Startovní listina - Dorostenci, žáci staršíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
4001Kulhínek Martin2000Spartak Praha 408:45:00
4002Škvor Adam2002OK Kamenice08:45:00
4003Gajda Jan2001Spartak Praha 408:45:10
4004Mareš Jan2001Spartak Praha 408:45:10
4005Neumann Radek2001Spartak Praha 408:45:20
4006Pirk Adam2001Spartak Praha 408:45:20
4007Laštovka Adam2002Spartak Praha 408:45:30
4008Matys Martin2002Spartak Praha 408:45:30
4009Hyna Martin2001Spartak Praha 408:45:40
4010Hanousek Lukáš2002Spartak Praha 408:45:40
4011Pavlica Marek2002Spartak Praha 408:45:50
4012Hanousek Lukáš2002Spartak Praha408:45:50
4013Bašus Josef2003Spartak Praha 408:46:00
4014Fröhlich Vít2003Spartak Praha 408:46:00
4015Helcl Matyáš 2003Spartak Praha 408:46:10
4016Starý Adam2002Spartak Praha 408:46:10
4017Nguyen Martin2003Spartak Praha 408:46:20
4018Vrána Vítek2003Spartak Praha 408:46:20
4019Kosobud Tomáš2003Spartak Praha 408:46:30
4020Rais Tomáš2003Spartak Praha 408:46:30
4021Matoušek Jiří2003SC Radotín08:46:40
4022Mařík Antonín2003SC Radotín08:46:40
4023Kotyk Jan2001Kolin08:46:50
4024Špalek Matěj2000SDH Sedlec08:46:50
4025Rada Jakub2000TJ Stodůlky Praha08:47:00
4026Šamberger Martin2000Atletika Klatovy08:47:00
4027Balov Daniel200108:47:10
4028Prášek Ondřej2003Horní Měcholupy08:47:10
4029Seifert William2003Vodní Stavby08:47:20
4030Siblík Tomáš2001Siblíci Úvaly08:47:20
4031Bartoš Václav2001MLOK Mariánské Lázně08:47:30
4032Prchal Libor200008:47:30
4033Švihel Jakub200108:47:40
4034Dvořák Lukáš2000bikerental.cz08:47:40
4035Bertelman Ondřej2000Fox-klub Praha08:47:50
4036Golda Jakub200208:47:50
4037Kabeš Matyaš2000FBC Texas08:48:00
4038Nedvěd Tim2003Kunratice08:48:00
4039Rychnovský Matyáš2003VK Bohemians Praha08:48:10
4040Krejčí Richard2003VK Bohemians Praha08:48:10
4041Svoboda Vojtěch2003VK Bohemians Praha08:48:20
4042Princ Adam2003VK Bohemians Praha08:48:20
4043Ambler Artur2003VK Bohemians Praha08:48:30
4044Mondschein Jaromír2003VK Bohemians Praha08:48:30
4045Švec Ladislav2003VK Bohemians Praha08:48:40
4046Lambl Hynek2003VK Bohemians Praha08:48:40
4047Mikeš Matěj2003Judo Sokol Vršovice08:48:50
4048Tajbl Mikuláš2003TJ Sokol Praha Vršovice - Judo08:48:50
4049Veselý Matyáš200208:49:00
4050Rejnek Lukáš200208:49:00
4051Houška Filip2001TJ Dukla Praha08:49:10
4052Svěchota Matyáš2003TJ Dukla Praha08:49:10
4053Tajovský Pavel200108:49:20
4054Egyházi David200208:49:20
4055Janda Ondřej2001OK Dobříš08:49:30
4056Jandl Oldřich200008:49:30
4057Průša Kryštof2001ASK Slavia08:49:40
4058Novák Matěj2002BA Nymburk08:49:40
4059Přibyl Lukáš2000Atletika Jižní město08:49:50
4060Maleček Jakub200108:49:50
4061Petrák Martin2001Kondor08:50:00
4062Dobiáš Jakub2003SK ZŠ Jeseniova08:50:00
4063Hlavizna Adam2002VK Smíchov08:50:10
4064Knotek Daniel2002VK Smíchov08:50:10
4065Zoula Filip2002VK Smíchov08:50:20
4066Svatoň Filip 2001VK Smíchov08:50:20
4067Maleček Václav2003VK Smíchov08:50:30
4068Holubec Jakub2002KSBM Praha08:50:30
4069Bolehovský Michal2002PSK Olymp Praha08:50:40
4070Knapp Jakub2001Sokol Kolovraty08:50:40
4071Bednarský Václav2001Atletika Šumperk08:50:50
4072Albrecht Adam2002OK Kamenice08:50:50
4073Švarc Antonín2002OOB Kotlářka Praha08:51:00
4074Gribbin Daniel Sebastian2003SK4DVORY Č.Budějovice08:51:00
4075Machotka Dominik200008:51:10
4076Honsa Antonín2003Fischer Ski klub Šumava Vimperk08:51:10
4077Chaloupka Viktor2003EXIT TEAM08:51:20
4078Plášil Jan2002TJ.Sokol Senohraby08:51:20
4079Sáska Jan2002Fischer Ski klub Šumava08:51:30
4080Jirouš Samuel2000Fischer Ski klub Šumava08:51:30
4081Hrebík Jan2002OPENGATE Babice08:51:40
4082Šimša Martin2003SK Praga08:51:40
4083Stodola Prokop2002KSBM Praha08:51:50
4084Culliver Robert2002SC Radotín08:51:50
4085Kuzma Tomáš200308:52:00
4086Matek Ondřej2002SC Radotín08:52:00
4087Miler Adam2000TJ Sokol Jaroměř08:52:10
4088Porubek Ondřej2000TJ Sokol Jaroměř08:52:10
4089Fiala Martin2003TJ Sokol Jaroměř08:52:20
4090Bena Ondrej2003USK Praha08:52:20
4091Štros David2000USK Praha08:52:30
4092Matoušek Dalibor2000FOX-klub Praha08:52:30
4093Gubien Matěj 2002FBŠ Bohemians 08:52:40
4094Gubien Jakub 2001TJ Sokol Podolí 08:52:40
4095Hušek Radek2003Atletika Neratovice08:52:50
4096Kostič Vladimir2000TJ Lokomotiva Beroun08:52:50
4097Novák Matěj2003VK Smíchov08:53:00
4098Pokoj Ondřej2002VK Smíchov08:53:00
4099Šlouf Hynek2002Atletika Hostivař z.s.08:53:10
4100Šebek Filip2002Atletika Hostivař z.s.08:53:10
4101Bohumský Tomáš2002Diakonie - Běžím proti násilí!08:53:20
4102Hodboď Ondřej2001SKP Nymburk08:53:20
4103Lenghart Ondřej2003SC Radotín08:53:30
4104Maléř Martin2003ASK Slavia Praha08:53:30
4105Jisl David2003AŠK Mazurská08:53:40
4106John Jakub2002AŠK Mazurská08:53:40
4107Kolek Jan2003AŠK Mazurská08:53:50
4108Švihel Ondřej2003AŠK Mazurská08:53:50
4109havlík Adam2001ASK Slavia Praha08:54:00
4110Kára Kristián Michal2003SK ZŠ Jeseniova08:54:00
4111Žižka Adam2001ASK Slavia Praha08:54:10
4112Pavelec Štěpán200308:54:10
4113Havlina Pavel2002ŠSK Chodovická08:54:20
4114Gregor Patrik2002ŠSK Chodovická08:54:20
4115Rejlek Filip2002ŠSK Chodovická08:54:30