640x140 supercross brandingmobile

Startovní listina - Kluci staršíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hshsportstartlist
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
7001Rajdl Matěj2010SP412:30:00
7002Gatev Benju2010SP412:30:00
7003Štefka Patrik2010SP412:30:10
7004Štefka Filip2010SP412:30:10
7005Vojtíšek Dominik2009SP412:30:20
7006John Tobiáš2009SP412:30:20
7007Gajda Petr2009SP412:30:30
7008Šlapák Tomáš2010SP412:30:30
7009Jaroš Mikuláš2011SP412:30:40
7010Hošek Matěj2010SP412:30:40
7011Brodský Štěpán2009SP412:30:50
7012Dankanin Šimon2010SP412:30:50
7013Holý Štěpán2010SP412:31:00
7014Král Adam2010Zelené údolí12:31:00
7015Tupý Matěj2009SP412:31:10
7016Vízek Bruno2010SP412:31:10
7017Pátek Arnošt2011SP412:31:20
7018Jirman Jakub2010SP412:31:20
7019Malý Šimon2010SP412:31:30
7020Malý Patrik2010SP412:31:30
7021Jelša Oskar2010SP412:31:40
7022Javůrek Matěj Adam2009SP412:31:40
7023Javůrek Jan Antonín2011SP412:31:50
7024Matouš Štěpán2010SP412:31:50
7025Walter Andrej2010SP412:32:00
7026Vokroj Marek2009SP412:32:00
7027Kotek Prokop2009SP412:32:10
7028Habrych Matěj2009SP412:32:10
7029Schick Filip2009SP412:32:20
7030Jirák Daniel2009SP412:32:20
7031Jirota David2009SP412:32:30
7032Svoboda Adam2010SP412:32:30
7033Holoubek David2010SP412:32:40
7034Čurda Jan2009Sokol Roztoky12:32:40
7035Chvátal Daniel2009SP412:32:50
7036Čakrt Vojtěch2009SP412:32:50
7037Lištvan David2009SP412:33:00
7038Kořínek Adam2011SP412:33:00
7039Svoboda Vojtěch2010SP412:33:10
7040Vrátný Tobiáš2011Zelené údolí12:33:10
7041Novák Albert2010Spartak Praha 412:33:20
7042Novák Metoděj2011Spartak Praha 412:33:20
7043Paska Lukáš201112:33:30
7044Henč Alexandr2010SK Chyňava12:33:30
7045Zabrodsky Dusan200912:33:40
7046Horníček Štěpán2010SK Kyšperk12:33:40
7047Sitař Jonáš2009Rokoska12:33:50
7048Hybš Ondřej200912:33:50
7049Mlčkovský Ondřej2011SK Slavia Jesenice12:34:00
7050Plavec Vítězslav 2009Slapy12:34:00
7051Bartoš Vojtěch2010H.I.C.12:34:10
7052Rákosník Tadeáš200912:34:10
7053Frýdecký Tomáš2010Báječné děti v běhu12:34:20
7054Kovář Jiří2009PZ Kladno12:34:20
7055Jalovec Jan200912:34:30
7056Baldrian Josef2011USK Praha OB12:34:30
7057Hanzal Vilém201112:34:40
7058Vaněk Jan2011TJ Malše Roudné12:34:40
7059Morávek Robin 2011Kuničtí Kazbuňďáci12:34:50
7060Levora Jakub200912:34:50
7061Hamouz Jáchym200912:35:00
7062Marek Vojta2011Důsledným dopíjením piv za úsporu ječmene12:35:00
7063Donner Lukáš2011Nový PORG12:35:10
7064Redl Kvido201012:35:10
7065Hlinecký Tomáš2009SK Slovan Kunratice12:35:20
7066Hlinecký Šimon2011SK Slovan Kunratice12:35:20
7067Jůzek Lukáš200912:35:30
7068Hrdina Josef2009Sokol Horní Počernice12:35:30
7069Mihule Matouš201112:35:40
7070Vobořil Marek2010Porthos12:35:40
7071Šobíšek Adam 201112:35:50
7072Hrubý Mirek2011SK Porthos12:35:50
7073Šťastný Pavel2009TJ Sokol Senohraby12:36:00
7074Boháč Petr 2010Červená Vrška Benešov12:36:00
7075Zeman Daniel2010FOX KLUB PRAHA12:36:10
7076Hladina Vítek2010FOX KLUB PRAHA12:36:10
7077Kunc Richard2009FOX KLUB PRAHA12:36:20
7078Bednář Matěj2011Vesecka komedie B team12:36:20
7079Kiliján Adam2011Kladno12:36:30
7080Mlích Robin2011ASK SLavia12:36:30
7081Bráza Filip2011JJJFB12:36:40
7082Kříž Matěj 201012:36:40
7083Rada Vojtěch2010SKIANDBIKE Kunratice team12:36:50
7084Pešice Šimon2009Futsal Dobřichovice12:36:50
7085Krippner Alfréd201112:37:00
7086Gregor Marek2009Kotlářka Praha12:37:00
7087Najman Mikuláš2011BOOT CAMP Hanky Dvorské12:37:10
7088Ondryáš Ondřej Andreas2010Praha 1212:37:10
7089Šimůnek Kilián20092612:37:20
7090Šimůnek Jeroným20112612:37:20
7091Dohnal Ondřej200912:37:30
7092Novák Leon2011HC Slavia Praha12:37:30
7093Vajsejtl Jan2009SkiAndBike Kunratice Team12:37:40
7094Melichar Daniel200912:37:40
7095Suchý Adam2010AK Herálec12:37:50
7096Maryška Miroslav2011M-Team12:37:50
7097Pospíšil Michal2010Ski and Bike Kunratice Team12:38:00
7098Gabla Daniel2011Bootcamp12:38:00
7099Simbartl Richard2009CK Bítovská12:38:10
7100Zyma Hynek2011ZŠ Jižní12:38:10
7101Holubec David2010KSBM12:38:20
7102Pfeifer Jakub201112:38:20
7103Kameník Adam 2010Ski&bike Kunratice 12:38:30
7104Štika Robin201112:38:30
7105Šplíchal Filip2009PeMaLiFi12:38:40
7106Beneš František2010Atletika Stará Boleslav12:38:40
7107Kocián Barnabáš2011Green Avengers12:38:50
7108Vodička Samuel201112:38:50
7109Linek Jakub2010SK Slovan Kunratice12:39:00
7110Linx Lukáš201012:39:00
7111Tržil Mikuláš2009Kuničtí Kazbunďáci12:39:10
7112Diviš Štěpán2009Bílá Hora12:39:10
7113Oulický Kristian2010SC Radotín12:39:20
7114Rulík Šimon2010SC Radotín12:39:20
7115Vondrášek Jakub2010SC Radotín12:39:30
7116Straka Radek2011SC Radotín12:39:30
7117Lundák Pavel2011SC Radotín12:39:40
7118Němeček Adam201112:39:40
7119Šterzl Kryštof200912:39:50
7120Krejbich Robin200912:39:50
7121Lietavec Patrik201012:40:00
7122Herget Lukas201012:40:00
7123Rosůlek Matěj201012:40:10
7124Jonáš Jakub201112:40:10
7125Šoula Jakub201112:40:20
7126Egyházi Jakub201112:40:20
7127Uhlíř Karel201112:40:30
7128Schafhauser David 201012:40:30
7129Šnajperk Ivan2010ivancus_cz12:40:40
7130Strnad Denis2009AC Hloubětín12:40:40
7131Novotný Vojtěch201112:40:50
7132Šperl Václav2009Skiandbike Kunratice 12:40:50
7133Kulhavý Jan2010BorcizHausalpinu12:41:00
7134Smetana Máťa2010BorcizHausalpinu12:41:00
7135Šikl Marian2010Ice Olives #812:41:10
7136Šikl Benjamin2010Ice Olives #312:41:10
7137Kysela Tomáš200912:41:20
7138Zelenka Simon2011FK Placek Sporilov 12:41:20
7139Bejček Jiří2010FC Tempo Praha12:41:30
7140Houška Matyáš2011Houšánci12:41:30
7141Vach Michal2009FbŠ Bohemians12:41:40
7142Vach Tomáš2011FbŠ Bohemians12:41:40
7143Matoušek Sebastian2010Atletika JM12:41:50
7144Krajník Matyas2010ASK SLAVIA PRAHA12:41:50
7145Hloušek Jiří2010Taekwondo Dan-Gun12:42:00
7146Keil Karel201112:42:00
7147Čermák Denis201012:42:10
7148Matuška Jan2011Habrovka12:42:10
7149Mandík Michal2010Atletika Jižní město12:42:20
7150Hrnčíř Alex201012:42:20
7151Bezecný Matouš201012:42:30
7152Rychna Martin Jakub2011ASK Slavia12:42:30
7153Severa Stanislav2010Gripeni Počernice12:42:40
7154Knyttl Lukáš2011ASK Slavia Praha12:42:40
7155Nerad Petr2011Draco12:42:50
7156Novák Mikuláš200912:42:50
7157Janásek Marek201112:43:00
7158Kucera Jakub2009Zdravotnik Praha12:43:00
7159Rück Vilém2009Sokol Praha Staré Město12:43:10
7160Dohnal Tomáš2011Sokol Praha Staré Město12:43:10
7161Janů Tomáš2009Skiandbike Kunratice12:43:20
7162Svítil Martin2009SK Praga12:43:20
7163Pergler Jakub2009STS Chvojkovice Brod12:43:30
7164Bednář Martin2011Ski klub Praha 412:43:30
7165Dobiáš Jan2010ŠSK Újezd nad Lesy12:43:40
7166Petrak Matyas2010Triatlon Fojtka12:43:40
7167Hruška Tomáš2010OK Dobříš12:43:50
7168Kašpar Adam2011OK Dobříš12:43:50
7169Etrych Jonáš2009OK Dobříš12:44:00
7170Votápek Leonard2010S.O.Pišišvorové12:44:00
7171Dušek Jan 2009AO T.J. Sokol Říčany a Radošovice12:44:10
7172Lejsek Filip 201012:44:10
7173Brixi Martin 201012:44:20
7174Šarapatka Josef2010ASK Slavia Praha12:44:20
7175Sochor Jakub201012:44:30
7176Konhefr Jiří201112:44:30
7177Hloušek Jiří2010Historic Rally Team, o. s. 12:44:40
7178Skýpala Václav201012:44:40
7179Malecha Marek2009TJ Viktoria Vestec12:44:50
7180Podešva Patrik2011BB Racing Čerčany12:44:50
7181Pecka Quido2010Atletika Jižní Město12:45:00
7182Skuhravý Martin 2011Atletika Libeznice12:45:00
7183Hamerník Lukáš200912:45:10
7184Trunečka Kryštof201112:45:10
7185Jelen Matyáš2010ŠSK Újezd nad lesy12:45:20
7186Kopáček Matěj2010Atletika Jižní město12:45:20
7187Pospíšil Jan2010SkiAndBike Kunratice Team 12:45:30
7188Košťák Richard201012:45:30
7189Bird Lucian 201112:45:40
7190Hammeršmíd Václav200912:45:40
7191Šimon Klier2011MLOK Mariánské Lázně12:45:50
7192Cihlář Antonín Jan201112:45:50
7193Teplý Jáchym 2010SK Slavia12:46:00
7194Vozobule Štěpán2010LBS Sport Team12:46:00
7195Dupraz Yann2009LBS Sport Team12:46:10
7196Strangmuller Maxim2011LBS Team12:46:10
7197Hejda Adam 200912:46:20
7198Polívka Ondřej2009ABC Braník12:46:20
7199Víšek Kryštof201012:46:30
7200Henžlík David 201012:46:30
7201Valášek Eduard200912:46:40
7202Ondryáš Marek2010BMV12:46:40
7203Sládek František 201012:46:50
7204Vieira Gavriel201012:46:50
7205Burget Šimon2009Dukla Praha12:47:00
7206Ušel Ondřej 2010Skiandbike Kunratice12:47:00
7207Kunc Štěpán 201112:47:10
7208Vachta Josef2009Meteor Praha12:47:10
7209Matoušek Jan201112:47:20
7210Zvířecí Matyáš200912:47:20
7211Medal Matěj2009Florbal Chodov12:47:30
7212Kvasnička Jakub201112:47:30
7213Folber Jakub201012:47:40
7214Lachman Kryštof201112:47:40
7215Šolc Antonín2009AC 189012:47:50
7216Hešnaur Jakub 2009Hedoz12:47:50
7217Steinochr David2011ESV Amberg12:48:00
7218Hladik Adam2011PSK Olymp12:48:00
7219Novák Leon201112:48:10
7220Cumpelik Lenny2010Fakeer team12:48:10
7221Dyntar Vojtěch2011ZŠ Compass12:48:20
7222Klepáč Erik2011ZŠ Compass12:48:20
7223Klak Jakub2011ZŠ Compass12:48:30
7224Kantůrek Tomáš2010ZŠ Compass12:48:30
7225Smejkal Daniel2010ZŠ Compass12:48:40
7226Medda Kryštof2010ZŠ Compass12:48:40
7227Mraček Michal2010ZŠ Compass12:48:50
7228Jandík Josef2010ZŠ Compass12:48:50
7229Zavadil Adam2009ZŠ Compass12:49:00
7230Čadek Oliver201112:49:00
7231Zavadil Štěpán2009ZŠ Compass12:49:10
7232Adámek Jáchym2009ZŠ Compass12:49:10
7233Procházka Adam2009ZŠ Compass12:49:20
7234Seidl Vojtěch 200912:49:20
7235Bergl Jonáš2011OB Sokol Troja12:49:30
7236Horáček Kryštof2010Ski & Run Čakovice12:49:30
7237Herink Josef 201012:49:40
7238Burda Viktor Roland201012:49:40
7239Janíček Adam2009LBS12:49:50
7240Hříbal Matěj201012:49:50
7241Prachař Přemysl2011--12:50:00
7242Plic Ondřej2009TRISKI HP12:50:00
7243Maňas Vojtěch201012:50:10
7244Bouda Jan 2010Horní Počernice12:50:10
7245Topič Jáchym201012:50:20
7246Mecera Martin201012:50:20
7247Kolařík Jakub2009Spartak Praha 412:50:30
7248Kolařík Tomáš2011Spartak Praha 412:50:30
7249Suk Jan200912:50:40
7250Matousek Adam2009Jizni mesto ,Chodov12:50:40