Microsoftteams image ii

Startovní listina - Kluci staršíVelká Kunratická

Běžce můžete vyhledat pomocí vašeho prohlížeče, obvykle klávesovou zkratkou CTRL - F.

Hsh 850x151 banner 2021
Startovní čísloPříjmení a jménoRočníkKlubStartovní čas
7001Prokopec Jakub2013SP412:30:00
7002Štancl Filip2013SP412:30:00
7003Jedliča Josef2012SP412:30:10
7004Šerých Vít2011SP412:30:10
7005Šebek Ondřej2011SP412:30:20
7006Penk Jan2011SP412:30:20
7007Penk Adam2013SP412:30:30
7008Ječmínek Robin2013SP412:30:30
7009Vlačiha Eduard2012SP412:30:40
7010Rezek Martin2012SP412:30:40
7011Janoušek Josef2012SP412:30:50
7012Boudis Jakub2013SP412:30:50
7013Tučan Tobiáš2012SP412:31:00
7014Schick David2012SP412:31:00
7015Kinter Jiří2012SP412:31:10
7016Velenský Jakub2012SP412:31:10
7017Kasal Jan2012SP412:31:20
7018Soukup Adam2012SP412:31:20
7019Adragna Jan2011SP412:31:30
7020Pátek Arnošt2011SP412:31:30
7021Sirotek Jáchym2012SP412:31:40
7022richtar matyáš201312:31:40
7023Javůrek Jan Antonín2011Spartak Praha 412:31:50
7024Novák Metoděj2011Spartak Praha 412:31:50
7025Redl Hugo2012Spartak Praha412:32:00
7026Pfeifer Jakub201112:32:00
7027mlích Robin2011ASK Slavia12:32:10
7028Křížek Jonáš201212:32:10
7029Musil Filip201212:32:20
7030Váňa Jan2012TOM Ještěrky Jesenice12:32:20
7031Hlinecký Šimon2011SK Slovan Kunratice12:32:30
7032Najman Mikuláš2011BOOT CAMP Hanky Dvorské12:32:30
7033Matys Viktor2013Bike Puzzle Team12:32:40
7034Hnyk Marek2011ASK Slavia12:32:40
7035Kožušník Tobiáš201212:32:50
7036Kubín David2012SPSVD Jistebnice12:32:50
7037Slavík Antonín2012Sokol Cholupice12:33:00
7038Vrátný Tobiáš2011SK Slovan Kunratice12:33:00
7039Zyma Hynek2011BSM12:33:10
7040Kulhavý Jakub2011Chodov12:33:10
7041Zeman Matouš2012Fox klub Praha12:33:20
7042Riedl František 2013Fox klub Praha12:33:20
7043Hladina Vojta2013Fox klub Praha12:33:30
7044Gabla Daniel2011Bootcamp12:33:30
7045Hodný Šimon201212:33:40
7046Strupl Pavel201212:33:40
7047Buriš Tadeáš2013Aerobic Team Praha12:33:50
7048Buriš Tobiáš2013Aerobic Team Praha12:33:50
7049Rydval Wesley2011Mufloni Kunratice12:34:00
7050Kuchyňka Matyáš2013FUBO Team Hradec Králové12:34:00
7051Kolafa David2012www.zazvor.info12:34:10
7052Skýpala Jindřich201212:34:10
7053Maryška Miroslav2011M-Team12:34:20
7054Mlčkovský Ondřej2011SK Slavia Jesenice12:34:20
7055Štambera Maxim2013SK Slaný12:34:30
7056Mrázek Emil2013SC Jičín12:34:30
7057Pařízek Antonín201212:34:40
7058Hoffman Ondřej2011Triatlet Karlovy Vary12:34:40
7059Havel Aleš2012Třeboň12:34:50
7060Šedivý Štěpán2012Třeboň12:34:50
7061Kašák Jakub2012Atletika Jižní Město12:35:00
7062Bird Lucian Felix201112:35:00
7063Hamouz Filip201212:35:10
7064Bergl Jonáš2011Olymp Praha12:35:10
7065Schneeweis Matyáš201212:35:20
7066Mečl Matěj2013AC Rajský Vrch12:35:20
7067Vaněk Jan2011TJ Malše Roudné12:35:30
7068Lukeš Jan2012LBS sport team12:35:30
7069Paska Lukáš201112:35:40
7070Paska Marek201212:35:40
7071Pech Teodor201322:2212:35:50
7072Ševčík Jáchym2012A.C. Tepo Kladno12:35:50
7073Okáč Martin2012SK Slavia Jesenice12:36:00
7074Novák Leon2011HC Sparta12:36:00
7075Vágner Vít2013Kross bikeranch team junior 12:36:10
7076Jirout Václav201312:36:10
7077Bednář Martin2011SKI Klub Praha 412:36:20
7078Beneš Radim2012SKI RUN Čakovice12:36:20
7079Baldrian Josef 2011Slovan Praha Zdravotník12:36:30
7080Jiroutek Mikuláš201212:36:30
7081Soukup Dominik2012Letci Horní Počernice12:36:40
7082Vítek Vojtěch Dušan201312:36:40
7083Prachař Přemysl201112:36:50
7084Geletič František201212:36:50
7085Florian Tadeáš201112:37:00
7086Florian Jonáš201312:37:00
7087Klak Jakub2011FC Háje12:37:10
7088Pracházka Michal2011FC Háje12:37:10
7089Filip Ondřej2012Praha 1012:37:20
7090Laštovka Jan2012VK Blesk12:37:20
7091Matyáš Pavel2013Pavlovic upaluj12:37:30
7092Marhoul Vojtěch2011T.J. Sokol Říčany a Radošovice12:37:30
7093Novák Vincent Max2011SC Radotín12:37:40
7094Jermoljev Matouš2013SC Radotín12:37:40
7095Janásek David201312:37:50
7096Janásek Marek2011Atletika ZŠ Kunratice12:37:50
7097Jandečka Kryštof2012Pišišvorové12:38:00
7098Štola Kristián201212:38:00
7099Čížek Jiří2011AC Sparta Praha12:38:10
7100Šimek Jakub2013Velké Přílepy12:38:10
7101Vesecký Viktor2012AC Sparta Praha12:38:20
7102Řehák Prokop2012Sokol Spořilov12:38:20
7103Vach Tomáš201112:38:30
7104Kadlec David201312:38:30
7105Bráza Filip201112:38:40
7106Valter Šimon2011ASK Slavia Praha12:38:40
7107Skuhravý Martin2011Atletika Libeznice 12:38:50
7108Skuhravý David 2013Atletika Libeznice 12:38:50
7109Němeček Adam2011Germanikusovi12:39:00
7110Veselý Antonín2013VINPR12:39:00
7111Jonáš Jakub201112:39:10
7112Šoula Jakub201112:39:10
7113Egyházi Jakub201112:39:20
7114Novotný Štěpán201212:39:20
7115Herget Jakub201212:39:30
7116Jeništa Jan201212:39:30
7117Šenk Martin201212:39:40
7118Burda Zdeněk201312:39:40
7119Hušák Filip2013Sokol Královské Vinohrady12:39:50
7120Ovčinikov Alexandr2013RKP12:39:50
7121Stolz Tonito2011La Famiglia12:40:00
7122Biskup Jakub201212:40:00
7123Pavlas Matěj2013GymKa Praha12:40:10
7124Čumpelík Mikuláš201312:40:10
7125Kozlovskij Alexandr2013ŠSK Újezd nad Lesy12:40:20
7126Haraga Šimon2013BŽB12:40:20
7127Šubrt Adam201112:40:30
7128Šubrt Jan201212:40:30
7129Bezdek Petr2012RC Kaufbeuren 12:40:40
7130Vorel Kryštof201212:40:40
7131Maňas Miroslav201312:40:50
7132Šuško Adrien2011FC Slavoj Vyšehrad12:40:50
7133Houška Matyáš2011TJ Sokol I Smíchov12:41:00
7134Houška Lukáš2013TJ Sokol I Smíchov12:41:00
7135Pelnař Šimon2013Kuny12:41:10
7136Zelenka Šimon2011Fotbalový klub Plácek Spořilov12:41:10
7137Havlíček Vilém2013POCTA12:41:20
7138Dušek Edík 2012HC Mnichovice12:41:20
7139Kostrbel Lukáš2011Atletika Řepy12:41:30
7140Kostrbel Filip2011Atletika Řepy12:41:30
7141Moucha Filip201212:41:40
7142Pecánek Matěj2013Tempo Praha12:41:40
7143Etrych Tobiáš2011OK Dobříš12:41:50
7144Etrych Matěj2011OK Dobříš12:41:50
7145Kašpar Adam2011OK Dobříš12:42:00
7146Rinowski Adam2011ASK SLAVIA12:42:00
7147Svoboda Lukáš201112:42:10
7148Míkovec Daniel2011Atletika Jižní Město12:42:10
7149Šidlo Jan201112:42:20
7150ŠIDLO Filip201312:42:20
7151Šedlbauer Adam2012FC Tempo12:42:30
7152Matoušek Jan2011Aktis Praha12:42:30
7153Mullis Robert201212:42:40
7154Pergler Eliáš2012STS Chvojkovice Brod12:42:40
7155Podešva Patrik2011TJ Sokol Senohraby12:42:50
7156Kohlman Mikuláš 2013AK Líbeznice12:42:50
7157Klíma Šimon2011Slavie Praha12:43:00
7158Eliáš Denis201312:43:00
7159Steinochr David201112:43:10
7160Bednář Marek2011SC Radotín12:43:10
7161Tichý Matěj 2013SK Tichý12:43:20
7162Příhoda Luboš201112:43:20
7163Falber Ondřej201312:43:30
7164van Helden Matthias2012Sk Slavia Jesenice12:43:30
7165Barcuch Josef2012SK Slavia Jesenice12:43:40
7166Háječek Lukáš 2013SK Slavia Praha12:43:40
7167Vognič Bruno2012Rychlej šnek12:43:50
7168Krippner Alfréd201112:43:50
7169Dočkal Filip201112:44:00
7170Srna František 201312:44:00
7171Haluza Adam2011Olymp12:44:10
7172Jirásek Petr201312:44:10
7173Knyttl Vojta201312:44:20
7174Knyttl Lukáš201112:44:20
7175Novák František201212:44:30
7176Adam Ondřej2012SC Radotín12:44:30
7177Trunečka Kryštof2011FC Tempo Praha12:44:40
7178Kovářík Jan 2013SK Petřiny12:44:40
7179Vonásek Vincent201312:44:50
7180Dyntar Vojtěch 2011ZŠ Compass12:44:50
7181Howell Kristián2013ZŠ Compass12:45:00
7182Bubelíny Matúš2013ZŠ Compass12:45:00
7183Doležal Viktor 2011ZŠ Compass12:45:10
7184Šenkypl Patrik2012ZŠ Compass12:45:10
7185Šafář Matěj2013ZŠ Compass12:45:20
7186Maláč Jakub2013DarSideWorkout12:45:20
7187Dohnal Tomáš2011Sokol Praha Staré Město12:45:30
7188Ivaška Matyáš2012Sokol Praha Staré Město12:45:30
7189Bárta Štěpán201212:45:40
7190Měchura Kryštof2012TLD Zvoneček12:45:40
7191Lechner Mark201312:45:50
7192Cakl Vojtěch2013Ski klub Kralupy12:45:50
7193Makovec Martin2013Běhej Poděbrady12:46:00
7194Krutský Adam 201312:46:00
7195Kadeřábek Dalibor2012ZŠ Světice12:46:10
7196Rychna Martin2011Hašlerka12:46:10
7197Koutný Patrik2011TJ Stodůlky12:46:20