice n/L - Atletika11:43:50
6548Zábranská Adéla2015Atletika Človíček11:43:50
6549Hobíková Kateřina2012TJ Ondřejov11:44:00
6550Šebelková Aneta2013Kuničtí Kazbunďáci11:44:00
6551Mladkova Zuzana201511:44:10
6552Přibíková Lucie 2013SK Praga11:44:10
6553Blechová Marie201311:44:20
6554Blechová Antonie201411:44:20
6555Šobíšková Klára201511:44:30
6556Tlustá Darja2012Řevnice11:44:30
6557Boháčová Magdalena 2013Červená Vrška Benešov11:44:40
6558Tylová Barunka2013H.O. HIMAL11:44:40
6559Hovorkova Victoria201311:44:50
6560Kilijánová Kristina 2012Kladno11:44:50
6561Mlíchová Julie2014Huníkoff11:45:00
6562Císařová Viktorie2015Kunratice11:45:00
6563Najmanová Amálka2014BOOT CAMP Hanky Dvorské11:45:10
6564Řeháková Berta2013T.J. Sokol Říčany a Radošovice11:45:10
6565Fafejtová Eliška2014TJ LIGA 100 PRAHA 11:45:20
6566Vajsejtlová Tereza2013SkiAndBike Kunratice Team11:45:20
6567Dobiášová Maya2012TRAILPOINT11:45:30
6568Blahníková Františka2015Gekad11:45:30
6569Maryšková Valerie2013M-Team11:45:40
6570Pospíšilová Anna 2012Ski and Bike Kunratice Team11:45:40
6571Radová Eliška2013SKIANDBIKE Kunratice team11:45:50
6572Kameníková Hana2012SKIANDBIKE team Kunratice11:45:50
6573Gabla Sabrina2013Bootcamp11:46:00
6574Cerneticová Johana2012Fox-klub Praha11:46:00
6575Zemánková Terezie2015Čechtice11:46:10
6576Křoustková Monika2014Elza Sibiř11:46:10
6577Švecová Marie2013SK Háje11:46:20
6578Johana Švecová2014SK Háje11:46:20
6579Burianová Alžběta201511:46:30
6580Steflovicova Klarka2014Clovicek11:46:30
6581Husáková Eliška2015Unicorn11:46:40
6582Husáková Gábinka2014Atletický klub HoPo11:46:40
6583Marie Beranová2014TJ TAK 2011:46:50
6584Holanová Anna201211:46:50
6585Kučerová Issabella2015Praha 811:47:00
6586Šulcová Sára201211:47:00
6587Vacková Veronika 2012Atletika Chuchle11:47:10
6588Charbuská Adéla2014Nusle11:47:10
6589Kortankova Martina2015Rumoplast11:47:20
6590Martinkova Sara2013Rumoplast11:47:20
6591Martinkova Ema2015Rumoplast11:47:30
6592Barešová Nikola2015IBK Svatý Hole Kladno11:47:30
6593Linková Alma2012ZŠ Kunratice11:47:40
6594Horáková Anežka2015Kazbunďák Kunice11:47:40
6595Burdová Magdalena201311:47:50
6596Burdová Josefina201311:47:50
6597Novotná Kristýna201311:48:00
6598Šoulová Mia201311:48:00
6599Lietavcová Agáta201311:48:10
6600Falge Konstantina201411:48:10
6601Novotná Josefína201411:48:20
6602Jeništová Anna201511:48:20
6603Šoulová Ema201511:48:30
6604Brodská Anna201211:48:30
6605Němečková Nela201311:48:40
6606Neyrinck Nina2013Slovan Zdravotník Praha11:48:40
6607Vecková Johanka 2015Atletika Človíček11:48:50
6608Schneeweisová Barbora2012Sokol Vinohrady11:48:50
6609Lukáčová Natálie201511:49:00
6610Váchalová Viola201411:49:00
6611Becková Laura Lilly2012SC Radotín11:49:10
6612Jelínková Karolína2012SC Radotín11:49:10
6613Kudweisová Monika2013SC Radotín11:49:20
6614Bečvářová Kateřina2013SC Radotín11:49:20
6615Smutná Kateřina2014SC Radotín11:49:30
6616Mužíková Viola2015SC Radotín11:49:30
6617Urbanová Anna2013Zátiší Rakovník11:49:40
6618Strnadová Natálie2013AC Hloubětín11:49:40
6619Novotná Barbora201411:49:50
6620Chlumská Sára2014Kunratice11:49:50
6621Šperlová Terezka201411:50:00
6622Velenská Kačenka2015BorcizHausalpinu11:50:00
6623Malá Anděla2012SC Radotín11:50:10
6624Opletalová Julie2014SC Radotín11:50:10
6625Lorencová Kateřina2012OK Dobříš11:50:20
6626Haisová Anna2012OK Dobříš11:50:20
6627Procházková Anna2015Ještěrky Jesenice11:50:30
6628Tomášková Valerie2014Valeria mia11:50:30
6629Dvořáková Agáta2012Dukla Praha11:50:40
6630Dvořáková Rozálie2013Dukla Praha11:50:40
6631Hubková Lucie2012T.J. Sokol Říčany a Radošovice11:50:50
6632KRAJNÍKOVÁ SOPHIA 2012ASK SLAVIA PRAHA11:50:50
6633Kaňková Lily201211:51:00
6634Janečková Eliška 2014SK rover11:51:00
6635Lazarova Tereza2012Novis TK Praha11:51:10
6636Lazarova Veronika2015Novis TK Praha11:51:10
6637Kačenová Klara201311:51:20
6638Kačenová Anežka201511:51:20
6639Nováková Konstantýna201411:51:30
6640Chramostová Marie2012BŽB11:51:30
6641Keilová Marie Anna201211:51:40
6642Čermáková Johana201311:51:40
6643Kořenková Nina201311:51:50
6644Kořenková Ema201211:51:50
6645Velenská Valentýna2014Atletický oddíl Slavia Jesenice11:52:00
6646Slavětínská Elen201411:52:00
6647Najmanová Laura2013Subaru11:52:10
6648Fričová Eleni201311:52:10
6649Kašparová Kateřina 201311:52:20
6650Silovská Natálie2014OB Říčany11:52:20
6651Dohnalová Tereza2015Sokol Praha Staré Město11:52:30
6652Balcerová Lucie2012ASK Slavia Praha11:52:30
6653Svítilová Veronika2015BŽOB11:52:40
6654Bláhová Amélie 2013Velké Přílepy 11:52:40
6655Šlaisová Barbora2014AC Třešť11:52:50
6656Špačková Rozálie 201311:52:50
6657Jandečková Alžběta2014S.O.Pišišvorové11:53:00
6658Pazderová Jana2012Mnichovice11:53:00
6659Konhefrová Tereza201411:53:10
6660Braunová Emily2012Sk kladno11:53:10
6661Čumpelíková Anastázie2015U Sedmiček Kunratice11:53:20
6662Koušová Klaudie2014U Sedmiček Kunratice11:53:20
6663Herbst Amalie2013DoHaje Run team11:53:30
6664Jakubcová Matylda201411:53:30
6665Kolářová Rosalie 2012ZŠ Kunratice11:53:40
6666Weinzettel Jorika2013déčko11:53:40
6667Novakova Karolina2012ASPV Veltrusy11:53:50
6668Novakova Adela2015ASPV Veltrusy11:53:50
6669Křenková Apolena201511:54:00
6670Birnbaumová Alexandra201411:54:00
6671Kunstátová Kamila2012Šneci v běhu 11:54:10
6672Vajsochrová Marie201311:54:10
6673Svatoňová Sofie 201511:54:20
6674Dryáková Michaela2012LBS Sport11:54:20
6675Hammeršmídova Anna201211:54:30
6676Tučanová Beáta2014Spartak Praha 411:54:30
6677Kohlmanová Mia2015atletika Líbeznice11:54:40
6678Strangmullerová Laura2015LBS Team11:54:40
6679Ředinová Mariana201311:54:50
6680Ředinová Tereza201511:54:50
6681Peringrová Viola2013Kasche Team jr.11:55:00
6682Dovicová Anna2012Kasche Team jr.11:55:00
6683Kučerová Beata201411:55:10
6684Vieira Mia201311:55:10
6685Bártová Nikol201511:55:20
6686Polívková Nela2013A.D.A.11:55:20
6687Šimková Kristýna201211:55:30
6688Šimková Karolína201411:55:30
6689Halásková Veronika201311:55:40
6690Víšková Marie201311:55:40
6691Plichtová Magdalena2012Vesecka komedie B team11:55:50
6692Polášková Dagmar2014Kuřim11:55:50
6693Rukavičková Eliška2012Hanskar Trading11:56:00
6694Vachtova Anezka2012Meteor Praha11:56:00
6695Stránská Viktorie201411:56:10
6696Sedláková Nikola201311:56:10
6697Sršňová Alice201311:56:20
6698Hejdová Nela 201411:56:20
6699Toralová Broňa2015SK Všechno zvládnu11:56:30
6700Feherová Ema2015Spartak Praha 411:56:30
6701Háchová Nikol2014Pekáč11:56:40
6702Míčková Karolína2014Atletika Benešov11:56:40
6703Pechová Adéla2012Pesounci11:56:50
6704Fialová Kristýna2012OK Dobříš11:56:50
6705Jeleneková Anna2013TJ Sokol Vinohrady11:57:00
6706Hešnaurová Eliška 2012Hedoz11:57:00
6707Matásková Anna201211:57:10
6708Linhartová Magdalena201311:57:10
6709Hrušková Zuzana201411:57:20
6710Hrušková Tereza201411:57:20
6711Hríbová Šárka201311:57:30
6712Pospíšilová Eliška2014SK Praga11:57:30
6713Ester Justína2014ZŠ Compass11:57:40
6714Šenkyplová Linda2014ZŠ Compass11:57:40
6715Klaková Alžběta2013ZŠ Compass11:57:50
6716Uhlířová Martina 2013ZŠ Compass11:57:50
6717Spáčilová Beáta2013ZŠ Compass11:58:00
6718Koroleva Natalia2013ZŠ Compass11:58:00
6719Vozábová Amálie2012ZŠ Compass11:58:10
6720Bobeková Mia2012ZŠ Compass11:58:10
6721Němcová Klára2012ZŠ Compass11:58:20
6722Poliačiková Teodora2012ZŠ Compass11:58:20
6723Šafářová Nela2012ZŠ Compass11:58:30
6724Cumpelikova Ella2015Fakeer team11:58:30
6725Kubíčkova Viktorie201211:58:40
6726Kozáková Marie201511:58:40
6727Hotová Kristýna201211:58:50
6728Hotová Veronika201511:58:50
6729Berglová Amálie2014OB Sokol Troja11:59:00
6730Kufa Sofi201311:59:00
6731Padrtová Veronika201211:59:10
6732Horáčková Karolína2015Ski & Run Čakovice11:59:10
6733Ehlerová Kateřina2014MŠ Kunratice11:59:20
6734Hříbalová Anna201211:59:20
6735Prachařová Ivona2014--11:59:30
6736Munzarová Apolena2014H-H Smíchov11:59:30
6737Šeráková Gabriela2013Atletika Líbeznice11:59:40
6738Janotová Magdalena2014Červené pandy11:59:40
6739Klara Medkova201511:59:50
6740Mužíčková Emílie2015TTT11:59:50
6741Bradáčová Eliška2013Praha 412:00:00
6742Bradáčová Anna2015Praha 412:00:00
6743Škrétová Julie201412:00:10
6744Petrášová Nella2014SDH Libeň12:00:10
6745Mikulová Laura2014OB Zvole12:00:20
6746Mikulová Stella2012OB Zvole12:00:20
6747Valášková Anna2014AK Litvínov12:00:30
6748Lhotská Lucie 201512:00:30
6749Vaněčková Nela2013MŠ Kolovraty12:00:40
6750Jindrová Nikola2015Mladé rošťačky12:00:40
6751Suková Barbora201212:00:50