Startovní listina - Dorostenky, žákyně staršíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
4501Říhová Šárka2001Spartak Praha 408:30:00
4502Drtinová Zuzana2000Spartak Praha 408:30:00
4503Ticháčková Jana2003Spartak Praha 408:30:10
4504Hurajová Marie 2003Spartak Praha 408:30:10
4505Švarcová Magdaléna2003Spartak Praha 408:30:20
4506Voršilková Klára2002Spartak Praha 408:30:20
4507Kotková Daniela2002Spartak Praha 408:30:30
4508Peštová Diana2002Spartak Praha 408:30:30
4509Hrdličková Veronika2002Spartak Praha 408:30:40
4510Pážiková Pavlína2002Spartak Praha 408:30:40
4511Ferdinandová Julie2003Spartak Praha 408:30:50
4512Gaigrová Sofie2003Spartak Praha 408:30:50
4513Dosdá Andrea2003Spartak Praha 408:31:00
4514Sněhotová Linda2003Spartak Praha 408:31:00
4515Bundilova Kateřina2002ski club08:31:10
4516Bundilová Kristýna2000ski club08:31:10
4517Ticháčková Monika2001SC Radotín08:31:20
4518Hobzová Anna2003SC Radotín08:31:20
4519Špačková Kateřina2000SC Radotín08:31:30
4520Kotěšovcová Pavla2000SK Jeseniova08:31:30
4521Tomaidesová Adéla Anna 200208:31:40
4522Vostatková Klára200208:31:40
4523Cittová Veronika2000PRIVATE GRAFENDORF08:31:50
4524Petriláková Anežka2002OK Dobříš08:31:50
4525Svatoňová Sofie200208:32:00
4526Půstová Šárka2002VSK Univerzita Brno08:32:00
4527Jakubcová Josefina200108:32:10
4528Podrábská Věra2003TJ Sokol Velké Meziříčí08:32:10
4529Jedličková Marika2003RunPORG08:32:20
4530Bejvlová Karolína2002SK Praga08:32:20
4531Vodičková Johana2003OK Lokomotiva Pardubice08:32:30
4532Slámová Denisa2000ASK Slavia Praha08:32:30
4533Benešová Ema200308:32:40
4534Bartošová Veronika2002SK Jeseniova08:32:40
4535Málková Kristýna200108:32:50
4536Ručková Tereza 2000Atletický klub Kotlářka08:32:50
4537Krakuvčíková Natálie200008:33:00
4538Vaculíková Edita2003Dukla Praha08:33:00
4539Szabó Rebecca2003PSK Olymp Praha08:33:10
4540Vanclová Hana2002SK Nové Město nad Metují08:33:10
4541Rybová Eliška200008:33:20
4542Boltíková Eva200108:33:20
4543Sládková Tereza200108:33:30
4544Kotlíková Eliška2002CK Loko Rakovník08:33:30
4545Marešová Veronika2000ASK Slavia Praha08:33:40
4546Machovcová Anna2002Mámintým08:33:40
4547Jonášová Barbora200108:33:50
4548Blažková Veronika200208:33:50
4549Kučerová Amálie200308:34:00
4550Nentvichová Julie2003OK Dobříš08:34:00
4551Kunertová Andrea2003VK Bohemians Praha08:34:10
4552Šimková Denisa2003VK Bohemians Praha08:34:10
4553Šmejkalová Kateřina2003VK Bohemians Praha08:34:20
4554Kubátová Sofie2003VK Bohemians Praha08:34:20
4555Štěpánová Aneta2001ASK Slavia Praha08:34:30
4556Horčičková Kateřina200308:34:30
4557Polívková LEA2003ASK SLAVIA08:34:40
4558Rejholcová Johana2003ASK SLAVIA08:34:40
4559Baštová Julie2003OK Dobříš08:34:50
4560Rybková Sára2002PSK Olymp08:34:50
4561Procházková Lucie2002Ask Slavia Praha08:35:00
4562Draslarová Barbora 2002Ask slavia praha08:35:00
4563Hovorka Anna Maria2002Ask slavia praha08:35:10
4564Hanušková Anežka2003ŠSK Újezd nad Lesy08:35:10
4565Škarbanová Jana200008:35:20
4566Placatková Bára2000SK Sporting Příbram08:35:20
4567Bělohlavová Andrea2000ASK Slavia Praha08:35:30
4568Onderková Eliška2002SK Kotlářka08:35:30
4569Borkovcová Iva2000Nadšenci z Posázaví08:35:40
4570Durdová Michaela2003SK Jeseniova Praha08:35:40
4571Bábíčková Klárka2003ASK Slavie Praha08:35:50
4572Hřebíčková Eva2003PSK Olymp08:35:50
4573Kačerovská Klára2000USK Praha08:36:00
4574Stýblová Klára 2000TJ Lokomotiva Beroun08:36:00
4575Honsová Anežka2003Fischer Ski klub Šumava Vimperk08:36:10
4576Vernerová Tereza2000SK Kotlářka Praha08:36:10
4577Foottit Monica2002atletika Řepy08:36:20
4578Míchalová Šárka2000SOOB Kralupy nad Vltavou08:36:20
4579Chaloupková Hana2002EXIT TEAM08:36:30
4580Spilková Eliška2000TJ.Sokol Senohraby08:36:30
4581Archalousová Adéla200208:36:40
4582Míšková Lucie200008:36:40
4583Radilová Antonie2001Ask Slavia Praha08:36:50
4584Stodolová Magdaléna2000Ksbm Praha08:36:50
4585Pexová Anežka2002SC Radotín08:37:00
4586Masnerová Eliška2003SC Radotín08:37:00
4587Špačková Petra2003ASK Slavia08:37:10
4588Šťastná Veronika2001ASK Slavia Praha08:37:10
4589Pešicová Anežka200008:37:20
4590Kraftová Ilona2002Slavia Praha08:37:20
4591Pourová Alžběta2002TJ Sokol Jaroměř08:37:30
4592Vokálová Michaela2000TJ Sokol Jaroměř08:37:30
4593Málková Anna2001SK Jeseniova08:37:40
4594Pluhařová Lucie2002Sokol Smiřice08:37:40
4595Dorňáková Nikita 2001ASK Slavia Praha08:37:50
4596Hollasová Kateřina 2001ASK Slavia Praha08:37:50
4597Staňková Klára2000ASK Slavia Praha08:38:00
4598Brynychová Barbora2003ski-team.cz08:38:00
4599Beranová Eva2002USK Praha08:38:10
4600Kulíková Adéla 2002SILVINI MADHUS team08:38:10
4601Hildprandtová Simona2001SC Radotín08:38:20
4602Táborská Denisa2001SC Radotín08:38:20
4603Slavíková Veronika2001Atletika Hostivař z.s.08:38:30
4604Sýkorová Zuzana2000Atletika Hostivař z.s.08:38:30
4605Slámová Julie 200108:38:40
4606Kalátová Lucie2003PSK Olymp08:38:40
4607ŘEHOŘOVÁ Aneta2003ask slavia praha08:38:50
4609Poppelová Lucie 2003ŠSK Chodovická08:39:00
4610Keprtová Vanessa Rebecca2002ŠSK Chodovická08:39:00
4611Gramatová Edita2002ŠSK Chodovická08:39:10
4612Kurylyak Silvie2002ŠSK Chodovická08:39:10
4613Dostálová Markéta Isabela2003ŠSK Chodovická08:39:20