Startovní listina - Ženy, juniorkyVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
3001Ročňáková Miloslava1945VETERÁNKA VK09:00:00
3002Klausová Anna1942VETERÁNKA VK09:00:00
3003Růžičková Milada1952VETERÁNKA VK09:00:10
3004Dvorská Hana1960VETERÁNKA VK09:00:10
3005Jansová Jitka1960VETERÁNKA VK09:00:20
3006Pilařová Ivana1963VETERÁNKA VK09:00:20
3007Smrčková Jitka1954VETERÁNKA VK09:00:30
3008Míková Zuzana1966VETERÁNKA VK09:00:30
3009Hovorková Milena1944VETERÁNKA VK09:00:40
3010Koubková Ilona1956VETERÁNKA VK09:00:40
3011Veselá Jarmila1956VETERÁNKA VK09:00:50
3012Valentová Zita1968VETERÁNKA VK09:00:50
3013Zeidlerová Jarmila1951VETERÁNKA VK09:01:00
3014Požgayová Jana1955VETERÁNKA VK09:01:00
3015Šenková Hana1971VETERÁNKA VK09:01:10
3016Kadeřábková Vanda1973VETERÁNKA VK09:01:10
3017Jeníková Karolína1968VETERÁNKA VK09:01:20
3018Borovičková Lenka1973VETERÁNKA VK09:01:20
3019Drábková Jana1961VETERÁNKA VK09:01:30
3020Chaloupková Dana1971VETERÁNKA VK09:01:30
3021Jungová Michaela1973VETERÁNKA VK09:01:40
3022Seemanová Jana1975VETERÁNKA VK09:01:40
3023Krbcová Pavlína1973Sokol Chýně09:01:50
3024Kotlíková Petra1982Slavoj Pacov09:01:50
3025Auersvaldová Eliška1996Spartak Praha 409:02:00
3026Grochalová Lucie1987Masiv09:02:00
3027Welker Iva197709:02:10
3028Mráčková Nikola 1992RunTour09:02:10
3029Koubková Lucie 1981Skiklub Šumava Vimperk09:02:20
3030Nováková Lucie196709:02:20
3031Ferdinandová Ivana 1968ski club09:02:30
3032Tučanová Zuzana1985Spartak Praha 409:02:30
3033Janoušková Klára1988Spartak Praha 409:02:40
3034Uhlířová Miroslava1992Spartak Praha 409:02:40
3035Kubanová Eliška1997Spartak Praha 409:02:50
3036Koubková Anežka1990Spartak Praha 409:02:50
3037Nováková Zdeňka1980Spartak Praha 409:03:00
3038Severová Denisa1976Spartak Praha 409:03:00
3039Jeníková Petra1996Spartak Praha 409:03:10
3040Olejníčková Jana1988INOV-8 team09:03:10
3041Šafková Kateřina 198709:03:20
3042Volfová Šárka198809:03:20
3043Jiroušová Andrea198809:03:30
3044Králová Marie 198409:03:30
3045Vlčková Iveta1990INOV-8 team09:03:40
3046Stránská Adéla1991INOV-8 team09:03:40
3047Hánělová Katarína1973H.S.H VIP09:03:50
3048Lovenhoferová Eva1971H.S.H VIP09:03:50
3049Kučerová Zdislava1996Spartak Praha 409:04:00
3050Kobosová Klára1975Spartak Praha 409:04:00
3051Jiroutková Kateřina197909:04:10
3052Petrová Gabriela197809:04:10
3053Hartmanová Monika199109:04:20
3054Fleisigová Kateřina199209:04:20
3055Kryšková Anna1996ASK Slavia Praha09:04:30
3056Lovicarová Michaela1968ALOHA09:04:30
3057Onderková Vladislava1968Kobylisy Praha 809:04:40
3058Randáková Helena1974Rolníci 09:04:40
3059Durdová Miroslava1973Praha 309:04:50
3060Šimková Anna1998ASK Slavia Praha09:04:50
3061Slavíčková Šárka196909:05:00
3062Štěpánková Petra198309:05:00
3063Dobiášová Jaroslava197309:05:10
3064Dobiášová Veronika1999SK Jeseniova09:05:10
3065Kulhánková Barbora1973Slovan karlovy Vary09:05:20
3066Karnetová Lenka198909:05:20
3067Káchová Zuzana197909:05:30
3068Foltýnová Eva198009:05:30
3069Jindrová Jana195509:05:40
3070Obermannová Hana1997ASK Slavia 09:05:40
3071Procházková Irena1957TJ Háje09:05:50
3072Valtová Lenka197709:05:50
3073Sviteková Magdaléna1985Splašené tretry09:06:00
3074Cechova Gabriela199009:06:00
3075Líznerová Petra197709:06:10
3076Křepelková Martina197709:06:10
3077Hejtíková Martina195509:06:20
3078Hejtíková Gabriela1981sparing maminky09:06:20
3079Hobzová Kateřina1999SC Radotín09:06:30
3080Růžičková Tereza1990ASK Slavia09:06:30
3081Růžičková Milada1968SC Radotín09:06:40
3082Klímová Alena1974Error40409:06:40
3083PILÁTOVÁ LUCIE198609:06:50
3084Řehořová Ivana196509:06:50
3085Stibůrková Pavla196609:07:00
3086Gololobovová Blanka197309:07:00
3087Aschermannová Petra1993OK Kamenice09:07:10
3088Žilková Miroslava1980SK Slavíčci09:07:10
3089Fořtová Jana1967FortMedica09:07:20
3090Fořtová Adéla1995FortMedica09:07:20
3091Foxová Helena1967FortMedica09:07:30
3092Rucká Johana198909:07:30
3093Durasová Zuzana1994Čapí hnízdo09:07:40
3094Koutecká Karolína198909:07:40
3095Hanzlíčková Martina198409:07:50
3096Valterová Petra198309:07:50
3097Matoušková Michaela1997BTK EURO BIKE Praha09:08:00
3098Matoušková Markéta1996BTK EURO BIKE Praha09:08:00
3099Matoušková Hana1965BTK EURO BIKE Praha09:08:10
3100Marková Jana 197809:08:10
3101Sternwaldová Anetta199109:08:20
3102Bartošová Ivana1987SK Koura Praha09:08:20
3103Brodská Petra197809:08:30
3104Králová Vanda1987Báječné ženy v orientačním běhu09:08:30
3105Chládková Monika197809:08:40
3106Weberová Gabriela197009:08:40
3107Krbilová Helena198909:08:50
3108Bochenková Jana1961OK Dobříš09:08:50
3109Dlouhá Petra1971Olympia Kladno09:09:00
3110Matějková Jana1999ASK Slavia Praha09:09:00
3111Šarmanová Kateřina197209:09:10
3112Jakubcová Kristina1981FTVS UK09:09:10
3113Kotvaldová Tereza1994Brutus Kopretiny09:09:20
3114Řehořová Magdalena1989Brutus Kopretiny09:09:20
3115Gutkaisová Lucie1989Brutus Kopretiny09:09:30
3116Lukášová Adéla1993Brutus Kopretiny09:09:30
3117Černá Kateřina 1989Brutus Kopretiny09:09:40
3118Kotyrová Markéta1989Brutus Kopretiny09:09:40
3119Bezdek Kristyna1984STS Chvojkovice Brod09:09:50
3120Kapickova Veronika1985STS Chvojkovice Brod09:09:50
3121Meissnerová Jana1993SKV09:10:00
3122Uriča Pavla1977Uri Team09:10:00
3123Šípová Kateřina196409:10:10
3124Grabmüllerová Šárka1969Ski Šumava09:10:10
3125Jakubcová Anežka199809:10:20
3126Báčová Michala1983Slovan K.Vary09:10:20
3127Brodíková Petra1984Doběhnout a přežít09:10:30
3128Doubek Brennerová Lenka1983TJ Sokol Vršovice09:10:30
3129Jedličková Markéta1972RunPORG09:10:40
3130Bednarská Veronika1997Atletika Šumperk09:10:40
3131Benešová Martina1977Calabrone09:10:50
3132Cicvárková Barbora1987RH-Arch09:10:50
3133Bartošová Jana1970MLOK Mariánské Lázně09:11:00
3134Kohoutová Blanka197309:11:00
3135Houžvíková Radka1979Fit labutě09:11:10
3136Bílá Kristýna1975Fit labutě09:11:10
3137Smíšková Jitka197909:11:20
3138Berchová Adéla1977TJ Sokol Vráž09:11:20
3139Kopecká Anežka1997ASK Slavia Praha09:11:30
3140Bialková Eva197809:11:30
3141Majková Ivana199009:11:40
3142Durániová Martina198609:11:40
3143Sallerová Lucie1984Báječné ženy v běhu09:11:50
3144Janovská Kateřina1998SK Praga09:11:50
3145Prchalová Ivana197409:12:00
3146Osičková Petra198409:12:00
3147Pospíšilová Lenka196409:12:10
3148Pospíšilová Alžběta199609:12:10
3149Zachová Jana1970Báječné ženy v běhu09:12:20
3150Drozdíková Andrea199109:12:20
3151Klaková Iva1977Compass Matky09:12:30
3152Spáčilová Eva 1980Compass Matky09:12:30
3153Gebauerová Iveta1979Compass Matky09:12:40
3154Slámová Adéla199909:12:40
3155Čokrtová Jana1992TTC Český Brod09:12:50
3156Čokrtová Kateřina1994TTC Český Brod09:12:50
3157Bartošová Petra1976Bartošky09:13:00
3158Bartošová Lenka1976Bartošky09:13:00
3159Babicová Eva1988TTC Český Brod09:13:10
3160Kmošková Jana198109:13:10
3161Footit Denisa1973KB09:13:20
3162Havlínová Dana1980KB09:13:20
3163Křesťanová Hana1977SK Jeseniova09:13:30
3164Dvořáková Jana1982SK Jeseniova09:13:30
3165Hradecká Jana197909:13:40
3166Habigerová Zdenka1969Brno09:13:40
3167Matznerová Kamila1988M-team09:13:50
3168Maryšková Pavla1982M-team09:13:50
3169Skrbková Denisa1989M-team09:14:00
3170Nemetová Lenka198709:14:00
3171Harvie Lenka197709:14:10
3172Pštrossová Marie1959SNB Praha09:14:10
3173Tůmová Jitka196309:14:20
3174Jozová Magdalena197109:14:20
3175Klausová Lucie197709:14:30
3176Nováková Lenka198309:14:30
3177Gregorova Kamila1981Mizuno09:14:40
3178Baštová Hana1978Báječné ženy v běhu09:14:40
3179Přívozníková Pavla1986Báječné Ženy v Běhu09:14:50
3180Formankova Martina1986DHL IT Services Running Club09:14:50
3181Kopincová Tereza198309:15:00
3182Maloveczká Andrea 1974Sedmičky Kunratice 09:15:00
3183Nápravová Pavla1964Bonbon09:15:10
3184Jíhlavcová Petra1973Cácoras09:15:10
3185Bartoňová Pavlína1963Bein09:15:20
3186Bartoňová Eliška1990Bein09:15:20
3187Bartoňová Anna1996Bein09:15:30
3188Sobotová Jana1982Fox-klub Praha09:15:30
3189Pekárková Blanka 1972Báječné ženy v běhu 09:15:40
3190Schwarzová Romana 1972Báječné ženy v běhu 09:15:40
3191Krutilova Lenka197209:15:50
3192Kotroušová Michaela1990ASK Slavia Praha09:15:50
3193Přichystalová Lucie1976Restaurace "U Fousatýho dítěte"09:16:00
3194Václavková Jolana1969Báječné ženy v běhu09:16:00
3195Solánská Jana1985TJ Maratonstav Úpice09:16:10
3196Bačáková Radka1983USK Praha09:16:10
3197Vlachynská Libuše1962AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště09:16:20
3198Hlubučková Šárka1968SK Kamenice09:16:20
3199Issová Aneta1987---09:16:30
3200Voborníková Pavla1986PSK Olymp Praha09:16:30
3201Genttnerova kateřina1990Stupkova 409:16:40
3202Vyšínová Monika1994AC Kovošrot Praha09:16:40
3203Kubátová Renata1965Bootcamp09:16:50
3204Plavcová Lenka 1980Běžecký klub Heřmanův Městec 09:16:50
3205Brázová Jitka197709:17:00
3206Štěpánová Hana197409:17:00
3207Ublová Michaela198509:17:10
3208Hudečková Helena1969Báječné ženy v běhu09:17:10
3209HANOUSKOVÁ JANA1974Spartak Praha 409:17:20
3210Kroulíková Dora1988Přezletice09:17:20
3211Marcela Šindelářová197709:17:30
3212Šugová Naděžda1987HEROSTORE RACING TEAM09:17:30
3213Zbytovská Kateřina1980DzP09:17:40
3214Zbytovská Tereza198209:17:40
3215Řeháková Jana1973Sokol Spořilov09:17:50
3216Kalousová Tereza1998Vencl tým Ústí nad Orlicí09:17:50
3217Denková Helena197009:18:00
3218gremlicová Lucie196909:18:00
3219Čudová Tereza1995TJ VS LO Praha09:18:10
3220Pavingerová Miluše197009:18:10
3221Domažlická Pavla198509:18:20
3222Šmídová Petra197709:18:20
3223Kratochvílová Iva1987Sokol Hlubočepy09:18:30
3224Václavíková Jana198509:18:30
3225Hrušová Markéta1973Praha 1009:18:40
3226Sršňová Miroslava196609:18:40
3227Janatová Zuzana1979BCHD09:18:50
3228Čiberová Beata1988Znojmo09:18:50
3229Šuková Martina1998TJ Sokol Kolín - atletika09:19:00
3230Vyšná Renáta197309:19:00
3231Přibylová Eliška199509:19:10
3232Přibylová Anežka199709:19:10
3233Ciprová Barbora1996TJ Dukla Praha09:19:20
3234Klementová Marta197609:19:20
3235Zachová Magdalena1993Báječné ženy v běhu09:19:30
3236Conova Katerina1977Cacory09:19:30
3237Prouzová Kristýna 1999LOKO divný holky 09:19:40
3238Sunkovská Kateřina 1999LOKO divný holky09:19:40
3239Klimentová Kristýna1999LOKO divný holky09:19:50
3240Zahálková Jindra1961KB Chlumčany09:19:50
3241Růtová Darja1956Hammermothers09:20:00
3242Kukla Drudíková Hana 1956Hammermothers09:20:00
3243Krebsová Soňa1985Raiffeisen stavební spořitelna09:20:10
3244Simmerová Linda1993Raiffeisen stavební spořitelna09:20:10
3245Ptáčková Vladimíra1971Raiffeisen stavební spořitelna09:20:20
3246Pyšná Šárka1990Raiffeisen stavební spořitelna09:20:20
3247Myslíková Karolína1984Raiffeisen stavební spořitelna09:20:30
3248Bartáková Eva1970OK Chrastava09:20:30
3249Pášová Lenka198209:20:40
3250Zemanová Andrea197309:20:40
3251Kavkova Lucie1973Cacoras09:20:50
3252Selingerová Jitka198709:20:50
3253Dědková Silvie1970Báječné ženy v běhi09:21:00
3254Marečková Edita1988SK Praga09:21:00
3255Neumannová Helena196409:21:10
3256Neumannová Marie199309:21:10
3257Knoblochová Martina198609:21:20
3258Melková Šárka197109:21:20
3259Svěchotová Hana1973Spartak Praha 409:21:30
3260Malkusová Nicole1996SK Kometa Praha09:21:30
3261Bundilová Monika1972SKI KLUB SPARTAK PRAHA 409:21:40
3262Gubienová Jana1981TJ SOKOL PODOLÍ09:21:40
3263Sábová Stanislava 1970ÚMČ Praha 1-matrika09:21:50
3264Šternová Jana1985Klánovické větry09:21:50
3265Zvířecí Martina1979Zvířecí09:22:00
3266Kurková Martina199009:22:00
3267Hájková Petra1978Radek je Pěkný Favorit09:22:10
3268Petišková Michaela1964Radek je Pěkný Favorit09:22:10
3269Fialová Renáta1964Radek je Pěkný Favorit09:22:20
3270Procházková Jitka1978TJ SOOB Kralupy nad Vltavou09:22:20
3271Nováková Marie199009:22:30
3272Winterová Julie199509:22:30
3273Šenková Kateřina 197909:22:40
3274Husáková Kateřina1998TJ Sokol královské Vinohrady09:22:40
3275Pasková Anna198409:22:50
3276Vitkova Karina197909:22:50
3277Kubelková Marcela1984Běhám od zítra09:23:00
3278Havlová Barbora1977Běhám od zítra09:23:00
3279Hrušková Blanka197509:23:10
3280Duchoňová Andrea1999ASK Slavia Praha09:23:10
3281Kopecká Tereza1983Šneci v běhu09:23:20
3282Markova Lenka1987Běhny09:23:20
3283Charvátová Simona198309:23:30
3284Morávková Tereza198509:23:30
3285Nidetzká Romana197009:23:40
3286Beňová Pavlína1970Únětice09:23:40
3287Šimková Markéta1971Těptín09:23:50
3288Blechová Kateřina1981Běhám od zítra09:23:50
3289Gregorová Blanka1954Běchovice09:24:00
3290Kotyzová Svatava1976TopMonks Runners09:24:00
3291Tlustá Jitka198509:24:10
3292Mikešová Petra198109:24:10
3293Ulrychová Kateřina197509:24:20
3294Fiedlerová Klára1989Korateam09:24:20
3295Krejčířová Eva197909:24:30
3296Kyrova Barbora1973Nutricia09:24:30
3297Vacatkova Barbora197609:24:40
3298Flašarová Nikol1991BIG SHOCK! MTB TEAM09:24:40
3299Šenková Lucie199609:24:50
3300svobodova petra198009:24:50
3301Klusáková Jitka1956DKP Praha09:25:00
3302Šolcová Hana195709:25:00
3303Madarová Radmila1960RadWin team09:25:10
3304Pološčuková Monika1965SKOB Mladá Boleslav09:25:10
3305Suchanková Petra 1973Baječné ženy v běhu 09:25:20
3306Kudrnáčová Lucie198809:25:20
3307Poppelová Martina1972Cherry team09:25:30
3308Černá Kristýna199009:25:30
3309Albrechtová Eva1978OK Kamenice09:25:40
3310Albrechtová Iveta1999OK Kamenice09:25:40
3311Dedkova Klara197809:25:50
3312Kostková Barbora198809:25:50
3313Kmoníčková Michaela198309:26:00
3314Štěpánková Jitka198109:26:00
3315Mazochova Lenka198309:26:10
3316Volfová Míša199809:26:10
3317Dupalová Dominika1988Lokalblok09:26:20
3318Grüsserová Petra1985GEKAD09:26:20
3319Hačecká Hana195909:26:30
3320Píclová Alena1974TJ Sokol Spořilov09:26:30
3321Šidlová Lucie1982Báječné ženy v behu09:26:40
3322Krausová Lenka198209:26:40
3323Frydl Saito Tomoko1975UACJ Extrusion Czech09:26:50
3324Víchová Olga1964UACJ Extrusion Czech09:26:50
3325Čápová Lenka1977VS Tábor09:27:00
3326Vaštová Veronika197209:27:00
3327Sedláková Tereza1999Šemík Radotín09:27:10
3328Gribbinová Jana1968SK4DVORY Č.Budějovice09:27:10
3329Petráková Zuzana1979Triatlon Fojtka09:27:20
3330Jendrichovska Lada1978BKCS09:27:20
3331Pauli Marie197609:27:30
3332Rubešová Kateřina196809:27:30
3333Baťhová Marie1955MABA09:27:40
3334Dvořáková Iva1958Křepenice09:27:40
3335Milotová Daniela196309:27:50
3336Milotová Jitka199209:27:50
3337Siverová Tereza199109:28:00
3338Stýblová Bára1999TJ Lokomotiva Beroun09:28:00
3339Hrubec Gabriela1979Votre plaisir09:28:10
3340Ivanchenko Polina1996Votre plaisir09:28:10
3341Kladivová Pavla1984Votre plaisir09:28:20
3342Opavová Stanislava1954MLOK Mariánské Lázně09:28:20
3343Hrachovcová Monika1994ASK Slavia Praha09:28:30
3344Tržilová Iva1986TJ Maratonstav Úpice09:28:30
3345Vernerová Radka1973Pilulka.cz09:28:40
3346Hárovníková Iva1974Pilulka.cz09:28:40
3347Szlauerová Klotylda1988Pilulka.cz09:28:50
3348Červenková Michaela1990Pilulka.cz09:28:50
3349Pávová Žaneta1982Pilulka.cz09:29:00
3350Adamovská Eva1990Pilulka.cz09:29:00
3351Slabáková Lenka1966AK Olymp Brno09:29:10
3352Julakova Kristyna199009:29:10
3353Foottit Emma199909:29:20
3354Pragerová Jitka197809:29:20
3355Slováková Michala1986TJ VTŽ Chomutov09:29:30
3356Krotilová Magdaléna1971Báječné ženy v běhu09:29:30
3357KROUPOVÁ Petra1984Brutal Pribram09:29:40
3358Pechová Michaela1985Brutal Pribram09:29:40
3359Mazzolini Alena198309:29:50
3360Štětková Kateřina1970SK JaKa09:29:50
3361Martínková Eliška1999TJ Sokol Vinohrady Praha09:30:00
3362Kolářová Pavla1978SK Vlaška09:30:00
3363Ágh Lábusová Jana1987Javůrkovci09:30:10
3364Beránková Šárka1987Javůrkovci09:30:10
3365Lásková Magdaléna1980Statečná srdce09:30:20
3366Husáková Zuzana1979Běžecký klub České spořitelny, a.s.09:30:20
3367Tichá Martina198109:30:30
3368Vatěrová Hana197909:30:30
3369Kopecká Soňa1992adidas runners Prague09:30:40
3370Treglerová Michaela1999Slavia09:30:40
3371Karlíková Lucie197009:30:50
3372Podroužková Eva198809:30:50
3373Rennerová Ivana197509:31:00
3374Svítilová Pavla1977Báječné ženy v běhu09:31:00
3375Maxová Lenka1971Sněžní levharti09:31:10
3376Eisová Markéta198309:31:10
3377Gaubmannová Anna198009:31:20
3378Tauchmanová Kateřina1992fond QUANT09:31:20
3379Kohoutová Žaneta1994PSK OLYMP Praha09:31:30
3380Kvasničková Anna198709:31:30
3381Křenková Eva198309:31:40
3382Zaal Gabriela197809:31:40
3383Toupalová Blanka1976Znosim09:31:50
3384Martínková Monika1971Znosim09:31:50
3385Jiroušková Hana1972Znosim09:32:00
3386Horsinková Kateřina198309:32:00
3387Holcova Lucie1982AC GoMango-Hogner 09:32:10
3388Blohonová Linda197909:32:10
3389Brzková Lucie199109:32:20
3390Stodolová Anna1973Orel Studenec09:32:20
3391Sedláčková Marie199809:32:30
3392Kápičková Michaela199509:32:30
3393Haková Magda1976SK Praga09:32:40
3394Bartošová Tereza1987SK JESENIOVA09:32:40
3395Kenclová Aneta199909:32:50
3396Halášková Hana199009:32:50
3397Bartošová Lenka1978H.I.C.09:33:00
3398Fafejtová Radka1979TJ. LIGA 100 PRAHA09:33:00
3399Dědková Petra1973starší sestra09:33:10
3400Perknerová Barbora1981SK ZVOLE09:33:10
3401Steklá Martina198209:33:20
3402Rokosová Monika1975Báječné ženy v běhu09:33:20
3403Tůmová Tereza1979ASC DUKLA09:33:30
3404Flieglová Alena1962SABZO09:33:30
3405Richterová Nikol1987DGP09:33:40
3406Kremlíková Zuzana 198109:33:40
3407Třísková Katarína1971Praha 609:33:50
3408Dudová Barbora197509:33:50
3409Tomalová Vladimira1974HO Lemra Brno09:34:00
3410Štrosová Alice1970Super Slow Motion09:34:00
3411Maříková Adéla 1995ASK Slavia Praha09:34:10
3412Valentová Květoslava1956Hasiči Praha09:34:10
3413Matoušková Štěpánka1981Medila laboratoře, Pardubice09:34:20
3414Jandečková Věra1981S.O. Pišišvorové09:34:20
3415Houšková Alice1974HC Hostivař09:34:30
3416Vocelová Lucie197009:34:30
3417Pirková Vanda197509:34:40
3418Zelená Markéta1958Bubovice09:34:40
3419Kujanová Martina1958Baječné ženy v běhu09:34:50
3420Konradova Zuzana1974Neni09:34:50
3421Paříková Soňa1973Báječné ženy v běhu09:35:00
3422Vávrová Michaela198909:35:00
3423Lukáčová Hana 197209:35:10
3424Sošková Irena198209:35:10
3425Hrubá Jana1964SV Stříbro09:35:20
3426Šamořilová Věra196709:35:20
3427Skalická Vlasta1951TaH Praha09:35:30
3428Šolcová Kateřina1971RunPORG09:35:30
3429Sedláčková Eva1992--09:35:40
3430Souhradová Eva198609:35:40
3431Machalická Lubica195509:35:50
3432Fraňková Alexandra1998Horoguru09:35:50
3433Kuklová Květa1983Báječné ženy v běhu09:36:00
3434Kašparová Adéla1998USK ob09:36:00
3435Frejvaldová Ivana1975Šneci v běhu09:36:10
3436Vavrušová Helena1961TJ Liga 100 Praha09:36:10
3437Mlynaříková Simona198809:36:20
3438Škarková Kateřina1999SK Praga09:36:20
3439Dankaninová Gabriela1979MSvP09:36:30
3440Kaňková Adrea 1983MSvP09:36:30
3441Ježovitová Zuzana1984MSvP09:36:40
3442Siptáková Bajuša1988MSvP09:36:40
3443Bachet Galina197809:36:50
3444Mrštná Gabriela197409:36:50
3445Beneš Eliška1989Techloop.io09:37:00
3446Svobodová Milada196909:37:00
3447Thiel Lhotakova Andrea197709:37:10
3448Zusková Ilona197309:37:10
3449Jordáková Ivana197709:37:20
3450Pitelová Barbora1985Báječné ženy v běhu09:37:20
3451Vosátková Iva1976Kunratice09:37:30
3452Krchová Zuzana1990Fyziokinesis rehabilitace09:37:30
3453Mikulová Zuzana1979Spartak Praha 409:37:40