640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Ženy, juniorkyVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hshsportstartlist
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
3001Ročňáková Miloslava1945VETERÁNKA VK09:00:00
3002Růžičková Milada1952VETERÁNKA VK09:00:00
3003Dvorská Hana1960VETERÁNKA VK09:00:10
3004Jansová Jitka1960VETERÁNKA VK09:00:10
3005Pilařová Ivana1963VETERÁNKA VK09:00:20
3006Míková Zuzana1966VETERÁNKA VK09:00:20
3007Hovorková Milena1944VETERÁNKA VK09:00:30
3008Koubková Ilona1956VETERÁNKA VK09:00:30
3009Veselá Jarmila1956VETERÁNKA VK09:00:40
3010Valentová Zita1968VETERÁNKA VK09:00:40
3011Zeidlerová Jarmila1951VETERÁNKA VK09:00:50
3012Šenková Hana1971VETERÁNKA VK09:00:50
3013Kadeřábková Vanda1973VETERÁNKA VK09:01:00
3014Jeníková Karolína1968VETERÁNKA VK09:01:00
3015Borovičková Lenka1973VETERÁNKA VK09:01:10
3016Drábková Jana1961VETERÁNKA VK09:01:10
3017Chaloupková Dana1971VETERÁNKA VK09:01:20
3018Jungová Michaela1973VETERÁNKA VK09:01:20
3019Seemanová Jana1975VETERÁNKA VK09:01:30
3020Dobiášová Jaroslava1973VETERÁNKA VK09:01:30
3021Jakubcová Kristina1981VETERÁNKA VK09:01:40
3030Těšitelová Pavlína1973Sokol Chýně09:02:20
3031Jeníková Petra1996Spartak Praha 409:02:30
3032Severová Denisa1976Spartak Praha 409:02:30
3033Gubienová Jana1981Ski Klub Praha 409:02:40
3034Bundilová Monika1972Ski Klub Praha 409:02:40
3035Bundilová Kristýna2000Ski Klub Praha 409:02:50
3036Kobosová Klára1975Spartak Praha 409:02:50
3037Nováková Zdeňka1980Spartak Praha 409:03:00
3038Tučanová Zuzana1985Spartak Praha 409:03:00
3039Kučerová Zdislava1996Spartak Praha 409:03:10
3040Koubková Anežka1990Spartak Praha 409:03:10
3041Uhlířová Miroslava1992Spartak Praha 409:03:20
3042Novotná Markéta1994Spartak Praha 409:03:20
3043Hánělová Katarína1973H.S.H Sport VIP09:03:30
3044Hánělová Marie2001H.S.H Sport VIP09:03:30
3045Hánělová Karolína1999H.S.H Sport VIP09:03:40
3046Stránská Adéla1991INOV-8 team09:03:40
3047Vlčková Iveta1983INOV-8 team09:03:50
3048Stránská Michaela1997INOV-8 team09:03:50
3049Baumruková Kateřina1979Sportisimo09:04:00
3050Lišková Barbora1988Sportisimo09:04:00
3051Vernerová Radka1973Pilulka Athletic Team09:04:10
3052Hárovníková Iva1974Pilulka Athletic Team09:04:10
3053Szlauerová Klotylda1988Pilulka Athletic Team09:04:20
3054Věrčáková Martina1989Pilulka Athletic Team09:04:20
3055Schotliová Kateřina1972Pilulka Athletic Team09:04:30
3056Kavanová Vlasta1977Pilulka Athletic Team09:04:30
3057Líznerová Petra197709:04:40
3058Stehlíková Barbora198309:04:40
3059Fečková Petra196809:04:50
3060Kopecká Anežka1997ASK Slavia Praha09:04:50
3061Růžičková Milada1968SC Radotín09:05:00
3062Mužíková Alexandra1983SC Radotín09:05:00
3063Princová Kristýna1996SC Radotín09:05:10
3064Krbilová Helena198909:05:10
3065Matoušková Michaela1997BTK EURO BIKE Praha09:05:20
3066Matoušková Markéta1996BTK EURO BIKE Praha09:05:20
3067Růžičková Tereza1990ASK Slavia Praha09:05:30
3068Boučková Alice1997SC Radotín09:05:30
3069Pasková Anna198409:05:40
3070Benešová Martina 1977Calabrone Cycling Club09:05:40
3071Dyrynková Nikola1999ASK Slavia Praha09:05:50
3072Winterová Julie1995mateřské oko09:05:50
3073Dvořáčková Jana1969TJ Kavárna09:06:00
3074Šimková Anna1998ASK Slavia Praha09:06:00
3075Nováková Daniela1994Galaxie09:06:10
3076Nováková Monika1967Galaxie09:06:10
3077Novotná Miroslava1985SRTG Praha09:06:20
3078Šarmanová Kateřina1972Hůrka09:06:20
3079Brožová Milena196209:06:30
3080Churaňová Ivana1987SK Koura Praha09:06:30
3081Zbytovská Kateřina1980DzP09:06:40
3082Zbytovská Tereza198209:06:40
3083Fořtová Jana1967FortMedica09:06:50
3084Fořtová Adéla1995FortMedica09:06:50
3085Geletičová Anna198909:07:00
3086Staňková Zuzana1997SK MLHOS09:07:00
3087Bartošová Lenka1978H.I.C.09:07:10
3088Voslářová Klára199009:07:10
3089Formánková Markéta199009:07:20
3090Paučulová Veronika199109:07:20
3091Bartošová Jiřina197409:07:30
3092Vintrová Kateřina197509:07:30
3093Kohoutová Blanka197309:07:40
3094Tejchmanová Alexandra1993Fenix Ski Team Jesenik09:07:40
3095Vodičková Lenka1973OK Lokomotiva Pardubice09:07:50
3096Žáčková Eva1994RunSport Team09:07:50
3097Kotroušová Michaela1990ASK Slavia Praha09:08:00
3098Šťastná Veronika2001ASK Slavia Praha09:08:00
3099Smrčková Pavlína 1970BK Říčany09:08:10
3100Roubíčková Lucie1994BK Říčany09:08:10
3101Buzková Eva1989Grundfos09:08:20
3102Pavlíková Ivana1989Grundfos09:08:20
3103Perknerová Barbora1981SK Zvole09:08:30
3104Krupová Tereza1987Báječné ženy v běhu09:08:30
3105Slováková Michala1986VTŽ Chomutov09:08:40
3106Jiroutková Kateřina197909:08:40
3107Ublová Michaela198509:08:50
3108Pektorová Markéta198209:08:50
3109Šmídová Petra197709:09:00
3110Domažlická Pavla198509:09:00
3111Hanzlíčková Martina198409:09:10
3112Valterová Petra198309:09:10
3113Habigerová Zdenka1969Brno09:09:20
3114Hrachovcová Monika1994ASK Slavia Praha09:09:20
3115Burianová Michaela1997Burian Sport09:09:30
3116Sobotová Jana1982Fox-klub Praha09:09:30
3117Klaková Iva1977Compass Matky09:09:40
3118Spáčilová Eva1980Compass Matky09:09:40
3119Malchová Jana1981Compass Matky09:09:50
3120Landovská (Aschermannová) Petra1993OK Kamenice09:09:50
3121Bezděk Kristýna198409:10:00
3122Mizon Ruby199709:10:00
3123Šípová Kateřina196409:10:10
3124Holubová Tereza1993Holoubek Racing09:10:10
3125Stýblová Bára1999Loko Beroun09:10:20
3126Stýblová Klára2000Loko Beroun09:10:20
3127Holomková Veronika199509:10:30
3128Žilková Miroslava1980SK Slavíčci09:10:30
3129Obermannová Hana199709:10:40
3130Nežádalová Lenka197109:10:40
3131Mikešová Michaela1994Continental09:10:50
3132Krejčířová Eva1979Etriatlon Team09:10:50
3133Pštrossová Marie1959SNB Praha09:11:00
3134Barešová Lucie1989Hecíři09:11:00
3135Babicová Eva1988TTC Český Brod09:11:10
3136Machorková Jana1992TJ Slavoj Český Brod09:11:10
3137Čokrtová Kateřina1994TJ Slavoj Český Brod09:11:20
3138Bartošová Petra1976Bartošky09:11:20
3139Bartošová Lenka1976Bartošky09:11:30
3140Placatková Bára 2000Sk sporting Příbram09:11:30
3141Křesťanová Hana1977SK Jeseniova09:11:40
3142Dvořáková Jana1982SK Jeseniova 09:11:40
3143Bartoňová Pavlína1963Bein09:11:50
3144Penková Eliška199009:11:50
3145Krotilová Magdaléna1971Báječné ženy v běhu09:12:00
3146Gregorová Kamila1981SK Chotěboř09:12:00
3147Novotná Alžběta1987BOOT CAMP Hanky Dvorské09:12:10
3148Smíšková Jitka197909:12:10
3149Grabmüllerová Šárka1969Prachatice09:12:20
3150Mrkousová Edita1968Patron dětí09:12:20
3151Novotná Veronika2000Sk sporting Příbram09:12:30
3152Koutecká Karolína198909:12:30
3153Matoušková Denisa1992My09:12:40
3154Budská Tereza1994My09:12:40
3155Mošovská Lucie1974Báječné ženy v běhu09:12:50
3156brzobohatá šárka1985gladiatorraceteam09:12:50
3157Milotová Daniela196309:13:00
3158Milotová Jitka199209:13:00
3159Motyčková Barbora199209:13:10
3160Kratochvílová Iva1987Sokol Hlubočepy09:13:10
3161Zounarová Apolena199909:13:20
3162Zounarová Margita196809:13:20
3163Schwarzová Anna197909:13:30
3164Kutová Irena1975Boot Camp09:13:30
3165Machačková Anna1998Lokomotiv Robousy09:13:40
3166Horká Lenka1983Triexpert Milt Racing Team09:13:40
3167Pfeiferová Kamila197909:13:50
3168Šobíšková Adéla198009:13:50
3169Neumannová Marie199309:14:00
3170Knoblochová Martina198609:14:00
3171Neumannová Helena196409:14:10
3172FAFEJTOVÁ RADKA 1979TJ LIGA 100 PRAHA 09:14:10
3173Bečanová Tereza1978Boot camp09:14:20
3174Jahodářová Adriena1996Proboštov09:14:20
3175Matejaková Kateřina1978Matejak group09:14:30
3176Hergetová Michaela1979Beachklub Ládví09:14:30
3177Dočkalová Markéta198709:14:40
3178Hovorkova Monika198109:14:40
3179Ševčíková Alžběta1989AC Lasičky09:14:50
3180Brázová Jitka1977JJJFB09:14:50
3181Jordáková Ivana197709:15:00
3182Opolecká Pavla1986Sokol Královské Vinohrady09:15:00
3183Zápotocká Eva197309:15:10
3184Lerchová Jana197009:15:10
3185Hofbauerová Radka197509:15:20
3186Konrádová Zuzana197409:15:20
3187Flieglová Alena1962SABZO09:15:30
3188Sluková Lenka199009:15:30
3189Kučerová Anna197209:15:40
3190Jonášová Barbora200109:15:40
3191Přibylová Eva196909:15:50
3192Vagnerová Zuzana1980Praha09:15:50
3193Hrušová Markéta1973Praha 1009:16:00
3194Poláčková Pavlína1996AK Drnovice09:16:00
3195Blahníková Lenka1985Gekad09:16:10
3196Suchanová Miroslava197509:16:10
3197Maryškova Pavla1982M-Team09:16:20
3198Patríková Jitka1989JP Fyzio09:16:20
3199Chotětická Lenka1976ZŠ Compass09:16:30
3200Kapičková Monika1972ZŠ Compass09:16:30
3201Havránková Daniela1986ZŠ Compass09:16:40
3202Zahálková Jindra1961KB Chlumčany09:16:40
3203Solánská Jana1985TJ Maratonstav Úpice09:16:50
3204Tůmová Tereza1979ASC DUKLA09:16:50
3205Mrštná Gabriela1974SC Radotín09:17:00
3206Klimentová Lucie1977SC Radotín09:17:00
3207Ticháčková Monika2001SC Radotín09:17:10
3208Dušková Monika197909:17:10
3209Jelínková Lenka1979Plzeň09:17:20
3210Hanousková Jana1974Spartak Praha 409:17:20
3211Piklová Veronika2001SK 4 Dvory ČB09:17:30
3212Zajicova Petra198009:17:30
3213Štěpánová Aneta2001ASK Slavia Praha09:17:40
3214Maříková Adéla1995ASK Slavia Praha09:17:40
3215Vacková Jana1980TJ Spofa09:17:50
3216Ciprová Barbora1996ASC Dukla Praha 09:17:50
3217Růtová Darja 1956Kladiváři09:18:00
3218Pitelová Barbora1985Báječné ženy v běhu09:18:00
3219Sallerova Lucie1984Báječné ženy v běhu09:18:10
3220Králiková Marie 1998AK Olomouc09:18:10
3221Ložeková Eva 1976Testa di f.09:18:20
3222Přidalová Tereza1997AK Olomouc09:18:20
3223Ulrychová Kateřina197509:18:30
3224Němečková Monika198009:18:30
3225Pevná Tereza199109:18:40
3226Neyrinck Markéta 1970Slovan Zdravotník Praha09:18:40
3227Burianová Lenka1984CEPro Team09:18:50
3228Kubešová Andrea1974Záběhlice09:18:50
3229Štěpánová Hana197409:19:00
3230Vecková Hana1980Báječné ženy v běhu09:19:00
3231Pavlasová Markéta1994Dukla Praha09:19:10
3232Urbankova Barbora1979Endorfinove Fretky09:19:10
3233Laburdová Markéta1976Velká Chuchle09:19:20
3234Polanska Zuzana1978Sokol Staré Město Praha 109:19:20
3235Uriča Pavla1977Uri Team09:19:30
3236Stachovska Pavla198209:19:30
3237Vávrová Kateřina1985ReebokRunCrew09:19:40
3238Hudečková Helena1969Báječné ženy v běhu09:19:40
3239Rennerová Ivana197509:19:50
3240Kremliková Zuzana198109:19:50
3241Haraga Petra1985BŽB09:20:00
3242Zelenková Petra1979La Lorraine 09:20:00
3243Kopincová Tereza198309:20:10
3244Gregorová Blanka1954Běchovice09:20:10
3245Žižková Markéta1973OK Dobříš09:20:20
3246Hrušková Blanka1975OK Dobříš09:20:20
3247Procházková Jitka1978Ještěrky Jesenice09:20:30
3248Doubek Brennerova Lenka1983Zámeček09:20:30
3249Kačenová Kristýna197909:20:40
3250Ševčíková Radana1979Unhošť09:20:40
3251Tesárková Lucie1984SK Slavia Jesenice09:20:50
3252Klímová Alena1974Error40409:20:50
3253Koutná Božena1965RUN magazíne Team09:21:00
3254Matušková Hana1974Habrovka09:21:00
3255Řehořová Jana1971SKI KLUB Praha 409:21:10
3256Wagnerová Jana197809:21:10
3257Pirková Vanda1975Lékařský TK Praha09:21:20
3258Dědková Silvie1970Báječné ženy v běhu09:21:20
3259Nestrašilová Lucie197309:21:30
3260Švecová Lenka197809:21:30
3261Jolana Jolana1969Draco09:21:40
3262Jakubcová Anežka199809:21:40
3263Gololobovová Blanka1973AVC Praha09:21:50
3264Aschermannová Karolína2000OK Kamenice09:21:50
3265Janásková Dana197909:22:00
3266Janteková Radoslava 1971Báječné ženy v běhu09:22:00
3267Sokolová Soňa197709:22:10
3268Svítilová Pavla1977BŽOB09:22:10
3269Seifertová Daniela1977PVP09:22:20
3270Dlouhá Petra1971Olympia Kladno09:22:20
3271Dlouhá Daniela1997Olympia Kladno09:22:30
3272Altomaro Jessica1989Olympia Kladno09:22:30
3273Kočková Dana1959Olympia Kladno09:22:40
3274Durdová Miroslava1973KB Kapslovna09:22:40
3275Stodolová Anna1973Orel Studenec09:22:50
3276Stodolova Magdalena2000KSBM Praha09:22:50
3277Stodolová Julie1998KSBM Praha09:23:00
3278Stodolová Julie1998KSBM Praha09:23:00
3279Matějková Jana1999ASK Slavia Praha09:23:10
3280Jindrová Jana195509:23:10
3281Novotná Ivana196809:23:20
3282Petrakova Zuzana1979Triatlon Fojtka09:23:20
3283Jandečková Věra1981S.O.Pišišvorové09:23:30
3284Vachtlová Petra198109:23:30
3285Vosátková Iva197609:23:40
3286Rozsívalová Martina197809:23:40
3287Horníčková Eliška200009:23:50
3288Míšková Lucie200009:23:50
3289Kavkova Lucie1973Cacoras09:24:00
3290Šustová Eliška198309:24:00
3291Brichova Marta198009:24:10
3292Gribbinová Jana1968SK4DVORY Č.Budějovice09:24:10
3293Krahulová Hana1979Madeja Sport Ostrava09:24:20
3294Klimešová Lenka1974Godyjak09:24:20
3295Šimková Markéta1971Těptín09:24:30
3296Kyrova Barbora1973GSK09:24:30
3297Maříková Hana1967Praha 809:24:40
3298Kryšková Anna1996ASK Slavia Praha09:24:40
3299Součková Jana196209:24:50
3300Conova Katerina1977The Cacoras09:24:50
3301Baťhová Marie1955MABA09:25:00
3302Dvořáková Iva1958Křepenice09:25:00
3303Janošková Veronika 1988Bootcamp Hanky Dvorské 09:25:10
3304Rozsívalová Karolína198409:25:10
3305Kopecká Jaroslava1966Běžel Čech na Kopec09:25:20
3306Syslová Edita1988SK Praga09:25:20
3307Toupalová Blanka1976Znosim09:25:30
3308Martínková Monika1971Znosim09:25:30
3309Karnetova Lenka198909:25:40
3310Schwarzová Romana1972Báječné ženy v běhu09:25:40
3311Zdražilová Tereza198709:25:50
3312Tichá Veronika1977SK Tichy09:25:50
3313Halášková Hana199009:26:00
3314Nemna Tatiana198109:26:00
3315Dzuganová Zuzana1974Bootcamp Hanky Dvorske 09:26:10
3316Klimová Kateřina 1964Bootcamp Hanky Dvorske09:26:10
3317Mikešová Markéta198709:26:20
3318Zemanova Andrea197309:26:20
3319TOMALOVA Vladimira1974HO Lemra Brno09:26:30
3320Stanislava Opavová1954MLOK Mariánské Lázně09:26:30
3321Burdová anna 198709:26:40
3322Míchalová Šárka2000SOOB Kralupy nad Vltavou09:26:40
3323Hrubec Gabriela1979Votre plaisir09:26:50
3324Macáková Dana1979Votre plaisir09:26:50
3325Šafránková Kristýna 1989Votre plaisir09:27:00
3326Sliva Polina 1996Votre plaisir09:27:00
3327Varmužová Simona197609:27:10
3328Nováková Lucie2001VK Smíchov09:27:10
3329Škarbanová Jana200009:27:20
3330Škarbanová Monika197509:27:20
3331Kučerová Šárka197809:27:30
3332Vieira Sabina197809:27:30
3333Stivínová Markéta197109:27:40
3334Pluhařová Jana1988Sportisimo09:27:40
3335Podroužková Lucie199109:27:50
3336Andrea Brzková1986ELEVEN MERCEDES MITAS09:27:50
3337Matznerová Kamila1988M-Team09:28:00
3338Klierová Simona1980Mlok Mariánské Lázně09:28:00
3339Mautschková Marta1980Sportisimo09:28:10
3340Jorsová Petra1978Sportisimo09:28:10
3341Kopecká Petra 198209:28:20
3342Hadačová Jana1986Praha 1109:28:20
3343Tržilová Iva1986TJ Maratonstav Úpice09:28:30
3344Novotná Karolína2001VK BLESK09:28:30
3345Barášková Lucie1977BOOT CAMP Hanky Dvorské09:28:40
3346Hlubučková Šárka 1967OK Kamenice09:28:40
3347Kapičková Veronika198509:28:50
3348Kapičková Jana 199109:28:50
3349Hillayová Daniela 1988FitMami09:29:00
3350Husáková Štěpánka196309:29:00
3351Koppová Barbora199609:29:10
3352Sábová Stanislava1970Praha 109:29:10
3353Kyšerová Jana1989Praha 109:29:20
3354Lovicarová Michaela1968ALOHA09:29:20
3355Kuklová Květa1983Báječné ženy v běhu09:29:30
3356Říhová Karolína200109:29:30
3357Zvířecí Martina197909:29:40
3358Jirásková Petra198109:29:40
3359Krohova Petra1983Mobilgym09:29:50
3360Hrdinová Michaela199609:29:50
3361Voděrová Jana197409:30:00
3362Novotná Petra198109:30:00
3363Randáková Helena1974OB Spartak Vrchlabí09:30:10
3364Šolcová Kateřina197109:30:10
3365Jíhlavcová Petra1973Cácoras09:30:20
3366Václavíková Jana198509:30:20
3367Bauerová Jana198509:30:30
3368Balcarová Julie2000Tri Ski Horní Počernice09:30:30
3369Balcarová Nikol2000USK Praha09:30:40
3370Křížová Lucie197009:30:40
3371Šimůnková Pavla1977Iscarex Česká Třebová09:30:50
3372Schicker Adela198509:30:50
3373Vencová Magdalena1992Running Lions09:31:00
3374Chmelíková Tereza1987SK Praga09:31:00
3375Gojná Tereza1990T + M09:31:10
3376Hejdová Jana197709:31:10
3377Čápová Lenka1977VS Tábor09:31:20
3378Jarošová Klára1988Z roviny na kopce09:31:20
3379Jedličková Markéta1972RunPORG09:31:30
3380Ágh Lábusová Jana1987BK Pražírna09:31:30
3381Skalická Vlasta1951TaH Praha09:31:40
3382Janotová Pavla196409:31:40
3383Štěpánková Jitka198109:31:50
3384Slabáková Lenka1966AC Moravská Slávia Brno09:31:50
3385Táborská Denisa2001SC Radotín09:32:00
3386Kružíková Anežka199409:32:00
3387Dražanová Blanka198509:32:10
3388Šolcová Hana1957Jdu běhat09:32:10
3389Švarcová Magdaléna 2001ASK Slavia Praha09:32:20
3390Vařejková Alžběta 2001Habrovka team09:32:20
3391Jozová Magdalena197109:32:30
3392Boudová Kateřina1973Horní Počernice09:32:30
3393Málková Anna2001SK Jeseniova09:32:40
3394Haubová Jitka1977Rychlé laně09:32:40
3395Ondráčková Jana1979Ski-run Čakovice09:32:50
3396Šilhavá Eva197609:32:50
3397Kmochová Lucie1977K.O.P.09:33:00
3398Mikulová Zuzana 1979Spartak Praha 409:33:00
3399Neudörflová Jiřina197109:33:10
3400Melicherová Petra1999SC Radotín09:33:10
3401Valentova Kvetoslava1956Hasiči Praha09:33:20
3402Bačáková Radka1983VSK FTVS Praha09:33:20
3403Nečasová Pavla197809:33:30
3404Janoušková Alena197209:33:30
3405Šulcová Zuzana1982Spartak Praha 409:33:40
3406Roučková Kamila 1976Czech Outdoor Club09:33:40
3407Šindelářová Michaela1986Rozběháme Roudnici09:33:50
3408Vatěrová Hana197909:33:50
3409Pragerová Jitka197809:34:00
3410Mikšová Stanislava 1952OB Kotlářka09:34:00
3411Charvátová Simona198309:34:10
3412Brišová Jana199709:34:10