Microsoftteams image ii

Startovní listina - Žáci mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hsh 850x151 banner 2021
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
5001Kokeš Filip2008SK Slovan Kunratice09:50:00
5002Walter Andrej2010SP409:50:00
5003Gajda Petr2009Spartak Praha 409:50:10
5004John Tobiáš2009Spartak Praha 409:50:10
5005Lindauer Adam2009Spartak Praha 409:50:20
5006Lištvan David2009Spartak Praha 409:50:20
5007Mach Antonín2009Spartak Praha 409:50:30
5008Mareš Jakub2008Spartak Praha 409:50:30
5009Pajskr Štěpán2009Spartak Praha 409:50:40
5010Polívka Jonáš2008Spartak Praha 409:50:40
5011Schick Filip2009Spartak Praha 409:50:50
5012Šimůnek Štěpán2008Spartak Praha 409:50:50
5013Tupý Matěj2009Spartak Praha 409:51:00
5014Vojtíšek Dominik2009Spartak Praha 409:51:00
5015Brodský Štěpán 2009Spartak Praha 409:51:10
5016Urban Maxmilián2009Spartak Praha 409:51:10
5017Javůrek Matěj Adam2009Spartak Praha 409:51:20
5018Rajdl David2008Spartak Praha 409:51:20
5019Rolet Samuel2009Spartak Praha 409:51:30
5020Ulrych Jiří2008Spartak Praha 409:51:30
5021Adragna Daniel 2009Spartak Praha 409:51:40
5022Chvátal Daniel 2009Spartak Praha 409:51:40
5023Škopek Ondřej2008Spartak Praha 409:51:50
5024Rajdl Matěj2010Spartak Praha 409:51:50
5025Novák Albert 2010Spartak Praha 409:52:00
5026Peřina Martin2009Orientační sporty Písek09:52:00
5027Rod Matyáš2008Spartak Praha 409:52:10
5028Kučera Jakub2009Spartak Praha 409:52:10
5029Skokan Jan2008T.J. Sokol Roudnice n/L - Atletika09:52:20
5030Redl Kvido201009:52:20
5031Horníček Kryštof2008SK Kyšperk09:52:30
5032Pergler Jakub2009STS Chvojkovice Brod09:52:30
5033Křesťan Kryštof2008SK Jeseniova09:52:40
5034Křesťan Tomáš 2008SK Jeseniova09:52:40
5035Sitař Jonáš2009Rokoska09:52:50
5036Hlinecký Tomáš2009SK Slovan Kunratice09:52:50
5037Suchý Adam2010Herálec09:53:00
5038Matys Ondřej2008Pražský biatlonový klub09:53:00
5039Zach Martin2008USK PRAHA09:53:10
5040Michalčík Jonáš200809:53:10
5041Bulis David2008Sokol Vrsovice09:53:20
5042Bartoš Vojtěch2010Kačeři Kunratice09:53:20
5043Šťastný Pavel2009TJ Sokol Senohraby09:53:30
5044Kovář Jiří 2009PZ Kladno09:53:30
5045Zyma Petr2008SK Praga09:53:40
5046Svítil Martin2009SK Praga09:53:40
5047Zeman Jakub 2008Fox klub09:53:50
5048Fiala Jonáš2008Fox klub Praha09:53:50
5049Sobota Oto2008Fox klub Praha09:54:00
5050Kunc Richard2009Fox klub Praha09:54:00
5051Zeman Daniel2010Fox klub Praha09:54:10
5052Hladina Vítek2010Fox klub Praha09:54:10
5053Plavec Vítězslav 2009Slapy09:54:20
5054Čermák Denis2010Ski Run Čakovice09:54:20
5055Štěpán Matyáš 2009Atletika Horní Počernice09:54:30
5056Hrdina Josef 2009Atletika Horní Počernice09:54:30
5057Janda David2008Atletika Horní Počernice09:54:40
5058Voda František 2009TJ Sokol Kbely09:54:40
5059Skýpala Václav201009:54:50
5060Fibír Jakub2009FSP09:54:50
5061Jánošík Dominik 2009Atletika Vlašim 09:55:00
5062Plachý Matyáš2010Hoštka Kochovice09:55:00
5063Hanus Tomáš200809:55:10
5064Linek Jakub2010SK Slovan Kunratice09:55:10
5065ONDRYÁŠ ONDŘEJ ANDREAS2010Praha 1209:55:20
5066Mandík Michal2010Atletika Jižní Město09:55:20
5067Novotný Mojmír2008AC Sparta Praha09:55:30
5068Strnad Denis2009AC Hloubětín09:55:30
5069Hamouz Jáchym200909:55:40
5070Ptáček Vojtěch201009:55:40
5071Šplíchal Flip2009PeMaLiFi09:55:50
5072Morkes Daniel200809:55:50
5073Mráček Matouš2008SK Slavia Jesenice09:56:00
5074Mráček Michal2010Gymnázium Opatov09:56:00
5075Hromek Patrik2008ŠSK Újezd nad Lesy09:56:10
5076Hromek Adrian200809:56:10
5077Matoušek Sebastian2010Atletika JM09:56:20
5078Dobiáš Jan2010SK Jeseniova 09:56:20
5079Korčák Lukáš2010ŠSK Újezd nad Lesy09:56:30
5080Schafhauser David201009:56:30
5081Tučný Kryštof2008SK Praga09:56:40
5082Beneš Marek2010Ski Run Čakovice09:56:40
5083Měchura Albert2008Kross Bikeranch Team Junior09:56:50
5084Rákosník Tadeáš2009DUKLA Praha09:56:50
5085Hricišin Hugo2009Kross Bikeranch Team Junior09:57:00
5086Zdrha Matyáš 2008Kross Bikeranch Team Junior09:57:00
5087Rybář Šimon2010Fbš Bohemians09:57:10
5088Jůzek Lukáš200909:57:10
5089Termer Štěpán2008Slovan Zdravotník Praha09:57:20
5090Severa Stanislav2010Letci Horní Počernice09:57:20
5091Fiedler Mikuláš200809:57:30
5092Votápek Leonard2010Pišišvorově09:57:30
5093Kára Ondřej200909:57:40
5094Medal Matěj2009Florbal Sparta09:57:40
5095Polívka Ondřej2009ABC Braník09:57:50
5096Hejda Adam200909:57:50
5097Šimek Matouš2008Těptín09:58:00
5098Geist Patrik2008Sokol Říčany09:58:00
5099Scheib Denis2010SC Radotín09:58:10
5100Oulický Kristyán2010SC Radotín09:58:10
5101Tkaczuk Jerzy200909:58:20
5102Zelenka Petr2010Spartak Praha 409:58:20
5103Levora Jakub200909:58:30
5104Marhoul Václav2008T.J. Sokol Říčany a Radošovice09:58:30
5105Žďánský Jan2008TJ Březiněves09:58:40
5106Hamerník Lukáš2009ASK Slavia Praha09:58:40
5107Beneš František 2010Joskatel Team 09:58:50
5108Valášek Eduard200909:58:50
5109Němec Jaromír2008Nový PORG Triatlon klub09:59:00
5110Simbartl Richard2009Spartak Vrchlabí09:59:00
5111Krátký Šimon2009ZŠ Pasířská Jablonec n.N.09:59:10
5112Vach Michal200909:59:10
5113Bráza Jim2008SK Uhelné sklady09:59:20
5114Schnider Kryštof2008AK Slavia Praha09:59:20
5115Tomáš Jakub200809:59:30
5116Falge Daniel200909:59:30
5117Krejbich Robin200909:59:40
5118Lietavec Patrik201009:59:40
5119Herget Lukas201009:59:50
5120Burda František201009:59:50
5121Rosůlek Matěj201010:00:00
5122Rada Vojtěch2010ČED BIKE TEAM KUNRATICE10:00:00
5123Mašín Matouš200810:00:10
5124Preiss Matouš200810:00:10
5125Abkerimov Artur200910:00:20
5126Abkerimov Eldar200910:00:20
5127Klak Jan2008AC Kriváň10:00:30
5128Bejček Jiří2010FC Tempo Praha10:00:30
5129Hybš Ondřej 2009Merkur Říčany 10:00:40
5130Stolz Jan2010La Famiglia10:00:40
5131Novák Daniel2010Atletika Benešov10:00:50
5132Šubrt Šimon2008LBS sport team10:00:50
5133Vorel Šimon201010:01:00
5134Maňas Vojtěch201010:01:00
5135Šuško Sedrik2009VINPR 10:01:10
5136Gololobov Alex201010:01:10
5137Malý Patrik2010Spartak Praha 410:01:20
5138Malý Šimon2010Spartak Praha 410:01:20
5139Ondryáš Marek2010BMV10:01:30
5140Zounar Matyáš2008PSK Olymp10:01:30
5141Dušek Jan 2009Mnichovice10:01:40
5142Hloušek Jiří2010Historic Rally Team, o.s.10:01:40
5143Etrych Jonáš2009OK Dobříš10:01:50
5144Hruška Tomáš2010OK Dobříš10:01:50
5145Pautov Nikita2008PBK10:02:00
5146Jakubec Benjamin2009ŠSK Újezd nad Lesy 10:02:00
5147Zmátlík Tomáš2009Atletika Jižní město10:02:10
5148Bártl Štěpán2008Tatran Střešovice10:02:10
5149Vyšín Ondřej2008AŠK Mazurská10:02:20
5150Kubát Martin2010AŠK Mazurská10:02:20
5151Krátký Lukáš2010Atletika Čelákovice10:02:30
5152Otáhal Jáchym2010Újezd nad Lesy10:02:30
5153Petrák Tobiáš2008Sparta Praha10:02:40
5154Petrák Matyáš2010FC-Háje10:02:40
5155Kulhavy Jan2010Hausalpin10:02:50
5156Svec Jakub200910:02:50
5157Tsouassa Armel Rémy2008SC Radotín10:03:00
5158Netopil David2008SC Radotín10:03:00
5159Dvorník Ondřej2008SC Radotín10:03:10
5160Bednář Radim2010SC Radotín10:03:10
5161Tichý Štěpán 2008SK Tichý 10:03:20
5162Jelínek Jonáš2008ŠSK Újezd nad Lesy10:03:20
5163Henč Alexandr2010Gymnastika Zdice10:03:30
5164Vích Damián2008ASK Slavia praha10:03:30
5165Dočkal Radek200810:03:40
5166Bruckner Jakub2009SK Olympie Dolní Brežany10:03:40
5167Vondrášek Jakub2010SC Radotín10:03:50
5168Dupraz Yann2009LBS Sport Team10:03:50
5169Kubík Ondřej2008Spartak Praha10:04:00
5170Herbrych Štěpán 2010SK Slavia Jesenice10:04:00
5171Švec Karel2008Bohemians Praha 10:04:10
5172Brzek Antonín2010AŠK Mazurská10:04:10
5173Novák Václav200810:04:20
5174Perutka Martin2008ŠSK Újezd nad lesy10:04:20
5175Pěch Adam2010Olymp Praha10:04:30
5176Novikov Artěmij2010SC Radotín10:04:30
5177Kincl Jáchym2009SKD10:04:40
5178Zdeněk Marek2010FC Háje10:04:40
5179Mašek Matěj Kryštof200810:04:50
5180Králíček Kryštof200910:04:50
5181Dvořák Stanislav2008PSK Olymp Praha10:05:00
5182Kříž Matěj 2010ASK Slavia Praha10:05:00
5183Dohnal Marek2008Sokol Praha Staré Město10:05:10
5184Čermák Vojtěch2008Sokol Praha Staré Město10:05:10
5185Kantůrek Tomáš2010ZŠ Compass10:05:20
5186Horáček Kryštof2010Skirun Čakovice10:05:20
5187Burget Šimon2009MP Dukla Praha10:05:30
5188Šedivý Matěj2008ŠSK Újezd nad Lesy 10:05:30
5189Raš Ondřej2008Újezd nad lesy10:05:40
5190Makovec Tadeáš2010Běhej Poděbrady10:05:40
5191Linx Lukáš201010:05:50
5192Růžička Matyáš2009Karate Vision10:05:50
5193Pecka Quido2010Atletika Jižní Město10:06:00
5194Pecka Hugo2008Atletika Jižní Město10:06:00
5195Holubec David2010KSBM Praha10:06:10