640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Kluci mladšíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
6001Cibula Daniel2014MŠ Letenská11:00:00
6002Boudis Jakub2013SP411:00:00
6003Eliáš Denis2013SP411:00:10
6004Velenský Jakub2012SP411:00:10
6005Vlačiha Eduard2012SP411:00:20
6006Dorňák Filip2013SP411:00:20
6007Schick David2012SP411:00:30
6008Tuček Kryštof2012SP411:00:30
6009Král Tobiáš2014Zelené údolí11:00:40
6010Král Michael2015Zelené údolí11:00:40
6011Buriš Tadeáš2013Aerobic Team Chuchle11:00:50
6012Buriš Tobiáš2013Aerobic Team Chuchle11:00:50
6013Novák František2012TJ Sokol Praha-Libeň11:01:00
6014Vrátný Šimon2013Zelené údolí11:01:00
6015Paska Marek201211:01:10
6016Musil Filip201211:01:10
6017Kvapil Vaclav201411:01:20
6018Mnuk Matej201411:01:20
6019Richtar Matyáš201311:01:30
6020Geletič František201211:01:30
6021Havel Aleš2012Třeboň11:01:40
6022Kubáň Benjamín Oliver2012Mufloni Kunratice11:01:40
6023Ouhrabka Dominik201211:01:50
6024Jiroutek Mikuláš201211:01:50
6025Jalovec Jakub201311:02:00
6026Kadeřábek Dalibor2012Gymnastika Říčany11:02:00
6027Doležel Adam201211:02:10
6028Doležel Václav201511:02:10
6029Bezděk Petr201211:02:20
6030Pohořelý Tadeáš201311:02:20
6031Quaceci Francesco2013Bajecne deti v behu11:02:30
6032Vágner Vít2013Kross bikeranch Junior team11:02:30
6033Morávek Tobiáš 201411:02:40
6034Levora Antonín201511:02:40
6035Hamouz Filip201211:02:50
6036Ptáček Jindřich201411:02:50
6037Veselý Martin2014Private Grafendorf11:03:00
6038Kuchyňka Matyáš2013FUBO team Hradec Králové11:03:00
6039Štola Kristián201211:03:10
6040Adamík Radim2012RPR11:03:10
6041Kovářík Jan201311:03:20
6042Starý Albert201411:03:20
6043Pobořil Kubík2013Bivoj Kluganost11:03:30
6044Mádle Radek2014Bivoj Kluganost11:03:30
6045Mádle Marek2015Bivoj Kluganost11:03:40
6046Mladek Jan 201211:03:40
6047Kolář Hugo201411:03:50
6048Kovařík Jakub201411:03:50
6049Hrubý František2013SK Porthos11:04:00
6050Pudlac Jakub2012Praha11:04:00
6051Masopust Martin201511:04:10
6052Bekou Nicholas Pierre 201411:04:10
6053Svoboda Jakub2013Atletika Líbeznice11:04:20
6054Rychetský Mikuláš201211:04:20
6055Kroupa Tadeáš201411:04:30
6056Háječek Lukáš 201311:04:30
6057Rabiňák Filip2012Borová Lada 11:04:40
6058Miksa Dominik201511:04:40
6059Knapp Albert2014Sokol Kolovraty11:04:50
6060Dobiáš Max2014TRAILPOINT11:04:50
6061Redl Hugo201211:05:00
6062Husak Matyas2012MTBO Racing Team Hradec Kralove11:05:00
6063Šohaj Roman201411:05:10
6064Petera David201511:05:10
6065Zeman Matouš2012Fox-klub Praha11:05:20
6066Hladina Vojta2013Fox-klub Praha11:05:20
6067Slavík Antonín2012Sokol Cholupice11:05:30
6068Holan Jakub201511:05:30
6069Barteš Benjamin2015AC Bart11:05:40
6070Adam Jakub2015Ďáblický Ďas11:05:40
6071Horáček Adam2014SUP GRUP11:05:50
6072Plánek Jonaš2013ŠuTri Prachatice 11:05:50
6073Kočí Matěj2013BC Žižkov11:06:00
6074Kočí Vojtěch2015BC Žižkov11:06:00
6075Zajic Daniel201511:06:10
6076Pudil Daniel2014Rumoplast11:06:10
6077Kolafa Adam2015IBK Svatý Hole Kladno11:06:20
6078Kolafa David2012IBK Svatý Hole Kladno11:06:20
6079Rakušan Nikolas201311:06:30
6080Mašek Albert2013Běžci v Nedaninách11:06:30
6081Adam Ondřej2012SC Radotín11:06:40
6082Vávra Filip2012SC Radotín11:06:40
6083Bečvář Michal2012SC Radotín11:06:50
6084Vecka Jonáš2014Atletika Človíček11:06:50
6085Lukáč Richard201311:07:00
6086Hušák Filip201311:07:00
6087Lahoda František2012SC Radotín11:07:10
6088Kukula Alex2012SC Radotín11:07:10
6089Černošek Jakub2012SC Radotín11:07:20
6090Kadlec Matyáš2014SC Radotín11:07:20
6091Novotný Štěpán201211:07:30
6092Herget Jakub201211:07:30
6093Jeništa Jan201211:07:40
6094Šenk Martin201211:07:40
6095Burda Zdeněk201311:07:50
6096Jonáš Karel201411:07:50
6097Novotný Matěj201511:08:00
6098Lietavec Jakub201511:08:00
6099Novotny Jonas201511:08:10
6100Mečl Matěj2013AC Rajský Vrch11:08:10
6101Novotný Václav2014Sokol Dolní Počernice11:08:20
6102Novotný Matěj 201211:08:20
6103Vízner Váša2015BorcizHausalpinu11:08:30
6104Pech Teodor2013Pesounci11:08:30
6105Matys Viktor2013OK Dobříš11:08:40
6106Houška Lukáš2013Houšánci11:08:40
6107Kadlec David201311:08:50
6108Haraga Simon 2013SRTG Kutná Hora11:08:50
6109Kohout Stanislav2012Lukaspesek ridingschool school11:09:00
6110Planeta Filip2012Sparta Praha11:09:00
6111Pernička Matyáš201411:09:10
6112Ševčík Jáchym2012A.C. Tepo Kladno11:09:10
6113Kacerovský Jáchym2015MD11:09:20
6114Zákostelecký Jan2014TGC Kunratice11:09:20
6115Janeček Tomáš 2012SK Rover11:09:30
6116Novák Lukáš201211:09:30
6117Řehák Prokop2012Sokol Spořilov11:09:40
6118Pelnař Šimon2013Šarvanci11:09:40
6119Němec Michal2015RunBo team Liberec11:09:50
6120Velenský Šimon2012Atletický oddíl Slavia Jesenice11:09:50
6121Vesecký Viktor2012ASK Slavia Praha11:10:00
6122Bezecný Hanuš201511:10:00
6123Severa Antonín2014Gripeni Počernice11:10:10
6124Soukup Dominik2012Gripeni Počernice11:10:10
6125Knyttl Vojta 2013ASK Slavia Praha11:10:20
6126Janásek David201311:10:20
6127Ivaška Dominik2015Sokol Praha Staré Město11:10:30
6128Ivaška Matyáš2012Sokol Praha Staré Město11:10:30
6129Pazdírek Marek Aaron2013Coos Runners11:10:40
6130Hronek Tobiáš201411:10:40
6131Miškovský Vojtěch201411:10:50
6132Velenský Eliáš2015x11:10:50
6133Veselý Mikuláš2014SK Letná11:11:00
6134Pergler Eliáš2012STS Chvojkovice Brod11:11:00
6135Král Václav 2015Králíci běží 11:11:10
6136Šimek Jakub2013Velké Přílepy11:11:10
6137Štambera Maxim201311:11:20
6138Jandečka Kryštof2012S.O.Pišišvorové11:11:20
6139Dušek Edík2012HC Mnichovice11:11:30
6140Brixi Jakub201211:11:30
6141Vosátka Tomáš201511:11:40
6142Čumpelík Mikuláš2013U Sedmiček Kunratice11:11:40
6143Pařízek Antonín2012Zelené údolí11:11:50
6144Pařízek František2014Zelené údolí11:11:50
6145MULLIS Robert2012Oddíl OB Kotlářka11:12:00
6146Skýpala Jindřich 201211:12:00
6147Podešva Alex2014BB Racing Čerčany11:12:10
6148Vach Matyáš201311:12:10
6149Skuhravý David2013Atletika Libeznice11:12:20
6150Žďárský Jakub201411:12:20
6151Vopalecký David2012Tataři11:12:30
6152Slavík Kryštof 2012Tataři11:12:30
6153Křenek Prokop201311:12:40
6154Ovčinikov Alexandr2013RK Petrovice11:12:40
6155Zdražil Marek201511:12:50
6156Tichý Matěj2013SK Tichy11:12:50
6157Svatoň Vojtěch 201211:13:00
6158Tučan Tobiáš2012Spartak Praha 411:13:00
6159Matyáš Klier2014MLOK Mariánské Lázně11:13:10
6160Altrichter Filip201511:13:10
6161Kohlman Mikuláš2013atletika Líbeznice11:13:20
6162Dovica Adam2014Kasche Team jr.11:13:20
6163Šedlbauer Adam2012Atletika JM11:13:30
6164Bárta Štěpán201211:13:30
6165Blaha Josef201311:13:40
6166Blaha Vaclav201511:13:40
6167Lehovec Josef2012Atletika Jižní město11:13:50
6168Koželský Matěj 2013VK BLESK11:13:50
6169Pavlas Matěj2013Gymka Praha11:14:00
6170Lis Matěj2012LAP-Liga Atletů Pelhřimov11:14:00
6171Kapička Adam201511:14:10
6172Řezníček Antonín201511:14:10
6173Hubáček Ondřej 201311:14:20
6174Havlíček Vilém2013ZŠ Dolní Břežany11:14:20
6175Dankanin Adam201311:14:30
6176Dankanin Gregor201511:14:30
6177Vacek Jonáš2013TJ Spofa11:14:40
6178Kukla Jakub2014Báječné děti v běhu11:14:40
6179Sedlák Jakub201511:14:50
6180Sachar Filip201511:14:50
6181Jirásek Petr201311:15:00
6182Marek Tobiáš201411:15:00
6183Cakl Vojtěch201311:15:10
6184Cakl Kryštof201511:15:10
6185Lachman Mikuláš201411:15:20
6186Toral Vít2013SK Všechno zvládnu11:15:20
6187Kozák Patrik201511:15:30
6188Hejduk Lukáš201411:15:30
6189Loucký Filip201411:15:40
6190Zvoníček Petr2013Dukla Praha11:15:40
6191Kapička Tomáš2012FK Mníšek pod Brdy11:15:50
6192Matásek Filip201511:15:50
6193Kos Eduard201411:16:00
6194Kulhánek Marek201411:16:00
6195Hůrka Ondřej2014SC Radotín11:16:10
6196Hůrka Vojtěch2012SC Radotín11:16:10
6197Oliver Matúš2015ZŠ Compass11:16:20
6198Starosta David2015ZŠ Compass11:16:20
6199Malcho Lukáš2014ZŠ Compass11:16:30
6200Howell Kristian Erik2013ZŠ Compass11:16:30
6201Bubelíny Matúš2013ZŠ Compass11:16:40
6202Šafář Matěj2013ZŠ Compass11:16:40
6203Gebauer Filip2013ZŠ Compass11:16:50
6204Šenkypl Patrik2012ZŠ Compass11:16:50
6205Kožušník Tobiáš201211:17:00
6206Hejda František2014AŠK Mazurská11:17:00
6207Kropík Šimon201411:17:10
6208Němec Ondřej201511:17:10
6209Vojtek Adam201211:17:20
6210Padrta Marek201411:17:20
6211Prokopec Jakub201311:17:30
6212Štěpánek Adam201211:17:30
6213Sales Ondřej201311:17:40
6214Šedivý Štěpán2012Třeboň11:17:40
6215Munzar Ignác2015H-H Smíchov11:17:50
6216Maňas Miroslav201311:17:50
6217Bouda Samuel2015Horní Počernice11:18:00
6218Laštovka Jan2012ZŠ Táborská11:18:00
6219Chramosta Tobiáš201311:18:10
6220Procházka Ondřej 2012Beach Braník11:18:10
6221Čermák Filip201411:18:20
6222Mencl Jonas201411:18:20
6223Müller Matyas2014Spořilov11:18:30
6224Burian Tomáš 2013Labu team11:18:30
6225Topič Janek201211:18:40
6226Lhotský Jáchym 201411:18:40
6227Votava Petr201411:18:50
6228Jindra Jáchym2012Mladí rošťáci11:18:50
6229Kubín David201211:19:00