640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Děvčata staršíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hshsportstartlist
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
7501Buganová Petra2010SP413:10:00
7502Mrkousová Edita2011SP413:10:00
7503Hubálková Tereza2010SP413:10:10
7504Neufussová Elsa2010SP413:10:10
7505Neufussová Olivia2011SP413:10:20
7506Franková Sára2009SP413:10:20
7507Fillová Eliška2010SP413:10:30
7508Vlachynská Sofie2011SP413:10:30
7509Hrubá Eliška2009SP413:10:40
7510Hrubá Beáta2011SP413:10:40
7511Korostenská Elen2010SP413:10:50
7512Prokopcová Adéla2010SP413:10:50
7513Haasová Stella2009SP413:11:00
7514Hrudníková Anna2009SP413:11:00
7515Kandová Zuzana2009SP413:11:10
7516Dandová Kateřina2011SP413:11:10
7517Vokrojová Barbora2009SP413:11:20
7518Sabová Klára2011Sabovi13:11:20
7519Votrubová Anna2010SP413:11:30
7520Krejčí Sára2009SP413:11:30
7521Buriánová Eliška2011SP413:11:40
7522Kuncová Lucie2009SP413:11:40
7523Obrusníková Zuzana2009SP413:11:50
7524Klimovičová Eliška2010SP413:11:50
7525Rabanová Viktorie2009SP413:12:00
7526Tučková Eliška2010SP413:12:00
7527Vejlupková Dita2010SP413:12:10
7528Dvořáková Markéta2009SP413:12:10
7529Holoubková Elen2011SP413:12:20
7530Holoubková Veronika2010SP413:12:20
7531Mayerová Viktorie2011SP413:12:30
7532Havlíčková Tereza201113:12:30
7533Ryboňová Denisa2010SP413:12:40
7534Kuiper Simona2009SP413:12:40
7535Kučerová Lucie2009SP413:12:50
7536Fialková Nikola2010SP413:12:50
7537Kratochvílová Adéla2009SP413:13:00
7538Dušková Tereza2009SP413:13:00
7539Sedláčková Kateřina2009SP413:13:10
7540Klapačová Stella2010SP413:13:10
7541Líznerová Gabriela200913:13:20
7542Davisová Lucie201013:13:20
7543Olšovská Meda2011SK Porthos13:13:30
7544Kučerová Klaudie2009SANG13:13:30
7545Holá Aneta2010TRI-SKI Horní Počernice13:13:40
7546Langmaierová Eliška201013:13:40
7547Blažková Jolana2010Nasavrky bikers13:13:50
7548Nováková Martina200913:13:50
7549Veselá Eliška2009STS Chvojkovice13:14:00
7550Šindelářová Andrea201113:14:00
7551Kučerová Teodora2011Rozběháme Česko13:14:10
7552Sušilová Ella2010Borci Zdar!13:14:10
7553Holá Markéta201113:14:20
7554Jiroutková Dorota201013:14:20
7555Trojková Berenika2011Robert Noodle tým13:14:30
7556Kadeřábková Lada2011Gymnastika Říčany13:14:30
7557Šofrová Emma2009SKP Nymburk13:14:40
7558Hanzalová Eliška200913:14:40
7559Fohlová Natálie201013:14:50
7560Doležalová Anna201113:14:50
7561Zemanová Markéta201013:15:00
7562Kučerová Viktorie201013:15:00
7563Kalistová Kristýna2010SPORTGARAGE Praha13:15:10
7564Dupalová Emílie2011Atletika Nehvizdy13:15:10
7565Švecová Anna 2011ASK Slavia Praha 13:15:20
7566Kováříková Ema200913:15:20
7567Pobořilová Jolanka 2011Bivoj Kluganost13:15:30
7568Balejová Sofie2009OK Kamenice13:15:30
7569Goldová Anna2009Golda team13:15:40
7570Goldová Eliška2009Golda team13:15:40
7571Vinklerová Gabriela2009FC Tempo Praha13:15:50
7572Vinklerová Kristýna2009FC Tempo Praha13:15:50
7573Tylová Magdaléna2011H.O. HIMAL13:16:00
7574Hovorková Kristyna201113:16:00
7575Bednářová Mariana2009Vesecka komedie B team13:16:10
7576Douchová Vendula2009Atletika Jižní Město13:16:10
7577Svobodová Kristýna2010Atletika Líbeznice13:16:20
7578Gregorová Magdalena2011Kotlářka Praha 13:16:20
7579Valentová Emílie201013:16:30
7580Sládečková Tereza201113:16:30
7581Řeháková Ela2010T.J. Sokol Říčany a Radošovice13:16:40
7582Jirešová Anna2010Sk Luštěnice13:16:40
7583Rabiňák Nela2011Borová Lada 13:16:50
7584Tůmová Elisa2009ASC DUKLA13:16:50
7585Jelínková Tereza 201113:17:00
7586Redlová Julie201013:17:00
7587Krbcová Dominika 2011Triatlet Karlivy Vary13:17:10
7588Cerneticová Adina2010Fox-klub Praha13:17:10
7589Březinová Anna2010Praha 613:17:20
7590Slavíková Eliška2009Mažoretky DDM Modřany13:17:20
7591Romerova Veronika200913:17:30
7592Romerova Adéla201113:17:30
7593Prosecká Magdalena2010Déčko13:17:40
7594Dušková Ema 2010Atletika Jižní město 13:17:40
7595Šplíchalová Linda2009PeMaLiFi13:17:50
7596Sulcova Klara2010Atletika Hostivař13:17:50
7597Jonášová Tereza200913:18:00
7598Šenková Barbora200913:18:00
7599Novotná Johana201013:18:10
7600Geffertová Marta201013:18:10
7601Moody Thea201013:18:20
7602Burdová Karla201013:18:20
7603Novotná Klára201113:18:30
7604Šterzlová Rozalie201113:18:30
7605Kociánová Josefína2011Green Avengers13:18:40
7606Kymlová Julie Ella2011Green Avengers13:18:40
7607Sedláčková Nikola2010Hostivařský lesopark13:18:50
7608Kortankova Klaudie2011Rumoplast13:18:50
7609Horáková Eliška2011Kazbunďák Kunice13:19:00
7610Ježková Kateřina2009Videoanalýza.cz13:19:00
7611Váchalová Anežka201013:19:10
7612Hušáková Veronika2010Sokol Kralovské Vinohrady13:19:10
7613Urbanová Kateřina 2010Zátiší Rakovník13:19:20
7614Mečlová Julie2010AC Rajský Vrch13:19:20
7615Novotná Zora2009Sokol Dolní Počernice13:19:30
7616Jeleneková Adéla2009TJ Sokol Vinohrady13:19:30
7617Buchtová Anna2011SC Radotín13:19:40
7618Buchtová Agáta2011SC Radotín13:19:40
7619Mužíková Laura2011SC Radotín13:19:50
7620Smutná Magdaléna2011SC Radotín13:19:50
7621Matoušková Tereza2011SC Radotín13:20:00
7622Kolingerová Klára2011SC Radotín13:20:00
7623Kadlecová Michaela2011SC Radotín13:20:10
7624Klimentová Lea2010SC Radotín13:20:10
7625Kolingerová Sára2009SC Radotín13:20:20
7626Volešová Viola2009SC Radotín13:20:20
7627Kedroňová Ester2009SC Radotín13:20:30
7628Jermoljevová Mia2009SC Radotín13:20:30
7629Malá Mária2009SC Radotín13:20:40
7630Ouřadová Barbora2010SC Radotín13:20:40
7631Adamová Lucie2010SC Radotín13:20:50
7632Buchtová Alice2010SC Radotín13:20:50
7633Jelínková Klára2010SC Radotín13:21:00
7634Schránělová Markéta2010SC Radotín13:21:00
7635Chmelíková Anežka2010OK Dobříš13:21:10
7636Blehová Barbora2011OK Dobříš13:21:10
7637Magazu Sophia2011OK Dobříš13:21:20
7638Tvrdková Sofie Anna2010OK Dobříš13:21:20
7639Basistová Aneta2010OK Dobříš13:21:30
7640Neuerová Eliška2010OK Dobříš13:21:30
7641Matysová Inna2010OK Dobříš13:21:40
7642Petriláková Amálie Rebeka2009OK Dobříš13:21:40
7643Baštová Justýna2009OK Dobříš13:21:50
7644Smutna Viktorie 2010FK Placek Sporilov13:21:50
7645Černošková Adéla2010SC Radotín13:22:00
7646Schrötterová Ella2010SC Radotín13:22:00
7647Lahodová Tereza2010SC Radotín13:22:10
7648Malá Tereza2011SC Radotín13:22:10
7649Opletalová Emma2010SC Radotín13:22:20
7650Burianová Marika2011SC Radotín13:22:20
7651Jámborová Ema2010SC Radotín13:22:30
7652Perničková Viktorie201113:22:30
7653Průchová Tereza2011SK Staré Práchňany13:22:40
7654Klímová Anna2010Error40413:22:40
7655Hrnčířová Sofie201013:22:50
7656Carmine Nicol2009Atletika Jižní Město13:22:50
7657Michalčíková Eliška201013:23:00
7658Fričová Anita201013:23:00
7659Herciková Anna2009T. J. Sokol Říčany a Radošovice13:23:10
7660Seidlová Klára2009ZŠ Kunratice13:23:10
7661Grabowská Veronika2010Atletika Jižní město13:23:20
7662Grabowská Viktorie2010Atletika Jižní město13:23:20
7663Kucerova Katerina2009Zdravotnik Praha13:23:30
7664Rücková Eva2011Sokol Praha Staré Město13:23:30
7665Fridrichová Jolana201013:23:40
7666Veselá Emma2010SK Letná13:23:40
7667Zátková Jitka2010Atletika Jižní Město13:23:50
7668Smetanová Petra2010AC Třešť13:23:50
7669Vojtíková Tereza2009Atletika Čelákovice13:24:00
7670klimperová Adéla2010Atletika Český Brod13:24:00
7671Duchoňová Alice200913:24:10
7672Dvořáková Lucie2009ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO13:24:10
7673Koušová Julie2011U Sedmiček Kunratice13:24:20
7674Herbst Karolína2011DoHaje Run team13:24:20
7675Kosová Karolína2009LBS Sport Team13:24:30
7676Mullis Carolina2009Oddíl OB Kotlářka13:24:30
7677Kolářová Viktorie2011ZŠ Kunratice13:24:40
7678Trunečková Adéla200913:24:40
7679Šetelová Lucie201013:24:50
7680Kopáčková Nikola2009Atletika Jižní město13:24:50
7681Ovčinikov Anežka2011RK Petrovice13:25:00
7682Kunstátová Karolína 2010Šneci v běhu 13:25:00
7683Kopečná Anastázie2009Mamimtym13:25:10
7684Machovcová Johana2009Sokol Říčany 13:25:10
7685Brandejsová Anežka2009PŠ Lachmánek13:25:20
7686Výborná Mája 2010Skia And Bike Kunratice13:25:20
7687Vinařová Anna2010ASK Slavia13:25:30
7688Hánělová Lucie2009HSH Sport Team13:25:30
7689Plichtová Alžběta2009Vesecka komedie B team13:25:40
7690Kadlečková Eva2010Kanoistika Sedlčany13:25:40
7691Ondryášová Barbora2010BMV13:25:50
7692Hronová Daniela2010Atletika Jižní Město13:25:50
7693Kučerová Eliška201013:26:00
7694Rivas Isabella201013:26:00
7695Hubáčková Annie2009Zs kunratice13:26:10
7696Polášková Pavla2009AK Kuřim13:26:10
7697Koptíková Lucie2010USK Praha13:26:20
7698Hložková Anička2009Agrijan s.r.o.13:26:20
7699Mahrová Laura2011TJ Mahrovice13:26:30
7700Šeborová Babeta2011TJ Šeborovice13:26:30
7701Brzková Nela2011ELEVEN MERCEDES MITAS13:26:40
7702Jirásková Elen201013:26:40
7703Hamerníková Eliška2009SK Aktis13:26:50
7704Hamerníková Adéla2009SK Aktis13:26:50
7705Novotná Devita Madey2009Atletika jižní město13:27:00
7706Papoušková Stella2009Atletika JM13:27:00
7707Štěpánková Natalia200913:27:10
7708Hudečková Nela2011Running Bizon13:27:10
7709Petrasek Anna Marie 2009Olymp Praha 13:27:20
7710Petrasek Ella Martina 2011Olymp Praha13:27:20
7711Daněčková Sofie2009USK Praha13:27:30
7712Hešnaurová Lucie 2010Spartak Praha 4 13:27:30
7713Linhartová Karolína201113:27:40
7714Steinochr Sophie2011ESV Amberg13:27:40
7715Vobůrková Simona2009SC Radotín13:27:50
7716Kocourková Nela 2011Atletika Neratovice13:27:50
7717Horáčková Sofie Emma2011ZŠ Compass13:28:00
7718Hejdová Julie2011AŠK Mazurská13:28:00
7719Burda Emilie2011ZŠ Compass13:28:10
7720Uriča Nina2011ZŠ Compass13:28:10
7721Hanzlíková Johana2011ZŠ Compass13:28:20
7722Starostová Emma2011ZŠ Compass13:28:20
7723Vozábová Julie2011ZŠ Compass13:28:30
7724Howell Julia Emily2010ZŠ Compass13:28:30
7725Kováčová Kristína2010ZŠ Compass13:28:40
7726Gebauerová Kristýna2010ZŠ Compass13:28:40
7727Böhmová Šarlota2010ZŠ Compass13:28:50
7728Malchová Lucia2010ZŠ Compass13:28:50
7729Horáčková Anna Lucie2009ZŠ Compass13:29:00
7730Milada Zajícová201113:29:00
7731Dita Elena2009ZŠ Compass13:29:10
7732Spáčilová Edita2009ZŠ Compass13:29:10
7733Vozábová Anna2009ZŠ Compass13:29:20
7734Dyntarová Barbora2009ZŠ Compass13:29:20
7735Kropíková Laura201113:29:30
7736Mozolová Tereza200913:29:30
7737Čápová Šárka200913:29:40
7738Čápová Denisa200913:29:40
7739Mrázová Darja 200913:29:50
7740Čadkova Vanda201113:29:50
7741Němcová Anna201113:30:00
7742Korbovoá Natalie2010TJ Rožnov13:30:00
7743SLAVÍKOVÁ ELIŠKA2010ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.13:30:10
7744Ehlerová Karolína2011ZŠ Kunratice13:30:10
7745Kervitcerova Ella 2011Kerteam13:30:20
7746Karaskova Anna2010Kerteam13:30:20
7747Rakušan Elisa Sophia200913:30:30
7748Lechner Anna201013:30:30
7749Sales Isabel2011ASK Slavia Praha13:30:40
7750Kocourková Adéla201113:30:40
7751Šeráková Veronika2010Atletika Líbeznice13:30:50
7752Janotová Sofie2010LTC200513:30:50
7753Kuklíková Amálie2011SK Kotlářka13:31:00
7754Švestková Nela200913:31:00
7755Bojkovsk Eliška2011ASK Slavia Praha13:31:10
7756Posseltová Tereza201013:31:10
7757Králová Magdalena201113:31:20
7758Vatěrová Amálie2010KKlub Brandýs n/L13:31:20
7759Korostenská Alexandra2009Spartak Praha 413:31:30
7760Moravcová Anežka2009TJ Břevnov13:31:30
7761Bervidová Zuzana2011Atletika Benešov13:31:40
7762Vaněčková Barbora2010Sokol Atletika Říčany13:31:40
7763Magdaléna Doubová2010ASK Slavia Praha13:31:50
7764Bártlová Tereza201013:31:50
7765Charousková Eliška2011ASK Slavia Praha13:32:00