Microsoftteams image ii

Startovní listina - Žákyně mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hsh 850x151 banner 2021
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
5501Adámková Anika2008Spartak Praha 410:25:00
5502Bílková Adéla2009Spartak Praha 410:25:00
5503Dobrá Lucie2008Spartak Praha 410:25:10
5504Endrštová Magdaléna2008Spartak Praha 410:25:10
5505Kinterová Nela2008Spartak Praha 410:25:20
5506Máchová Barbora2008Spartak Praha 410:25:20
5507Matoušová Barbora2008Spartak Praha 410:25:30
5508Nováková Magdaléna2008Spartak Praha 410:25:30
5509Novotná Kristina2008Spartak Praha 410:25:40
5510Plačková Linda2008Spartak Praha 410:25:40
5511Poláčková Emma2008Spartak Praha 410:25:50
5512Rybářová Julie2008Spartak Praha 410:25:50
5513Valešová Barbora2008Spartak Praha 410:26:00
5514Velenská Ema2008Spartak Praha 410:26:00
5515Hrudníková Anna2009Spartak Praha 410:26:10
5516Jirošová Kateřina2008Spartak Praha 410:26:10
5517Fillová Eliška2010SP410:26:20
5518Sekaninová Sofie2010SP410:26:20
5519Kuiper Simona Jana 2009Spartak Praha 410:26:30
5520Hrubá Eliška 2009Spartak Praha 410:26:30
5521Kratochvílová Adéla 2009Spartak Praha 410:26:40
5522Zoulková Bety201010:26:40
5523Malečková Pavlína2008Spartak Praha 410:26:50
5524Zakouřilová Klára2008Spartak Praha 410:26:50
5525Anna Ehlerová2008Spartak Praha 410:27:00
5526Kučerová Kateřina 2009Spartak Praha 410:27:00
5527Ehlerová Michaela2010Spartak Praha 410:27:10
5528Redlová Julie201010:27:10
5529Zobalová Kristýna2009Říčany Zob10:27:20
5530Seidlová Klára2009ZS Kunratice10:27:20
5531Slošiarová Viktorie2010SISORA10:27:30
5532Pfeiferova Anna Marie200810:27:30
5533Líznerová Gabriela200910:27:40
5534Davisová Lucie201010:27:40
5535Hubáčková Julie2008Atletika Čelákovice10:27:50
5536Hubáčková Viktorie201010:27:50
5537Vojtíková Tereza2009Atletika Čelákovice10:28:00
5538Michlová Linda2008ŠSK Újezd nad lesy10:28:00
5539Matysová Inna2010Gym Klub REDA10:28:10
5540Kožušníková Natálie200810:28:10
5541Michalčíková Eliška201010:28:20
5542Bulisová Karolina2010Sokol Vrsovice10:28:20
5543Slavíková Eliška2009Mažoretky DDM Monet10:28:30
5544Bochníčková Helena201010:28:30
5545Grabowská Veronika2010Atletika Jižní Město10:28:40
5546Grabowská Viktorie2010Atletika Jižní Město10:28:40
5547Krejčíková Kateřina2009VINPR10:28:50
5548Hoke Berenika 2010Atletika Čelákovice 10:28:50
5549Přádová Nela2010Atletika Jižní město10:29:00
5550Duchoňová Alice2009SK Jeseniova10:29:00
5551Jedličková Gabriela2008RunPORG10:29:10
5552Plachá Anežka2008Hoštka Kochovice10:29:10
5553Svobodová Kristýna2010Líbeznice10:29:20
5554ŠULCOVÁ Klára2010ATHOS Atletika Hostivař10:29:20
5555Vodová Julie2010Atletika Horní Počernice10:29:30
5556Švábová Nela2010Atletika Horní Počernice10:29:30
5557Mivaldová Claudie2010ABC Braník10:29:40
5558Valentová Emílie2010ABC Braník10:29:40
5559Sládečková Tereza201010:29:50
5560Hejníková Ella201010:29:50
5561Soukupová Anna2008ŠSK Újezd nad Lesy 10:30:00
5562Koulová Eliška2008ŠSK Újezd nad lesy10:30:00
5563Vaňková Beáta2009VINPR10:30:10
5564JEŽKOVÁ Kateřina2009Videoanalyza.cz10:30:10
5565Bambušková Vesna2008Spartak Praha 410:30:20
5566Šeráková Veronika2010Atletika Líbeznice10:30:20
5567Emlerová Štěpánka2008SC Radotín10:30:30
5568Motejzíková Viola2008SC Radotín10:30:30
5569Jermoljevová Mia2009SC Radotín10:30:40
5570Kašáková Kateřina2009Atletika Jižní Město10:30:40
5571Sobotová Veronika2008Fox-klub Praha10:30:50
5572Kuncová Erika2008Fox-klub Praha10:30:50
5573Cerneticová Adina2010Fox-klub Praha10:31:00
5574Skokánková Leona2009ŠSK Újezd nad Lesy10:31:00
5575Jámborová Ema2010SC Radotín10:31:10
5576Bird Anastasia Lily200810:31:10
5577Zemanová Markéta201010:31:20
5578Šplíchalová Linda2009PeMaLiFi10:31:20
5579Urbanová Kateřina2010Zátiší Rakovník10:31:30
5580Mečlová Julie2010AC Rajský Vrch10:31:30
5581Šťastná Zdeňka2010SK Slavia Praha10:31:40
5582Plzáková Kristýna2010SKS Slavia Praha10:31:40
5583Kučerová Klaudie2009Ičy & Skrečy10:31:50
5584Zdrhová Eliška2010Kross Bikeranch Team Junior10:31:50
5585Krištofová Kristýna2008SC Radotín10:32:00
5586Volešoá Viola2009SC Radotín10:32:00
5587Smetanová Petra2010AC Třešť10:32:10
5588Bednářová Anna2008SKI Klub Praha 410:32:10
5589Jiroutková Dorota201010:32:20
5590Červenková Lucie201010:32:20
5591Klimešová Olga2008Godyjak10:32:30
5592Kulhavá Kristýna2010ŠSK Újezd nad Lesy10:32:30
5593Hošková Mariana 2009Sokol Praha Královské Vinohrady10:32:40
5594Kopečná Anastázie2009Mámin tým10:32:40
5595Kovářová Adéla 2009USK Praha 10:32:50
5596Vaněčková Barbora2010Kolovraty10:32:50
5597Havlíčková Barbora2008SK Jeseniova10:33:00
5598Jeleneková Adéla2009SK Jeseniova10:33:00
5599Kučerová Viktorie2010Praha 810:33:10
5600Bervidová Lucie2008Atletika Benešov10:33:10
5601Zmrzlá Elin2010Atletika Jižní Město 10:33:20
5602Zmrzlá Laura 2008Atletika Jižní Město10:33:20
5603Hývnarová Nikol2009SC Radotín10:33:30
5604Ouřadová Barbora2010SC Radotín10:33:30
5605Dušková Darina2010SC Radotín10:33:40
5606Maňasová Simona2010ŠSK Újezd nad Lesy10:33:40
5607Glazkova Sofia2009Slavia10:33:50
5608Podhradská Nikola2008SK Sokol Zlatníky 10:33:50
5609Burdová Barbora200810:34:00
5610Jonášová Tereza200910:34:00
5611Šenková Barbora200910:34:10
5612Šťastná Markéta200910:34:10
5613Kandová Michaela2009Spartak Praha 410:34:20
5614Prosecká Magdalena2010Déčko10:34:20
5615Novotná Johana201010:34:30
5616Moody Thea201010:34:30
5617Geffertová Marta201010:34:40
5618Burdová Karla201010:34:40
5619Mikulová Tereza 2008OB Zvole10:34:50
5620Skalová Anja2009Slavoj Braník10:34:50
5621Schniderová Karla 2010AK Slavia Praha10:35:00
5622Kortankova Kateřina2008Rumoplast10:35:00
5623Šetelová Lucie201010:35:10
5624Veselá Karolína2010VINPR10:35:10
5625Hušáková Veronika2010Sokol Královské Vinohrady10:35:20
5626Truhlářová Dora2010Modranska crew10:35:20
5627Froňková Elen2010ASK Slavia Praha10:35:30
5628Kozlovskij Anna2010ŠSK Újezd nad Lesy10:35:30
5629Vinklerová Gabriela200910:35:40
5630Vinklerová Kristýna200910:35:40
5631Brejlová Anna2010SŠK atletika Újezd nad Lesy10:35:50
5632Rejlková Zoe200910:35:50
5633Goldová Anna200910:36:00
5634Přibíková Tereza2008Atletika JM10:36:00
5635Smutná Viktorie 2010Fotbalový klub Plácek Spořilov10:36:10
5636Kalistová Kristýna 2010SPORTGARAGE s.r.o.10:36:10
5637Ondryášová Barbora2010BMV10:36:20
5638Ondryášová Veronika2008BMV10:36:20
5639Fohlová Natálie2010Atletika Jižní Město10:36:30
5640Vejrychová Eliška201010:36:30
5641Brabcová Anežka2008ŠSK Újezd nad lesy10:36:40
5642Vinařová Anna2010ASK Slavia10:36:40
5643Mouchová Michaela201010:36:50
5644Petrasek Anna Marie 2009Olymp Praha10:36:50
5645Blehová Veronika2008OK Dobříš10:37:00
5646Chmelíková Anežka2010OK Dobříš10:37:00
5647Dusíková Elen2010OK Dobříš10:37:10
5648Dušátkova Natalka200910:37:10
5649Drnková Tereza2010Vajbrtruc team10:37:20
5650Valášková Antonie2010Vajbrtruc team10:37:20
5651Svobodová Daniela200810:37:30
5652Vacková Natálie2009ŠSK Újezd nad Lesy10:37:30
5653Míkovcová Magdalena2009Atletika Jižní Město10:37:40
5654Horažďovská Michaela 2009ASK Slavia Praha 10:37:40
5655Šedlbauerová Ema2008Atletika JM10:37:50
5656Teltscherová Alžběta2008TJ Sokol Ondřejov10:37:50
5657Mullis Carolina200910:38:00
5658Nováková Martina200910:38:00
5659Veselá Emma2010SK Letná10:38:10
5660Bártlová Tereza2010Gymka Praha10:38:10
5661Šlechtová Nikola2008atletika Jižní město10:38:20
5662Havlová Elen2009PopBalet10:38:20
5663Klimperová Adéla2010Atletika Český Brod10:38:30
5664Kuldová Lucie201010:38:30
5665Sedláčková Nikola2010Hostivařský lesopark10:38:40
5666Jelínková Klára2010SC Radotín10:38:40
5667Spáčilová Kateřina2010ŠSK Újezd nad Lesy10:38:50
5668Hánělová Lucie2009HSH Sport10:38:50
5669Pavlíková Apolenka2010Atletika Říčany10:39:00
5670Háječková Laura2008DHC Slavia Praha10:39:00
5671Jarošová Eliška2008ArtSport Team10:39:10
5672Kalašová Adéla2008Atletika Újezd nad Lesy10:39:10
5673Peroutková Klára2010AK Slavia10:39:20
5674Křížová Daniela2008TAK Praha10:39:20
5675Benediktová Natálie2008SC Radotín10:39:30
5676Blažková Eliška2010SC Radotín10:39:30
5677Kunická Sára2008SC Radotín10:39:40
5678Kubíčková Natálie2009SC Radotín10:39:40
5679Zemánková Julie2009SC Radotín10:39:50
5680Krouželová Adéla2008SKP Nymburk10:39:50
5681Tocháčková Anna2008Atletika Jižní Město10:40:00
5682Fričová Anita201010:40:00
5683Lískovcová Dominika 2009Déčko10:40:10
5684Pěkná Zuzana200810:40:10
5685Perutková Radka2008ŠSK Újezd nad lesy10:40:20
5686Jirásková Elen201010:40:20
5687Hrdoušková Erika2010SC Radotín10:40:30
5688Dusová Markéta2010SC Radotín10:40:30
5689Adamová Lucie2010SC Radotín10:40:40
5690Ondráčková Denisa2010SC Radotín10:40:40
5691Kováříková Ema2009SK Petřiny10:40:50
5692Posseltová Terezka201010:40:50
5693Šperlová Iva2008LK Slovan Karlovy Vary10:41:00
5694Šperlová Anna2010LK Slovan Karlovy Vary10:41:00
5695Bémová Silvie2008Smržovka10:41:10
5696Lechner Anna201010:41:10
5697Kováčová Kristína2010ZŠ Compass10:41:20
5698Spáčilová Edita2009ZŠ Compass10:41:20
5699Horáčková Anna 2009ZŠ Compass10:41:30
5700Böhmová Šarlota2010ZŠ Compass10:41:30
5701Howell Julia Emily2010ZŠ Compass10:41:40
5702Humhalová Amálie2010ŠSK Újezd nad Lesy10:41:40
5703Šedivá Julie2008ŠSK Újezd nad Lesy10:41:50
5704Blažková Jolana2010Nasavrky bikers10:41:50
5705Hložková Anička2009Agrijan s.r.o.10:42:00
5706Bejčková Kateřina200910:42:00
5707Linxová Štěpánka200810:42:10