640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Žáci mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
5001Hošek Jakub2007SP409:50:00
5002Řehák Tomáš2007Hvězda Pardubice09:50:00
5003Adamčík Ctirad2006Spartak Praha 409:50:10
5004Časar Alex2006Spartak Praha 409:50:10
5005Dimmer Štěpán2008Spartak Praha 409:50:20
5006Donát Ondřej2007Spartak Praha 409:50:20
5007Endršt Jáchym2007Spartak Praha 409:50:30
5008Fifka Petr2006Spartak Praha 409:50:30
5009Fillo David2007Spartak Praha 409:50:40
5010Holý Jan2006Spartak Praha 409:50:40
5011Hošek Jakub2007Spartak Praha 409:50:50
5012Hozák Mikuláš2008Spartak Praha 409:50:50
5013Hubálek Pavel2007Spartak Praha 409:51:00
5014Jára Martin2007Spartak Praha 409:51:00
5015Kohout Jakub2008Spartak Praha 409:51:10
5016Kotík Adam2007Spartak Praha 409:51:10
5017Koverdynský Jan2006Spartak Praha 409:51:20
5018Kubík Ondřej2008Spartak Praha 409:51:20
5019Kučera Antonín2007Spartak Praha 409:51:30
5020Linek Matěj2007Spartak Praha 409:51:30
5021Lukeš Matyáš2006Spartak Praha 409:51:40
5022Mareš Lukáš2007Spartak Praha 409:51:40
5023Mareš Jakub2008Spartak Praha 409:51:50
5024Mašek Ondřej2006Spartak Praha 409:51:50
5025Michal Kryštof2006Spartak Praha 409:52:00
5026Pajskr Štěpán2008Spartak Praha 409:52:00
5027Pajskr Jan2006Spartak Praha 409:52:10
5028Pogorelský Miroslav2006Spartak Praha 409:52:10
5029Polívka Jonáš2008Spartak Praha 409:52:20
5030Ptáček Ondřej2006Spartak Praha 409:52:20
5031Rajdl David2008Spartak Praha 409:52:30
5032Rolet Samuel2008Spartak Praha 409:52:30
5033Starý Filip2006Spartak Praha 409:52:40
5034Steiner Oliver2006Spartak Praha 409:52:40
5035Šimůnek Štěpán2008Spartak Praha 409:52:50
5036Škopek Ondřej2008Spartak Praha 409:52:50
5037Štefka Patrik2006Spartak Praha 409:53:00
5038Ulrych Jiří2008Spartak Praha 409:53:00
5039Ungerman Jiří2008Spartak Praha 409:53:10
5040Vašíček Daniel2008Spartak Praha 409:53:10
5041Voda Štěpán2007Spartak Praha 409:53:20
5042Vrbický Filip Jan2007Spartak Praha 409:53:20
5043Vyleta Albert2006Spartak Praha 409:53:30
5044Žák Jakub2006Spartak Praha 409:53:30
5045Flegr Jiří2007Spartak Praha 409:53:40
5046Lauber Mathias2006Spartak Praha 409:53:40
5047Maleček Pavel2007FK DUKLA Praha09:53:50
5048Novák Václav2008TJ Sokol Praha-Libeň09:53:50
5049Langmaier Matěj200809:54:00
5050Horníček Kryštof2008SK Kyšperk09:54:00
5051Blažek Aleš2007Nasavrky bikers09:54:10
5052Novák Marek2007HC Dukla Praha09:54:10
5053Bulis David2008Sokol Vrsovice09:54:20
5054Bartoš Jakub2007H.I.C.09:54:20
5055Měchura Albert2008PUNK Tým09:54:30
5056Šindelář Marek200809:54:30
5057Janeček Ondrej2006Zlatniky09:54:40
5058Nekvasil Filip 200609:54:40
5059Dlouhý Jan2006Olympia Kladno09:54:50
5060Dlouhý Jiří2006Olympia Kladno09:54:50
5061Perkner Vít2006SK Zvole09:55:00
5062Perkner Jonáš2008Bwa Bwa09:55:00
5063Punge Samuel2006SK Přerov09:55:10
5064Issa Martin2007ČAFC Praha09:55:10
5065Kadeřábek Matěj2007SK Florbal Světice09:55:20
5066Tichý Daniel 200809:55:20
5067Zeman Josef200709:55:30
5068Kučera Adam2007Praha 809:55:30
5069Donner Jan2007Nový PORG09:55:40
5070Mládek Jaroslav 200809:55:40
5071Sosna Petr200709:55:50
5072Nosek David 200709:55:50
5073Křesťan Kryštof 2008SK Jeseniova09:56:00
5074Křesťan Tomáš 2008SK Jeseniova09:56:00
5075Kříž Jakub2006TAK Praha09:56:10
5076Kolovratník Jan 2007ŠSK Újezd nad Lesy09:56:10
5077Měchura Matěj2006Úholičky09:56:20
5078Bouša Martin2007Dukla Praha09:56:20
5079Havlíček Antonín200609:56:30
5080Mikeš Kryštof200709:56:30
5081Zounar Matyáš2008PSK Olymp09:56:40
5082Pudlač David2008Praha09:56:40
5083Němeček Jakub2007VK Hamr 09:56:50
5084Jonas Bachet2007RK Petrovice09:56:50
5085Tlustý Matěj2008Řevnice09:57:00
5086Vinkler Jakub2006FC Tempo Praha09:57:00
5087Zeman Jakub2008FOX KLUB PRAHA09:57:10
5088Sobota Oto2008FOX KLUB PRAHA09:57:10
5089Neudörfl Vít2007FOX KLUB PRAHA09:57:20
5090Fiala Jonáš200809:57:20
5091Mlích Ondřej2007ASK Slavia09:57:30
5092Bráza Jim2008JJJFB09:57:30
5093Tučný Kryštof2008SK Praga09:57:40
5094Zach Martin2008USK Praha09:57:40
5095D'Ambrosio Michal200809:57:50
5096Kříž Jakub 200709:57:50
5097Vavák Jakub200709:58:00
5098Vavák Jan200709:58:00
5099Poč František200609:58:10
5100Vávra Kajetán200609:58:10
5101Skokan Jan2008T.J. Sokol Roudnice n/L - Atletika09:58:20
5102Beneš Štěpán2006SK Jeseniova09:58:20
5103Hamarčák Kryštof2006Praha 1009:58:30
5104Tůma Oliver2007ASC DUKLA09:58:30
5105Kovářík Vojtěch2007ŠSK Újezd nad Lesy09:58:40
5106Krbec Lukáš2006Triatlet Karlovy Vary09:58:40
5107Žďánský Jan200809:58:50
5108Simbartl Eduard2006CK Bítovská09:58:50
5109Zyma Petr2008ZŠ Jižní09:59:00
5110Romer David200609:59:00
5111Tomáš Martin2007Bohumský team09:59:10
5112Kameník Jan2008Ski&bike Kunratice09:59:10
5113Suchý Marek2008SC Radotín09:59:20
5114Šulc Štěpán2007LBS sport team09:59:20
5115Blažek Martin200609:59:30
5116Novotný Ondřej200709:59:30
5117Tomáš Jakub200809:59:40
5118Čermák Albert2008ŠSK Ujezd nad Lesy09:59:40
5119Netolický Filip2006SC Radotín09:59:50
5120Cuřín Mikuláš2006SC Radotín09:59:50
5121Zámečník Matěj2007SC Radotín10:00:00
5122Sgalitzer Jonáš2006SC Radotín10:00:00
5123Mrštný Filip2006SC Radotín10:00:10
5124Kramář Šimon2006SC Radotín10:00:10
5125Svoboda Fabian2007SC Radotín10:00:20
5126Mrštný Vojtěch2008SC Radotín10:00:20
5127Jordanidis Matěj2007SC Radotín10:00:30
5128Tsouassa Armel Rémy2008SC Radotín10:00:30
5129Brož Jaroslav2006Běhej a přidej10:00:40
5130Novotný Mojmír2008FZŠ Chodovická10:00:40
5131Uriča Daniel2007Uri Team10:00:50
5132Šikl Bartoloměj2008Ice Olives #2810:00:50
5133Vojta Tom2008BorcizHausalpinu10:01:00
5134Voller Vít2006BorcizHausalpinu10:01:00
5135Havlíček Martin2006OK Dobříš10:01:10
5136Chmelík Štěpán2007OK Dobříš10:01:10
5137Hruška Marek2006OK Dobříš10:01:20
5138Dragoun Matěj2006OK Dobříš10:01:20
5139Žižka Přemysl2007OK Dobříš10:01:30
5140Magazu Lukas2008OK Dobříš10:01:30
5141Lorenc Václav2007OK Dobříš10:01:40
5142Matys Ondřej2008OK Dobříš10:01:40
5143Kouřil Vojtěch2007Ještěrky Jesenice10:01:50
5144Hlaváček Jakub2008Ještěrky Jesenice10:01:50
5145Zelenka Lukas 2007FK Placek Sporilov10:02:00
5146Holecek Matej2008Atletika JIZNI MESTO10:02:00
5147Burian Hynek2008SC Radotín10:02:10
5148Vačkář Jan2007SC Radotín10:02:10
5149Štrait Vilém2007Spartak Praha 410:02:20
5150Kadlec Adam200610:02:20
5151Hubka Antonín2008T.J. Sokol Říčany a Radošovice10:02:30
5152Mráz Václav2008TJ SOKOL ŘÍČANY A RADOŠOVICE10:02:30
5153Ložek Max2007čvk Praha10:02:40
5154Ševčík Adam2007Unhošť10:02:40
5155Kubínek Václav200810:02:50
5156Tesárek David2008SK Slavia Jesenice10:02:50
5157Škop Radek2008ŠSK Újezd nad Lesy10:03:00
5158Sikač Ondřej2006ŠSK Újezd nad Lesy10:03:00
5159Michalčík Šimon200610:03:10
5160Michalčík Jonáš200810:03:10
5161Váňa Marek2007Olymp10:03:20
5162Vích Damián2008ASK Slávia Praha10:03:20
5163Čermák Ondřej2006Sokol Praha Staré Město10:03:30
5164Čermák Vojtěch2008Sokol Praha Staré Město10:03:30
5165Dohnal Marek2008Sokol Praha Staré Město10:03:40
5166Hercik Matěj2006T. J. Sokol Říčany a Radošovice10:03:40
5167Zátka Vítězslav2007Atletika Jižní Město10:03:50
5168Schick Filip2008STS Chvojkovice Brod10:03:50
5169Bednář Tomáš2006Ski klub Praha 410:04:00
5170SKRBEK Vladimír2007Hasiči Bozkov10:04:00
5171Šimek Viktor2006Velké Přílepy10:04:10
5172Zajíček Miroslav2006ASK Slavia Praha10:04:10
5173Petrak Tobias2008Triatlon Fojtka10:04:20
5174Lejsek Lukáš 200710:04:20
5175Pazdera Tomáš2008Mnichovice10:04:30
5176Bolcek Denis200810:04:30
5177Sochor Jan200610:04:40
5178Mašek Matěj Kryštof200810:04:40
5179Šimek Matouš2008Těptín10:04:50
5180Pecka Hugo2008Atletika Jižní Město10:04:50
5181Procházka Matěj2007TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice10:05:00
5182Pautov Nikita2008SK Rover Praha10:05:00
5183Jelen Lukáš2008ŠSK Újezd nad lesy10:05:10
5184Jelen Tomáš2006SK Slavia Praha10:05:10
5185Kuchta Jiří200610:05:20
5186Šetela Antonín200710:05:20
5187Vorálek Václav2006Atletika Jihlava10:05:30
5188Machalický Jan2007Šsk újezd nad lesy10:05:30
5189Pospíšil Filip2007SkiAndBike Kunratice Team 10:05:40
5190Gottwald Filip2007ASK Slavia Praha10:05:40
5191Tichý Štěpán2008SK Tichy10:05:50
5192Malý Karel2007Karlos10:05:50
5193Hromádka Jakub200710:06:00
5194Vajsochr Václav 200810:06:00
5195Košťák Jan200710:06:10
5196Teplý Šimon2007SK Slavia10:06:10
5197Cihlář František Josef200810:06:20
5198Brandejs Vojtěch2006PŠ Lachmánek10:06:20
5199Sjostrand William200710:06:30
5200Kokes Jakub200710:06:30
5201Výborný Kryštof2007Skia And Bike Kunratice10:06:40
5202Jedlička Jakub2008Triatlon Plzeň10:06:40
5203Horad Antonín2007VK BLESK10:06:50
5204Ulman Jan2008VK BLESK10:06:50
5205Kučera Matěj 2008VK BLESK10:07:00
5206Víšek Jáchym2008VK BLESK10:07:00
5207Pícl František2007VK BLESK10:07:10
5208Burian Tomáš2007VK BLESK10:07:10
5209Walter Filip2007VK BLESK10:07:20
5210Heinige Hubert2007VK BLESK10:07:20
5211Koželský Vojtěch2006VK BLESK10:07:30
5212Novotný František2006VK BLESK10:07:30
5213Henžlík Šimon 200710:07:40
5214Matoušů Matyáš2008Atletika Jižní Město10:07:40
5215Kala Tomáš2007ČVK10:07:50
5216Kyselica Patrik2006Atletika Jižní město10:07:50
5217Volf Martin2008Dukla JM 10:08:00
5218Veselý Filip 2008Omnikin 10:08:00
5219Vojáček Filip2007USK Praha10:08:10
5220Koptík Lukáš2007USK Praha10:08:10
5221Zvířecí Adam200710:08:20
5222Skála Adam200810:08:20
5223Geist Patrik2008Sokol Říčany10:08:30
5224Pelant Jan2007TK Radošovice10:08:30
5225Hamerník Matyáš2006SK Aktis10:08:40
5226Pirk Vojtěch2007ASK Slavia10:08:40
5227Městka Václav 2006USK Praha10:08:50
5228Štěpánek Samuel200610:08:50
5229Dušek Vojtěch200710:09:00
5230Jelenek Adam200710:09:00
5231Kheil Adam2006SK Jeseniova, Praha 310:09:10
5232Laštovka Matěj200710:09:10
5233Kliment Leo2006SC Radotín10:09:20
5234Novotny Jakub2008Spartak Praha 410:09:20
5235Černovický Jakub2008ZŠ Compass10:09:30
5236Tomas Ludvík2008ZŠ Compass10:09:30
5237Klak Jan2008ZŠ Compass10:09:40
5238Koželský Vít2008VK Blesk10:09:40
5239Jandík Zdeněk2008ZŠ Compass10:09:50
5240Klepáč Marek2008ZŠ Compass10:09:50
5241Mráček Matouš2008ZŠ Compass10:10:00
5242Medda Mateo2007ZŠ Compass10:10:00
5243Matyáš Jakub2008ZŠ Compass10:10:10
5244Matyáš David2008ZŠ Compass10:10:10
5245Šimon Jakub2007FC Háje10:10:20
5246Korb Štěpán2008TJ Rožnov10:10:20
5247Krčka Jan Tomáš2008ASK Slavia Praha10:10:30
5248Josef Lukes2007Outdoor Praha10:10:30
5249Schmidt Štěpán2006ŠSK Újezd nad Lesy10:10:40
5250Gryc Michal200810:10:40
5251Munzar Matěj2006H-H Smíchov10:10:50
5252Plic Lukáš2006TRISKI HP10:10:50
5253Šitra Vojtěch2006SK Porthos10:11:00
5254Grýgera Alan2008SpecialOneAcademy10:11:00
5255Hauba Šimon2008atletika Kunratice10:11:10
5256Hauba Lukáš2008TJ Viktoria Vestec10:11:10
5257Kokeš Filip2008Slovan Kunratice10:11:20
5258Posselt Lukáš200710:11:20
5259Litera Vojtěch2006SC Radotín10:11:30
5260Kálal Ondřej2008SC Radotín10:11:30
5261Votava Radim2006Sokol Královské Vinohrady10:11:40
5262Hořejší Ignác2008ASK Slavia Praha10:11:40
5263Bártl Štěpán200810:11:50
5264Blín Marco2007SK Slovan Kunratice10:11:50