Microsoftteams image ii

Startovní listina - Muži, junioři, ženy HrádekVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hsh 850x151 banner 2021
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
352Jonáš Tomáš1994STRABAG10:29:10
353Fialová Michaela1975STRABAG10:29:20
354Kohoutová Jana1991STRABAG10:29:20
355Bašár Martin1979STRABAG10:29:30
356Valo Branislav1977STRABAG10:29:30
357Hering Jiří 1978STRABAG10:29:40
358Novotný Marek1977STRABAG10:29:40
359Morav Pavel1972STRABAG10:29:50
360Jindřich Josef1973STRABAG10:29:50
361Bedřich Stanislav1978STRABAG10:30:00
362Procházková Lenka1970STRABAG10:30:00
363Marek Tomáš1966STRABAG10:30:10
364Panuška Jan1979STRABAG10:30:10
365Štěpánková Martina1993STRABAG10:30:20
366Kýhos Jiří 1990STRABAG10:30:20
367Urban Michal1990Spartak Praha 410:30:30
368Mryščuk Vladimír1995Spartak Praha 410:30:30
369Smetana Tomáš1996Spartak Praha 410:30:40
370Zelenka Jakub1970MČ Praha-Kunratice10:30:40
371Hýžová Hana1972MČ Praha-Kunratice10:30:50
372Nováček Ondřej 1991MČ Praha-Kunratice10:30:50
373Nováček Tomáš1994MČ Praha-Kunratice10:31:00
374Sorád Petr1970MČ Praha-Kunratice10:31:00
375Buzík Jan1970MČ Praha-Kunratice10:31:10
376Zounek Jan1988MČ Praha-Kunratice10:31:10
377Zounek Jan1958MČ Praha-Kunratice10:31:20
378Matoušek Milan1960MČ Praha-Kunratice10:31:20
379Kulhánek Martin2000Spartak Praha 410:31:30
380Hrdina Tomáš1999Spartak Praha 4 10:31:30
381Pavlát Josef1996Spartak Praha 410:31:40
382Kosobud Tomáš 2003Spartak Praha 410:31:40
383Kráčalík Martin1977Rošťáci od soutoku10:31:50
384Škrabálek Jan1970Rošťáci od soutoku10:31:50
385Kubričan Lukáš1984Rošťáci od soutoku10:32:00
386Svoboda Tomáš1985Kolokagathia10:32:00
387Hradilek Vavřinec1987Rošťáci od soutoku10:32:10
388Smetana Jan1982ČT sport10:32:10
389Kněžínek Vít1991INOV-810:32:20
390Vlčková Iveta1983INOV-810:32:20
391Bartasová Zuzana1984INOV-810:32:30
392Francke Jan1984INOV-810:32:30
393Stránský Aleš1960INOV-810:32:40
394Kubíčková Tereza1990INOV-810:32:40
395Jedlička Jan1984Skiklub Šumava Vimperk 10:32:50
396Šejbl Václav 1944Atletika Písek10:32:50
397Štěpánek Petr1965Spartak Praha 410:33:00
398Pavlišen Alexandr1969Drtič Bezděkov10:33:00
399Sysel Ctibor1983Ski Klub Praha 4 zs10:33:10
400Sysel Ondřej1983Ski klub Praha 4 zs10:33:10
401Neuman Martin1996Veslaři Bohemnians10:33:20
402Chalupa Daniel1989Veslaři Bohemians10:33:20
403Bartoň Vojtěch1998Veslaři Bohemians10:33:30
404Bláha Petr1999Veslaři Bohemians10:33:30
405Rychnovský Matyáš2003Veslaři Bohemians10:33:40
406Princ Adam2003Veslaři Bohemians10:33:40
407Švec Ladislav2003Veslaři Bohemians10:33:50
408Boldiš Adam2003Veslaři Bohemians10:33:50
409Lambl Hynek2003Veslaři Bohemians10:34:00
410Kolář Vilém2003Veslaři Bohemians10:34:00
411Janyš Pavel1976Veslaři Bohemians10:34:10
412Gregořica Jan2003Veslaři Bohemians10:34:10
413Engel Adam2003Veslaři Bohemians10:34:20
414Hánělová Marie2002HSH Sport10:34:20
415Procházková Regina1986Spartak Praha 410:34:30
416Pasler Dominik1998Spartak Praha 410:34:30
417Nývlt Jiří2001Spartak Praha 410:34:40
418Kučera Petr1990Spartak Praha 410:34:40
419Olšanský Martin1999Spartak Praha 410:34:50
420Skalička Jan2000Spartak Praha 410:34:50
421Háněl Aleš1974HSH Sport10:35:00
422Tejkal Karel1970HSH Sport10:35:00
423Sedlák Josef1960HSH Sport10:35:10
424Zajičková Dáša1972HSH Sport10:35:10
425Havel Jan1967HSH Sport10:35:20
426Ruttner Jiří1985HSH Sport10:35:20
427Kunz Daniel1969HSH Sport10:35:30
428Helcel Ondřej1999HSH Sport10:35:30
429Pertold Šimon1998HSH Sport10:35:40
430Laciga Radek1982HSH Sport10:35:40
431Bek Jan197110:35:50
432Jindra David197610:35:50
433Legát Viktor197010:36:00
434REJMAN Jiří197210:36:00
435Salát Vladimír198310:36:10
436PALAN Martin198010:36:10
437Polívka Petr197410:36:20
438Dolejš Robin197610:36:20
439Daněk Simon197110:36:30
440Chaloupka Václav199810:36:30
441Šebela Ondřej1981SK Střelka10:36:40
501Mrázek Jan1981INOV-810:50:00
502Procházka Jan1984INOV-810:50:00
503Hudec Tomáš1990INOV-810:50:10
504Bořil Martin1998INOV-810:50:10
505Vetchý Jan1985INOV-810:50:20
506Nykodým Miloš1990HSH Sport10:50:20
507Svěchota Ondřej1993Spartak Praha 410:50:30
508Janoušek Václav1985Spartak Praha 410:50:30
509Pavlišen Petr1999Spartak Praha 410:50:40
510Stewart Gerron1998Spartak Praha 410:50:40
511Pechek Petr1983Kerteam10:50:50
512Brlica Pavel1993SK Čtyři Dvory České Budějovice 10:50:50
513Polášek Jan Ferdinand1988VSK MFF UK10:51:00
514Smetana Jakub1996AC Třešť10:51:00
515Chrascina Marek1997Velkopopovický kozel10:51:10
516Flašar Jan1986SK Čtyři Dvory České Budějovice10:51:10
517Navrátil Šimon1997SK Praga10:51:20
518Vítek Jaroslav1972OK Jihlava10:51:20
519Ekl Šimon 1996AK Škoda Plzeň10:51:30
520Bednarský Vojtěch1997TJ Šumperk10:51:30
521Šmahel Michal1994INOV-810:51:40
522Gräf Jakub1991Dukla Liberec10:51:40
523Kohout Ondřej2001TJ Chyšky,z.s.10:51:50
524Havlíček Jan2001TJ Chyšky,z.s.10:51:50
531Cibula Jan1981TJ Joštov10:52:30
532Kos Vladimír1965Spartak Praha 410:52:30
533Fafejta Václav1973TJ. LIGA 100 PRAHA10:52:40
534richtar pavel198510:52:40
535Pátek Ondřej198910:52:50
536Stříhavka Jakub1982Jižní Tygři10:52:50
537Buriš-Vrzbová Veronika1977Aerobic Team Praha10:53:00
538Buriš Peter1977Aerobic Team Praha10:53:00
539Al-Kaysy Said1965Aerobic Team Praha10:53:10
540Stříhavka Tomáš1984Jižní Tygři10:53:10
541Zadníček Jan1992Ďáblíci10:53:20
542Marx Jan1992Ďáblíci10:53:20
543Péchy Marek2003Ďáblíci10:53:30
544Luxemburk Vojtěch1991Ďáblíci10:53:30
545Luxemburková Anna2002Ďáblíci10:53:40
546Grmela Jakub197710:53:40
547Koscielniak Zdeněk199110:53:50
548Podroužek Tomáš1989SPC10:53:50
549Skřivan Tomáš1993SPC10:54:00
550Brzek Pavel1987ELEVEN MERCEDES MITAS10:54:00
551Křížek Karel1991FC Fractura10:54:10
552Šnábl Petr1984#děkankagroup10:54:10
553Boucher Marc-André1993Montreal10:54:20
554Dvořák Michael19921. LF UK10:54:20
555Poch Michal19921. LF UK10:54:30
556Škrobánek Pavel19921. LF UK10:54:30
557Čech Zdeněk19861. LF UK10:54:40
558Dvořák Pavel195910:54:40
559Dvořáková Adéla19901. LF UK10:54:50
560Rampasová Adéla1998Pedf UK10:54:50
561Lutrýn Jiří1996VŠCHT10:55:00
562Šibravová Kristýna199910:55:00
563Pochová Joanna200110:55:10
564Slavík Klement Radim197910:55:10
565Táborský Petr1981Děkanka10:55:20
566Pech Jindřich1980Žleby10:55:20
567Pechová Jitka1991Žleby10:55:30
568Tittelbach Jan1982VOPIDO10:55:30
569Souhradová Eva198610:55:40
570Janota Vít 1970TJ Kavárna10:55:40
571Janotová Iveta1970TJ Kavárna10:55:50
572Janota Jan1968TJ Kavárna10:55:50
573Spálenský Vít1989Cukrouši Praha10:56:00
574Kolenčík Vojtěch198410:56:00
575Král Filip198810:56:10
576Králová Mirka198510:56:10
577Poupa Petr1982Kosí bratři10:56:20
578Maleček Václav1983Kosí bratři10:56:20
579Žák Jakub1984Horalka a Tatranka10:56:30
580Polak Mare1987Caslav10:56:30
581Matzner Jan1987M-team10:56:40
582Urban Vit1975Running Lions10:56:40
583Kubista Josef1981Running Lions10:56:50
584Krivolapov Maksim198110:56:50
585Čech Vlastimil1960CK Slavoj Terezín10:57:00
586Peřina Jan1976Orientační sporty Písek10:57:00
587Březina Karel1978Povodí Vltavy, státní podnik10:57:10
588Maleček Petr1966Medvěd Team10:57:10
589Kendík Tomáš1972Lochkov10:57:20
590Issa Daniel1979---10:57:20
591Krejčí Jitka198510:57:30
592Řezníček Jakub1986RBZ PRAHA10:57:30
593Lukeš Adam1988Banáni10:57:40
594Pavlík Josef1986Nano Runners10:57:40
595Horníček Leoš1975SK Kyšperk10:57:50
596Šusta Jan1985Česká spořitelna10:57:50
597Holubová Tereza1993Holoubek Racing10:58:00
598Kynclová Zuzana1982TJ Sokol Maxičky10:58:00
599Včeliš Michal1987RUN magazine team 10:58:10
600Trnková Kateřina 199110:58:10
601Havelková Anna199110:58:20
602Drozdíková Andrea199110:58:20
603Radochová Hana Erika199010:58:30
604Gabla Martin1976Bootcamp10:58:30
605Eugenio Gallego Marta1975Bootcamp10:58:40
606Hettnerová Evelína 199410:58:40
607Karnet Ondřej1984Dexter Cycling10:58:50
608Čumpelík Tomáš197510:58:50
609Hliňák Martin197010:59:00
610Slíž Tomáš197510:59:00
611Hnilica Karel197010:59:10
612Hnilica Karel200010:59:10
613Vyskočil Mirko197010:59:20
614Mandát Martin197810:59:20
615Kříž Jiří1966Buď svůj10:59:30
616Řehák Martin198410:59:30
617Řeháková Jana198110:59:40
618Cibulka Martin197910:59:40
619Kroupa Lukáš198210:59:50
620Palíšek Jakub199310:59:50
621Palíšková Zdeňka197611:00:00
622Hlaváč Michal1979Rolníci11:00:00
623Sládek Roman197211:00:10
624Knapp Milan197111:00:10
625Slapnička Petr1974DC GROUP11:00:20
626Knapp Milan1996Sokol Kolovraty11:00:20
627Knapp Jakub2001MKPR UK11:00:30
628Gogolák Lukáš198411:00:30
629Macková Petra198811:00:40
630Lhota Ondřej197811:00:40
631Mišurec David198111:00:50
632Lavický Martin1984Two Tone Army11:00:50
633Čoček Ladislav1984Two Tone Army11:01:00
634Berka Lukáš1984Two Tone Army11:01:00
635Šenkeřík David1983Two Tone Army11:01:10
636Marko Ján1982Two Tone Army11:01:10
637Lukavec Jakub1984T.J. Sokol Spořilov11:01:20
638Marcinko Matouš1995SK Pomalu11:01:20
639Kapounová Kristýna1993SK Pomalu11:01:30
640Sýkora Daniel1992SK Pomalu11:01:30
641Amrich Jonáš1992SK Pomalu11:01:40
642Veselý Jiří1992SK Pomalu11:01:40
643Hýbner Petr1996SK Pomalu11:01:50
644Jírovec Jan1995SK Pomalu11:01:50
645Tomášek Zdenek1991SK Pomalu11:02:00
646Rada Jan1969Štefko Running Team11:02:00
647Matiášek Josef1981Jestřáb Janovice11:02:10
648Kotyk Jan197211:02:10
649Kotyk Jan200111:02:20
650Lízner Tomáš197811:02:20
651Najman Martin 1986Subaru11:02:30
652Zoulek Aleš198211:02:30
653Tyl Jan1980HO Himal11:02:40
654Vancl Marián197911:02:40
655Teichman Viktor197811:02:50
656Sitař Martin1971Rokoska11:02:50
657Hanousek Jakub1991Braník11:03:00
658Malaska Vít1971SKK Spartak Čtyřkoly11:03:00
659Neumann Josef1974SKK Spartak Čtyřkoly11:03:10
660Šťastný Jan1974Sokol Senohraby11:03:10
661Lichý Alexander1960I.PKO11:03:20
662Churaň Radek1988Kopanda Team FC11:03:20
663Jelének Jan198711:03:30
664Polách Lukáš199511:03:30
665Kaška Josef198011:03:40
666Čorba Martin1992Vlašim11:03:40
667Soukup Karel1978Spartak Vlašim11:03:50
668Neděla Štěpán2001Vlašim11:03:50
669Slavík Martin197711:04:00
670Večeřa Zdeněk 1983Strážnice11:04:00
671Adamuška Jaromír 1983Brumov Bylnice11:04:10
672Štampach Pavel1969Triatlon Slaný11:04:10
673Uličník Tomáš1983TJ Frenštát11:04:20
674Piskáček Martin1991AK Křižanov11:04:20
675Vojta Lukáš1991Jelítka Chuchle11:04:30
676Jech Petr1991Jelítka Chuchle11:04:30
677Pavlík Jan1987AK Křižanov11:04:40
678Touška Kryštof1987CSG TRI TEAM11:04:40
679Tůma Pavel1976SK HLUBOČEPY11:04:50
680Stehlík Martin1980RBZ PRAHA11:04:50
681Stehlíková Barbora1983RBZ PRAHA11:05:00
682Gribbin Daniel Sebastian2003SK Čtyři Dvory Č.Budějovice11:05:00
683Sabo Petr1970Sabovi11:05:10
684Opolecký Martin1984SK Vinohrady11:05:10
685Štola Jakub 1984SK Vinohrady11:05:20
686Opolecký Hynek1985SK Vinohrady11:05:20
687Halatka David1980BRK Dadáček11:05:30
688Obermayer Jan1982Písek11:05:30
689Buček Ondřej1980Písek Laufteam11:05:40
690Holub Martin1978Triatlon team Tálín11:05:40
691Kratochvíl Miroslav1959Sokol Hlubočepy 11:05:50
692Drnková Kateřina2001vajbrtruc team11:05:50
693Drnková Anna2003vajbrtruc team11:06:00
694Michl Pavel1989Kanoistika Poděbrady11:06:00
695Vojtík Pavel1975Atletika Čelákovice11:06:10
696Novák Petr197211:06:10
697Novák Matěj2003VK Smíchov11:06:20
698Pokoj Ondřej2002VK Smíchov11:06:20
699Poch Zdeněk1966Tuchlovice vole11:06:30
700Leš Marek1979Mega Power11:06:30
701Drvota Karel199111:06:40
702mlích jiří1974Hunikoff forever11:06:40
703Hůle Tomáš1999TJ Dukla Praha11:06:50
704Zelený Zbyněk1988Havlíčkova Borová11:06:50
705Blažek Jaroslav1993TJ ČZU Rolníci11:07:00
706Lacina Václav1969Havlíčkova Borová11:07:00
707Musil Libor1970Praha 911:07:10
708Petr Tomáš1977Stepp Praha vodní pólo11:07:10
709Dilý Juraj199611:07:20
710Dilý Juraj199611:07:20
711Dilý Juraj199611:07:30
712Beneš Petr1965Frýdek-Místek11:07:30
713Kostolná Hana1988SABZO11:07:40
714Křivský Aleš1980BAGO Club Víska11:07:40
715Mácha Tomáš1984Pchery11:07:50
716Anděl Jiří1987Pchery11:07:50
717Brezula Tomáš198111:08:00
718Svobodova Veronika1990Okurky11:08:00
719Kupkovqla Anna1990Okurky11:08:10
720Kotek Petr1969Tkačevova letka11:08:10
721Křížek Jan197811:08:20
722Klimeš Dominik1982NS11:08:20
723Prokop Vladimír1981FERDA & spol.11:08:30
724Tyburec Ivo196211:08:30
725Krpata Martin19842BWINNER TEAM11:08:40
726Lukeš Pavel1975Petrovice11:08:40
727Ovčinikov Milan1973RK Petrovice11:08:50
728Pořický Jiří1971Odolena Voda11:08:50
729Kupka Tomáš19763.Družstvo11:09:00
730Malý Martin1985Kladiváři11:09:00
731Růt Štěpán1984Kladiváři11:09:10
732Drudiková Dita1986Kladiváři11:09:10
733Černá Silovská Hana1984Kladiváři11:09:20
734Černý Ondřej1985Kladiváři11:09:20
735Bürger Michal1982Kladiváři11:09:30
736Merta Ondřej1984Kladiváři11:09:30
737Luhan Vojtěch1987Kladiváři11:09:40
738Černušák Štěpán1985Kladiváři11:09:40
739Perník Jakub1987Kladiváři11:09:50
740Procházka Vít1980TOM Ještěrky Jesenice11:09:50
741Bachet Clement198311:10:00
742Opršál Jan199511:10:00
743Kadeřábek Marek199011:10:10
744Munzar Zbyněk1982H-H Smíchov11:10:10
745Uhlík Michal1980SC Jičín11:10:20
746Vožech Jan199011:10:20
747Grapová Klára200011:10:30
748Brandová Tereza199511:10:30
749Noháč Petr199911:10:40
750Papež Václav198611:10:40
751Papežová Jitka196211:10:50
752Kalvas Tadeáš199011:10:50
753Korbel Tomáš199011:11:00
754Jech Matěj199911:11:00
755Krejčíř Filip199311:11:10
756Karhánek Jakub1992Jehlanka Team11:11:10
757Žitný Chlebák1991Opět na Kozla11:11:20
758Fořtová Johana1993FortMedica11:11:20
759Matys Jan1980SK Zahořany11:11:30
760Slavíček Marek1990Laufer Dolní Břežany11:11:30
761Knápek Ondřej1990Laufer Dolní Břežany11:11:40
762Slavíček Jan1988Laufer Dolní Břežany11:11:40
763Slavíčková Jiřina1992Laufer Dolní Břežany11:11:50
764Slavíček Aleš1960Laufer Dolní Břežany11:11:50
765Ngo Thien Long1995Laufer Dolní Břežany11:12:00
766Slavíčková Kateřina1999Laufer Dolní Břežany11:12:00
767Blahová Zuzana1998Laufer Dolní Břežany11:12:10
768Hnyk Petr1980Mercedes-Benz Run Team11:12:10
769Tuma Jiri1988Buštěhrad11:12:20
770Tomčík David198511:12:20
771Páv Jan198611:12:30
772Halatková Kateřina1985BRK Dadáček11:12:30
773Antoni Jaroslav197311:12:40
774Hroch Martin1994Kanoistika Sedlčany11:12:40
775Moulík Jiří1995Kanoistika Sedlčany11:12:50
776Hrůša Vojtěch1999TJ Sokol Hradec Králové11:12:50
777Silovský Tomáš1980OB Říčany11:13:00
778Vurm Petr1963Basket Poděbrady11:13:00
779Vurm Jan1990Basket Poděbrady11:13:10
780Kožušník Marek197311:13:10
781Jakl Tomáš199511:13:20
782Ledvina Stepan1988Čtu Vysehrad11:13:20
783Ledvina Tomas1963Bonbon11:13:30
784Zach Petr1971DGP11:13:30
785Berka kamil1976AC Žižkov11:13:40
786Hergesell Jiří1994Vračkovice11:13:40
787Hergesell Jiří1971Vračkovice11:13:50
788Hergesell Jiří1971Vračkovice11:13:50
789Hergesell Jiří1971Vračkovice11:14:00
790Kočí Martin198711:14:00
791Plaček Pavel1971OSL VŠTJ Ekonom Praha11:14:10
792Stepanek Petr1975LO Vrsovice11:14:10
793Stepanek Jan1973LO Vrsovice11:14:20
794Valtrova Michaela1985Brutal PB City11:14:20
795Kroupova Petra1984Brutal PB City11:14:30
796Kebza Adam199011:14:30
797Kohout Pavel1979adidas Runners Prague11:14:40
798Bloudek Ondřej1977ZŠ Compass11:14:40
799Bloudek Elena1977ZŠ Compass11:14:50
800Bern Taylor1987ZŠ Compass11:14:50
801Kroupa Martin198511:15:00
802Chlad Lukáš1991HAKA Racing Team11:15:00
803Chlad Martin1989HAKA Racing Team11:15:10
804Sechter Miloslav196711:15:10
805Cís Martin196711:15:20
806Chadim Václav1980CSG TriTeam11:15:20
807Vaněk Lukáš1978Bootcamp HD11:15:30
808Šachta Josef1985CityBee11:15:30
809Čeřovský Michal1984CityBee11:15:40
810Rozmajzl Lukáš1984CityBee11:15:40
811Čeřovský Michal1984CityBee11:15:50
812Šachtová Šárka1986CityBee11:15:50
813Sekyra Stanislav1967CityBee11:16:00
814Sekyra Stanislav1967CityBee11:16:00
815Sekyra Stanislav1967CityBee11:16:10
816Sekyra Stanislav1967CityBee11:16:10
817Kovács Petr198211:16:20
818Franěk Emil1958Boot Camp Hanky Dvorské11:16:20
819Franěk Emil1988BOOT CAMP Hanky Dvorské11:16:30
820Dvorský Martin1989BOOT CAMP Hanky Dvorské11:16:30
821Najman Petr1980BOOT CAMP Hanky Dvorské11:16:40
822Bezděk Miroslav197911:16:40
823Tichý Martin1969SK Malešov11:16:50
824Vinař Radim198311:16:50
825Rogalewicz Zdeněk198611:17:00
826Pondělíček Radko198211:17:00
827Doubek Aleš198211:17:10
828Krampera Lukáš1982Chmeláč Žatec11:17:10
829Paučula Roman1972Chmeláč Žatec11:17:20
830Kramperová Veronika1991Chmeláč Žatec11:17:20
831Hůle Robert1970Classicbike11:17:30
832Hrubec Michal1982Votre plaisir11:17:30
833Hrubec Milan1954Čihadla11:17:40
834Moravec Pavel1980STS Chvojkovice Brod11:17:40
835Šafránek Petr1982Sportanimals11:17:50
836Kadlec Martin1981PSP - Klub koloběhu Plzeň11:17:50
837Rolet Nicolas197511:18:00
838Rakovič Jakub1988Doběhnout a přežít11:18:00
839Rakovič Matěj1991Doběhnout a přežít11:18:10
840Protivanský Adam 1993Doběhnout a přežít11:18:10
841Stuchlíková Kateřina 1990Doběhnout a přežít11:18:20
842Kraják Pavel1978Doběhnout a přežít11:18:20
843Vaverka Richard1978Doběhnout a přežít11:18:30
844Seidl Michal1974Sali & Frisko11:18:30
845Král Josef1976Zadarmo11:18:40
846Janecký Jaroslav194611:18:40
847Lipavský Václav194611:18:50
848Lipavský Aleš197911:18:50
849Dvořák Václav1981Jenštejn11:19:00
850Vojta Adolf1984G4 Pfefrmint Team11:19:00
851Šolc Jakub1984G4 Pfefrmint Team11:19:10
852Smolík Lukáš198811:19:10
853Král Michal197511:19:20
854Zanozina Ekaterina1985kerteam11:19:20
855Tkachenko Dmitry198511:19:30
856Zubrytski Roman198711:19:30
857Stránský Radek 1977Báječné ženy v běhu11:19:40
858Králová Marie198411:19:40
859Král Václav197811:19:50
860Havlas David199011:19:50
861Dufek Jan1979SK Babice11:20:00
862Nohýnek Lukáš1982Rožmitál pod Třemšínem11:20:00
863Hédl Tomáš198511:20:10
864Razumňak Michal199111:20:10
865Fyrbach Filip198511:20:20
866Čermák Pavel196811:20:20
867Pařízek Michal196811:20:30
868Švec Jan1978SK Háje11:20:30
869Starý Tomáš1980SK Kolín11:20:40
870Kovářík Karel1978SK Petřiny11:20:40
871Frolka Pavel1978SK Zbraslav11:20:50
872Wohl Pavel1997SC Radotín11:20:50
873HORÁK MAREK1981TJ ZÁLUŽÍ11:21:00
874ingerle jan1976Sali & Frisko11:21:00
875Cmejrek Martin1974Sali & Frisko11:21:10
876Čmejrková Eliška1986Sali & Frisko11:21:10
877Čmejrková Kamila197411:21:20
878Janura Jan198911:21:20
879Maryška Miroslav1982M-Team11:21:30
880Chládek Roman1970Rock Point Running Team11:21:30
881Luňák David1975Rock Point Running Team11:21:40
882Vitásek Aleš1974Rock Point Running Team11:21:40
883Čepička Václav2003SKOB Slaný11:21:50
884Šperker Roman1975Kalparta11:21:50
885Šperkerová Vendula1974M-Team11:22:00
886Svitalský Richard197411:22:00
887Dimitrov Petar1990AC Pivoslav11:22:10
888Půst Karel197111:22:10
889Skýpala Marek197611:22:20
890Vrátný Tomáš1981Mercedes-Benz Ski Team11:22:20
891Pergler Jan2003AC Domazlice11:22:30
892Kozák Martin1985Ultrafast11:22:30
893Galář Pavel1985Ultrafast11:22:40
894Zukerstein Martin1991Ultrafast11:22:40
895Klepl Filip1966www.ticketportal.cz11:22:50
896Vybíral Lukáš1980Kaštani z Kaštanu11:22:50
897Tichý Michal1974Kaštani z Kaštanu11:23:00
898Tichý Tomáš1974Kaštani z Kaštanu11:23:00
899Dvořák Lukáš1980Kaštani z Kaštanu11:23:10
900Horák Petr1980Kaštani z Kaštanu11:23:10
901Zobal Petr1979Kaštani z Kaštanu11:23:20
902Sejval Jiří 1974FK Brandov11:23:20
903Kotlík Jiří1976Rakovník11:23:30
904Bulis Petr1974CkB Praha11:23:30
905Bulis Jan1978FoP11:23:40
906Haushalter Michal1965Říčany11:23:40
907Votřel Martin199111:23:50
908Hromádka Jiří197311:23:50
909Bláha Petr197511:24:00
910Vrbata Jan1986Nadšenci z Posázaví11:24:00
911Čermák Jiří198611:24:10
912Choutka Roman1976BA SPARTA PRAHA11:24:10
913Balarin Kamil198811:24:20
914Klinger Jan199011:24:20
915Hudeček Pavel1978Bizon RUN11:24:30
916Georgiev Lukáš1970TJ Kavárna11:24:30
917Baar Pospíšil Michal1977AC Poldi Kladno11:24:40
918Formánek Karel199311:24:40
919Dvořáčková Jana1968TJ Kavárna11:24:50
920Beran Karel1974Pro radost11:24:50
921Kašpar Tomáš1971Pro radost11:25:00
922Foottit Denisa1973Pro radost11:25:00
923Foottit Monica2002Pro radost11:25:10
924Kašpar Jan1996Pro radost11:25:10
925Kašpar Petr1996Pro radost11:25:20
926Schneeweis Marek 1979Sokol Královské Vinohrady11:25:20
927Novák Matěj200211:25:30
928Skala David1981Hobby Runners11:25:30
929Svoboda Vít1990Hobby Runners11:25:40
930Formánek Jakub197511:25:40
931Jakubov Michal1975Loko Kladno11:25:50
932Petrtýl Tomáš1970SDH Sedlec11:25:50
933Bárta Jiří1970SDH Sedlec11:26:00
934Smetana Stanislav1977SDH Sedlec11:26:00
935Voseček Václav198411:26:10
936Waldhans Patrik1991Barbarian Extreme Team11:26:10
937Waldhans Portella Karolina1984Barbarian Extreme Team11:26:20
938Randák Ondřej1967TO SPRINT11:26:20
939Rubeš Jan1973Atletika Jižní Město11:26:30
940Klímová Tereza1994Šampioni11:26:30
941Hájek Robert1981Šampioni11:26:40
942Nagy Jiří1955Kladno11:26:40
943Sládek Jaroslav1972Legenda Solopisk11:26:50
944Zyma Miroslav1975BSM11:26:50
945Kulhavý Martin1979Chodov11:27:00
946Sehnal Ariel1987SC Radotín11:27:00
947Votava Jakub197311:27:10
948Dostál Martin1971SK Vochoz11:27:10
949Randa Lukáš1982OS Kladno11:27:20
950Polcar David1993martinovci11:27:20
951Randa Lukáš1982OS Kladno11:27:30
952Fiala Jiří1956Báječné ženy v běhu11:27:30
953Bárta Přemysl1961Sokol Vrané11:27:40
954Mikes Stepan1974Ždírec Bike11:27:40
955Mikes Matej2003Judo Vrsovice11:27:50
956Tajbl Mikulas2003Judo Vrsovice11:27:50
957Vinař Daniel1972TJ EMĚ Mělník/Sopťa Team11:28:00
958Zamecnik Rene1979bajker.eu11:28:00
959Matousek Tomas198411:28:10
960Fiala Tomáš196811:28:10
961Malý Lukáš198711:28:20
962Vondráček Tomáš1988Tým MÁJA11:28:20
963Vondráčková Tereza1989Tým MÁJA11:28:30
964Dubský Pavel 1965Tým MÁJA11:28:30
965Kocfelda Jan 1989Tým MÁJA11:28:40
966Bartošek Lukáš1988Tým MÁJA11:28:40
967Ruml Ondřej 1992Tým MÁJA11:28:50
968Šefčík Juraj1984ČEPS Team11:28:50
969Vojtíšek Michal197611:29:00
970Přibyl Josef1983Quattro Formaggi11:29:00
971Šebesta David 1982Quattro Formaggi11:29:10
972Růžička Jakub1984Medvědi11:29:10
973Antoš Jan1974Červenobílá síla11:29:20
974Korotvička Ondřej1985Spořilov11:29:20
975Matějka Martin1974Terčini šílenci11:29:30
976Turek Vojtěch1981PřF UK11:29:30
977Vecka Michal1981Báječné ženy v běhu11:29:40
978Sedláček Petr1988Gusanos Rojos11:29:40
979Sedláček Ondřej 1989Gusanos Rojos11:29:50
980Petrák Tomáš 1976Gusanos Rojos11:29:50
981Kapoun Petr1975Gusanos Rojos11:30:00
982Bek Pavel1975Gusanos Rojos11:30:00
983Urbánek Josef1980Gusanos Rojos11:30:10
984Výboch Matěj 1991Chutnej11:30:10
985Freimann Petr1988Suchej Ůnor ředitel11:30:20
986Šorm Dominik 1998Chutnej11:30:20
987Šolc Martin1968STS Nové Město na Moravě11:30:30
988Hes Martin1980Modřanská crew11:30:30
989Šindelář Martin1976Modřanská crew11:30:40
990Voráček David197911:30:40
991Rada Petr1964AC Obora Hvězda Praha11:30:50
992Píša Petr1984Maraton klub Kladno11:30:50
993Žlábek Pavel1979Maraton klub Kladno11:31:00
994Holý Radek1976Achilles runners11:31:00
995Podaný Lubomír1986VaNDaL team11:31:10
996Onderka Alois1969Kobylisy Praha 811:31:10
997Onderková Vladislava1968Kobylisy11:31:20
998Hodný Lukáš198211:31:20
999Hrnčíř Michal1977SK Jeseniova11:31:30
1000Balcar Jiří198811:31:30
1001Dumek Jiří1982Krtek11:31:40
1002Jelínková Nikola199011:31:40
1003Skoumalová Bára199511:31:50
1004Svoboda Václav199011:31:50
1005Fischkandl David1988Freeridecrew11:32:00
1006Svoboda Václav196611:32:00
1007Mráček Martin197811:32:10
1008Valenta Richard1980HITEST team11:32:10
1009Peringer Matouš1986Kasche Team11:32:20
1010Šenkyřík Boris1985T. C. Westend11:32:20
1011Peringer Vladimír1980Kasche Team11:32:30
1012Gajdušek Tomáš1983Kasche Team11:32:30
1013Michálek Tomáš1981#ZivotvTopu11:32:40
1014Podhrázký Tomáš1981Kasche Team11:32:40
1015Plšek Jiří1981Kasche Team11:32:50
1016Kuchyňka Pavel1978FUBO team Hradec Králové11:32:50
1017Šíp Jan1995ASK Slavia Praha11:33:00
1018Popelka Ondřej198211:33:00
1019Havránek Josef198311:33:10
1020Krutský Jaroslav198311:33:10
1021Bartek Zoran198311:33:20
1022Švec Pavel198611:33:20
1023Špádt Michal197411:33:30
1024Křemen Michal198511:33:30
1025Křemenová Adéla 198511:33:40
1026Hubka Vojtěch198811:33:40
1027Grim Tomáš1970EXIT Team11:33:50
1028Plavec Vítězslav1980Běžecký klub Heřmanův Městec11:33:50
1029Fiedler Adam197711:34:00
1030Matějů Luboš1976Sild team11:34:00
1031Štambera Karel1977Buštěhrad11:34:10
1032Mihulka Marek2002PBK11:34:10
1033Mihulka Jindřich1970PBK11:34:20
1034Kolář Jan1967SK Rover11:34:20
1035KROUPA DANIEL196911:34:30
1036Vesecký Josef1980NBSF11:34:30
1037Vesecký Stanislav1979NBSF11:34:40
1038Kraus Ondřej198711:34:40
1039Kořán Jiří1977Finisher11:34:50
1040Roubal Luděk1979Escape611:34:50
1041Slavíček Miloš1978Escape611:35:00
1042Kyšerová Jana1989SRTG PRAHA 11:35:00
1043Gotthardt Kristýna198911:35:10
1044Suchánek Tomáš 2003TTC Český Brod11:35:10
1045Babica Milan1981Sokol Vsetín11:35:20
1046Pařízková Ivana198211:35:20
1047Tomášek Pavel198411:35:30
1048Měchura Jan1976Úholičky11:35:30
1049Měchurová Tereza1978MŠ Úholičky11:35:40
1050Hušák Jan1978SC Radotín11:35:40
1051Šafář Vojtěch1987Spartak Praha11:35:50
1052Grüsser Jan1985GEKAD11:35:50
1053Blahník Petr1985GEKAD11:36:00
1054Vele Jan 1986GEKAD11:36:00
1055Pokorný Jan1985Žižkovský tygři11:36:10
1056Zavřel Leoš1986GEKAD11:36:10
1057Frühauf Pavel1985GEKAD11:36:20
1058Goder Josef1982OutdoorOutsiders11:36:20
1059Vele Vladimír1983Velegrubíci11:36:30
1060Hrubeš Jan198411:36:30
1061Hoffman Martin1984Triatlet Karlovy Vary11:36:40
1062Prager Karel1994TJ Sokol Sojovice11:36:40
1063Prager Karel1963CK Vinohradské Šlapky11:36:50
1064Jírovec Vojtěch1991SK Babice / SK Pomalu11:36:50
1065Knoflíček Tomáš199211:37:00
1066Kulka Michal1982Třista6011:37:00
1067Valdauf Martin1979Třista6011:37:10
1068Kocman Rostislav197711:37:10
1069Smrčková Alena197111:37:20
1070Lachová Barbora1992Lesní panovníci11:37:20
1071Mrkva Luboš1988Lesní panovníci11:37:30
1072Slavíček Ján1979SK Slavicci a Margit11:37:30
1073Janeček Roman1977Zlatníky11:37:40
1074Vacula Richard1975Rotunda Team11:37:40
1075Jeníček Antonín1975Rotunda Team11:37:50
1076Cvanciger Miroslav195411:37:50
1077Vodička Oldřich1977OK Lokomotiva Pardubice11:38:00
1078Modrý Marek1988OK Sparta Praha11:38:00
1079Sobotka Filip198811:38:10
1080Pavlů Ondřej1989SK Praga / Columbia Montrail11:38:10
1081Vaňáč Michal19822BWINNER TEAM11:38:20
1082Fečko Adam199211:38:20
1083Čepek Richard199311:38:30
1084Bartoš Ondřej199311:38:30
1085Sukdol Jan199211:38:40
1086Tomasch Filip199411:38:40
1087Filip Jaroslav199511:38:50
1088Hartman Vojtěch199011:38:50
1089Procházka Jiří1996Atletika Klatovy11:39:00
1090Čejka Martin1966Neratovice11:39:00
1091Šporcl Radek1967Běžecký klub Spolana11:39:10
1092Ondryáš Radek1971Praha 1211:39:10
1093Hudčeková Jana197811:39:20
1094Ditrich Josef1983BzM11:39:20
1095Holakovská Adéla1991BzM11:39:30
1096Řehová Adéla1977Nošovice11:39:30
1097Nedvěd Tim2003Kunratice11:39:40
1098Jurák Martin1964holešovice11:39:40
1099Nápravová Pavla1964BONBON11:39:50
1100Markuci Jiří1988SDH Horní Měcholupy11:39:50
1101Urbánková Lýdie198911:40:00
1102Pěkný Jan198611:40:00
1103Pěkný Jiří196111:40:10
1104Kovářík Petr197511:40:10
1105Novák Tomáš1988Brandýské Svijany11:40:20
1106Kučera Tomáš1978Praha 811:40:20
1107Kučera Lukáš1981Praha 811:40:30
1108Krahulec Vlastimil1988BTC11:40:30
1109Havel Aleš1969Třeboň11:40:40
1110Suchánek Alexandr1982Družba11:40:40
1111Brok Evžen1977Rotunda Team11:40:50
1112Bauerová Jana1985Rotunda Team11:40:50
1113Procházková Lina1985Rotunda Team11:41:00
1114Novotný Michal1977Dolní Počernice11:41:00
1115Volech František1958Fido Team11:41:10
1116Sršeň Petr197911:41:10
1117Vopalecký Jaroslav198011:41:20
1118Sršeň Josef194511:41:20
1119Kaliberka Jan 1984Praha 511:41:30
1120Sláma Petr197311:41:30
1121Novotný Martin200311:41:40
1122Slámová Adéla199911:41:40
1123Slámová Julie200111:41:50
1124Hrbáček Tomáš1978SK Velká Hraštice11:41:50
1125Mihaescu Serban198011:42:00
1126Blažek Petr1976ASK Hrdlořezy11:42:00
1127Vnouček Karel1976ASK Hrdlořezy11:42:10
1128Kejha Vladislav1980ASK Hrdlořezy11:42:10
1129Burešová Eva198111:42:20
1130Krčálová Rebeka199211:42:20
1131Hošek Jan199311:42:30
1132Smetana Kamil198311:42:30
1133Bouška Václav199711:42:40
1134Jernek Michal200111:42:40
1135Petran Radek1978Skype11:42:50
1136Nesporý Marek199411:42:50
1137Nesporá Lenka 199511:43:00
1138Mládek Jiří1988USK Praha11:43:00
1139Poslední Lucie1986EPO11:43:10
1140Vostřel Michal198711:43:10
1141Hodr Filip198711:43:20
1142Konrád Jakub198811:43:20
1143Benýr Pavel 1963MBM Praha11:43:30
1144Kotrba Pavel197311:43:30
1145Bárta Marek198011:43:40
1146Fruhvirt Stanislav 197511:43:40
1147Fořter Tomáš197511:43:50
1148Petera Jan197511:43:50
1149Vincour Tomáš197511:44:00
1150Jašek Ondřej1977Atletika Zábřeh11:44:00
1151Hamouz Jakub197911:44:10
1152Florian David198011:44:10
1153Dřízhal Jan 198011:44:20
1154Šedivý Michal198011:44:20
1155Hykš Karel197511:44:30
1156Bydžovská Martina198111:44:30
1157Vodvárka Antonín199711:44:40
1158Šebek Jiří1963Černošice11:44:40
1159Královec Jiří1979Praha Hlubočepy11:44:50
1160Herda Jan1983SKP Nymburk11:44:50
1161Chvátal Vladimír1967Úvaly11:45:00
1162Pánek Martin1987Liberální institut11:45:00
1163Hardyn Michal1984Tipli.cz11:45:10
1164Görgl Jan1976Slivenec11:45:10
1165Stýblová Bára1999Loko Beroun11:45:20
1166Ondřej Jakub1989Aritma Praha11:45:20
1167Šafařík Pavel198811:45:30
1168Jůzek Pavel197411:45:30
1169Nádvorník Václav197511:45:40
1170Kočka Jiří1990Olympia Kladno11:45:40
1171Výborný Kamil1990Olympia Kladno11:45:50
1172Šulc Ladislav1967Olympia Kladno11:45:50
1173Čellár Pavel196711:46:00
1174Lemberka Jan198311:46:00
1175Budínová Lucie199211:46:10
1176Khel Richard1975OK Sparta Praha11:46:10
1177Pour Jiří1970TJ Dukla Praha11:46:20
1178Tryzna Jan198111:46:20
1179Tryznová Ivana198111:46:30
1180Kratochvílová Petra198211:46:30
1181Matoušek Michal1962BTK EURO BIKE Praha11:46:40
1182Stárková Alena1977SK Babice11:46:40
1183Rottová Kateřina1976SK Babice11:46:50
1184Werner Lukáš1985SK Babice11:46:50
1185Jaborník Karel1980SK Babice11:47:00
1186Hakl Martin1987SK Babice11:47:00
1187Vaculík Jiří1974SK Babice11:47:10
1188Vizina Petr1967SK Babice11:47:10
1189Svoboda Karel1985SK Babice11:47:20
1190Fenyk Pavel1965SK Babice11:47:20
1191Fráz Lukáš1984SK Babice11:47:30
1192Trojek Petr1975Robert Noodle Tým11:47:30
1193Maleček Petr1972TJ Sokol Suchdol11:47:40
1194Matejak Petr 1973KKR Chomutov 11:47:40
1195Rihova Jitka 1976Dekanka 11:47:50
1196Matejakova Katerina 1978Matejak family 11:47:50
1197Čermák Jakub2002LBS sport team11:48:00
1198Křížková Monika1986KS Ikem11:48:00
1199Špačková Barbora1983KS Ikem11:48:10
1200Kotora Václav197911:48:10
1201Čunderlík Julius 1981Tataři 11:48:20
1202Buzková Eva1970SURVIVAL11:48:20
1203Buzková Kateřina 1987SURVIVAL11:48:30
1204Městka Jakub199011:48:30
1205Pech Jan198222:2211:48:40
1206Kunz Martin199011:48:40
1207Kunz Tomáš199011:48:50
1208Klak Jan1970AC Kriváň11:48:50
1209Thorovsky Stanislav1974Masters11:49:00
1210Vlček Jakub1990AC Mydlinky11:49:00
1211Vlček Jan1992AC Mydlinky11:49:10
1212Adamík Josef 1990AC Mydlinky11:49:10
1213Novák Tomáš1993AC Mydlinky11:49:20
1214Havlín Jiří1989AC Mydlinky11:49:20
1215Palic Jiří 1976AC Mydlinky11:49:30
1216Pospíšilová Karolína1996AC Mydlinky11:49:30
1217Němečková Eliška 1997AC Mydlinky11:49:40
1218Voldřichová Petra 1991AC Mydlinky11:49:40
1219Soldánová Michaela 1989AC Mydlinky11:49:50
1220Dobiáš Jakub200311:49:50
1221Jerabek Michal197811:50:00
1222Bergl Tomáš1978OB Tretra Praha11:50:00
1223Brychnáčová Irena1983OB Tretra Praha 11:50:10
1224Kučera David1978Ičy & Skrečy11:50:10
1225Ševčík Libor1980T.J. Sokol Unhošť11:50:20
1226Urban Jiří1979Zátiší Rakovník11:50:20
1227Mečl Michal1976AC Rajský Vrch11:50:30
1228Fajtl Petr197411:50:30
1229Studecký Jan1983Ušguli11:50:40
1230Medynský Tomáš1994MEDYSON TEAM11:50:40
1231Medynský Dan 1994MEDYSON TEAM11:50:50
1232Koťerová Eva1990MEDYSON TEAM11:50:50
1233Medynský Pavel1964MEDYSON TEAM11:51:00
1234Šíbal Martin 199011:51:00
1235 Hlaváč Jan199711:51:10
1236Holíková Michaela199911:51:10
1237Vavrečka Martin199111:51:20
1238Řehák Jan1978Spolek přátel 11:51:20
1239Řeháková Kristýna1989Spolek přátel 11:51:30
1240Bezvoda Viktor1992Pokrok11:51:30
1241Holík Tomáš1984ZŠ Jitřní11:51:40
1242Březina Tomáš1970SABZO Praha11:51:40
1243Bergner Martin1974Pětník11:51:50
1244Krupčík Ondřej199211:51:50
1245Jandura Michal1980T.J. Sokol Jičín11:52:00
1246Kyselý Pavel1976Brankostroj JM11:52:00
1247Herold Tomáš1978SK Uhelné sklady11:52:10
1248Šikl Martin198111:52:10
1249Jandl Petr196911:52:20
1250Krátký Pavel1972Mšeno-Sever11:52:20
1251Bém Tomáš1970Mšeno-Sever11:52:30
1252Jelínek Roman1970SK Rampouch11:52:30
1253Padrtova Kristýna1983Klub Road11:52:40
1254Čapek Jakub1972ÚFAR11:52:40
1255Čapek David2000Kvantová procházka ČVUT11:52:50
1256Kubias Jiří1971Kolovraty11:52:50
1257Kubias Šimon2001Kolovraty11:53:00
1258Zaťko Libor1968LIGA10011:53:00
1259Trach Josef198011:53:10
1260Doležel Jiří198011:53:10
1261Gregar Tomáš198011:53:20
1262Jakabová Ludmila199511:53:20
1263Mlčkovský Jiří1981SK Slavia Jesenice11:53:30
1264Lukeš Petr1966SMT11:53:30
1265Velík Libor1966SKI CLUB Nosáč11:53:40
1266Fridrich tomáš196711:53:40
1267Kubeš Jaroslav1975Záběhlice11:53:50
1268Baráková Markéta1994SK Kola Víšek11:53:50
1269Barák Václav1990AC Slovan Liberec11:54:00
1270ČADEK JIŘÍ19629111:54:00
1271SCHICK JINDRICH1975OCA11:54:10
1272Hartman Aleš1965USK Praha11:54:10
1273Semík Jan1965USK Praha11:54:20
1274Hejnová Martina1973USK Praha11:54:20
1275Krejzar Pavel1971Záběhlice11:54:30
1276Olšovský Vít198311:54:30
1277Paska Lukáš197911:54:40
1278Pasková Anna198411:54:40
1279Vejvodova Kristyna2000Kanoistika sedlcany11:54:50
1280Ledecký Vladimír1984OK Jiskra Nový Bor11:54:50
1281Juklíček David198211:55:00
1282Svoboda Milan1979Milovičtí běžci 11:55:00
1283Matys Michal1977Vytrvalci Krenov11:55:10
1284Kubias Ondřej 1974Pardubice 11:55:10
1285Cingr Jaroslav 1972Pardubice 11:55:20
1286Němec Václav 1973Pardubice 11:55:20
1287Harcová Lucie 1980Pardubice 11:55:30
1288Říha Miroslav1945Sokol Sadská11:55:30
1289Ryzák David199911:55:40
1290Rejzková Barbora198611:55:40
1291Rejzek Daniel198311:55:50
1292Mazouch Stanislav198411:55:50
1293Vrňáková Martina198311:56:00
1294Zon Jan1974Sport Team Vimperk11:56:00
1295Hrdlička Emil 1953Sport Team Vimperk11:56:10
1296Hrdlička Marek1973Sport Team Vimperk11:56:10
1297Bulín Pavel197011:56:20
1298SLAMA HONZA1975SOKOLÍCI PRAHA VENKOV11:56:20
1299KUČERA VOJTA1979SOKOLÍCI PRAHA VENKOV11:56:30
1300Jelínek Jan1969Běh Kladno11:56:30
1301Hladký Zbyněk1972Sokol Kolovraty11:56:40
1302Krčil Jakub1989Gustíci11:56:40
1303Poříz Lukáš1988Gustíci11:56:50
1304Krčil Ondřej1985Gustíci11:56:50
1305Trnková Kateřina198911:57:00
1306Zbirovská Jana198211:57:00
1307Zbirovský Jan198011:57:10
1308Kubala František197311:57:10
1309Vilem Peter1963Solitea Vema11:57:20
1310Kymla Petr1977Green Avengers11:57:20
1311Budina Zdeněk 1976Green Avengers11:57:30
1312Piazza Jan 197911:57:30
1313Chevalier Pierre 1990Green Avengers11:57:40
1314Šikola Pavel1985Česká Lípa11:57:40
1315Jakoubek Aleš1974KVM 188111:57:50
1316Šíma Petr1971Spartak Modřany11:57:50
1317Červenka Pavel1972Spartak Modřany11:58:00
1318Josefus Petr1996Pražská Stoka11:58:00
1319Josefus Radek1993HC Hvězda Praha11:58:10
1320Holý Petr1993Pražská Stoka11:58:10
1321Josefus Tomáš1993Pražská Stoka11:58:20
1322Chládek Jiří1993Pražská Stoka11:58:20
1323Malátek Vladimír1993Pražská Stoka11:58:30
1324Holá Kateřina1995Fanclub Pražské Stoky11:58:30
1325Staňková Aneta1996Fanclub Pražské Stoky11:58:40
1326Filip Honza1976Praha 1011:58:40
1327Dvořáček Dan1979Matfyz Praha11:58:50
1328Palme Štěpán1955RopCzeSki Roprachtice11:58:50
1329Šulc Lukáš1982RopCzeSki Roprachtice11:59:00
1330Janata Milan1986RopCzeSki Roprachtice11:59:00
1331Zelenka Tomáš1995RopCzeSki Roprachtice11:59:10
1332Hloušek Jiří1979RopCzeSki Roprachtice11:59:10
1333Veselý Petr1982RopCzeSki Roprachtice11:59:20
1334Luňák Tomáš1974SK Babice11:59:20
1335Krupička Jan1981Cream team11:59:30
1336Bouchalová Lucie1980Běhej se psem11:59:30
1337Doubek Brennerova Lenka198311:59:40
1338Hlubuček Tomáš1966OK Kamenice11:59:40
1339Baldrianová Barbora1978USK Praha11:59:50
1340Adam Petr198911:59:50
1341Ďuriga Jakub1988Neni máslo!12:00:00
1342Reznyk Dmytro198912:00:00
1343Adam Jiří1980Ďáblický ďas12:00:10
1344Kubíček Vojtěch1978Chemická smršť12:00:10
1345Benda Jan1982AC Relax12:00:20
1346Kasinová Barbora198812:00:20
1347Rožánek Vladimír1958SABZO Praha12:00:30
1348Vavro Roman196912:00:30
1349Sochor Michal1996Pecerady12:00:40
1350Knap František1979SK Jeseniova12:00:40
1351Knap Martin1972SK Jeseeniova12:00:50
1352Cole David1968SK Jeseeniova12:00:50
1353Novák Michael1977Gone4.run12:01:00
1354Hradečný Přemysl197912:01:00
1355Hradečná Petra197912:01:10
1356Frelich Martin1971Sokol České Budějovice12:01:10
1357Ložek Petr197212:01:20
1358Kraus Tomáš1973Branovský statek12:01:20
1359Kruba Jaroslav1972Branovský statek12:01:30
1360Krubová Natálie2000Branovský statek12:01:30
1361Pazdera Lukás1986Unique Tri Team12:01:40
1362Kvasnička Ladislav1974KDZ Lysá nad Labem12:01:40
1363Vašák Martin1974Black’s gang12:01:50
1364Frzal Martin199012:01:50
1365Moder Mario199112:02:00
1366Bareš Daniel1979Baresi team12:02:00
1367Smutný Pavel1976Baresi team12:02:10
1368Červený Mojmír1974SKOB Roudnice12:02:10
1369Kolařík Dušan1977Black’s gang12:02:20
1370Kolařík Matěj2002Black’s gang12:02:20
1371Vach Pavel1976FbŠ Bohemians12:02:30
1372Pilík Michal1985Atletika Radotín12:02:30
1373Eliáš Petr198612:02:40
1374Matásek Luboš1984SK Plzeň Bolevec12:02:40
1375Buřič Jan1975SK Plzeň Bolevec12:02:50
1376Hruška Pavel1977Sokol Václavice12:02:50
1377Hrabáček Jan197312:03:00
1378Übermajer Vladimír197612:03:00
1379Hanzlík Pavel1983Cyklan Kakov12:03:10
1380Petráček Jan199312:03:10
1381Mika Milan1970TSO12:03:20
1382Souček Jiří1993naBOSo TTT12:03:20
1383Mužíček Pavel1984TTT12:03:30
1384Skrumský Kamil1979TTT12:03:30
1385Brzobohatá Šárka1985TTT12:03:40
1386Krapítek Vojtěch1987TTT12:03:40
1387Flek Adam1994naBOSo12:03:50
1388Nguyen Libor1987naBOSo12:03:50
1389Kujan Filip1991naBOSo12:04:00
1390Nejedlý Michal1998TTT12:04:00
1391Novák Ondřej199012:04:10
1392Kostka Petr1958Hůrka12:04:10
1393Soubusta Jan1977Hůrka12:04:20
1394Sedlacek Jaroslav1979Hostivařský lesopark12:04:20
1395Polák Ferdinand197212:04:30
1396Kadečka Radovan1973Říční klub HRUBOZRNO12:04:30
1397Šťástka Jaroslav1969Říční klub HRUBOZRNO12:04:40
1398Sedláček Pavel1972Říční klub HRUBOZRNO12:04:40
1399Veselý František1969Říční klub HRUBOZRNO12:04:50
1400Staňkovský Jan1970Říční klub HRUBOZRNO12:04:50
1401Bouzek Tomáš1988Říční klub HRUBOZRNO12:05:00
1402Kněžourová Nikola199412:05:00
1403Grim Ondřej1995Příbram12:05:10
1404Svoboda Robert1977bajker.eu12:05:10
1405Krajicek Martin198212:05:20
1406Borsek Jan1957Chrášťany12:05:20
1407Varga Miroslav1956Deaws Jablonec nad Nisou12:05:30
1408Pihl Johan1981Sverige12:05:30
1409Kaliberka Bohuslav1952TJ Liboc12:05:40
1410Rybova Eliska200012:05:40
1411Pavlů Mirka1975Hejvy's Intimate Team12:05:50
1412Součková Andrea1987naBOSo TTT12:05:50
1413Matuštíková Magda1987naBOSo12:06:00
1414Boroňová Daša1988naBOSo12:06:00
1415Janotová Denisa1988naBOSo12:06:10
1416Difko František1988naBOSo12:06:10
1417Dlouhá Lucie1989naBOSo12:06:20
1418Balažovičová Diana1996naBOSo12:06:20
1419Kotek Jiří198612:06:30
1420Julínek Simon1972Phlebomedica Runners12:06:30
1421Strejček Štěpán1985Phlebomedica Runners12:06:40
1422Ložek Sam200312:06:40
1423Hejtíková Gabriela198112:06:50
1424Homola Radek1973Převýšov12:06:50
1425Simbartl Pavel1968Karlovy Vary12:07:00
1426Sochor Vít1999Záhořany12:07:00
1427Vagnerová Zuzana1980GOGO12:07:10
1428Tůma Josef1979GOGO12:07:10
1429Tůma Lukáš1983GOGO12:07:20
1430Bervida Petr1979GOGO12:07:20
1431Novotný Jiří1979GOGO12:07:30
1432Rabiňák Martin1979Borová Lada 12:07:30
1433Lux Jakub1979VTC Pyskočely 12:07:40
1434Mentberger Štěpán1970Ski Klub Hřebeč12:07:40
1435Švík František1969Ski Klub Hřebeč12:07:50
1436Špaňár Martin1970Ski Klub Hřebeč12:07:50
1437Šebek Pavel1969Ski Klub Hřebeč12:08:00
1438Babka Aleš1976Ski Klub Hřebeč12:08:00
1439Birhanzl Jiří1979Ski Klub Hřebeč12:08:10
1440Šebek Dominik1997Ski Klub Hřebeč12:08:10
1441Mentberger Matouš2001Ski Klub Hřebeč12:08:20
1442Mentberger Mikuláš 2003Ski Klub Hřebeč12:08:20
1443Kembický Otto2003Ski Klub Hřebeč12:08:30
1444Račan David2002AC Čimelice12:08:30
1445Červák Jan1980OOB TJ Slovan Luhačovice12:08:40
1446Totzauer Pavel198912:08:40
1447Michal Ondřej199312:08:50
1448Hanka Oldřich196212:08:50
1449Bojko Jan197912:09:00
1450Svoboda Pavel1969SK Vlaška12:09:00
1451Dudla Michal1974SK Vlaška12:09:10
1452Kára Pavel198012:09:10
1453Havel Jan1986Pavel Havel & Nicol Team12:09:20
1454Moučka Tomáš1982Labemfurt Mikulovice12:09:20
1455Jäger Filip199612:09:30
1456Cvinger Zdeněk197912:09:30
1457Luštický Jan198812:09:40
1458Bogusch Jan198712:09:40
1459Navrátil Martin198112:09:50
1460Medalová Lucie1977Raiffeisen Leasing12:09:50
1461Mandaus Lukáš1971Darebák & Darebák12:10:00
1462Mitas Lukáš1992Hello bank!12:10:00
1463Mitas Ladislav1970Velosport Valenta Pelhřimov12:10:10
1464Buinov Konstantin198012:10:10
1465Koldová Kristýna1990Survival12:10:20
1466Janas Petr2002SK Praga12:10:20
1467Janas Petr1971SK Praga12:10:30
1468Janas Adam2003SK-Praga12:10:30
1469Janovsky Tomas2001SK Praga12:10:40
1470Janovsky Tomas1964SK Praga12:10:40
1471Mužíčková Helena1985TTT12:10:50
1472Novotný Jan197512:10:50
1473KALITA Jan197912:11:00
1474ŠOULA Oldřich197812:11:00
1475Šoulová Veronika198112:11:10
1476GEFFERT Ivo196612:11:10
1477Jonáš Jan198812:11:20
1478BENEŠ Martin197812:11:20
1479TOMÁŠEK Petr197612:11:30
1480Burda Jakub197912:11:30
1481Burda Zdeněk198212:11:40
1482Holan Martin1963TJ Zentiva12:11:40
1483Solověvová Jana198012:11:50
1484Háva Jaroslav1965HS Šneci12:11:50
1485Hamták Otakar1962HS Šneci12:12:00
1486Háva Petr1989HS Šneci12:12:00
1487Sandaná Monika199512:12:10
1488Hávová Barbora1995HS Šneci12:12:10
1489Skočdopole Tomáš 196712:12:20
1490Bouša Tomáš1990AC Mydlinky12:12:20
1491Žárský Štěpán2003AC Mydlinky12:12:30
1492Gažo Martin1988AC Mydlinky12:12:30
1493Kopsa Šimon1990AC Mydlinky12:12:40
1494Štěpán Petr1993AC Mydlinky12:12:40
1495Říha Jakub1992AC Mydlinky12:12:50
1496Holíkova Michaela1989AC Mydlinky12:12:50
1497Grebáčová Jana1962AC Mydlinky12:13:00
1498Šilov Michal198212:13:00
1499Horák Jakub199712:13:10
1500Marek Tomáš1985Proroci zadní řady12:13:10
1501Ježáková Pavla1988Proroci zadní řady12:13:20
1502Vrána Vilém1985Proroci zadní řady12:13:20
1503Alán Lukáš1985Proroci zadní řady12:13:30
1504Polák Vladimír1986Proroci zadní řady12:13:30
1505Hladíková Anežka1998Proroci zadní řady12:13:40
1506Tůma Daniel2001Proroci zadní řady12:13:40
1507Sudek Matouš1998Proroci zadní řady12:13:50
1508Soukup Václav 1989Cukrouši Praha12:13:50
1509Kýhos František198212:14:00
1510Würtherle Pavel1974IHC Roller Storm Praha12:14:00
1511Kluch Jiří1974IHC Roller Storm Praha12:14:10
1512Vágner Daniel1973CykloVape racing team12:14:10
1513Bartáková Jana1977Česká Lípa12:14:20
1514Halecký Radek1980SC START K.VARY12:14:20
1515Pilný Jiří 1977Mudicon12:14:30
1516Mrkous Pavel1969Patron dětí12:14:30
1517Hruby Ondrej1985Hrubass team 12:14:40
1518Mrkous Jan1997Patron dětí12:14:40
1519Mrkous Matyáš2002Patron dětí12:14:50
1520Vágner Daniel1973Kross bikeranch team 12:14:50
1521Lebeda Jan1976TJ Fanynka a maminka Hodkovičky12:15:00
1522Soukup Roman1981Letci Horní Počernice12:15:00
1523Severa Dominik1977Letci Horní Počernice12:15:10
1524Moravec Marek1988No Pain No Gain12:15:10
1525Kováč Luděk197812:15:20
1526Onderková Eliška2002SK Kotlářka12:15:20
1527Macháček Martin2001SK Kotlářka12:15:30
1528Lečbych Petr198012:15:30
1529Souček Jan1978Kanoistika Dukla 12:15:40
1530Doležalová Petra197412:15:40
1531Doležal Jan197612:15:50
1532Janďourek Petr197812:15:50
1533Fousek Jiri1988SK Vyžlovka12:16:00
1534Meissner Rudolf1989Vackov12:16:00
1535Vrábel Martin 1994Nanohadi12:16:10
1536Koblih Matej198812:16:10
1537Mužík Tomáš1982SC Radotín12:16:20
1538Hryzák Ondřej1991Ttailpoint12:16:20
1539Šimík Jan197812:16:30
1540Kučera Tomáš1976SK Rover Praha12:16:30
1541Doležel Radovan199412:16:40
1542Prušák Jan198812:16:40
1543Kubát Michal197312:16:50
1544Kučera Martin198012:16:50
1545Lněnička Aleš197212:17:00
1546Bučík Jaromír1957Biatlon Halenkovice12:17:00
1547Artus Tomáš 1977Pecerady 12:17:10
1548Frana Pavel 197012:17:10
1549Vachal Jiri 198412:17:20
1550Geffertova Radka 197612:17:20
1551Bartlova Zuzana 197612:17:30
1552Blazek Vlasta 197112:17:30
1553Švarc Štěpán1998Habrovka12:17:40
1554Pleticha Richard197512:17:40
1555Šindelář Martin197212:17:50
1556Říha Tomáš199012:17:50
1557Macko Roman198112:18:00
1558Zdeněk Libor1966Cyklo Velešín12:18:00
1559Tůma Radek1969SKP Pelhřimov12:18:10
1560Čermák Jakub2002LBS sport12:18:10
1561Kněz Jiří1969SDH Líbeznice12:18:20
1562HUMR Jan1984SK Rover Praha12:18:20
1563HUMROVÁ Lucie1991PBK12:18:30
1564Kuzmiak Michal1988Adidas Runners12:18:30
1565Čučvara Pavol1983Podbořany 12:18:40
1566Kopečný Miroslav1975Mámin tým12:18:40
1567Machovec Bohumír1973Mámin tým12:18:50
1568Krejčí Jiří1949neregistrovaný12:18:50
1569Pisek Jaroslav199012:19:00
1570Pařízek Petr198412:19:00
1571Mach Jakub198112:19:10
1572Hodač Radek1983Deravy trenky12:19:10
1573Havel Vojtěch199112:19:20
1574Koželuh Vojtěch1992Atletika Klatovy12:19:20
1575Koželuh Jan1990Atletika Klatovy12:19:30
1576Severa Jakub1986dolphin consulting, a.s.12:19:30
1577Pavel Miroslav1985Pavlovic upaluj12:19:40
1578Geletič Václav198412:19:40
1579Vorel Ondřej198812:19:50
1580Levora Michal198912:19:50
1581Marhoul Lukáš1976Říčany12:20:00
1582Žďánská Tereza197812:20:00
1583Pudláková Lucie198312:20:10
1584Brém Petr1980Rungo.cz12:20:10
1585bačovský petr198012:20:20
1586Slepička Jakub1994SOKOL Praha-Strašnice12:20:20
1587Slepička Jan1996SOKOL Praha-Strašnice12:20:30
1588Škvára David199412:20:30
1589Mašek Vojta199412:20:40
1590Provazník Martin199612:20:40
1591Ryvola Martin1992RC Babice12:20:50
1592Špaček Mira198012:20:50
1593Kněžek Jakub198212:21:00
1594Truhlář Michal1979Modranska crew12:21:00
1595Havlín Marcel1989CrossFit HomeTown12:21:10
1596Čermáková Denisa198512:21:10
1597Marek Tomáš 197512:21:20
1598Klapetková Kristýna199512:21:20
1599Vaněk Vladimír1973TJ Sokol Besednice12:21:30
1600Kachman Tomas1982Time12:21:30
1601Maxima Milan1980Time12:21:40
1602Bareš Jiří1985IBK Svatý Hole Kladno12:21:40
1603Kutík Ladislav1973kafe&vlaky12:21:50
1604Mlýnek Radek197312:21:50
1605Mlýnek Lukáš 199512:22:00
1606Mlýnková Kristýna200012:22:00
1607Spružinová Jana197112:22:10
1608Richter Jaroslav197312:22:10
1609Kacerovsky Jiří1980Kačeři12:22:20
1610Šubrt Václav1975Lemry kavárenští povaleči12:22:20
1611Stejskalová Jana1979SK Sauna12:22:30
1612Pokorný Pavel1976SK Sauna12:22:30
1613Kadláčová Petra198112:22:40
1614Zárubová Aneta1987Sport Eden Beroun12:22:40
1615Štefan Karel198612:22:50
1616Rozek Jan1987Mika Training Team12:22:50
1617Hendrych Jiri1974Mika Training Team12:23:00
1618Kocourek Josef197412:23:00
1619Špot Jan1994CHKA12:23:10
1620Sobota Marek1979Fox klub12:23:10
1621Zeman Karel1981Fox klub Praha12:23:20
1622Sobotová Jana1982Fox klub Praha12:23:20
1623Cernetic Filip1980Fox klub Praha12:23:30
1624Fiala Jan1978Fox klub Praha12:23:30
1625Neudörfl Leoš1972Fox klub Praha12:23:40
1626Rajčan Šimon198612:23:40
1627Čížek Tomáš198112:23:50
1628SÁSKOVÁ Tereza200012:23:50
1629SÁSKA Luděk196812:24:00
1630Herget Jan197912:24:00
1631Hergetova Michaela197912:24:10
1632SÁSKA Jan200212:24:10
1633Noll Jan199612:24:20
1634Havránek Pavel1983Triton Beroun12:24:20
1635Havránková Markéta1987Líný Drzý Holky12:24:30
1636Husák Martin1986SK Pyšely12:24:30
1637Mraz Pavel197612:24:40
1638Hrdlička Štěpán1980Liberecké gazely12:24:40
1639Moc Radek1978Liberecké gazely12:24:50
1640Moc Jaroslav1990Liberecké gazely12:24:50
1641Šimek Lubor1975Velké Přílepy12:25:00
1642Černý Jaroslav1993Kluci z Brd12:25:00
1643Ksandr Filip1993Kluci z Brd12:25:10
1644Malecký Robert1970Útvar pro organizovaný zločin12:25:10
1645Němec Jan1975JIZKRA12:25:20
1646Hrubý Jan1982CSG TRI TEAM12:25:20
1647Andrlová Veronika1990CSG TRI TEAM12:25:30
1648Vala Ondřej197812:25:30
1649Skala Marek1974Slavoj Braník12:25:40
1650Pluhař Karel198312:25:40
1651Hajný Martin199112:25:50
1652Schubert Alfréd199412:25:50
1653Krotil Radek198312:26:00
1654Duda Marek197912:26:00
1655Kasík Martin1990TJ Krůta Spořilov12:26:10
1656Kortanek Martin1974Rumoplast12:26:10
1657Šmejkal Petr 1979Rumoplast12:26:20
1658Kortankova Renata 1977Rumoplast12:26:20
1659Fischerova Jana 1976Rumoplast12:26:30
1660Zetel Jaroslav 1978Rumoplast12:26:30
1661Beran Jiří1973Rumoplast12:26:40
1662Kasal Alexandr1991ješšovice rednecks12:26:40
1663Šlechtová Ester198612:26:50
1664Krontorad Vitezslav1982SK Herinker12:26:50
1665Milec Andrej1982SK Herinker12:27:00
1666Kubík Václav198312:27:00
1667Čechura Jiří 1964Čistý sport 12:27:10
1668Valenta Tomáš199112:27:10
1669Valenta Hugo198312:27:20
1670Zíka Jan1979ZdarBar IM Team12:27:20
1671Bráza Jirka197612:27:30
1672Grabmüllerová Aneta1993OSI OSLO12:27:30
1673Grabmüller Ivo1962B+H České Budějovice12:27:40
1674Ágh Lukáš1989BK Pražírna12:27:40
1675Krist Ondřej1987TJ Chemtrails12:27:50
1676Michálek Radim1988Ineos grenadiers12:27:50
1677Krajíček Václav1980SK Dolní Chabry12:28:00
1678Zábranský Filip197812:28:00
1679Wolf Ota198712:28:10
1680Červinka Jan1989OK 24 Praha12:28:10
1681Červinková Barbora1993OKP12:28:20
1682Ulrichova Dagmar199212:28:20
1683Vodičková Kateřina199612:28:30
1684Valenta Jan1966Klánovické větry12:28:30
1685ONDRYÁŠ PETR1980TJ LIGA 100 OLOMOUC12:28:40
1686Roman Martin1983Dynafit12:28:40
1687Moudrá Edita1986Cat is the best12:28:50
1688Mareth Lucie 198812:28:50
1689Němeček Petr1977Germanikusovi12:29:00
1690Punda Václav1990RBZ Praha12:29:00
1691Pundová Markéta1987RBZ Praha12:29:10
1692Linda Martin1980RBZ Praha12:29:10
1693Punda Ondřej198812:29:20
1694Punda Václav1960MTB Modřany12:29:20
1695Svoboda Jan1999ACMB12:29:30
1696Osička Martin1975KB team12:29:30
1697Krotký Jiří1978KB team12:29:40
1698Roskot Michal198912:29:40
1699Siegl Pavel1998Kdyňský chuje TC12:29:50
1700Nol Ondřej197812:29:50
1701Rout Jiří197512:30:00
1702Pašek Marcel1975Melechov team12:30:00
1703Keken Jan199612:30:10
1704Pataky Zuzana1986Pataky team12:30:10
1705Pataky Július1986Pataky team12:30:20
1706Pataky Sarah1995Pataky team12:30:20
1707Štěpánková Petra198312:30:30
1708Tůma Radek197612:30:30
1709Tůmová Natalie198312:30:40
1710Bolehovský Michal2002Kerteam12:30:40
1711Baxa Petr1979Český běžecký klub12:30:50
1712Hanzal Vilém1972TJ Unhošť12:30:50
1713Klímek Jaroslav1973STS Chvojkovice Brod12:31:00
1714Matějka Petr197312:31:00
1715Vénos Petr1973FOFOKLUB12:31:10
1716Nováková Monika198712:31:10
1717Veselý Daniel1975Astra Praha12:31:20
1718Kolář Jakub1972TJ Hcuc Mlékosrby12:31:20
1719Kolářová Kateřina1973Hrádeček - hnusnej kopeček12:31:30
1720Štěpán Jakub198612:31:30
1721Smrček Jakub199412:31:40
1722Hofírková Michaela198612:31:40
1723Bartoš Filip198612:31:50
1724Hudečková Kateřina1979Bizon RUN12:31:50
1725Machytka Matěj199412:32:00
1726Honka Petr1971Hck12:32:00
1727Matějka Josef197312:32:10
1728Císař Adam1981TJ Slavia Žižkov12:32:10
1729Janeček Petr1988JC Team divize Kladno12:32:20
1730Sitter Lukáš199612:32:20
1731Pohůnková Vendula197312:32:30
1732Kincl Petr1974PwC Legal12:32:30
1733Rampichová Iva1982SK Hájovna Volary12:32:40
1734Dvořák Martin197012:32:40
1735Dvořák Martin199912:32:50
1736Skála Radek 1976Pecerady12:32:50
1737Med Frantisek1981TJ Floquet12:33:00
1738Hradec Milan1976SK Slizoun12:33:00
1739Bláhová Zuzana1976OK DORTY12:33:10
1740Jelínek Petr1977TTK Slavia VŠ Plzeň12:33:10
1741Novák Ondřej1992ACZ12:33:20
1742Nádherný Martin199212:33:20
1743Wasserbauer Radek199312:33:30
1744Podlipný Jiří199312:33:30
1745Vrbický Ondřej1973Lenoši z Podolí12:33:40
1746Štěpánková Barbora199012:33:40
1747Austerlitz Jan1981Praha 412:33:50
1748Janovská Anna1981Praha12:33:50
1749Veselý Michal1980RORACE TEAM Pyšely12:34:00
1750Liška David1977Forrest Gump Team12:34:00
1751Bláha Karel1973Noční klub12:34:10
1752Poláčková Jiřina1983vk vAJGAR12:34:10
1753Landovský Tomáš1991SK Praga12:34:20
1754Beneš Václav199112:34:20
1755Herbst Jarmila1974HerbsticiRun12:34:30
1756Seidlová Monika1980ŠTEFKO RUNNING TEAM12:34:30
1757ŠEDIVÝ Michal 1968Shadouz12:34:40
1758Dvořák Michal199912:34:40
1759Žáček Martin1965UNIQA12:34:50
1760Stehlík Ermín1947žádný12:34:50
1761Klemperer Otto1997Kanoistika Poděbrady12:35:00
1762Kučera Pavel198612:35:00
1763Borovicka Jiri1970FK Ujezd nad Lesy12:35:10
1764Pirk Adam200112:35:10
1765Sýkora Vlastimil198512:35:20
1766Křepela Ivo198912:35:20
1767Hromádková Petra199212:35:30
1768Kuboš Milan1983BKČS12:35:30
1769Zvolský Ladislav197812:35:40
1770Čermáková Jana198312:35:40
1771Gábina Městková197212:35:50
1772Berný Ondřej199412:35:50
1773Malinský Karel197612:36:00
1774Flisnikova Karolina199312:36:00
1775Malík Robert197412:36:10
1776Herdova Klara1978SK Roklinka12:36:10
1777Štípek Roman1975SK Roklinka12:36:20
1778Šlégl Marek1977Pod parou12:36:20
1779Veselík Miroslav1986SK Svěrák12:36:30
1780Hybs Petr1978Alcasys 12:36:30
1781Frantl Tomáš1979Bubeneč12:36:40
1782Kluganost Jan1977TJ Antonínov Bivoj12:36:40
1783Sedláček Jan1986SK Svěrák12:36:50
1784Bret Tomáš1975Run4fun12:36:50
1785Poživilová Barbora2000Run4fun12:37:00
1786Ritter Tomáš1973Run4fun12:37:00
1787Hrdinka Jiří1982Run4fun12:37:10
1788Kulhánek Martin1983Run4fun12:37:10
1789Jančík Bořek1964Run4fun12:37:20
1790Minchev Ivan1957JUST12:37:20
1791Koudelka Filip1991eD system Silvini team12:37:30
1792Tomeš Jakub1991Atletika Hostivař12:37:30
1793Hlaváč Jan1994Atletika Hostivař12:37:40
1794Ježek Jan1985Atletika Hostivař12:37:40
1795Tlapa Jaroslav1981Ultima K.lap Team12:37:50
1796Chlad Lukáš1991HAKA Racing Team12:37:50
1797Chlad Martin1989HAKA Racing Team12:38:00
1798Sechter Miloslav196712:38:00
1799Cís Martin196712:38:10
1800Chadim Václav1980CSG TriTeam12:38:10
1801Med Josef1997eForce FEE Prague12:38:20
1802Jakubašeková Kateřina197312:38:20
1803Chaloupka Jan197412:38:30
1804Pavlas Martin1982GymKa Praha12:38:30
1805Pavlasová Kateřina1982GymKa Praha12:38:40
1806Biskup Jiří197712:38:40
1807Vrsinsky Petr1985Lehovec12:38:50
1808Dostál Miroslav1974Hošnice 2512:38:50
1809Hofrichterová Jana1974Hošnice 2512:39:00
1810Psenicka Viktor1987Asics FrontRunner12:39:00
1811Vondra Tomáš1992Triatlon Loko Trutnov12:39:10
1812Bezdek Petr198412:39:10
1813Mikula Roman198012:39:20
1814Feist Jiří196212:39:20
1815Feist Štěpán199012:39:30
1816Nesvadba Michal198012:39:30
1817Vašák Aleš1959-12:39:40
1818Buchálek Darek1984IG: dario.runner12:39:40
1819Adamec Michal1987MŠ Zeměkoule12:39:50
1820Broukal Vladimir1977Brouci v triku12:39:50
1821Broukal Tomáš1973Lovci kanců Světice12:40:00
1822Štychová Barča1980Dračice z Olivovny12:40:00
1823Maděra Radim1972Lazaři v běhu12:40:10
1824Rybka Vlastik196612:40:10
1825Rybková Romana197012:40:20
1826Pekárek Matěj1983Modřanská crew12:40:20
1827Adámková Eliška1976MŠ Zeměkoule12:40:30
1828Mašek Jiří1965Běžci v Nedaninách12:40:30
1829Syrovatko Jiri1970PSK Olymp12:40:40
1830Sekerka Jan1978Kehar12:40:40
1831Brčák Pavel198412:40:50
1832Krsek Tomáš196612:40:50
1833Čermáková Lucie1976SKK Spartak Čtyřkoly12:41:00
1834Diňa Dominik1997Dobřejovice12:41:00
1835Maryško Filip198112:41:10
1836Tichý Martin1999Apache Loko Trutnov12:41:10
1837Trögel Ivan199012:41:20
1838Studnička Jan1987Cafe Scholz12:41:20
1839Pelnař Petr1981Kuny12:41:30
1840Eyberger Milan1978Kanci12:41:30
1841Audes Václav1979Kanci12:41:40
1842Fuks Tomáš1981Kanci12:41:40
1843Engel Jan1977Kanci12:41:50
1844Švarc Petr1982Kanci12:41:50
1845Košťál Daniel198512:42:00
1846Golda Václav197712:42:00
1847Golda Jakub200212:42:10
1848Přibík Martin1974Vnitřnosť12:42:10
1849Petrovic Matej199612:42:20
1850Zemanek Petr1989HC Kobra12:42:20
1851Vaclavikova Anna1992HC Kobra12:42:30
1852Fijala Jiří1976VSC Čelákovice12:42:30
1853Makovec Martin1979Prague Triatlon12:42:40
1854Lacinová Hana1970Havlíčkova Borová12:42:40
1855Kahoun Filip1968Brdonoš12:42:50
1856Koranda Tomáš199812:42:50
1857Janeček Michal199912:43:00
1858HREVUŠ ALEXANDR197912:43:00
1859Borovičkovová Lenka1973SK Nové Město nad Metují12:43:10
1860Andrle Lukáš1982JAMI Gardens12:43:10
1861Kalista Jiří 1979SPORTGARAGE s.r.o.12:43:20
1862Lukinykh Ilya199012:43:20
1863Dvorak Jan1976Sportin.art 12:43:30
1864Vrbenský Jakub1995Olympia Spartan Training Kutná Hora12:43:30
1865Vojtík Petr1972Profinit12:43:40
1866Barvínek Jakub1989BK INICIATIVA PRAHA12:43:40
1867Hrnčiříková Karolina199912:43:50
1868Nevlida Miroslav198812:43:50
1869Bertelman Ondřej200012:44:00
1870Pecháčková Lucie199712:44:00
1871Homolka Ondřej 1977SC Radotín Praha12:44:10
1872Kolář Josef1994PK FSV UK12:44:10
1873Kondělková Jana1996PK FSV UK12:44:20
1874Kostka Jan198712:44:20
1875Petr Fohl197612:44:30
1876Zimák Tomáš1986ASK Dipoli12:44:30
1877Coch Petr198512:44:40
1878Litov Tomáš198512:44:40
1879Pokorný Richard198612:44:50
1880Eliáš Adam1985SPORTGARAGE s.r.o.12:44:50
1881Melichar Josef197212:45:00
1882Drnek Tomáš1976Vajbrtruc team12:45:00
1883Mátl Petr1973VK Vajgar12:45:10
1884Fiala Tomáš1972S.K.Naše Rodina Uh.Hradiště12:45:10
1885Troup Matyas1987Sokol Balbinova Praha 212:45:20
1886Hrdlička Tomáš2001Vajbrtruc team12:45:20
1887Holický Jakub2003VK Vajgar12:45:30
1888Hrdina Jan197912:45:30
1889Eliášová Tereza1979We love run12:45:40
1890Provaznik Jiři1972HC Klemša Pardubice 12:45:40
1891Provazniková Adéla199712:45:50
1892Městková Lucie1978Tempo Praha12:45:50
1893Horad David196912:46:00
1894Víšek Tomáš197412:46:00
1895Hůla Jiří197712:46:10
1896Pejša Marek197412:46:10
1897Dobiáš Vít197212:46:20
1898Hrazdira Filip197912:46:20
1899Jiroutek Petr197912:46:30
1900Čermák Kryštof198012:46:30
1901Radovnicky Jaroslav199012:46:40
1902Černý Pavel1965Jiskra Křelovice12:46:40
1903Černý Pavel1998Jiskra Křelovice12:46:50
1904Ekl Jiří1963Falcon Rokycany12:46:50
1905Mrkousová Edita1968Patron dětí12:47:00
1906Nobilis Petr 1987Spartak Sedlec12:47:00
1907Vávra Marek 1973Spartak Sedlec12:47:10
1908Jedlička Jindřich1971Pumpa Plzeň12:47:10
1909Žalud Miloš1971Spartak Sedlec12:47:20
1910Hloušek Jiří1976Historic Rally Team, o.s.12:47:20
1911Šnebergerová Michaela199012:47:30
1912Žižková Jaroslava1977OK Dobříš12:47:30
1913Chmelík Petr1980OK Dobříš12:47:40
1914Nentvich Lubomír1958OK Dobříš12:47:40
1915Los Jago1998OK Dobříš12:47:50
1916Hruška Jan1970OK Dobříš12:47:50
1917Etrych Tomáš1973OK Dobříš12:48:00
1918Tichy Jiri1975Czech Outdoor Extreme Team12:48:00
1919Tuček Martin1975Silvini Madshus Team12:48:10
1920Matějka Pavel198012:48:10
1921Schlixbier Martin198412:48:20
1922Šafránek Michal1989Free Tibet - ZŠ Mraveniště12:48:20
1923Dobiáš Vít197212:48:30
1924Suchardova Zdenka1985Troubky12:48:30
1925Kejha Pavel1989Troubky12:48:40
1926Bartík Patrik1976KESBUK12:48:40
1927Andraško Michal1981Losos Streetos12:48:50
1928Bandrowski Tomáš197412:48:50
1929Žalud Pavel 197312:49:00
1930Jandíková Barbora1968Praha12:49:00
1931Dušátko Jan1976Messenger12:49:10
1932Štancl Štěpán198912:49:10
1933Beránek Aleš199112:49:20
1934Svoboda Petr1977HB12:49:20
1935Černoch Daniel 1982Losos Streetos12:49:30
1936Vokrouhlík Michal198312:49:30
1937Kučerová Iveta1985TJ Sokol Unhošť12:49:40
1938Srubar Jiri197512:49:40
1939Zahálka Michal198512:49:50
1940Zderadička Petr197412:49:50
1941Bašus Martin1971TJ Sokol Podlázky12:50:00
1942Pautau Siarhey1969Letiště Praha12:50:00
1943Malina David1986Strakonice12:50:10
1944Janků Jiří198812:50:10
1945Nosek Vladimír1959SOS J.Hradec12:50:20
1946Čech Michal1959Silvini Madshus Team12:50:20
1947Babič Lukáš199112:50:30
1948Slovák Tomáš1969DHL ITS Running Club12:50:30
1949Polášková Pavlína198112:50:40
1950Kusák Ivan1974UACJ12:50:40
1951Kočí Václav1994SDH Keblov12:50:50
1952Čečetka Josef 1985UACJ12:50:50
1953Winkler Tomáš1984-12:51:00
1954Jakubczak Konrad1979Debeściak12:51:00
1955Vlčková Jana1980Gusanos Rojos12:51:10
1956Pechan Jan1988Líný Lemry12:51:10
1957Podobský Vojtěch1988Líný Lemry12:51:20
1958Kadlecová Lucie1971Solitea CDL12:51:20
1959Dancinger Jan1982SK Slavia Jesenice12:51:30
1960Hodač Radek1983D(e)rave trenky12:51:30
1961Hrubý Michal1975D(e)rave trenky12:51:40
1962Malhocký Dan1966Bran12:51:40
1963Novotný Vojtěch 2002Kanoistika Poděbrady12:51:50
1964Křepela Ladislav1982Rosengart12:51:50
1965Vráblík David1970Rosengart12:52:00
1966Čmiko Jakub1978Rosengart12:52:00
1967Němec Jan199212:52:10
1968Šugová Naděžda1987HRT12:52:10
1969Slámová Kateřina198312:52:20
1970Vesely Michal198112:52:20
1971Holan Martin1963TJ Zentiva12:52:30
1972Laža Filip1986TF RUN12:52:30
1973Lysý Vojtěch199012:52:40
1974Arban Viktor199112:52:40
1975Knoška Martin1976Zbraslav12:52:50
1976Dancingerová Kristýna1982SK Slavia Jesenice12:52:50
1977Rygl Sebastian199512:53:00
1978Křížek Tomáš199112:53:00
1979Pančíková Zuzana197912:53:10
1980Slovák Dalibor1984Kerteam12:53:10
1981Knošková Jitka1975Zbraslav12:53:20
1982Lysá Petra199012:53:20
1983Šimral Vít1986Piráti12:53:30
1984Pucholt Miroslav1951SABZO12:53:30
1985Zettlitzer Roman1966Chlumec12:53:40
1986Bartál Lubomír1951Běžecký klub Hodonín12:53:40
1987Korenčík Martin1984TJ Sokol Kbely12:53:50
1988Beneš Martin197812:53:50
1989Beneš Jan 198012:54:00
1990Jelínek Petr 197912:54:00
1991Vodička Josef198112:54:10
1992Ambrož Ondřej 197412:54:10
1993Doležal Jiří199112:54:20
1994Brezová Karolína 199312:54:20
1995Nosková Julie2003YMCA J.Hradec12:54:30
1996Gogela Martin2001Ak Olomouc12:54:30
1997Benešová Šárka199812:54:40
1998Vostrý Petr197012:54:40
1999Jelínková Klára199112:54:50
2000Morávek Radek1994AK Olomouc12:54:50
2001Dočkálek Libor1973Nordic Team12:55:00
2002Míček František1971BBK12:55:00
2003fišerová libuše198312:55:10
2004Šedivý Jan1984TJ Sokol Kbely12:55:10
2005Šedivý Jiří1955EKONOM PRAHA12:55:20
2006Pokoš Martin198512:55:20
2007Tříska Jan1986Útvar pro organizovaný zločin12:55:30
2008Křížková Beáta199112:55:30
2009Materna Tomáš199112:55:40
2010Nešpor Jakub1991Kůň company12:55:40
2011Slavíková Naděžda195812:55:50
2012Pokorný Jan1988TJ Stodůlky Praha12:55:50
2013Šimek Jakub199712:56:00
2014Formánek Nikola198912:56:00
2015Petrouš Michal1993RC Praga12:56:10
2016Holanová Kateřina199212:56:10
2017Malý Lukáš199112:56:20
2018Vilt Lukáš199212:56:20
2019Šůs Jan1990TJ Zentiva12:56:30
2020Beneš Eduard1973sk já12:56:30
2021Synek Pavel 198512:56:40
2022Trtíková Kateřina198112:56:40
2023Rapsa Jan198312:56:50
2024Mihule Kristina 1990Čuni12:56:50
2025Mihule Štěpán1993Čuni12:57:00
2026Šáfr Vladimír1981TJ Sokol Maxičky12:57:00
2027Dočekal Milan1972Sokol Bezděkov12:57:10
2028Odložilová Andrea198912:57:10
2029Trojek Pavel197912:57:20
2030Šedivec Michal198312:57:20
2031Lukáš Milan195912:57:30
2032Mašín Martin197312:57:30
2033Hobík Zdeněk197312:57:40
2034Morozov Václev196312:57:40
2035Svěcený Jan197612:57:50
2036Hrůza Pavel197612:57:50
2037Dvorský Ladislav197312:58:00
2038Hanžlová Tereza199112:58:00
2039Bednarský Václav2001TJ Šumperk12:58:10
2040Veselý Miloš1969STS Chvojkovice12:58:10
2041Veselý Lukáš1972STS Chvojkovice12:58:20
2042Štolba Pavel 1975STS Chvojkovice12:58:20
2043Klíma Jiří1972STS Chvojkovice12:58:30
2044Pařízek Jan198012:58:30
2045Szabová Klára1985Sportisimo12:58:40
2046Němeček David 197912:58:40
2047Němeček Radek 197712:58:50
2048Kašparovská Barbara199012:58:50
2049Ištvánek Michal198112:59:00
2050Mátlová Barbora2001VK Vajgar12:59:00
2051Mátl Pert1973VK Vajgar 12:59:10
2052Mátlová Jana1973VK Vajgar12:59:10
2053Kotík Jan199012:59:20
2054Svec Martin200012:59:20
2055Svec Marek197812:59:30
2056Sršňová Justina1990Pecerady12:59:30
2057Doupovcova Martina1976SKI Senohraby12:59:40
2058Bartoníček Petr1981Sokol Dolní Počernice12:59:40
2059Bartoníček Ladislav1956Sokol Dolní Počernice12:59:50
2060Tesařík Zdeněk198812:59:50
2061Soukup Petr198713:00:00
2062Hladíková Iveta1979ROZBĚHÁME ČESKO13:00:00
2063Hladíková Věra1977ROZBĚHÁME ČESKO13:00:10
2064Exnar Petr1974Bosoboty leguano13:00:10
2065Fujáček Jakub199613:00:20
2066Plicová Lucie1974Je to v hlavě!13:00:20
2067Novotná Eva1981Je to v hlavě !13:00:30
2068Holková Tereza1971Je to v hlavě !13:00:30
2069Šámalová Tereza1987Je to v hlavě !13:00:40
2070Hálek Jaroslav1974Je to v hlavě13:00:40
2071Pekárek Pavel 198613:00:50
2072Popelka Tomáš1980Strankmüller13:00:50
2073Popelka Štěpán2003Strankmüller13:01:00
2074Fišera Radek1978Strankmüller13:01:00
2075Vysinova Marketa197513:01:10
2076Šmerda Jaromír1979Vojenské Lesy13:01:10
2077Hložek Michal 1968Festka13:01:20
2078Randák Ondřej 1967Vojenské Lesy13:01:20
2079Ouřada Jaromír1968Vojenské Lesy13:01:30
2080Kobiánová Alice1972Vojenské Lesy13:01:30
2081Mašita Martin1968Vojenské Lesy13:01:40
2082Fried Martin1968Vojenské Lesy13:01:40
2083Příhoda Martin1972nejsem členem13:01:50
2084Hlaváčková Tereza199713:01:50
2085Jandl Oldřich1968STS Chvojkovice-Brod13:02:00
2086Dřevěný Michal 198113:02:00
2087Podubecký Václav 198013:02:10
2088Šrámek Jiří198613:02:10
2089Augustin Michal195013:02:20
2090Sadlek Tomáš1992ICIK Team13:02:20
2091Kincl Josef1986Staj Skaly13:02:30
2092Burda Pavel198013:02:30
2093Valent Petr1995Hecíři13:02:40
2094Caldr Jaroslav197013:02:40
2095Koudela Matěj199113:02:50
2096Chalmovsky Marek197413:02:50
2097Cao Yichushui198613:03:00
2098Poruba Tomas1991Dream Team13:03:00
2099Porubová Eva1990Dream Team13:03:10
2100Viazaničková Barbora1994Dream Team13:03:10
2101Poruba Jakub1992Dream Team13:03:20
2102Uriča Aleš1974URI TEAM13:03:20
2103Háječková Lenka197813:03:30
2104Tlusty Josef1976Habrovka13:03:30
2105Smolík Jan1992Proconom13:03:40
2106Vognič Bruno1951Nové Ouholice13:03:40
2107Vognič Bruno1975Posera13:03:50
2108Hencova Romana197413:03:50
2109Blašková Alina198813:04:00
2110Černá Michaela 1978ski run čakovice13:04:00
2111Valvra Jan 198513:04:10
2112Reyes Acebes José Francisco199413:04:10
2113Pelc Tomáš1989Ultima K.Lap Team13:04:20
2114Štrobl Vítězslav198813:04:20
2115Kalaš Jan197713:04:30
2116Jacjuk Jaroslav197413:04:30
2117Zhdanov Anton198313:04:40
2118Němec Jan1973Kolín13:04:40
2119Kolský Pavel2002SK Praga13:04:50
2120Zvířecí Martina1979Zvířecí13:04:50
2121Středa Martin1979Střeďáci13:05:00
2122Kunický Zdeněk1970SC Radotín13:05:00
2123Hnětkovský Michal1979Želvičky13:05:10
2124Kos Ladislav198613:05:10
2125Nyeki Jan1985Raidlight CZ13:05:20
2126Neumanová Blanka1974BK Pampelišky13:05:20
2127Kučera Jan1969BK Motýlek13:05:30
2128Steinochr Petr197413:05:30
2129Kříž Petr1962TAK Praha13:05:40
2130Kapras Jiří1984Kapr z Bohnic13:05:40
2131Rusnak Stepan1978Bootcamp Kampa13:05:50
2132Benešová Eliška199813:05:50
2133Jíchová Kamila199913:06:00
2134Šmucler Filip198213:06:00
2135Polanská Zuzana1978T.J. Sokol Praha Staré Město13:06:10
2136Hon Kryštof198313:06:10
2137Koštíř Jaroslav197713:06:20
2138Pekař Petr1963Atletika Stará Boleslav13:06:20
2139Jokel Lubomír1964Atlet Šestajovice13:06:30
2140Vanova Veronika198813:06:30
2141Pluhařová Jana 198813:06:40
2142Šebelka Zdeněk1976Vidovicky ochlasta13:06:40
2143Mašek Vojtěch1978Dobříšské legendy13:06:50
2144Zuzaník Jiří197113:06:50
2145Vaculíková Veronika1981Párová Terapie13:07:00
2146Smrček Zdeněk197413:07:00
2147Houšková Alice1974HC Hostivař13:07:10
2148Uglaj Petr198413:07:10
2149Čánský Jiří198013:07:20
2150ŠMÍD TOMÁŠ1976AC PRAHA 189013:07:20
2151Lednicky Martin1986-13:07:30
2152Blažková Zuzana198713:07:30
2153Kalinová Jana197813:07:40
2154Bílková Helga1978HO Karpatia13:07:40
2155Fröhlich Jan1972Bikeclinic13:07:50
2156Rákosník Jiří1992City Upgrade13:07:50
2157Geiger Květoslav1978rybárna FishTyrš13:08:00
2158Hejtmánek Martin199013:08:00
2159Tóthová Hana199213:08:10
2160Hejtmánek Tomáš198613:08:10
2161Hejtmánková Tereza198713:08:20
2162Hejtmánková Petra199013:08:20
2163Tóthová Markéta199813:08:30
2164Vik Šimon1993Dolce Vita AC13:08:30
2165Bergl Jan198013:08:40
2166Hejtmánek Vít196213:08:40
2167Najman Tomáš197313:08:50
2168Dušek Jiří197313:08:50
2169Jarosil Tomáš196513:09:00
2170Čermák David1986Lokomotiva DP13:09:00
2171Knyttl Jan1978ASK Slavia Praha13:09:10
2172Matoušek Miroslav1999Hloubětín13:09:10
2173Votavová Adéla1991Chráněná dílna Braník13:09:20
2174Mužík Vladimír197413:09:20
2175Brůžek Jiří197713:09:30
2176Koldovsky Martin197713:09:30
2177Tesar Antonin1978Letna Crew13:09:40
2178Kafka Vladimir198013:09:40
2179Dolejší Daniel197813:09:50
2180Horáček Kamil1977SKUS Praha13:09:50
2181Hrábek Tomáš1987SKUS Praha13:10:00
2182Florián David1991SKUS Praha13:10:00
2183Žemla Petr1975SKUS Praha13:10:10
2184Cerman Martin1969SKUS Praha13:10:10
2185Černý Jakub1979SKUS Praha13:10:20
2186Kuklovský Alexander1983Sup Grup13:10:20
2187Riha Jan198513:10:30
2188Klusoň Tomáš1979SK Krteček13:10:30
2189Bednárik Petr1959SKČtyři Dvory ČB13:10:40
2190Vejrosta Zdeněk1961TOM-KČT Kraluy13:10:40
2191Vejrostová Romana1965TOM-KČT Kralupy13:10:50
2192Indrák Přemysl197313:10:50
2193Čellár Pavel1967ski run čakovice13:11:00
2194Stodola Prokop2002KSBM Praha13:11:00
2195Kervitcer Lukáš 1980TJ Sokol Praha-Krč13:11:10
2196Pašava Jakub1993ŠÁN13:11:10
2197Voda Ondřej 1977Modřanská crew13:11:20
2198Zaitsev Andrej1983Justin13:11:20
2199Ferkl Jan1983Justin13:11:30
2200Leiss David1984Justin13:11:30
2201Hrdlička Jaroslav1986TJ Sokol Liptákov 13:11:40
2202Sevryugin Anton199313:11:40
2203Mašín David197413:11:50
2204Kubínová Kateřina197913:11:50
2205Kubín Tomáš198013:12:00
2206Skořepa Zdeněk1951Tatran Jablonec n.N.13:12:00
2207Veverka Libor1972ZŠ Compass13:12:10
2208Jurák Adam198413:12:10
2209Linhartová Iva199013:12:20
2210Zdeněk Pavel197513:12:20
2211Brych Jiří1988Blaník Strunkovice13:12:30
2212Beran Stanislav1979Norci13:12:30
2213Pilsky Tomas1980Dycky Ples!13:12:40
2214Petržela Martin1971Volvio - Rock Machine13:12:40
2215Maláč Patrik1979DarkSide Workout13:12:50
2216Šilhavá Eva197613:12:50
2217Šilhavý Ondřej197913:13:00
2218Lorenc Venca1990Fitness Luby13:13:00
2219Skalická Vlasta1951TaH Praha13:13:10
2220Strnadová Petra198213:13:10
2221Strnad Pavel198213:13:20
2222Novák Ivo1962OK 24 Praha13:13:20
2223Vatěra Václav195613:13:30
2224Váchová Petra197313:13:30
2225Rybička Jakub198713:13:40
2226Kopečný Bořivoj1959Hany Bany13:13:40
2227Telička Marek1972Mary's Meals13:13:50
2228Halama Jiří197713:13:50
2229Šnajdr Martin1987Lokomotiv Robousy13:14:00
2230Beran Petr1973TAK 2013:14:00
2231Beran Ondřej2003TAK 2013:14:10
2232Trčka Jan 196813:14:10
2233Benetková Hana199113:14:20
2234Jelínek Milan1979Orel jednota Bystřice pod Hostýnem13:14:20
2235Sandecki Mark198213:14:30
2236Ciprová Lenka199113:14:30
2237Měchura František1980TLD Zvoneček13:14:40
2238Bártová Veronika197713:14:40
2239Hromádko Jaroslav1971HROM team13:14:50
2240Čejka Zdeněk198313:14:50
2241Pávek Martin1987ČZU Praha/Rolníci13:15:00
2242Sedlák Josef199013:15:00
2243Šámalova Radka198813:15:10
2244Mikulášek Libor197413:15:10
2245Blazek Ivan1976Nasavrky bikers13:15:20
2246Šafarík Michal198813:15:20
2247Glezlová Lucia199013:15:30
2248Pátková Jana198113:15:30
2249Hložek Jan1983Agrijan s.r.o.13:15:40
2250Sipták Andrej199113:15:40
2251Slaba Martin197913:15:50
2252Crha Vladan1972FC Los Gigoalos13:15:50
2253Růžička Radek1981Nux Represent13:16:00
2254Běhunek David1994Pondělníci13:16:00
2255Kirs Karel1994Pondělníci13:16:10
2256Polášek Metoděj1980Kuřim13:16:10
2257PALECEK MILOS1985N\A13:16:20
2258Pasler Petr1975Lysolaje13:16:20
2259Novotný Petr1975TRo-SKI Praha13:16:30
2260Holubec Marek1974TRO-SKI Praha13:16:30
2261Holubec Jakub2002KSBM Praha13:16:40
2262Hartmann Jan1977TRO-SKI Praha13:16:40
2263Vojtěch Jakub1975TRO-SKI Praha13:16:50
2264Welser Jiří198213:16:50
2265Zorea Alexandru199813:17:00
2266Karas Tomáš197613:17:00
2267Bartoš Jan197913:17:10
2268Balaštíková Lucie199013:17:10
2269Tržil Tomáš1976Kazbunďáci Kunice13:17:20
2270POLEDNE MARTIN1973RC Litol13:17:20
2271Rosen Josef1979www.josefrosen.cz13:17:30
2272Kadlec Jan197413:17:30
2273Růzha Jaromir1964Beroun13:17:40
2274Havranek Stepan198613:17:40
2275Kubelka Libor1976Kalparta13:17:50
2276Nováček Jan1968LK Slovan Karlovy Vary13:17:50
2277Cerha Jaroslav197813:18:00
2278Klusoň Tomáš1979SK Krteček13:18:00
2279Klusoňová Šárka1977SK Krteček13:18:10
2280Kašicyn Denis198413:18:10
2281Krčil Martin196313:18:20
2282Marková Monika199613:18:20
2283Petrásek Josef1972TJ Sokol Paběnice13:18:30
2284Lukeš Dan199713:18:30
2285Bláha Petr1984TJ Sokol Velké Přílepy13:18:40
2286Latečka Ivan196613:18:40
2287Nový Josef198313:18:50
2288Knoška Robert2003Zbraslav13:18:50
2289Bartoš Luděk1967MLOK Mariánské Lázně13:19:00
2290Bartoň Matyáš199213:19:00
2291Penk Tomáš198813:19:10
2292Bartoň Mikuláš199413:19:10
2293Bercha Šimon1977TJ Sokol Vráž13:19:20
2294Bartoš Vojtěch1998MLOK Mariánské Lázně13:19:20
2295Bartoš Václav2001MLOK Mariánské Lázně13:19:30
2296Šafránek Martin1975Bubovice13:19:30
2297Klíma Jiří1971Error40413:19:40
2298Sosvor Petr198413:19:40
2299Gloza Jaroslav198113:19:50
2300Vomastek Petr1981Vomastek Real Estate/LoopWay13:19:50
2301Staněk Jaroslav1968SK Mlhos13:20:00
2302Jelínek Lukáš1988Decathlon Chodov13:20:00
2303Kadlecová Lenka198713:20:10
2304Herrmann Jiří198013:20:10
2305Matouš Daniel198213:20:20
2306Korejčík Jan1975Praha 813:20:20
2307Korejčík Petr1977Labuť13:20:30
2308Trpišovský Miroslav1965SK Jakub13:20:30
2309Pecháček Miroslav1948Orel Dolní Čermná13:20:40
2310Malínek Jakub200113:20:40
2311Jindra Jakub200113:20:50
2312Podhrázský Petr195313:20:50
2313Kinštová Tereza200213:21:00
2314Švarc Matěj1996Habrovka13:21:00
2315Svoboda Norbert1989Habrovka13:21:10
2316Svoboda Cyril1956Habrovka13:21:10
2317Svoboda Václav1987Habrovka13:21:20
2318Svoboda Vojtěch1984Habrovka13:21:20
2319Němec Jan1989Habrovka13:21:30
2320Fiman Petr198413:21:30
2321Dvořák Aleš1986Mexická vlna13:21:40
2322Pecháčková Alena198313:21:40
2323Němcová Martina198213:21:50
2324Hykšová Eva198213:21:50
2325Gut Robert196113:22:00
2326Flašarová Lenka1972Svaz Českých Bohémů13:22:00
2327Dudlová Jana197713:22:10
2328Keselak Jan198813:22:10
2330Zika Adam1989Go Buffs13:22:20
2331Jílek Lukáš19902BW13:22:30